Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikortól számít megcsalásnak? fórum

Mikortól számít megcsalásnak? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 31. 12:28

Hmm. Lehet, hogy elmúlt a szerelem. Naés. Semmi sem történik véletlenül. Én a szerető szerepében vagyok most. Miért? Itthon nem kapom azt, amire vágyom. Hogy nem tettem szóvá? De. Működött is, úgy ahogy, kb. két hétig, aztán minden a régi kerékvágásban ment tovább. Egyfolytában pofázni(már elnézést) meg nem szeretek, hogy nekem hogy jó, hogy nem.

Teljesen véletlenül ismertem meg a férfit(aki szintén házasságban él). Nem részletezem. A lényeg, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Csak azt sajnálom, hogy későn találkoztunk. Ha mindkettőnknél minden o.k lenne, nem találkoznánk. De egyáltalán nincs minden rendben. Most pedig nem csak arra gondolok, hogy az ágyban nem tökéletes minden, hanem a szürke hétköznapokra is. Én kevés vagyok ahhoz, hogy feldobjam, ehhez kell a fogadó fél is, aki veszi a lapot. A férjem nem vette, hát veszi más. Ahhoz túl fiatalnak érzem magam(32), hogy beletörődjek, ilyen minőségben kelljen leélnem az életem. Nem, mintha ez minőségi élet lenne, amit most élek, de legalább havonta egyszer-kétszer nőnek érzem magam, ami nem elhanyagolható. Üdv.

152. correct (válaszként erre: 149. - Erikpipi)
2009. márc. 31. 11:01

Ezt értettem eddig is, hogy ezekre gondoltál, de az ő esetük túlment a határokon. Mellesleg azt írta, hogy ágyban oké minden...

Itt voltam az elejétől...

151. mimmo33 (válaszként erre: 149. - Erikpipi)
2009. márc. 31. 10:59

Háááááááát, igen!

Ebben is van igazság, sőt...

150. mimmo33 (válaszként erre: 148. - A9338a7669)
2009. márc. 31. 10:59
Így van!Vannak kivételek!
149. erikpipi (válaszként erre: 145. - Correct)
2009. márc. 31. 10:56

"Ott a hangsúly, hogy ez az asszony egyszer megbocsátott egy valódi fizikai félrelépést!!! "


Azt a megcsalást miért csinálta a férj?

Nem felháborodni kell, hanem ésszel és higgadtan gondolkodni. Dühvel az ember csak ront a helyzeten.


Mondok egy példát: Ha te szereted a férjed, és ő is téged, de pl. az ágyban közel sem azt nyújtod, vagy ő nyújtja azt amit te szeretnél, az is egy ok. Ha hazamegy és te a problémákkal kezded, holott ő is végigmelózta a napot és hulla fáradt, akkor az is ok.Bármi lehet ok, ami a másiknak nem tetszik, még apró is. Látom az a másik nő nagyon belevaló (Nekem sem tetszik amit csinálnak félre ne értd). Lehet, hogy olyasmiről beszélgetnek amiről a feleséggel nem lehet. Lehet hogy a férj azt szeretné, hogy a feleség is ha kettesben vannak, legyen kicsit szabad szájúbb, ahogy nézem azt a nőt, el tudom képzelni, hogy ilyesmivel felcsigázta a férjet.

Itt az embernek nem a saját sértődéseit kell végigzongoráznia, mert azt maga is tudja.

Egyszerűen nincs min megsértődni, meg azt mondani,hogy "álljon meg a menet..:)

Valami nem jó köztük, és azt kell megoldani. Az soha nem baj, ha képes vagy visszavenni az agarakból,a cél érdekében. Márha vannak célok, és ahogy olvastam az van bőven.


Gondolkodni kell az nem ártalmas.....:)

148. a9338a7669 (válaszként erre: 147. - Liki28)
2009. márc. 31. 10:56
Nem minden pasi ilyen szerencsére! :)
147. liki28
2009. márc. 31. 10:53
igy tovább monika ne hagyd magad könyen,erölködjön kicsit hogy megbocsáts neki!szerintem ez minden férfiban megvan,ha egy nö adja az alkalmat egyik sem utastsa vissza,csak van aki félti a családot!de szerintem aki megtette egyszer és nem gondolt a következményekre az megteszi többször is.az én férjem nem szeret netezni meg nem csetel de oda van értunk!! de!!kitudja mit csinál mikor nincs ithon,,még a munkahelyen is mindenhol vannak ilyen ringyok és a karikagyürüs pasikra buknak,,szerintetek minden pasi ilyen??ha látnak egy jo nöt és van alkalmuk nem utasitsák vissza?!?!
146. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 87. - Monik303)
2009. márc. 31. 10:40

Szia Monik!



Hát akkor elmesélem neked az én történetemet. Engem is nagyon csúnyán megbántott a férjem. Nálunk tényleges megcsalás történt. Én régóta sejtettem, hogy valami nem stimmel, de nem volt alkalmam bebizonyítani, mert otthon voltam a kisfiammal és a férjem mindig időben otthon volt. Mint kiderült, a munkahelyén lévő főnőkével szürte össze a levet. Jó kis munkahelyi bulik voltak. Így sokáig csak gyanakodtam! Az utolsó dobás az volt amikor parfüm illatot éreztem rajta. De nem szóltam, mert tudtam, hogy eljött az én időm! Rá egy hónapra sikerült a barátnőimmel megszervezni a dolgokat. Tudtam hova megy, így a barátnőmet küldtem be, hogy nézzen körül, persze sehol nem volt. Felhívtam kérdeztem milyen a buli, hol van, stb. Itt már megbukott, de nem szóltam. Hazamentem és megvártam. Persze mikor hazajött a szokásos kérdések, aztán jött a nagy kérdés hol voltál? Jött a válasz, én meg mondtam, hogy az nem lehet, mert én voltam ott. Nagyon meglepődött. Szóval borult a bili! Akkor én is úgy éreztem, hogy vége, de a kisfiam miatt nem mondtam ki. Ilyenkor sok mindent mérlegel az ember. Én tudtam, hogy a kisfiamnak testvért szeretnék, hogy egyedül képtelen lennék megélni, sajnos ilyenkor ezzel is szembesül az ember. Nem adtam ultimátumot, sőt mondtam, hogy döntse el mit akar.

Ez tökre meglepte!!! Azóta született egy kislányunk, aki már 3 éves. Persze a tüske benne marad az emberben a bizalom elszáll, de az évek talán valamit enyhítenek. Én is sokat gondolkodtam, hogy képes leszek-e így élni. És igen! A férjemnek is egy nagy tanulság volt, ő benne is végig játszódott, hogy elveszíthet minket. Azóta nem jár bulikba, szinte csak nekünk él. Hogy ez tudatosan csinálja, vagy nem azt nem tudom. Lehet, hogy a lelki ismeret furdalása nem engedi, vagy egyszerűen nem ad magának még lehetőséget sem hogy ismerkedjen. De ez már az ő dolga. Szóval ennyi!

Neked csak az tudom tanácsolni, hogy menjetek el mindenképpen megbeszélni. Elmondani a sérelmeket egymásnak. Az neked is jó mert kibeszéled magad. Igazából bennem olyan vegyes érzések voltak, gyűlöltem és szerettem egyszerre, bár azért a gyűlölet erőssebb volt! Hidd el te is túl leszel rajta! A legfontosabb, hogy tudjatok komunikálni egymással, mert ha nem akkor nagyon el lehet távolodni a másiktól. Írjál, hogy mi van veletek.

145. correct (válaszként erre: 144. - Erikpipi)
2009. márc. 31. 10:38

Azért álljon meg a menet!

Ott a hangsúly, hogy ez az asszony egyszer megbocsátott egy valódi fizikai félrelépést!!!

Gondolom nem Mónika könyörögte vissza a férjét hanem fordítva! Ezen kívül, semmi de semmi nem jogosít fel arra, hogy megcsaljuk a párunkat, persze ettől még meg lehet tenni...de bármi hibája is lenne, azt nem így kéne elintézni mert ez így nem élet, hanem vagy leülni megbeszélni, vagy elválni...de nem így! Ez a férj hibája, hogy ennyi telik tőle! És Mónika tartja össze kettejüket! Kitartás Mónika, remélem megéri!

144. erikpipi (válaszként erre: 142. - 12e6471c08)
2009. márc. 31. 10:35

Sajnos vannak közmondások, amik igazak. Ilyen pl. az egy foggal nem lehet csikorogni is.

Szépen nyugodtan végig kell gondolni, mi az amit nem jól csinál, vagy tesz , mond. első körben a saját hibáit kell felnagyítania, akár mennyire is fáj, utána az uráét.

Vannak dolgok, amiket a férjek nehezen emésztenek: Midjárt az a mondat, hogy "adott 3 gyereket neki".

143. correct (válaszként erre: 142. - 12e6471c08)
2009. márc. 31. 10:35
Ez tetszik, én is ugyanígy gondolkodom, más csak a lábát tenné szét.
142. 12e6471c08 (válaszként erre: 137. - Monik303)
2009. márc. 31. 10:18

Ez még ráadás.Elhiszem,hogy elsosorban a gyerekeidre gondolsz,hogy ok legyenek egész családban.De o mért nem gondol erre??O mért nem veszi figyelembe a gyerekeket legalább??!!!Mi nok mindig másra is gondolunk,de ok csak a pillanatnyi oromukre,semmi másra.

Te adtál neki 3 gyereket meg gondolom rengeteg más dolgot,mint a szeretet meg stb.

Más no meg csak esetleg a lábát tenné szét érte semmi tobbet.És ez ér neki tobbet mint a családja??!!Nem téged hibáztatlak,hanem ot mindenben,met o a hibás.

141. correct (válaszként erre: 137. - Monik303)
2009. márc. 31. 10:11

Sajnálom...:(

Én nem vetlek meg, Mónika, tökéletesen cselekedtél. Csak egy kicsit "fogd" jobban a férjed. Az sem teljesen igaz, hogy ha akar úgyis megy. Hidd el ha odafigyelsz rá kevesebb az esélye rá, hogy megtörténjen valami, mintha szabadjára engeded.

140. monik303 (válaszként erre: 138. - 6ebf587766)
2009. márc. 31. 10:11
Hát igen. De ezt soha nem vártam tőle, hogy azért. Hanem azért mert csak én kellek neki, nem akar megbántani és hasonló. Szóval nem egy könnyű helyzet ez most.......
2009. márc. 31. 10:10
Na most mennem kell. Tudjátok sok a dolog)))Majd még jövök ma. Puszi mindenkinek, és legyen nagyon-nagyon szép napotok. Nálunk ragyogó napsütés van, úgyhogy megyünk is ki a pici lányommal játszani.
138. 6ebf587766 (válaszként erre: 137. - Monik303)
2009. márc. 31. 10:03
Megértelek,nekem is gondok vannak a szívemmel.Ferjed lehetne legalább arra tekintettel hogy nem kellene neked az idegeskedés..
137. monik303 (válaszként erre: 133. - 12e6471c08)
2009. márc. 31. 10:01
Szia! Ne hidd, hogy én ezzel nem vagyok tisztában. Ha végig olvasod a hozzászólásaimat rájössz, én mindig azt mondom két ember kell mindenhez. Biztos lehetssz benne, hogy a férjem sem ússza meg szárazon ezt az egészet. Csak tudod nekünk három gyerekünk van. Ezt még nem írtam nektek, de nekem gondok vannak a szivemmel. Valószínűleg műteni kell majd. Ezt csak azért írom most meg, hogy lássátok azt miért is ragaszkodom foggal-körömmel a mi kis családunkhoz. Nagyon fontos nekem, hogy mellettük legyen az apjuk. És bár ezt sokan nem értik és talán megvettnek érte. De ezért kész vagyok áldozatokat is hozni!!
136. correct (válaszként erre: 127. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 09:59
Aham! De ott dohányoznak bent, a nő igénytelenül lefekve ül, meg azok a szóbecézések...wá, kiráz a hideg :)
135. correct
2009. márc. 31. 09:57
Te jó ég! Csak meg kell nézni, hogy ír! Egy csipet intelligencia sincs benne!
134. monik303 (válaszként erre: 131. - Mimmo33)
2009. márc. 31. 09:56
Tudod még én vagyok az, aki nem akar másnak botrányt. Azt írtam neki, ha nem hagyja abba, akkor átküldöm a párjának. És mégsem tettem. Mert bennem még mindig van annyi empátia, hogy ne ártsak szerencsétlen embernek. De képzeljétek el, hogy szerintem ez a csaj ezt rendszeresen csinálja. Mert tegnap mondta nekem egy csaj amikor a nyomoztam, hogy az ő párjával is kikezdett. Csak ő határozottan megkérte, hogy fejezze be. Úgy látszik nem ért a szóból.
2009. márc. 31. 09:56
Szerintem nem a csajt kellenne szekíroznotok meg lehordanotok.Mert lehet Tunde,Éva,Kati,Monika vagy bárki,csakis a férjeden múlik,hogy elutasítja e vagy sem.Inkább benne keresd a hibád.Van felesége,szép gyerekei,és akkor is ilyenekkel szorakozik,és nem eloszor van ilyen helyzet.Én szorítok neked tényleg,kívánom legyen minden rendben,de nem jo ha azzal nyugtatgatod magad leráztad a Tundét,és ezzel rendben van.Johet bármikor egy másik csaj,és megint nem fog nemet mondani a férjed.Már hányadszorra?
132. monik303 (válaszként erre: 127. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 09:54
Ezt még nem is figyeltem. És ténleg))) Úgy látszik bejön neki ez a fazon))
131. mimmo33 (válaszként erre: 127. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 09:53

Annyira egyre jár az agyunk...!

Azt még hozzá tenném, hogy az Ő pasijának erőszakosabb a tekintete...Biztos kapna egy maflást tőle, ha kiderülni, hogy mit csinál az Ő "aranyhala..."

2009. márc. 31. 09:49
meg irni is lehet neki hogy ha igen pattog...:))
129. monik303 (válaszként erre: 126. - 6ebf587766)
2009. márc. 31. 09:48
jaj jaj jaj))))))))))))
128. 6ebf587766 (válaszként erre: 127. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 09:47
igen,én is neztem
2009. márc. 31. 09:46
Tudod mi a gyönyörű??Hogy a férje hasonlít a tiédre::))
2009. márc. 31. 09:45
meg a ferjet is megtalatam ismerosei kozott...:)
2009. márc. 31. 09:44
na megvan,myvipen,legszebb hogy a ferjevel van a kepen...
124. monik303 (válaszként erre: 123. - Correct)
2009. márc. 31. 09:42
Köszönöm szépen. Ők az életeim, mint minden anyának. Imádom a családomat!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook