Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen hűtőt vegyek? - a szavazás fórum

Milyen hűtőt vegyek? - a szavazás (beszélgetős fórum)


25. 4ab67f870d (válaszként erre: 23. - 40163fd81d)
2011. aug. 24. 15:02
Nekem a tavaly használt tévém és egy mobilom LG, szerintem nagyon megbízható márka. Meg a Samsung még. Meg amit Millennium néven árulnak szórakoztatóelektronikai cuccok, ugyanis Sony belseje van :-D Egy szerelő mondta anno, akkor mindenki bevásárolt belőle, és kifogástalanok :-)
2011. aug. 24. 15:00

Barátaimnak 20 éve megvan egy régi Energomat automata mosógépük. Használtan vették :-) Talán kétszer kellett javíttatni, mindkétszer fillérekből (3000 Ft alatt kiszállással) megúszták. Nem rohad, nem kövesedik, pedig Calgont nem látott. És nem is valami hű, de kikímélős helyen van, egy gyerek felnőtt mellette, családra mosnak vele. Anyukám felültöltős, keverőtárcsás Hajdúja dettó...

A baj az, hogy már a márka sem garancia. Régen tudta az ember, ha Nokia telefon, akkor az egy élet. A mostaniak egy nagy csomó vacak, ugyanolyan áron. Toyota autó szintén. Barátomé még japán összeszerelésű, nyolc éves, 150 ezer km van benne, és még semmit nem kellett cserélni, javítani.

23. 40163fd81d (válaszként erre: 18. - Kevian)
2011. aug. 24. 10:04

Az igazság az,hogy manapság silány vackokat gyártanak,olyan 5 évente lecserélőseket.

Ezért ragaszkodom az ezer éves mini mosógépemhez!:DD

Amíg bírja ,és lehet javítani ,marad!


Nekem LG kombi hűtőm van,és nagyon szeretem,még nem volt gond vele.

:))

2011. aug. 24. 09:55
Köszi :-) Így vettem tévét is - nem tagadom, befolyásolt azt is, hogy a szerelők, szakemberek azt mondták, a négy-öt éves készülékek még jók, nem ez az übergagyi, amit most árulnak. A TV LG Flatron, nyolc évesen vettem, szuper és nem bántam meg, imádom. :-) Én mindenemre nagyon vigyázok, szóval ha eddig a hűtő jól működött, nálam sem fog amortizálódni. Az előző (a mostani előtti) öt évesen lett használtan véve, és tavaly ment tönkre a szigetelő gumija. Még én is használtam 15 évet...
21. gota
2011. aug. 24. 09:43
Gratulálok az új vásárláshoz, használd egészséggel! :)
2011. aug. 24. 06:58
Végül leütöttem a Fagort. Megérzés. Mint kiderült, a tulaj, egy egyetemista csak elköltözik külföldre, azért adja el. Akár jó is lehet. :-)
2011. aug. 23. 14:59
Ahogy elnézem, semmilyet sem kellene vennem. :-S Nekem most egy ukrán Wellingtonom van, nyolc hónapja használom, teljesen korrekt, A osztályos, tényleg alig fogyaszt, csak közben rájöttem, hogy nekem kicsi. Van ugyan egy kicsi fagyasztója, de az pici. Vennék fagyasztószekrényt is külön ez mellé, de azt meg valahogy nem nagyon árulnak használtan, újonnan meg drágább, mint egy hűtő :-((
18. kevian (válaszként erre: 17. - 40163fd81d)
2011. aug. 23. 14:24
Hát nem tudom, nekem egyik ismerősöm fagor mosógépet vett pár éve, mert az volt az olcsóbb és 1 év után rozsdásodott neki, majd nem sokra rá be is döglött.
17. 40163fd81d (válaszként erre: 15. - Kevian)
2011. aug. 23. 14:17

Nem,a fagor a drágább márka,csak nem reklámozták annyira.

A wöri agyonreklámozott,de silány minőség.

Legalábbis ezt hallottam róla,emberkéktől ,hogy eszembe ne jusson azt venni,mert javíttathatom 3 évenként.

2011. aug. 23. 14:07
Egyet semmiképp ne vegyél: Electrolux!
15. kevian (válaszként erre: 13. - 3815780a5d)
2011. aug. 23. 13:27
Fagor vs Whirpool-ból szerintem a silányabb a köztudat szerint a Fagor. Már csak az azonos című mai szavazásból kiindulva is. :P
2011. aug. 23. 12:01

fagor!

nekem mindenem az és soha semmi(kopkop)baj nem volt velük:-)

13. 3815780a5d (válaszként erre: 11. - 4ab67f870d)
2011. aug. 23. 10:04
Nem tudtam, hogy szűk az anyagi keret, és azt sem tudom az általam ajánlottat lehet-e használtan venni. Ha mindenképpen a két hűtő között vacillálsz, akkor sztem a fagor-t vedd, a whirlpool gyengébb minőség. Legalábbis a köztudatban ez él.
12. Kocckamano (válaszként erre: 2. - Kevian)
2011. aug. 23. 09:59
Egyetértek a samsung "modellek" sokkal jobbak szerintem mint pl a Whirpool. :)
2011. aug. 23. 09:58
Na, most jól bekavartak az infók... 32 ezer mindkettő. Több nincs rá :-(
2011. aug. 23. 09:40

Nekünk Gorenje hűtőnk van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Alul van 3 fagyasztóláda, felül pedig a hűtőtér. Keveset fogyaszt, A+ energiás, praktikus, erős a belül található üveg polc, és az ajtón belül található fakkok is. Anno, mikor hűtővásárlás előtt voltunk, nagyon gyenge minőségű hűtőket láttam, szinte olyanokat, amiknek nagyon gyenge a műanyag kiképzése. Félnék, hogyha beleteszek az ajtóba mondjuk egy ásványvizes üveget, elpattan. Nem tudom az általad említetek milyen árban vannak, mi 100 ezerért vettük, de messze megérte.


Az még sztem fontos, hogy a fagyasztó része alul legyen, mert azt használod ritkábban, így a nagy levesesbödönnel nem kell állandóan lefelé hajolgatnod.


[link]


Ez a link, megmutatja a mi hűtőnket.

2011. aug. 23. 09:35
A Fagor mellett voksolnék, konyhastúdióban dolgozom, a Whirlpool gépekkel eddig csak gond volt!
8. gne2
2011. aug. 23. 09:33

Nekünk Whirpool van hűtő és fagyasztóláda is, nagy csalódás.

Eleve hibás darabot kaptunk, otthon derült ki, hogy szerelő kell hozzá. Apró dolgok zavarnak (belső lámpa, önleolvasztó, ajtónyitó, stb.), de összességében sem hűtőt, sem fagyasztót nem vennék többet tőlük.

2011. aug. 23. 09:32

egyébként nekem anno whirpool, és fagor mosógép között kellett választani...apósék W-t vettek, már a másodikra cserélték:(

én fagort vettem, még eddig nem volt baja...

2011. aug. 23. 09:30
nekünk az indesit bevált, a whirpool, folyamatosan eresztett mindkettő:(
5. kevian (válaszként erre: 4. - 4ab67f870d)
2011. aug. 23. 09:24

Szerintem a Whirpool már nem is gyárt B fogyasztású hűtőket. A és A+-os van neki. S ez már 5 éve is kb így volt.

Egyébként anyukámnak olyan van, amilyet írsz. A felső részben az alsó polca üveges. Nagyon jó hűtő, férőhelyes, magát olvasztja.

2011. aug. 23. 09:11
Az egyiknek (Whirpool) alul van három fagyasztórekesze. Ez szimpatikus, mert a jelenleginek csak pici van, és alig fér bele valami. Egy csomag mirelittel teli van. A másiknak viszont van kétrekeszes fagyasztója, és nagyobb a hűtőtér... Fogas kérdés, azt hiszem, az állapot fog számítani. Mondjuk, a a Fagor A energiás, míg a W. 5 éves, és sajnos a tulaj konkrétan ezt nem tudta, csak azt, hogy 1,15 KWh/24 óra a fogyasztása. Nem tudom, milyennek számít.
3. gota
2011. aug. 23. 09:03
Szerintem mindkettő jó minőségű. Azt válaszd, amelyik jobban tetszik...
2. kevian (válaszként erre: 1. - 4ab67f870d)
2011. aug. 23. 09:02

Igaz, én a Whirpool-ra szavaztam, mert a kettő közül az a jobb. Nekem a hűtőn kívül minden háztartási gépem az/elszívő, sütő, főzőlap, mosógép/, meg vagyok vele elégedve.

Viszont hűtőből mi Samsungot vettünk, mert annak tetszett nagyon a külleme. :D

2011. aug. 23. 08:49

Sziasztok!


Jelenleg egy minihűtőm van, de szeretnék nagyobbat. Anyagi lehetőségeim használtat tesznek lehetővé, van két 5 éves, az egyik Fagor, a másik Whirpool, azonos árban. Meglepetésemre a Fagor nem lett népszerű a szavazáson, sokan a "más"-t jelölték be.


Mik a tapasztalatok az adott típusokkal?


Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook