Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikortól számít megcsalásnak? fórum

Mikortól számít megcsalásnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2009. márc. 30. 09:24

Szerintem az a fénykép "létezik" is, szóval ne nézzen Téged ennyire hülyének. Nem egy fényképpel beszélget, hanem egy hús-vér emberrel.

Ez még nyílván nem fizikai megcsalás, hanem lelki és érzelmi. Mindenesetre furcsa, hogy nem vette le, hogy ez Téged bánt. Magától kellett volna hagynia az egészet, ha ezt látja. Mert társalogni valóban lehet, de vigyázz, nehogy több legyen belőle. Tapasztalatból mondom, amikor én chateltem hajnalig férfiakkal és viszont, akkor akartam is valamit. Lett is belőle egy 5 hónapos kapcsolat, pedig volt valakim. Na persze előbb szakítottam a valakimmel, de hozzáteszem elviselhetetlen volt már.

2009. márc. 30. 09:24
Szerintem lehet,hogy személyesen nem ismerik egymást de ettol még nagyon megkedvelhetik egymást,mert chetelés kozben ismerkednek.Lehet sokan azt fogják tanácsolni,hogy csak chetelés meg ilyenek,de én biztosan ellenézném és ezt ki is fejezném,hogy nem tetszik és fejezze be.
2009. márc. 30. 09:20
Sziasztok. A következő dologban kérném a segítségeteket. A férjem aki már 10 évvel ezelőtt félrelépett, és lebukott, de akkor "rendeztük" a házasságunkat, a következő dolgot teszi. Egy on-line játék oldalon játszik, ahol elkezdett egy hölggyel chatalni. Ez persze még nem baj. Azonban egy kicsit kezd eldurvulni a dolog. Többször előfordult, hogy akár hajnali 4-óráig is fenn játszanak, és közben beszélgetnek. Megnézték egymást a közösségi oldalakon, és telefonszámot cseréltek. Egyik fórumban már írtam, hogy kb.200 km van közöttük, tehát nem testi kapcsolatról van szó, mégis nagyon rosszul esik. Amikor megpróbáltam vele erről beszélni, nevetett, hogy egy fényképre vagyok féltékeny. Annak ellennére hogy egyszer már félrelépett, nem vagyok egy házisárkány, illetve nem tartom rövid pórázon, de szerintem ez akkor sem helyes így. Nektek mi a véleményetek?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook