Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikortól számít megcsalásnak? fórum

Mikortól számít megcsalásnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
2009. márc. 30. 10:12

Gáz:(

de az is, hogy ilyen szerető nő mellől egy férj más nő mellé vágyik!


Én biztos ennyi után válnék, de Monik303 meg akarja menteni a kapcsolatukat, mivel ott a három gyerek!

De itt is felmerül bennem a kérdés:

Jó annak a 3 gyereknek, hogy ezt látják a papától?

32. monik303 (válaszként erre: 29. - Correct)
2009. márc. 30. 10:05
Teljesen igazad van. DE!! Mégegyszer hangsúlyozom, ez az egész az én önbecsülésemnek sem tesz jót, de családunk van, és ezért meg kell próbálnom mindent. Persze ha mindenképp menni akar, én nem tartom vissza, de akkor tiszta szívvel mondhatom el, hogy mindent megtettem!!!
2009. márc. 30. 10:05

hat en se orulnek neki, ha a parom hajnalig, vagy akar meddig mas nokkel, vagy novel, csetelgetne,en se teszem, nem is engedne.

1 kapcsolatba nem fer bele 3 szemely, meg virtualisan sem,szerintem..

30. correct (válaszként erre: 27. - Monik303)
2009. márc. 30. 10:04
Szerintem légy egyenes, mondd meg neki, hogy ki vagy és mi a véleményed.
29. correct (válaszként erre: 26. - Szilvia....)
2009. márc. 30. 10:03
Nem azért az egyhúszért, de elég gáz, ha úgy kell erőlködni a feleségnek, hogy "át kell hárítani" a nőt valaki másra. Nem?
28. c95c921ae7 (válaszként erre: 21. - Monik303)
2009. márc. 30. 10:03
Hú ez viszont nagyon durva..Ilyen üzenetet én már keményen számon kérnék, és nem számít hogy jutottam hozzá, mert itt már csak neki van magyarázni valója.
2009. márc. 30. 10:03
Azt biztosan tudja, hogy családja van, hiszen azokon az oldalakon a családja is fenn van, és én is. Tehát nem hiszem, hogy számít a nőnek.....Most csináltam magamnak egy nicket, és pont be van jelentkezve a hölgyemény. Ha megtudtam valamit, mindenképp megosztom veletek. Addig is minden jót mindenkinek!!
2009. márc. 30. 10:02

hűűűűűű.....

Hát ez nem...

Tényleg közelebb fog jönni az a 200 km. :(


Be kellene kavarni a nőnél! Hogy ne a férjeddel csevegjen a neten, hanem mással!

25. correct (válaszként erre: 21. - Monik303)
2009. márc. 30. 10:01
Ez durva. Mondd meg a férjednek, hogy állítsa le magát és hagyja ezt a nőt. Ha semmit nem jelent neki akkor megteszi, ha meg kikattan akkor már gáz van.
24. 6ebf587766 (válaszként erre: 21. - Monik303)
2009. márc. 30. 10:01
Hat ez mar nem szimpla dumcsizgatas..
2009. márc. 30. 10:00
Ráadásul egyáltalán nem biztos hogy a csaj tudja, hogy családos emberről van szó. A pasik ilyenkor szerintem ezt nem tartják fontosnak megjegyezni. Lehet, hogy már az információ elég lesz az elrisztáshoz:-)
22. a9338a7669 (válaszként erre: 21. - Monik303)
2009. márc. 30. 10:00
Szerintem ez az üzenet elég egyértelmű sajnos :S
21. monik303 (válaszként erre: 17. - Szilvia....)
2009. márc. 30. 09:58
Az a baj, hogy ez általában éjszaka van, és olyankor feltünő lenne, ha eltünnék otthonról))))). Egy olyan üzenetet elcsíptem, hogy teljesen megőrjít a képed, ami az egyik közösségi oldalon van. Szerintem ez már nem szimpla beszélgetés. Vagyis nekem már nem fér bele!!!
2009. márc. 30. 09:58
A Mimmo33 ötlete sem rossz!:)
19. monik303 (válaszként erre: 14. - Szilvia....)
2009. márc. 30. 09:56
Hát igen. Azt hiszem jobb tudni. Tudjátok biztos szörnyű dolog, hogy így kutatok utánna, de persze akinek családja van, az tudja, hogy egy nő sokmindenre képes. Ha nem magamért(ami persze nem igaz, mert mégis csak nő vagyok), de a gyerekeim miatt muszály vagyok mindent megtenni! Köszönöm a támogatást!!
18. correct (válaszként erre: 11. - Monik303)
2009. márc. 30. 09:56
Csináld, elvégre a felesége vagy és nem mindegy.
2009. márc. 30. 09:56

Gondolom egy gépetek van otthon?

Nincs egy jó ismerősöd akinek van ... és át mennél hozzá, ha a férjedék neteznek (játszanak) ......megpróbálnál hozzájuk verődni és így látod, hogy csak kettecskén szeretnének ...vagy tényleg csak egy jót akarnak beszélgetni és mindegy, hogy kivel:)

Persze álnéven.

16. mimmo33 (válaszként erre: 11. - Monik303)
2009. márc. 30. 09:52

Ez szerintem csak olaj lenne a tűzre...

A férjed tuti, hogy támadásnak venné...( még akkor is ha neked van igazad!!)

Inkább válassz egy másik nick nevet, kezdj ki a csajjal.Legalább megtudod milyen, mit akar a pasiktól, esetleg a házas pasiktól...

15. survivor3 (válaszként erre: 1. - Monik303)
2009. márc. 30. 09:52
100%-ban igazad van!
14. Szilvia.... (válaszként erre: 12. - Monik303)
2009. márc. 30. 09:51

Ez szörnyű lehet neked:((((((((

Szerintem jó ötlet, hogy a nevében be akarsz lépni!

A régi elküldött üzeneteket nem tudnád meglesni??:)

Így le tudnak bukni, ha nem mond igazat a párod!

De biztos, hogy tudni akarod?

13. c95c921ae7 (válaszként erre: 11. - Monik303)
2009. márc. 30. 09:50
Szerintem ez nem rossz ötlet. Bár biztos lesz aki ezt csúnya dolognak fogja tartani, de csak mert nem ő van ebben a helyzetben. Ne mondd meg neki , hogy nem az vagy akinek gondol, várd meg miket ír. Így megtudhatod hol tartanak. Aztán-hú ez ronda lesz-kezdj el neki mesélni a szép gyerekeidről meg a gyönyörű feleségedről:-) Jó, de most ne írjátok azt hogy ez nagyon becstelen..ebben a helyzetben ki nem tenné..
12. monik303 (válaszként erre: 10. - Szilvia....)
2009. márc. 30. 09:45
Szia! Tudod amikor félrelépett, már családunk volt, és ilyenkor sok mindent mérlegel az ember.....A lényeg, hogy ténleg nem adott rá okot, hogy ezt a dolgot felhánytorgassam, pedig ennek l0 éve. EDDIG!! Kérdésedre. Igen, rendben van a szexuális életünk, sőt mondhatni szépen élünk. Én is azt mondom, hogy miért nem mellettem van éjszaka. Azt hittem ennyi házasság után, már tudhatja, hogy velem is megbeszélhet mindent. Szóval nem értem.
2009. márc. 30. 09:42
Köszönöm mindenkinek! Akkor látom, hogy nem csak én gondolom így. Komolyan kezdtem azt hinni, felfújom az egészet. Most azt találtam ki, hogy amikor nincs itthon az ő nickével játszom ezen az oldalon, és majd meglátom mi lesz. Szerintetek helyes? Hogy jobban értsétek miért "nyomozok" ennyire, 3 gyermekünk van, és mint apa, ténleg csodás, nem mondhatok rá rosszat. Úgy gondolom, hogy hátha tudom tisztázni a nővel. De lehet, hogy ez marhaság((((((
2009. márc. 30. 09:41

Szerintem sem helyes!


Engem még nem csaltak meg soha-tudtommal-, de én nem tudtam volna többé hozzányúlni. Most őszíntén azt a dolgot a számba vegyem, amin előtte való nap más lovagolt... Brrrr......

Akkor tartom jogosnak ezt a megcsalásos dolgot, ha az egyik fél állandóan nem-et mond a másiknak.

De akkor miért nem keresnek másik párt?

Sehogy sem elfogadható ez!



Minden tiszteletem a tiéd, hogy megbocsátottál neki.


Nekem ez semmi kép nem ment volna.


Hát ez a chatelgetés, pedig már nálam a megcsalás határát súrolja...

bár attól függ...miről beszélnek? Ha csak az időjárásról és a mindennapi dolgokról az nem gond, de hajnalig kontroll nélkül, míg te alszol....????

Rendben van a házasságotokban a szex?



Még ha nem történt személyes találkozás köztük, tudsz változtatni a dolgokon!

2009. márc. 30. 09:37
Persze szukség van barátokra,de nem veluk kell egész éjjel irogatni meg telefonálgatni mikor te ott vagy mellette.Foglalkozzon olyankor már veled.
2009. márc. 30. 09:30

Én a párommal hasonló képpen vagyok.Megőrít az állandó chattel és msn-el,többet foglalkozik azokkal az emberekkel mint velem.Teljesen mindegy neki,h mi a téma csak velük "lehessen".Én is többször beszéltem vele ez ügyben ,de kilátástalan a dolog...

Az a jó ha csak telefonálnak és gépen keresztül érintkeznek,de én már erre is féltékeny lennék,főleg ha már egyszer le is bukott előtted!

2009. márc. 30. 09:28
Szia!Nekem röviden annyi a véleményem erről az egészről..bármilyen modern felfogásúnak is vallja magát a párod,ez azért már enyhén kifejezve is túlzás amit tesz "ellened".Bátran nevezhetjük flörtölésnek,és ez még csak a kezdet,ha igy folytatja,és hagyod,a 200 km rövid időn belül sokkal közelebbi lesz..Még hogy "egy fotóra vagy féltékeny"..és még cinikus is!Ezt mindenképpen megbeszélném vele hogy igy nem helyes ha tovább folytatja..inkább veled foglalkozzon hajnal 4-ig..mintsem azzal a hölgyeménynel"..Sok sikert a megoldásához.Üdv:Ramy
2009. márc. 30. 09:26
Szerintem a "lelki kapcsolat, kötődés" sokkal rosszabb, mint ha esetleg testi kapcsolatra kerülne a sor egy idegennel.
2009. márc. 30. 09:24
Én nem viselném ezt el. 200 km pedig nem olyan nagy távolság, hogy ne ötölhessen fel bennük egyszer csak, hogy személyesen is talizzanak. Azon kívül a férjednek hogy esne ha te csinálnád ezt?
2009. márc. 30. 09:24

Számomra nem tartozik a megcsalás kategóriába, de már csak egy hajszál választ el tőle...

Ha hajnalban is egy "idegen" nővel beszélget, telefonálgatnak...Nem sokáig lesz távolság az a 200 km...

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook