Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fogfehérítési praktikák és kezelési módok vannak? fórum

Milyen fogfehérítési praktikák és kezelési módok vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2006. ápr. 25. 09:26
nekem a dentomin fogpor nem használt (mármint fehérítés szempontjából). de az biztos hogy jól tisztít.
7. Courage (válaszként erre: 6. - Muci5)
2006. ápr. 24. 20:40

Ez akkor került 80ezerbe, most sajnos nem tudom.

Én nem bántam meg..

6. muci5 (válaszként erre: 5. - Courage)
2006. ápr. 24. 16:40
megkerdezhetem hogy mennyibe kerult?
5. Courage (válaszként erre: 4. - Muci5)
2006. ápr. 24. 06:08

Ez a detonim miket tartalmaz? Én azért használom a Deburt, mert abba legalább nincs stintetikus anyag. Én is nagy fogfehérítős voltam, bár nekem nem volt annyira veszélyesen besárgulva a fogam. Aztán 3 éve megajándékoztam magam egy fogfehérítéssel. Egy vagyonba került ugyan, de 3 éve fogkrémreklám fehér! Komolyan!

Nekem ehhez 3 áryalat kellett, természetesen gondolom aki cigizik meg ilyenek annak lehet 2 is kell, de ezt az orvos jobban tudja.

Az otthoniba én nem hiszek igazán, mert sokan próbálták körülöttem és semmi hatás szinte.

Amin én voltam az kb 1 óra volt.

Utána nem kellett hozzámszólni, mert nagyon érzékeny volt a fogam, de ez a módszer nem károsítja a zománcot, hanem vizet von ki és azért rossz utána. Ez kb 1-2 nap és utána elmúlik!

Marad a szép hófehér mosoly:)

Ha látni akartok kicsit a módszerből abba az ügyvédes filmbe [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]George Clooney[{[{[/A]}]}]nak is így fehérítik a fogát az első 5 percben:)

Nem jut eszembe a címe, Catherine Zeta Jones-szal játszik benne!

2006. ápr. 23. 21:42

na gyerekek, en szenvedelyes fogfeherito vagyok, ugyhogy leirom amiket eddig probaltam, es mit gondoluk roluk,

citromon es sutoporon kivul a hazi praktikak kozott van meg a so is!, de ezekkel nem mesz messzire...

eloszor is, fontos tudni, hogy fogfeherites elott el kell tuntetni a fogakrol a kv, bor, cigi okozta elszinezodeseket, erre 2 szert ismerek, az egyik a rossmanban kaphato DENTOMIN nevu natur fogpor, a masik, egy fogorvosi szakuzletben kaphato neo nevu fogpaszta, mind a ketto szuper hatasos, en ezeket mindik szaraz fogkefere teszem ugy meg jobban leszedi amit le kell szedni, ha ez megvolt utana kell feheriteni, fogkremek kozul nekem egyedul a perl weis valt be,

egyszer fogorvosnal is kifeherittettem, gyartott a fogamrol egy kis mintat, es arra vekony atlatszo sint, ebbe pedig egy nagyon alacsony szazalek tartalmu hidrogen peroxidos zselet kellett tenni es benne aludni,

kozepesen volt hatekony es fogsoronkent 20.000,- Ft.

nem ert annyit!

aztan egyszer egy baratnom aki amerikaban noverke, hozott nekem haza magas h/oxid tartalmu zselet, az eszmeletlenul feheritett, de sajna otthon ilyet nem lehet kapni!

es vegul az utolso szer amit hasznalok, otthon szinten nem kaphato, de a legkozelebb ugy emlekszem lattam ausztriaban is, ezt amit en veszek, a colgate gyart ugyanilyen zselet amirol az elobb irtam, be kell ecsetelni a fogat vele, es hagyni raszaradni!evente 1-2 szer egy 1 honapos feheritest kell csinalni,; eleg hatasos, 2 eve csak ezt hasznalom!

ugy hivjak colgate sipmly white...

ha ausztriaban jartok erdemes megnezni a dmben, kb 15 euro; es sokaig eleg!

es nagyon ajanlom a legelsot a dentomint, jol eltavolitja az elszinezodeseket!es ehhez a perl weis otth; is kaphato,en ugy szoktam hogy mindig colgate herbal weiteninget veszek, hetente 1szer 2 szer dentomin fogpor, aztan dentomin utan egybol pelr weis-szel is megmosok, es hetente szinten egyszer colgates fogfeherites!

viszont azt nem art tudni, hogy ezektol a feherito zselektol szuper erzekeny lesz a fogad!

/vmit vmiert.../

hat nekem ennyi otlat volt a tarsolyomban!

3. emagdi (válaszként erre: 2. - Courage)
2006. ápr. 23. 20:18

én már vettem a rossmannban ilyen fogport. maga a fogpor jó, jól tisztít, de nekem nem fehérített a fogamon.

vannak a fogorvosoknál olyan fogfehérítési techinkák, hogy valamivel bekenik a fogad, ülsz fél órát, utána hófehér fogaid lesznek. állítólag eléggé megterheli a fogakat, de hatásosak (meg persze jó drágák). ha valaki próbálta már ezeket ne habozzon megosztani a tapasztalatait, engem is érdekelnének!!

2006. ápr. 23. 14:17

Hát én a fogfehérítős krémekben nem hiszek igazság szerint, mert nekem fáj tőle a fogam. Én a rossmannban kapható daburh( azt hiszem igy irják) indiai fogkrémet használom, bár az nem fehérít. Anyukám szerint a sütőportól és a citromlétől még nem találtak ki jobbat:)

A citromlé tényleg jó, csak óvatosan!!!!!

Egy negyed gerezddel kell átdörzsölni.

De rossmannba vannak ilyen fogporok, olyat próbált már valaki?

2006. ápr. 23. 12:08
Milyen fogfehérítési praktikák és kezelési módok vannak?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook