Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fogfehérítési praktikák és kezelési módok vannak? fórum

Milyen fogfehérítési praktikák és kezelési módok vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
158. Miss Angel (válaszként erre: 157. - Ecuska90)
2016. ápr. 20. 11:14

azt mondják,hogy szuper,nekem egy-két ismerősöm már használta.Mondjuk én az árát kicsit túlzásnak találom,mivel ezt nem használod ugye rendszeresen,mint mondjuk a sínes fogfehérítőt.Ha meg peroxidmentest veszel,még drágább :/

sztem ez annak jó,aki nem kvzik,teázik,cigizik ,ilyesmi,csak van egy kis színelváltozása és szeretné helyrehozni,viszont aki csak kvzik,mint mondjuk én,annak nem való,mert a kv így is úgy is sárgít a fogon,nekünk nem való a matrica mert nem tudnánk megfizetni....

amugy a matricának elképesztően egyszerű a használata,talán ez a legjobb benne,láttam róla videót,a legkevesebb macerával jár.De mint írtam,ez csak átmeneti megoldás...

2016. ápr. 19. 11:54
Sziasztok! Használt valaki whitline fogfehérítő matricát? Mik a tapasztalatok?
2016. jan. 5. 12:45
én is a sínezős fogfehérítésen gondolkozom, de a barátnőm ajánlott egy fogkrémet, amit ő is használt, és láthatóan szebb lett a foga. én is két hónapja használom, sajnos dohányzom mellette, de tényleg fehéredtek! :) szívesen segítek bárkinek, aki nem tud sok pénzt rászánni most a fogfehérítésre, csak írjon privát üzenetet, nehogy reklámnak titulálják! :)
2015. márc. 3. 07:32

Én is használtam a sínezős fogfehérítést, valóban gazdaságos már évek óta meg van és csak a fehérítő gélt kell megvenni. Nekem ettől érzékennyé vált a fogam, és csak átmenetelileg hozott eredményt.

Fehérítő fogkrémekből van egy rahedli és valóban szart sem érnek. Talán a wademecum, de már az sem a régi. A lámpást pedig kifejezetten nem ajánlotta a fogorvosom. Csak ingatta a fejét és a sínezőst ajánlotta, habár megmondta, hogy az sem tud csodákat tenni.

Ez alkati adottság és valóban, a kávé, tea, cigi csak ront rajta.

Az én környezetemben azoknak van szép fehér fogsoruk akiknek protkójuk van, de azon látszik is, hogy nem valódi.

2015. márc. 2. 21:15

aki igazán szép fehér fogakat akar,orvoshoz menjen,én a sínes módszerre esküszöm,hosszú távon gazdaságosabb mert a síneket évekig használhatjuk,csak az anyagot kell bele venni,ha mindig orvossal fehérítteti az ember azt nem lehet megfizetni.Szerintem az emberek nagyobb része,még ha nem is dohányzik,de teázik vagy kv-zik,és ez mind ront a fogak fehérségén,tehát egy idő után visszaáll az eredeti állapot....

én is próbálkoztam ezzel azzal itthon,szódabikarbónával,ami egy mosás után úgy kimarta az ínyemet hogy utána 1 hétig alig bírtam fogat mosni puha sörtéjű kefével,Dentomin fogporral,amiből többféle ízesítésű létezik,bár ez nem oly lényeges?semmit nem használ+perl Weiss fehérítő krém,amit már nem tudják,hogy reklámozzanak,és létezik belőle külön dohányosoknak kifejlesztett változat is/bár én nem dohányzom/,szintén fabatkát nem ér.Van már annyi fehérítő fogkrém forgalomban,amivel szédítik az embereket,marhaság,igazán látványos eredményt egyik se produkál....

153. Zoella96 (válaszként erre: 152. - Zoella96)
2015. márc. 2. 20:44
Ömm,bocsi a nem pont ideillő hozzászólásért,de a hoxa rakta ide. Eredetileg nyitni akartam én is 1 ilyen fórumot és ugye ez volt az első kommentem alá. :))
2015. márc. 2. 19:48

Sziasztok! :)

A minap olvasgattam fogfehérítés témában. Elég sok tippet találtam,de kipróbálni sokat nem merek. Ugyanis mindenhol megemlítették a citromlé+szódabikarbóna kombinációt,ami köztudottan lemarja a fogzománcot seperc alatt.


Nektek milyen jól bevált módszeretek van a fehér fogak elérésére? (konkrét termék vagy házilag összedobott dolgok)


:)

2013. okt. 24. 14:07

Kedves Fórumozók!

Fogfehérítést szeretnék.


Ma már nagyon sok féle fehérítés létezik. Tudna valaki előtte-utána képeket küldeni nekem? Természetesen amin tisztán látszik hogy saját képek, saját fogakról! Id várom:

mesziboszi@freemail.hu

2013. szept. 24. 11:32
149. timmil
2013. szept. 9. 22:22
Sziasztok! Járt valaki úgy, hogy a fogászati lámpás fogfehérítéstől nemhogy fehérebb nem lett, de inkább sárgább lett a foga? Minden utasítást betartottam (nem színes ételek-italok utána..), Kétszer is voltam, és egyre rosszabb... Járt valaki így??? Ötletek, hogy mit lehet ilyenkor tenni??
2013. máj. 23. 12:40

Valaki tudna véleményt mondani a Bright Smile nevű otthoni fogfehérítőről? Szeretném megrendelni, de érdekelne mások véleménye is.

Előre is köszönöm a segítséget.

2013. ápr. 23. 09:18
Pearl weiss-t használ valaki?
146. Anna0129 (válaszként erre: 145. - Andus10)
2012. jún. 13. 13:22
Igen, sín + paszta
145. Andus10 (válaszként erre: 144. - Anna0129)
2012. jún. 13. 13:10
Melyiket?A sínes megoldást??
144. Anna0129 (válaszként erre: 141. - Cintia0919)
2012. jún. 11. 20:33
Nekem a fogorvosom ajánlotta, ő csinálta volna és 40 ezerért kínálta.
143. 76603d8a63 (válaszként erre: 135. - Makkmarcsi)
2012. máj. 21. 15:55
Már lehet orvosi fogfehérítést csináltatni ugyanennyiért. Viszont szerinted ahhoz jó lehet a sín, hogy megtartsd a fehérséget, amit a fogorvos csinált? Nem marja a fogadat? Nem okoz érzékenységet? Nekem a fogorvosi gyötrelem volt...
142. Andus10
2012. márc. 5. 15:45
Sziasztok!Én nagyon sokat szenvedek a fogaimmal,mert sajnos a maradandó fogaim alapjáraton sárgák és most a terhesség alatt gyökérkezelni kellett amitől gyönyörűen beszürkült:-((Erre tudan valaki ajánlani valami csodaszert???Fogkrémek kilőve:((
141. cintia0919 (válaszként erre: 140. - 0d968f6820)
2012. febr. 21. 16:27

Szia

Érdeklődnék hogy hol lehet ilyen sínt csináltatni illetve a gélt megszerezni?

Köszi

140. 0d968f6820 (válaszként erre: 135. - Makkmarcsi)
2011. júl. 21. 14:50

szerencsés vagy.. én is ilyet csináltattam...(amúgy ez a peroxidos gél amit felkensz a fogaidra)

Nekem -mivel eléggé tömény gélt adtak- elkezdtek elhalni a fogaim (3 foghúzás lett belőle) jah és a fogaim annyira elmozdultak hogy a sín sem jó már :-)

2011. jún. 2. 23:26
Vadenecum s.o.s. white-ot senki ne vegyen!!!!!!! abszolút nem fehéredett a fogam, a mezei colgate fogkrém után fehérebb a fogam... ráadásul a használati utasításban leírt 3 napi fogmosás egy héten keresztül fájdalmas volt ezzel a ****-al, és elég sem volt mert a 6.napon elfogyott... pénzkidobás,dühítő...:(:(
138. kicsivirag0402 (válaszként erre: 136. - Mari20)
2011. ápr. 28. 13:23
juj..en ugy tudom,az nagyon roncsolja a fogakat.. nem?
137. e705905164 (válaszként erre: 136. - Mari20)
2011. ápr. 27. 14:58
és milyen lett?mennyit változott?
136. Mari20
2011. márc. 3. 12:10

szia

nekem bevált


dm be lehet kapni fogport... és ebba kevertem szódabikarbónát 2 teás kanállal egy tégelybe


heti 3x h sze p mosok vele fogat...


üdv MAri

2011. márc. 3. 08:40
Nem olvastam végig a fórumot, de a véleményem: fogorvosnál csináltattam műanyag sínt, 25.000.- volt kb. 2 éve. Zselét kell bele venni (5.000.-/tubus, kb. 8-10-szer elég, mert én hátulra nem teszek, minek, úgyse látszik.) A fogam belsejére se teszem, mert az se látszik. Egész éjjel rajta van a fogaimon. A hatás frenetikus. Előfordult, hogy a buszmegállóban vagy boltban szólítottak le, h mondjam már meg mitől ennyire gyönyörűek a fogaim. Isteni érzés. Jól végigjártam annak idején a témát, sztem anyagilag ez éri meg legjobban. A fogorvosnál egyszeri alkalmas nagyon drága, és ha visszasárgul, mehetsz újra horror áron. Ezt a sínt viszont viheted magaddal bárhová, és évekig lehet használni. Én imádom. Előtte rendbe kell tetetni a fogakat. Tömés, pótlás, fogkő..,mert ugye pontos lenyomatra készül a sín, és ha változik a fogak helyzete, felülete, akkor nem úgy fekszik fel. Úgyhogy én bátran ajánlom mindenkinek, isteni érzés hófehér fogakkal villogni:-)
134. vikucka (válaszként erre: 129. - Niny)
2011. febr. 28. 21:24
Én a fogdokinál vettem egy szert. Fogfehéritő sin, igaz nagyon drága volt 26 ezer forint, de sokkal szebbek a fogaim, mint előtte. Jó nem ilyen ragyogó hó fehér, de már merek mosolyogni a fényképeken.
133. babu222
2011. febr. 28. 20:46

rúzsozd ki a szád :)

a szódabikarbónával való fogfehérítést sem szabad túlzásba vinni mert többet árthat mint használ.

2011. febr. 28. 20:41

Az a baj ezekkel a fogfehérítési módszerekkel,hogy nem tartósak,Sajnos.

Egy idő után úgyis visszaáll az eredeti színére,mert a fog alapvető genetikai állományát nem tudod megváltoztatni.Vannak,akiknek alapból gyönyörű fehérek a fogai és vannak akiknek meg szürke,csontszínű sajnos.

2011. febr. 28. 20:10
perlweiss is jó (rossm..n), vagy vehetsz netről otthoni fogfehérítő rendszert, nem kerül sokba, 25%os peroxid tartalmú, van hozzá sín és uv lámpa az sem rossz ám... de ha van gyökérkezelt fogad, arra nem nagyon használ, max egy két árnyalatot, mert azt általában a fog belsejétől fehérítik, mert az belülről szürkül. De házi praktikát akarsz, jó a só, szódabikarbóna, és a citromhéj héjának a belső fehér része, ha sokat dörzsölöd vele a fogad, csodát tesz és tisztít is.
2011. febr. 28. 20:07
sutppor fehéríti a fogakat állítólag bár én még nem próbáltam,de vannak fehéríto fogkémek,pl sensodyne,nekem az van és nem rossz:)
129. Niny
2011. febr. 28. 20:03
Az lenne a kérdésem,hogy tudtok-e valami megoldást fogfehérítésre?Nem cigizem,nem iszom kávét,napi rendszerességgel mosom a fogam és nem fehéredik...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook