Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig flörtölés, mikortól megcsalás? fórum

Meddig flörtölés, mikortól megcsalás? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 23. 11:14
Ha valakinek kalandor vére van, úgysem tudja sokáig elfojtani, és nem is érdemes, elhihetitek nekem. Én ilyen lelkülettel egy abszolút monogám pasihoz mentem feleségül és sok probláma volt a házasságunkban. Aztán egyszercsak megbeszéltük és most a szerelmünk mellett nyitott házasságban élünk. És így a legjobb, amit ebből ki lehet hozni, mert elválni, a családunkat szétzilálni nem akarjuk.
2012. máj. 22. 17:26

Engem a jelenlegi kapcsolatomban az zavar nagyon, hogy a csajom nemhogy visszautasítaná más fiúk közeledését, hanem még a viszony barátivá fűzését erőlteti másokkal, nemtok jobb szót rá, egyszerűen lát egy kvázi idegen srácot, akivel rohadtul nem kéne törődnie, mittomén a társaságban ül, és odaül vele beszélgetést kezdeményezni, egyszerűen nyomul rá, mosolyog mint a tejbetök, tök kedves vele, minden alkalommal, mikor találkozik vele ő megy oda, meg olyan is volt, hogy pár ilyen általa kezdeményezett felszínes közeledés után közös programot szervez velük - hogy ők ketten csináljanak valamit, például biciklizzenek együtt délután.


Tehát nemhogy visszautasítaná a srácok közeledését, hanem még ő közeledik hozzájuk minden előzetes ismeretség nélkül. A csajom azt mondja, hogy csak barátkozás, de sokan élreértik, amit nem is csodálok, mert egy ellenkező nemű ember (pláne csaj) nem jön oda csak úgy beszélgetést kezdeményezni, nem dobja fel, hogy mittomén menjünk el sétálni ketten, úgy hogy előtte nem is ismerjük egymást, hacsak nem akar valamit. De ez a közeledés azonos neművel pusztán barátságból is igen terhes lenne, ha egy csávó odajönne hozzám és ennyire hajtana, hogy a haverom lehessen, nem örülnék neki, pláne két felszínes találkozás után senkivel nem csinálok közös programot. Szóval mindenki "olyan" közeledésnek veszi és úgy is áll hozzá, de neki tetszik a pozitív visszajelzés, nem látszik, hogy érdekelné, hogy barátságból jön-e vissza a pozitív visszajelzés vagy másból.


Még csak 3 hónapos a kapcsolatunk, de azóta már megismerkedett egy másik sráccal és tőlem kért engedélyt, hogy csinálhat-e vele ezt meg azt, mert ápolgatni akarja a srác lelkét. Engem ez baromira zavar, nem érzem úgy, hogy egy 3 hónapos induló kapcsolatban helye van más ellenkező nemű idegenre rányomulni, megismerkedni vele és kettesben elvonulni lelket ápolgatni - akár barátságról van szó, akár nem. Sőt, egyáltalán nincs helye egy kapcsolatban ennek.


Szerintetek van ilyen, hogy valaki barátságból ilyen??


Amúgy minden más rendben van, a lány nem egy csapodár alak, csak komoly kapcsolatai voltak és borzasztó sokat is vagyunk együtt, de ez a dolog folyamatos feszültségforrás közöttünk és úgy tűnik ezen fog bukni egy amúgy jól induló kapcsolat, mert én ezt nem tudom lenyelni, ő meg nem hajlandó változtatni és már most nagyon görcsölünk a témán.

58. f718d6b743 (válaszként erre: 57. - 6f111c3b0c)
2012. máj. 21. 21:17

szerintem is, ha egy másik nővel beszélget, sőt ha már szexről is beszélgetnek, ez már igen is meg csalásnak számít.

hátha még telcsi szex is van az meg már nagyon durva dolog........annak ellenére, hogy a való életben nem is ismerik egymást csak neten :(

2010. jan. 29. 22:33
Csernus szerint a megcsalás már a gondolatban elkezdődik!
2010. jan. 27. 10:01
A flörtölésnek és a megcsalásnak azonos a hullámhossza.......
55. 49ca420470 (válaszként erre: 53. - 656f03db60)
2009. nov. 11. 21:33

Igen.Először is tisztázni kell mi a flört.

A csábos pillantások érintések folyton egymással vihorászás már flört.A szexuális célozgatások akár virágnyelven akár csöpögő tekintet formájában szerintem már flört.


Ha csak simán szakmai megbeszélés folyik az nem flört.Lehet politizálni vagy bármiről dumálgatni az még nem flört de ha a fenti tünetek is vannak akkor egyértelműen az.

54. 656f03db60 (válaszként erre: 52. - 49ca420470)
2009. nov. 11. 21:22
Mondjuk ez igaz. :(
53. 656f03db60 (válaszként erre: 51. - 49ca420470)
2009. nov. 11. 21:21
Én mondjuk személyes beszélgetésre gondoltam, hogy ha a párod beszélget egy másik nővel egy társaságban, még nem biztos, hogy flörtöl vele, hisz annak egyértelmű jelei szoktak lenni. És ha egész jól elvihorásznak egyrészt nem valószínű, hogy problémákról beszélgetnek, lehet valami vicces sztori, bármi. Ha már nagyon nem bírod tovább, olyankor oda kell menni, és megkérdezni például, hogy mi a móka tárgya. Megpróbálni csatlakozni a beszélgetéshez...
52. 49ca420470 (válaszként erre: 49. - 3a92f8d690)
2009. nov. 11. 21:18

Tévedsz.

Már akkortól megcsalás ha nem tőled izgul fel hanem mástól.

51. 49ca420470 (válaszként erre: 47. - 6f111c3b0c)
2009. nov. 11. 21:18
Én is ilyen vagyok.Ne mással beszélje meg a problémáit ha vannak,se az örömét vagy a bánatát hanem velem.Ha meg érdeklődő beszélgetés akkor meg miért is érdeklődik.Ha egy férfi beszélget egy nővel pl mailban levelezik akkor az már érdeklődik is iránta ez egészen biztos.
2009. nov. 11. 21:16
Nekem csak annyi a véleményem ezzel kapcsolatban hogy sok flörtből lett már gyerek.
2009. nov. 11. 21:13
Már a csóktól megcsalás!!!
48. 656f03db60 (válaszként erre: 47. - 6f111c3b0c)
2009. nov. 11. 21:12
Az még nem bűn, ha beszélget másokkal. Az nem egyértelműen flörtölés. Miért, te soha sem beszélsz a párod előtt ellenkezőneművel? :)
2009. nov. 10. 21:36
Nem bírom elviselni, ha nőneművel beszélget a párom. Ne tegye, mert én sem cseverészem hímneműekkel. Ha beszélgetni akar, tegye velem. Ha mással teszi, akkor én félreállok, lelépek. Velem ne szórakozzon! Vagy én vagy mindenki,az én kivételemmel. nálam csak így nyerő ez!
46. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - 6eead9eb79)
2009. szept. 9. 11:20
Így van, szerintem is, de érezni kell a különbséget. Ahogy tréfa és tréfa között is van különbség, úgy beszélgetés-ugratás között is, mert ha valaki párkapcsolatban él, akkor szerintem nem lehet szó még ártalmatlan flörtről sem, hiszen azzal megbánthatom a páromat. Ha szeretem, akkor nem akarok fájdalmat okozni neki. Én legalábbis így érzem és gondolom.
45. 318512f90e (válaszként erre: 44. - Csutkababa)
2009. márc. 31. 10:57
nahja...ketten beszéljük ugyanazt...:)))
2009. márc. 31. 10:16

de hol van a forum nyito???

csak te + en targyalunk :)

43. csutkababa (válaszként erre: 42. - 318512f90e)
2009. márc. 31. 10:15
en nem is mondtam, hogy lehet, sot azt irom folyamatosan, hogy ellen is kell allni,sot,bele se kezdeni, akkor nem kell ellenallni se :)
42. 318512f90e (válaszként erre: 41. - Csutkababa)
2009. márc. 31. 10:04
na látod! akkor mégiscsak lehet ellenállni...:)))
41. csutkababa (válaszként erre: 40. - 318512f90e)
2009. márc. 31. 09:55

:))

volt mar olyan,hogy probalkoztak, persze,ez mindenkivel meg esik szerintem..

de szepen a tudtara lehet adni barkinek, hogy nem vagy vevo a hulyesegre :)

en mindig ellenallok,nem hianyzik semmi nekem, amit mashol kene keresnem...

boldog vagyok a parommal,mindent megkapok tole, amire azelott csak vagytam, az most az enyem ,minden tekintetben

2009. márc. 31. 09:50
volt már olyan hogy ellenálltál???
39. csutkababa (válaszként erre: 38. - 318512f90e)
2009. márc. 31. 09:44
no naaa, hogy lehetne...
2009. márc. 31. 09:39
viszont a nőbe is lehetne tartás...
37. csutkababa (válaszként erre: 36. - 318512f90e)
2009. márc. 31. 09:32

igen igy van...

a pasik hajlamosak kihasznalni 1 no gyengeseget...

no naaa, majd hulye lesz kihagyni :DD


az benne a hulyeseg, hogy nem eri meg kockaztatni a biztosat,a bizonytalanert,,

es ha jozan esszel atgondoljuk, ami olykor nincs:) akkor konnyu rajonni, hogy csak kihasznalni akarja a pillanatnyi gyengeseget a nonek

36. 318512f90e (válaszként erre: 34. - Csutkababa)
2009. márc. 31. 09:22
de mi ebbe a hülyeség? gondolom otthon annyira nem kap semmi figyelmet, hogy már ugrik minden apró kis kétértelmű megjegyzésre, és a pasi meg pont ezt használja ki...
2009. márc. 31. 09:21

persze-persze, igazad van! de ha ez ilyen szép és jó volna minden, akkor nem lenne annyi válás...


én is 2 gyerekes anyuka vagyok, volt hogy nálam is bepróbálkoztak, biztos az uramnál is nem 1x nem 2x, de ha szeretjük egymást...sőőőőt, az uram el is mesélte pl. a legutóbbit, mikor a csaj bepróbálkozott nála...és jól kinevettük:))

34. csutkababa (válaszként erre: 31. - 318512f90e)
2009. márc. 31. 09:20
felre ne ertsd,nem azt tartom hulyesegnek amit irtal, hanem ezt a kivancsisag, randizas,felrelepes dolgot :D
33. csutkababa (válaszként erre: 31. - 318512f90e)
2009. márc. 31. 09:18

ertem, persze.

csak nagy hulyesegnek tartom,de ez csak az en velemenyem

2009. márc. 31. 09:17

de most oszinten....

aki egy 2 gyermekes anyukat randira hiv,az tenyleg komolyan gondolja????

szeretok lehetnek, en nem mondom, hogy az nem mukodhet, de minek???????????????

en nem tudom elkepzelni se...

mit nyujthat a masik tobbet, mint az akivel elsz,elek,es a lelkiismeret az hol van??

mert ha komoly gondok vannak, barmi ami az eletben adodhat, kire szamithatok a legjobban??

nem arra, akivel elek??

vagy tan arra aki a neten szepeket ir,es iger fut fat....

ugyan ...

2009. márc. 31. 09:16

de mivel ott a titkos levelező partner, így hülyeség bebizonyosodni, hogy az otthonival nem jó, mert a vonzalom nagy úr...az igazi érzései felett áll....pont ezt írtam, hogy a vonzalom nem olyan erős mint hiszi...

becsapja saját érzéseit, mert hajtja az új és a kíváncsiság....érted?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook