Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a jó bili? fórum

Milyen a jó bili? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 23. 08:13
Egyáltalán nem mindegy milyen. A fiam egészen pici volt fél éves amikor úgy döntött bizonyos helyzetekben csak biliben hajlandó kakálni. Kapott a mamájától egy kisebb fajta bilit. De most már kinőtte. Kilóg neki a micsodája ha nem figyelek. Kipróbálta az uncsitesójáét, az meg nagyobb ugyan, de annyira nem mély, így szó szerint a bilibe ült. Azaz tök kakis lett és alig bírta kinyomni szegény, mert hát a feneke leért az aljába. De én sem tudom, milyen a jó bili, de hogy most akarok venni és biztos, hogy ráültetem ruhástul, valahogy tesztelem egy kicsit. Az jó h írva lett elöl is legyen magas. De Pl. az án fiam úgy kakál, hogy előrehalyol, akkor nem biztos, hogy a legalkalmasabb a magasított első rész. Nem is gondoltam volna hogy egy bilinél is enyi mindenre kel figyelni. :(
2009. júl. 30. 12:21
Zenélős..mikor belepisil, szól egy zene....
4. Ekka
2009. júl. 29. 15:27
Semmi extra nem kell! Egy "normál" bili és kész! Legyen kényelmes, és magas a háttámlája! És persze nem árt, ha elől is magas;)
2009. júl. 29. 15:26

Szia:)

Nekünk sima egyszerű fehér bili van,a támláján egy sárga kiskacsa díszeleg,ugyan ilyen a Wc szűkítőnk.Én már akkor rátettem a gyerkőcöt mikor elkezdett stabilan ülni,hogy megszokja,és ne tiltakozzon ellene.Meséltem neki,hogy ide kell beletenni a kakamanót és a pisit.

2 évesen a wc szűkítőbe kakilt.Szólt ,hogy kell neki,rá néhány hónapra ,meg elővette a bilit leszedte a pelust és belepisilt.Azóta szobatiszták vagyunk.

2009. júl. 29. 15:23
Nekünk teknös volt anno...az is néha kalapként szolgált(tartalmával) ha nem voltam figyelmes.:)
2009. júl. 29. 15:21

Mielőtt még mosolyognál magadban egy jót kedves fórumozó és azt kérdeznéd: "Hát nem mindegy annak a gyereknek, mibe pisil, vagy nagydolgozik?" Szerintem nem! Sem neki, sem az anyukának. A rokonságban, ismerettségi körben sok a kezdő szobatiszta manó. Anyukák mesélik, hogy a zenélő bilitől megijed a pici, és inkább kalapnak, mint bilinek használja, vagy ha túl kicsi a mérete, könnyen felborul.

Milyen legyen az ideális "gyerek illemhely"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook