Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? fórum

Milyen jelei vannak, ha tetszel egy pasinak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
184. kisvirág1990 (válaszként erre: 183. - 9536810fa1)
2012. máj. 9. 09:20

Megmondom őszintén, 3 éve most vagyok megint olyan helyzetben, hogy nekem is nagyon tetszik valaki, és ezek szerintem van esély hogy én is bejövök neki :) Fogalmam sincs milyen jeleket adjak neki, hogy szabad a pálya. Illetve mi az a határ, hogy nem tűnjön nyomulásnak az egész. Valamint facebookon hogyan tudassam vele, hogy tetszik, illetve érdekel? Néha írjak rá egyszerűen hogy mizujs? :) Vagy hozzam fel, hogy jó lenne elmenni valami táncos helyre egyik este?

Ezen a téren nagyon kezdőnek érzem magam :)

183. 9536810fa1 (válaszként erre: 182. - Kisvirág1990)
2012. máj. 8. 20:39
Jókat mosolygok, olyan helyes vagy... :)) ... igen, biztos bejössz neki. :) De ne siess, ezek a legszebb időszakok, amikor az ember még tapogatózik és álmodik és remél, hogy talán, lehet... esetleg... :))))
182. kisvirág1990 (válaszként erre: 180. - 9536810fa1)
2012. máj. 8. 16:33
van még egy dolog: tegnap táncórán leesett a vércukrom és Ádi és a haverjai elvittek hazáig, kb. 150 métert kellett gyalogolni, mert nem mentünk be a mellékutcában ahol lakom :) és este váratlanul nem számítottam rá, de írt facebookon, hogy minden rendben van-e illetve jól vagyok-e, meg hogy érzem magam, ja és megbeszéltünk még egy közös salsa órát, ezek mind további jelek lehetnek hogy bejövök neki?
181. kisvirág1990 (válaszként erre: 180. - 9536810fa1)
2012. máj. 6. 20:20
ebben igazad lehet, hogy a pizzára mindenki vevő :)
180. 9536810fa1 (válaszként erre: 179. - Kisvirág1990)
2012. máj. 6. 19:53

... az előzőkben, amiket írtál, szerintem bejössz neki, azért nem foglalkoztam azzal a részével. :)

A pizza meg nekem se a kedvencem, de elég általános, hogy lazán odabökje az ember, aztán ha nemet mondanak, max az illető nem szereti a pizzát, de ilyen még nem fordult elő. :))))

179. kisvirág1990 (válaszként erre: 177. - 9536810fa1)
2012. máj. 6. 19:43

egy-két alkalommal már megjegyezte, hogy csinos vagyok. mikor facebookon visszajelölt, egy mosolygós üzenetet is küldött :) ez is jel lehet?


a pizzás kérdés jó, csak én másra helyettesítem a pizzát :)

178. 1782621a1c (válaszként erre: 1. - Amaranth)
2012. máj. 6. 19:38
levágott lófejet tesz az ágyadba.
177. 9536810fa1 (válaszként erre: 176. - Kisvirág1990)
2012. máj. 6. 19:22

Nekem a pizzás trükk mindig bejön! :) Kedves mosollyal kérdezd meg, hogy elugrotok-e egy pizzára. :)


Húszonévesen még vigyorogva tapasztaltam, hogy mindig bejön... nem olyan régen meg megdöbbenve tudatosult bennem, hogy még negyvenakárhány évesen is működik. :)))) Hehe, akkor ez most egy pizza-reklám volt? :DDD

2012. máj. 6. 19:09

Szeretnék véleményt kérni :)

Egy sráccal március elejétől egy táncórára járunk. Az elmúlt 4-5 alkalommal nagyon hosszasan szemezünk, illetve két tánc között mindig tovább fogjuk egymás kezét, és van olyan tánc ahol körbe kell állni, és van olyan ahol két sorba, és mikor helyet kell változtatni nem engedi el a kezem. A másik dolog, hogy ő tud salsázni, és felajánlotta hogy eljön velem egy salsa órára, ez meg is történt múlt pénteken. A salsa órán szintén sokat néztünk egymás szemébe, és mosolyogtunk egymásra, mindig szorosan fogta a kezem, és volt egy párcserés lépés, és a derekamon húzta végig a kezét, a másik kezével pedig utolsó pillanatban engdte el a másik kezemet. Minden órán sokat nevetünk, enyhén csipkelődünk egymással, de van hogy tök komolyan nézünk egymás szemében.

Szerintetek tetszem a srácnak? (mert nekem nagyon bejön)

Hogyan kezdeményezhetnék még?


előre is köszönöm a tanácsokat! :)

175. Hello Titti (válaszként erre: 174. - 342402de6d)
2012. ápr. 27. 22:35
azt írja,hogy beteg..nem értek hozzá :)
174. 342402de6d (válaszként erre: 173. - Hello Titti)
2012. ápr. 27. 22:32
hát az írás....meg az egész,hogy lehet ennyi hibával írni??
173. Hello Titti (válaszként erre: 171. - 342402de6d)
2012. ápr. 27. 22:30
melyik része a vicc ? :)))
2012. ápr. 27. 22:29
uhhh itt mennyi történet van...:))
171. 342402de6d (válaszként erre: 167. - Niki003)
2012. ápr. 27. 22:26
Ezt nem hiszem el!!!Tényleg létezik ilyen,vagy ez vicc??
170. 03e8385f6c (válaszként erre: 169. - Niki003)
2011. aug. 21. 09:13

Értem.

A csávóban tombol a tesztoszteron és meg akar dugni mindenkit - és mindent!

Ez eddig, még helyénvaló is lenne, de ha jól látom már 14 éves vagy, ez még nem neked való játék, zavard el a francba mert később nem csak írás-és olvasászavarod lesz hanem egyéb gondok is felbukkanhatnak az életedben!

Terhesség, tripper és hasonló finomságok...


Igen, sz@r a helyesírásod de ez nem dislexya - olyan, mintha egy keresztrejtvényt tettél volna közzé!

Egyszerűen sírógörcsöt kap az ember, ha elolvassa mit művelsz a magyar nyelvvel.


Tegyél azért, hogy rendesen fogalmazz és helyesen írj - sokkal többre mész vele, mintha ezzel a spermahajderral kapcsolatos romantikus álmokat szövögetsz!


Higgy nekem, menni fog:)!

169. niki003 (válaszként erre: 168. - 03e8385f6c)
2011. aug. 21. 08:35
igen szar a hejes irásom de nme tehetek rola diszlexiás vagyok.:/ dee töl fügöen meg érteted a történetet?
168. 03e8385f6c (válaszként erre: 167. - Niki003)
2011. aug. 20. 22:23

Kedeves niki003!


Én nagyon bírom az ízes tájszólást, de meggyőződésed, hogy ezzel a helyesírási készséggel biztosított a továbbtanulásod?


Ez nem válasz csak megjegyzés volt...

Minden jót!

167. niki003
2011. aug. 20. 20:55

sziasztok :)

szeretném ha segitenétek me nem tok el igazodni egy srácon :)..A bátámnak van egy haverja akit má rég uta ismerek és nagyon tecik nekem meg szerelmes is vagyok belé .Ha it van nálunk ako mindig it alszik.Hnem tud ugy el meni meletem vagy hogy ha én megyek el melete ako mindig meg simogatja a lábam .Eszt mindig igy volt .De moost hétvégén ahogy it volt töb minden történt.Ugy kezdödöt a nap hogy el vete a karkötömet és fel huszta nme ata visza .Én ügye próbáltam visza szerezni . Ojanko mindig meg fokta a kezem ha nem sikerüt el venem .Majd a bátyámal neki áltak gépezni és én a háta mögöt voltam .Amig képezet én az egyik kezem a hasára tetem és simogata .És engete is nem szot semit . Majd ütána át ült a másik géphez és ot is a háta mögöt voltam do ot meg fogta a két kezem és át öletete magát . Majd miko má nem gépeztek ako én ügye az ágyon ültem ö meg oda ült melém.Én probáltam el veni megint a karkötöt. M ajd a hugom öda ült a géphez és neki át gépezni a bátyám meg a másik gépné ült.Mi adig az ágyon voltunk. Töbszö is volt az miko probáltam el veni a karkötöt ojan közel került egymáshoz a fejük és egymás szemébe néztünk és mindig egyre közeleb és közeleb csak a hugom mindig hátrra nézet és ojanko a srás odüb huszta a fejét.És ezt töbszö is el jácotun.Volt miko a homlokunk is má ösze ért.Meg mindig csikizet .majd én éjfélko el mentem aludni másnap regel én az ágyon ültem öö meg a fotelba apukám e közbe meg gépezet kb.. fél ora mulva miko apukám ki ment a szobábol ako oda ült melém csak ugy... igy hát én most nme tom mit akar a srác me ece aszt monta hogy nem jár velem mefiatal vagyok meg hogy a szüleim ki nyirná. de ha it van ako meg ijeneket csinál . meg facebookon is ojanokat szokot irni ...

Kélek segicsetek .. mit tegyek? vagy mit akar a srác tölem ? nem tom mi tévö legyek ...elöre is köszönöm

2011. ápr. 14. 12:13

Sziasztok:)

Az én történetem a következő:)

2010májusában megismertem egy srácot a munkahelyen..ő szólított le először..Mikor megtudta hogy kapcsolatban vagyok..ami már nem működött igazán..úgymond vissza vett a lendületből..elmúlt fél év..én másik munkahelyre kerültem..de egy novemberi napom a sors úgy hozta..hogy összefutottunk..írtam neki egy kezdeményező emailt...aztán az emailt felváltotta az sms..az smst a telefonálások..Azt tudni kell hogy egy 40éves komoly férfirol van szó.visszakerültem a munkahelyre és azóta mindig valami meglepétessel kedveskedünk egymásnak..csoki , vacsora , kávé stb..persze van mikor egy műszakban vagyunk..olyankor mindig megkeres.Én már beadtam a válópert...ami nem kis idő.

Szerintetek is oda van értem a pasii?:)

165. szundii
2010. ápr. 26. 15:34

Sziasztok!

Lenne egy történetem.Tudom így nehéz megállapitani,ha az ember nem látja a dolgokat,de azért remélem eltudja mindenki

annyira képzelni,hogy kialakuljon benne egyfajta vélemény.

Van egy barátnőm,akivel kb 8-10 hónapja vagyok ismét nagyon jóba,a középsuli elszakitott minket egy időre.Na

mindegy,nem is ez a lényeg.Szeretem nagyon a barátnőm,bár vannak furcsa dolgai.Pasijával már 2 éve élnek együtt.Nagyon

jóba vagyok vele is. Történt egyik hétvégén,hogy elmentünk bulizni együtt. Ők ketten meg mi ketten a párommal. (Amúgy

gyakran van,hogy együtt bulizunk.) Az ő pasija mindig próbált így táncolgatni velem,de akárhányszor közeledett mindig

nevettem egyet ,aztán elfordultam.(tök hülyéskedésnek vettem fel,gondolom ő is.amúgy nagyon bolondos ) De az utóbbi

buliba, miért vagy miért sem,de hagytam,hogy jöjjön és táncoltunk. Ezt se vettem komolyan, de egyszer csak azt

éreztem,hogy erősen magához szorít,simogat és majd leszedi rólam a ruhát. (mint akit elkap a vágy és ha nem lenne

körülöttünk senki akkor...) meglepődtem picit. aztán jött,hogy adott 1-2 puszit a nyakamra. barátnőmnek meg az én

páromnak, nemhiszem,hogy feltűnt hisz ők is táncoltak egymással. volt olyan eset is ebbe a buliba, hogy hárman

táncoltunk, barátnőm középen a párja meg én a két szélén. és nem a barátnője fenekét fogta meg,hanem az enyémet.

valahogy felkavart az eset,mert tudom,hogy szereti a barátnőjét el is jegyezték egymást,de ez a viselkedése az én

megítélésem szerint intimebb volt egy baráti viszonynál. túllépett egy határt.. vagy csak én értelmeztem félre? és ez,hogy

így magához szorított nem egyszer fordult elő az este folyamán. haza felé menet is sikerült megfognia a fenekem.persze ezt

a párom szerintem észre vette,mert helyet cserélt velem így már ő ment a barátnőm párja mellett.

nem gondolom azt,hogy barátnőm helyett én kellenék neki,mert biztos hogy szereti,látszik de...lehet hogy a monotonság

mellett szüksége van egy kis flörtre?a barátnőm elég házsártos kapcsolattéren szóval úgy kell elképzelni,hogy amit néha ő

művel azt nem sok pasi tűri sokáig. én meg lazább vagyok sokkal,imádok bulizni (ő inkább ilyen kis otthon ülős,de azért

néha előtör belőle a partiarc.),rövid pórázon tartja a párját,nálam ilyen nincs.megbízok 100%-ig a partnerembe,ha nem ad

okot arra,hogy gyanakodjak.neki ok se kell,ő alapból nagyon féltékeny.

ebből levonva tetszek a pasijának? vagy csak nekem jön ebből úgy le? mondjuk magamból indulok ki és én olyan

személlyel így biztos nem viselkednék akit nem tartok jónak.

Meg vásárlásnál is előfordult már olyan,hogy amire én rámondtam az áment azt megvette,hiába ecsetelgette pár nappal

ezelőtt a barátnője is,hogy jól áll neki..azt mondta rá a srác,hogy nem tetszik neki magán.az én izlésembe talán jobban

bízik? nem értem ezt az egészet.

Előre is köszönöm a válaszokat!

További szép napot!

2010. ápr. 11. 19:40

Sziasztok!

Van "egy" srác(kb 18-19 én 16) a buszon aki tettszik!!!

Ritkán látom sajna,de már tudom,hogy csütörtökönként együtt megyünk!

Nem ismerem sajna csak látásból. Egy ideig annyira nem is figyeltem fel rá,csak mikor jöttem haza suliból és ott szált le ahol én és magasabb nálam és mindig olyan mélyen rám nézett.

Nem vettem komolyan először.

Majd egy pár hete reggel felszállt a buszra és valahogy azt vettem észre,hogy megint a szemembe nézett,és leült.(sajna nekem háttal)

Ő előbb száll le mint én és amikor elindult a busz felnézett rám :$!

Tegnap előtt meg jöttem haza épp arra gondoltam,hogy rég jó lett volna látni (arra fele lakik mint én) és megláttam messze, ránéztem és épp összefutott valami haverjával és én úgy láttam Ő is észrevett. Nagyon örültem. De ezek sztem még nem olyan jelek,hogy tettszenék neki!

Viszont van egy másik fiú ugyanígy de az már komolyabban "bámul" (buszon) és mikor leszáll állandóan mindennap felnéz rám,de ezt se értem. ez fiatalabb a másiknál.Nem tudom most mivan....:S SEGÍTSETEK!!!!! :$ :D:D PLS

Üdv. Brigi

163. 05c197c0d0 (válaszként erre: 161. - Szuszika 86)
2010. febr. 7. 20:19
nah ez igen sztori! jaj! hat ez a pasas nem koser... azert viselkedik igy mert vissza lett utasitva. ott szeretned hagyni a helyet?
162. Fanni0
2010. febr. 7. 19:54

Segítene valaki döntésre jutni?

Az a helyzet hogy van egy bátyám akit kiskoromban mindíg szekéltam és minden barátjához átakartam menni...már eltelt kb 7-8 év azóta és már egyáltalán nem piszkálom a bátyám de az ő barátaival még tartom a kapcsolatot.Van egy valaki Egész jól kijövük egymással napiszinten beszélgetünk.Valójában ő egy ugymond" rosszfiú" metr minden balhéban benne van de mégis megvan a maga sármja és vonzereje:)a beszélgetéseinkben néha kitért olyan dolgokra mintpéldául: milenne ha átmennékhozzá, szeretem e stb de szerintem ezeket hülyeségből mondja(nemtuom)és én már jóideje szeretem vagy valami hasonlót érzek iránta ..igaz van 3-4 év korkülömbség .Vanamikor elmondom neki a lelki bajaimat, neghalgatja és segíteni próbál..Volt már arra is példa hogy azt monda szerelmem(de szerintem ezt sem gondolja komolyan)mert mindíg röhög közben vagy valamit csinál és én nem szeretném szeretni mert tudom hogy rosz döntés lenne vele összejönnöm. mindíg ilyen 2 ertelmű az ahogy kifelyezi magát..segítsetek eldöntenem hogy most tényleg akat valami vagy csak játsza a nagyfiút :/ előreis köszönöm

2009. jún. 29. 16:58
Emberek! Segitsetek nekem megérteni mi folyik körülödttem hosszu lessz de valaki értesse meg velem mi ez?Már pár honapja eléggé furán viselkedett a fönököm::((A délutános müszakban 2 en voltunk::(( Állandóan a hülyeségeit hallgattam ami mindig a sexről szolt..őszintén már néha untam..olykor olyan dolgokat mondott el amiket a felesége se tud nagyon:az elmult 1 2 honapban elég közeli lett a kapcsink olyan családias, mikor elhunyt édesapám..másnap bementem de sirásra ált a szám..erre ö megsiratot és mondtta sirjam ki magam a vállán..én kisirtam erre ö átölelt és megpuszilgatta a fejem majd lecsuszott a keze és megpaskolgatta a fenekem..pár orára rá beszégettünk a Dologrol de valahogynem emlitette miért pasgolgatta meg a fenekem nem foglalkoztam vele..de minden nap egyre furábban közelittette meg a dolgokat...nekiáltunk dumálni a családrolés mondttam hogy nagyon irigylem miért ilyen jo vezető a családban és én ezt figyeélemmel kisérhetem..ha majd lessz családom tudjam mi mennyi hogy...és ecsetelni kezdtem mennyire szeretem a feleségét mint a növéremet ö erre ennek nagyon örül::)) szoval ezek után rá pár napra rátértünk a z ö sztorijaira hogy mien aberáltnak tartja magát sexuálisan... és hogy mit tett egy növel felszedtte elvidtte lakásra a csaj szoba hozta a stukkert a fönököm meg elövedtte és ládtta hogy a csaj sokkot kapott erre, ö ugy ládtta a csaj inkább kéjesen ellenkezzett és a fegyvert intim helyekre nyomkodtta majd megdugta de ugy ,hogy a csaj fejéhez tartotta a stukkert és azt mondtta azt élvezte hogy a fejéhez tartotta a fegyvert::(( meg egy haverja csaja igen bunko volt a haverjával...és mondtta A haverjának add át beszélek vele találkoztak leittatta és bevitte a kabinjába..ahol kikötözte és szét... azt mondta a csaj már nyüszitett..és ezután azt kérdezte tölem maga szerint ez beteges? megbolondultam?én persze gyorsan megjácván ááá nem ez csak egyszerü szerep játék::(( és ezt mire magamba feldolgoztam jött a többi de ez a multbol ilyeneket kérdezett Mi történne ha ö elbujna egy bokorba és onnan nézné ki a nöt akit az éjszaka kellős közepén megijesztene mert ö kiugrana a bokorból.. azt kérdezte mijen lehet ez? ő olyan kiváncsi erre...ö ugy kiprobálná mit látna a nön? stb..meg most multhéten azt mondja nekem épp a harciaságról beszélgettünk én mondttam rendkivül nagy a pofám!! erre ő elkezdett vigyorogni magában kérdem mi van? erre ö csak azon elmélkedttem mit csinálna ha ha este a megáloba álna és valaki odamenne önhöz és megcsöcsörészné ...ezt se tudttam hova tenni!!még mindig türtem pár hete egy rendezvényen át öltözött erre jajj de jo nézek ki azt mondja nem Noémi ?mondom de az ing nagyon jó! Jajj azt mondja mindjárt belém szeret szeremesedik::)9 Én meg: iSten ments !!! Aztán megint beszélgettünk másnap és a családrol volt szo én azt ecseteltem neki mennyire rossz hogy nincs családonm!és hogy olyan élet beszüküléssel élek hogy semminek nem adok teret az életembe!Ö meg ezen lehet segiteni..stb mert hogy kicsit legyek bátrabb! élek ahogy egy 24 éves él! buli pia stb..ne mindig a melo az otthon között lambadázzak::)) De ezután valahogy minden elromlott azt mondja nekem nem megyünk el piálni? na iszunk?ezen is kiakadttam..ja meg hogy bizniszelne velem...keressek neki biszex nöket akik válalkozó kedvüek mindenre és a beszerzett vagyonon oztozzunk...ezt ismét nem tudttam hova rakni...de a napokban totál elérte a magasfeszültséget ..nagyban dumálunk családi élet ismét..és az engem ért sérelmek a multambol emlitedttem neki van olyan ember akit ki tudnék csinálni egy perc alatt pszichésen mert ö maga is aberált.Erre ö:Engem meg tudna közeliteni ilyen szempotbol? Monddtam nem nem is akarnám mert a fönököm!! erre ö!:: NEM IS TUDNA SEHOGY SE!! fitogtatta a nagy erejét ::(( majd ismét eltelik pár nap és ismét 2 esben.:(( Mondom neki mien szar hely ahol a párom melozik az ujjakat szivatják és stb hát igen a azt mondja ez már csak igy megy.. és elmesélte ö anno a shéfét megtartotta és a konyhai kisegitöket kirugta mikor oda került a sor..hogy panasszal fordultak hozzá!én kikeltem magamból! elkezdtünk ordibálni hogy én nem értek ezzel eggyet akármit is mond és hogy,igszságtalan fasz!erre hozzámvágta a konyharuhát...mire végett ért a vitánk azt mondja nekem: kérdezhetek valamit? de válaszoljon rá öszintén! MI tenne ha a munkahelyén a nagyfönök karakán személyiség és jobbra balra navigálná a személyzetet megfelelő karbantartással de jönne egy nagyobb forgalom..és fel kéne vennie egy kisfönököt aki egy idö után kinézne magának... és válasz elé álitan lefeszek vele és nem lessz gond vagy nem és kenyértörés szivatások nagyobb munka szenyxesebb és semmi jutattás és fizetés stb..és hogy elmondanám a barátomnak? muszály elmondanom?mit reagálna rá? meg hogy én mit tennék megadnám magam vaGy hátatforditanék és nem tennék eleget a kérésének ..ja és mindezek elött meg mondta :Noémi azt ugye tudja hogy a sexuálisan a aberált emberek vonzodnak az ilyen nökhöz akik ellenkeznek:O Na itt nekem betelt a pohár de nagyon közöltem vele gratula::)) sikerült megilyesztenie!!erre még kigészitésként hozzátette:a konyhai ,kisegitöknek bele tartozik a munkakörükbe hogy szétegyék!! kész erre besokkkoltam ez mondom megörült!!! de mondttam neki sikerült ugy megijednem töle ,hogy ez akár a munkahelyembe is kerülhet::(( igy bucsusztam töle el szombaton! És ez neki csak hétfömn esett le miről beszéltem!Összevesztünk és közölte velem ö elmondtta a feleségének és ö se értette mi bajom van hisz ö hozzám se nyult!és SZó szerint idézem: Noémi ezt maga nagyon elbaszta!én meg mondttam én sermmit nem basztam el!Erre de mert innentöl kezde nem családiasan kezelem hanem fönök alkalmazott viszonyban!Hát ha magának nem volt jo a családi akor majd ez lessz helyedtte!!nem szolok magához leadom az utasitásokat és kész!Nem kell nekem a maga baját kinját halgatnom reggeltöl estig!elbeszélgetek én a vendégekkel!És külömbenis mit ártottam én magának mondja meg?miért beszoritottam a konyhába és megcsöcsöréztem?fogdostam?molesztáltam?Nem baj ám legyen ezt elbaszta viszlát!!és kitessékelt!Azota nem beszélünk egymással!háll istennek de továbbra se fér a BÖRÉBE!!! áLLANDÓAN mikor a közelembe van fütyürészik minden nap..nem ad enni felöle éhen dögölhetek..és fura mondatokat ejt el .. ilyenek hogy a lánya rosszalkodott és utána kérte a vatta cukrot erre az apja nem mert nem fogadttál szot nekem...hozzáteszem...elödtte mikor még joba voltunk a fönökös sztorinál azt kérte tölem fogadjak neki szot hogy segithessen::(( felodani az életbeszükülésemet! na vissza térvén miután a kislányával ezt tudatta hogy nem fogadott szot semmi vatta cukrot nem kap ..ott voltam a közelébe kijelentette a lánya felé: AKI NEKEM NEM FOGAD SZOT AZ PORUL JÁR! másnap meg bejött egy vendég azt panaszolta nem akarta elllátni az orvosa amig a boriték elö nem került.. erre a fönököm jó hangosan: IGEN EZ MÁR CSAK IGY MEGY!! 3 nap meg ismét beszolt ...hátulrol megint bent volt a lánya...és ismét rossz volt akkor is ott voltam a közelükbe erre azt mondja lányának: TUDOD KISLÁNYOM AHOGY TE ÁLSZ HOZZÁM UGY ÁLLOK ÉN HOZZÁD! én ezt nem birom már elviselni! olyan ocsmány féreg!Ja és mikor jödttek jelentkezni az állásra csak ugy véletlenül mert nem hirdettünk.. akkor azt mondtta köszöni de nem tudja felvenni a csaj lányát mert munkánk nincs stb..már rég ki kelett volna rugnia de nem teszi meg a fönöknö meg nem akar elveszteni valami miatt pedig tudja mi történt...én ezt az egészet nem értem ..én értettem félre valamit? vagy valoban begolyozott a fönököm ..még azt is mondtta szeret engem azért probál segiteni...most meg szo szerint gyülöl de én is öt!!!amilyen jóba voltunk olyan haragba lettünk...de nem értem a páromhoz miért nem szol hozzá? hisz nem ö sértette meg?semmit nem értek a fönök nő meg nem akar elengedni ki érti ezt? na emberek ezt logikázzátok ki! a válaszokat ide kérem::)) köszi mindenkinek?::)))Mert én már nem sokáig türöm ezt a játékot csupa kezelni való örült van ezten a melohelyen a fönököm meg a fönöknöm és a gyerek se 100 as!puff neki::((
160. hunky
2009. máj. 27. 20:27
őő nemhiszem...:Dde mind1 nemtudok várni minden perc egy évnek tűnik...am 14-15...
159. hunky
2009. máj. 26. 19:46
jah és még annyit hozzátevőleg hogy megkérdeztem őket hogy 10es skálán hánypontra értékelnek...:D...az egyikük 8,5-et mondott mig a másik nemválaszolt...akkor megkértem valakit akivel jóbavan hogy szedje ki belőle mert lehet csak nekem nemmondja el de senkinekse mondja el...
2009. máj. 26. 19:39
Amugy azt, hogy jó pasi lesz belőled, lehet hogy felnőttkorodra értették :)
157. Linda111 (válaszként erre: 156. - Hunky)
2009. máj. 26. 19:39
Látom, nagyon beléjük vagy esve :)megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
156. hunky
2009. máj. 26. 19:32
dehogynem...várok rájuk ameddig csak van remény:)és most megint beszéltem a barátnőjükkel és aztmondta az egyikük sokatbeszél rólam és ha muszáj akk kivárom aztaz időt amig minden oké...
155. Linda111 (válaszként erre: 153. - 96126be7d9)
2009. máj. 26. 19:23
igen, szerintem is, hozzátéve annyit, hogy MOST MÉG nincs esélyetek....pár év mulva esetleg, ha már "férfiasabbak" lesztek :) de gondolom addig meg nem akartok várni rájuk :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook