Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikortól számít megcsalásnak? fórum

Mikortól számít megcsalásnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
213. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 209. - Monik303)
2009. ápr. 1. 15:33

Nem akarlak elkeseríteni, de tényleg vicces a férjed. Mint írtad a csaj tudta a telefonszámát, hiszen felhívta. Nem? Ha csak flörtölni akart a gépen minek kellett neki telefonszám?

Sajnos a tények beszélnek. És tudod az a baj, hogy a hapsik kihasználják, mert szerintem a férjed is teljesen tisztába van azzal, hogy úgysem fogod otthagyni 3 gyerekkel. Én azt tanácsolom neked, próbálj többet foglalkozni magaddal, járjál el a barátnőiddel szórakozni, (bár nem tudom, hogy megtudod-e oldani a gyerekeket), ne legyél otthon házi cseléd,érezze azt, vagy valaki. Én pld. megmondtam a férjemnek ma te vigyázol a gyerekekre és elmentem. Egy szót se mert szólni! Szóval fel a fejjel!

A szemfülességgel is nagyon vígyázz, mert rájönnek, nálam okosabb szemfüles nem volt mégis veszekedés lett belőle. Sajnos ők azt hiszik, hogy a bizalom csak úgy visszatér, mintha mi sem történt volna.

212. c95c921ae7 (válaszként erre: 206. - Anyuci91)
2009. ápr. 1. 14:17

T. Anyuci

Ne haragudj, de ez nem ilyen egyszerű. Mert szeretet meg tisztelet az kell, igen. De csak kölcsönösség esetén van értelme! Aki itt leírta, hogy a férje miket mond neki, hogy lekezeli és levegőnek nézi("nem hiányoznál senkinek") azt a nőt biztos nem tisztelik és nem tudom szeretik e még.Szóval tőle ne várd el, hogy tisztelve csodálja hőn szeretett élete párját. Szerintem. De nem akarlak megingatni a véleményedben, mert persze úgy lenne jó..csak nem mindig sikerül.

211. mimmo33 (válaszként erre: 209. - Monik303)
2009. ápr. 1. 13:57
Hűűűűűűű.Azért erre mondatra, lehet, hogy ráborítottam volna a tányért....
210. mimmo33 (válaszként erre: 208. - Monik303)
2009. ápr. 1. 13:57

Persze , őszintének kellenne lenni, ezzel egyetértek.

De azt, hogyha valaki nem érzi magát hűségesnek, akkor ne menjen bele házasságba.Ezzel nem értek egyet

Honnan tudom, hogy mindig hűséges leszek?Vagy a párom?

Senki nem tudja, hogy mit hoz a holnap.

2009. ápr. 1. 13:42
Egyébként ma ebéd közben, persze tanácsotokat megfogadva óvatosan, és "angyalkásan" megkérdeztem, hogy ténleg nem érted, hogy mi bánt? Mire ő: "Nevetséges ez az egész". Na itt volt egy pillanat amikor azt hittem eldurran az agyam, de erőt vettem magamon. Mondtam neki fordított helyzetben ő hogyan viselkedne? Erre azt válaszolta, hogy ő is leállította volna a nőt magától....Hát ja. Csak ezt nehéz elhinni egy olyan férjnek, aki egyszer már átment a tűzkeresztségen. Persze nem fogom mindennap ezzel zaklatni, de azért éreznie kell, hogy nagyon megbántott. Tehát egy darabig még tartom magam)))És mint tanácsoltátok szemfüles leszek....
208. monik303 (válaszként erre: 207. - Mimmo33)
2009. ápr. 1. 13:38
mimmo! Szerintem arra gondolt anyuci, hogy ha nem érzi magát arra alkalmasnak, hogy hűséget legyen, akkor ne menjen bele a házasság kötelékébe. Persze mindig jöhetnek közbe dolgok, érzelmek, de szerintem a tisztesség a legfontosabb. Persze útközben kiderülhet nem működik a dolog, de akkor is legyen gerinc akármelyik félben, hogy elmondja szemtől szembe, hogy vége.
207. mimmo33 (válaszként erre: 206. - Anyuci91)
2009. ápr. 1. 12:59

"Ha valaki nem érzi magát alkalmasnak, akkor maradjon egyedül és másoknak ne okozzon bánatot és csalódást"

Ez most komoly?!

Könyörgöm nem gépek vagyunk amibe betáplálják, hogy így működsz és kész!

Hús, vér emberek vagyunk, érzésekkel, érzelmekkel.

2009. ápr. 1. 12:54

T.Levélirók!

Üzenem mindenkinek a házasság az szent kötelék, aki ilyenre vállalkozik az legyen felelősségteljes.

A férj és a feleség adják egymásnak a kölcsönös tiszteletet. A problémákat együtt beszéljék meg és együttes erővel próbálják megoldani. Visszatérve a kisértés elég nagy és sajnos sokan csapdába esnek a kapcsolatot illetően. Ha valaki nem érzi magát alkalmasnak, akkor maradjon egyedül és másoknak ne okozzon bánatot és csalódást. Tisztában lehet az illető mindanyiuknak vanak hibái, gyenegességei. Sajnos a mai világban minden egészen másképpen müködik.

Szivélyes üdvözlettel:

Anyuci91

kapcsolatot illetően. Ha valaki nem érzi magát alkalmasnak, akkor maradjon egyedül és másoknak ne okozzon bánatot és csalódást.

205. 3acd4d7c39 (válaszként erre: 202. - C95c921ae7)
2009. ápr. 1. 12:21
Igazad van Milla szeretik a fejüket a homokba dugni, szerintük ez a legegyszerűbb. Az a baj, hogy annyira kicsi az agyuk, hogy fel sem tudják fogni a dolgokat. Sokszor azt sem értik mi a kérdés, nemhogy válaszolni tudnának. Lefogadom, hogy Monik férje sem érti, hogy mi a baj, hiszen (szerinte) nem történt semmi. A hapsik sajnos nem az agyukkal, hanem a farkukkal gondolkodnak és ez így lesz amíg világ a világ.
204. szilva07 (válaszként erre: 181. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 1. 11:28
Köszike a választ! :)
203. 6ebf587766 (válaszként erre: 199. - Monik303)
2009. ápr. 1. 11:21
Ezert jo ez a fórum,segítsük egymást..
2009. ápr. 1. 11:13

Jaj, Monik,

Te csodálkozol , hogy úgy tesz, mintha minden rendben lenne??Az összes általam ismert férfi ezt a módszert alkalmazza probléma esetén. Aztán te ezt nem viszonozod, ő meg meg tud sértődni, amiért ilyen rideg vagy. Vagy vannak másfajta pasik is?

201. liki28
2009. ápr. 1. 09:57
hát biztos hogy nem könyü teljesen megértelek de azért igy sem lehet élni mert belefogsz betegedni,,szerintem már nem fog ilyet csinálni,,,probálj meg odaado rendes feleség lenni mint eddig beszélgessetek sokat,,de azért tartsd nyitva a szemed,,
200. mimmo33 (válaszként erre: 198. - Monik303)
2009. ápr. 1. 09:57

Elhiszem!

Ha nem hajnalig ül a gép előtt, és nem találsz kompromitáló emaileket, akkor szerintem ne idegesítsd magad!Szerintem is próbál javítani a helyzeten, de ha látja rajtad, hogy bizalmatlan vagy (AMI ÉRTHETŐ, akkor lehet "feladja"...

2009. ápr. 1. 09:53
Amúgy mindenkinek köszönöm, aki átsegített ezen. Tudjátok másnak ez az egész történet banális, de nekem nagyon jól esett, hogy ennyien megpróbáltatok segíteni!!
2009. ápr. 1. 09:49
Lehet igazatok van. De akkor sem könnyű. Főleg az, hogy amikor a gép elé ül, görcsbe rándul a gyomrom....Tudom, hogy a bizalom a fő, na de ezt egyszer lehet eljátszani. És ő már megtette. Mindig nem nyomozhatok utánna.
197. liki28
2009. ápr. 1. 09:47
sziasztok!jo reggelt mindenkinek!monika szerintem öruljneki hogy minden rendben van,és nincs semmi feszültség köztetek ,de a szerelmes üzik nem véletlenek ,lehet azért nem hozza szoba mert szégyenli magát,szerintem nem erölködne enyire ha nem szeretne,kezdjetek tiszta lappal,tudod minden családban és minden formában vannak bukanok semmi sem és senki nem tökéletes,mert akkor mindenki boldog lenne a földön de sajna nem:((szerintem küzdjünk és tartsuk meg amink van,,én szoritok nektek..
196. mimmo33 (válaszként erre: 195. - Monik303)
2009. ápr. 1. 09:40

Lehet nem is fogod látni.Talán belül érzi, hogy kapott még egy lehetőséget, és a próbálja helyre hozni amit elszúrt!

Ha megadtad neki a lehetőséget, akkor szerintem legyél türelmes...Tudom ez most olyan érzés, hogy miért neked kell, hogy szarul érezd magad...

Légy résen, mint egy kiscserkész!

2009. ápr. 1. 09:33
Szia! Teljesen természetesen....Reggel puszi, este puszi+....Egyáltalán nem is hozza szóba. Szerelmes üzik stb. A megbánást viszont nem látom rajta.
194. mimmo33 (válaszként erre: 191. - Monik303)
2009. ápr. 1. 09:29

Jó reggelt!

Nyílván tudja, hogy megbántott, de sajnos nem fogja beismerni...A férfiak ritkán ismerok el, hogy hibáztak, és ezért bocsánatot is ritkán kérnek...

Mit jelent, hogy úgy viselkedik mintha semmi nem történt vona?

193. monik303 (válaszként erre: 192. - 2d5a00656a)
2009. ápr. 1. 09:25
Mindenképpen megfogom))))De nem gondoltam, hogy ezt még kérdezni kell....
2009. ápr. 1. 09:19
Talán kérdezd meg:)
2009. ápr. 1. 09:17
Szép jó reggelt mindenkinek! Látom nem sokan vagyunk itt! Mondjátok ténleg ennyire idióta némelyik férfi? Most úgy tesz a párom mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Kezdem azt hinni, hogy szenilis))))Miért nem veszi észre, hogy megbántott? Komolyan elgondolkodom néha, hogy nem egy bolygóról valók vagyunk.
2009. ápr. 1. 09:16
Elküldtem,Szilva!
2009. ápr. 1. 07:54
9-kor lyukas leszek mindenképp válaszolok,most csak olvasni tudtam!
188. szilva07 (válaszként erre: 179. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 22:34
Azért majd válaszolj nekem légyszíves. Nem muszáj olyan hosszan, mint én tettem, csak pár szót, ha lehet. Kiváncsi vagyok. Minden jót!
187. monik303 (válaszként erre: 146. - 3acd4d7c39)
2009. márc. 31. 19:20
Szia! Először is köszönöm, hogy megosztottad velem a történetedet. Igazán tanulságos. Azt hiszem egy rugóra jár az agyunk. Akinek családja van, annak ott van egy csomó más tényező is az életében amit végig kell gondolni. Megfogadom a tanácsodat. Hála Istennek beszélgetni mindenről, és mindenhol tudunk, ezzel nincs gond. Egy darabig még biztosan mosolyszünet lessz, de valami változás van, természetesen azt is megosztom veletek. Köszönöm mégegyszer.
186. monik303 (válaszként erre: 149. - Erikpipi)
2009. márc. 31. 19:16
Ne haragudj, hogy csak most reagálok, de most olvastam vissza. Maximálisan igazad van abban, hogy nem vagyok hibátlan. De ez még nem jogosítja fel arra, hogy megbántoson. Tudod szerintem arról szól a házasság, hogy elfogadjuk a másikat a hibáival együtt. Hidd el neki is van épp elég hibája amiért én is félrekacsingathatnék, de nem teszem. Inkább megbeszélem vele. Azzal nagyon tisztában kell lennie, hogy mindent elmondhat nekem. Nincsennek Tabuk!! Az pedig, hogy én esetleg nem vagyok olyan szabadszájú mint a hölgy?? Egyszerűen nem vagyok az a tipus. De ettől még szerethetem sőt szeretem őt nagyon.
185. monik303 (válaszként erre: 172. - Mimmo33)
2009. márc. 31. 19:06
Persze. Ne hidd, hogy bármiért meg vagyok bántva. Sőt... Hálás vagyok minden véleményért, mégha talán kritika is. Csak azért vagyok ilyen érzékeny, mert aki ismer tudja mennyi mindent megtettem, teszek a családunkért. Persze ez nem öndicséret akar lenni. De ő volt az első az életemben, soha nem fordult meg a fejemben, hogy félrkacsingassak, pedig vendéglátósként lett volna épp elég lehetőségem. Neki is van számtalan hibája, mint ahogy nekem is, és mindenki másnak, de ettől még nem levelezek idegen férfiakkal hajnalokig, és nem küldök neki ilyen üzeneteket, ne adj Isten nem lépek félre. Sokat gondolkodom rajta, hogy mi az ami hiányozhat neki, és persze tudom, hogy nincs elég időm rá. De ha szétszakadok sem tudok most jobban figyelni rá. Talán ha a gyerekek nagyobbak lesznek.
2009. márc. 31. 19:02
Ja igen. Engem egyáltalán nem zavar a Szilvia története. Sőt ha ténleg ilyen rossz a házassága szurkolok neki, hogy legyen boldog. Egy életünk van, és azt ki kell használni. Nem vagyok benne biztos, hogy nem-e ő teszi jobban, aki bevállalta azt, hogy kockáztat. Én alapból ilyen vagyok. Mostoha mellett nőttünk fel az öccsémmel, és-mivel hallottról jót, vagy semmit- ezért nem tudok rá semmit mondani. Talán ezért is van bennem, egy ilyen megbocsátó, és összetartó erő.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook