Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikortól számít megcsalásnak? fórum

Mikortól számít megcsalásnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
183. monik303 (válaszként erre: 182. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 18:58
Kedves Csalánlevél. Igazán nagyon köszönöm minden szavadat. De ténleg. Én végig azt hangsúlyoztam, hogy ennyiért még nem lépek ki a házasságomból, csak mivel már történt egy konkrét eset, egy kicsit elgondolkodtat, vajon számítok-e neki? Persze itt nem történt testi kapcsolat, de mivan, ha nem kapcsolok időben? Persze én sem vagyok hibátlan, de ez akkor sem ok arra, hogy megbántson. Hidd el vagyunk egymáshoz annyira őszinték, hogy elmondhatná nekem is mi bántja. Persze biztosan fel fogom ezt is dolgozni, mert mint mondtam a gyermekeimért áldozatokra is képes vagyok, de nem könnyű. Egyébként idegbajt kapok, mert nemrég ért haza, és nem érti, hogy engem mi bánt? Úgy tesz mintha semmi sem történt volna. Egyszerűen nem vesz tudomást erről az egészről. Persze nem akarom mindennap ezzel zaklatni, na de ez a második nap. Mondjuk baromira kedves.....
2009. márc. 31. 18:44

Szilva 07!

Szeretném ha tudnád ,hogya hoozászólásom nem ellened,hanem a jelenség ellen szólt!Ez a fórum egy olyan asszony által jött létre akifélti a kapcsolatát egy kívülállótól.

nem szerencsés ,mégha érthető is,hogy pontitt ezen a fórumon írod meg a sztorid,még ha úgy is érzed,igazad van a saját eseteben.

Itt főleg olyan nők jöttek össze ,akik féltik és óvjáka házasságukat ,és szurkolnak monikért.Mondhatjuk két ellenkező irányú hajón ülünk.Lehet hogy szerencsésebb lett volna máshol,külön indítanod egy saját fórumot,itt kicsit visszás?!Természetesen válaszolok neked,de szerettem volna ha tudod miért is írtam amit írtam,nem ellened szólt hanem Monikért!!

181. 2d5a00656a (válaszként erre: 180. - Szilva07)
2009. márc. 31. 18:19
Oké!Mindenképp reagálok,és hidd el nem ellenedhanem érted szól!
180. szilva07 (válaszként erre: 179. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 18:12
Este írok. Részletesen. Már az sem érdekel, ha rámismernek egy-két részletből. Csak arra kérlek, majd arra is reagálj! Köszönöm.
2009. márc. 31. 17:59

És most kövezzen meg aki akar DE:

Szilva 007!

Én azt gondolom ,hogy az én erkölcsi normáimmal és felfogásommal öszeférhetetlen amit el akarsz /önigazolásként?/fogadtatni velünk.ÉN/És ezt kihangsúlyozom hogy eza z én véleményem/határozottan állítom ,hogy nincs olyan körülmény ami meggátolna engem abban ,hogyha nem akarnék már a férjemmel együtt élni,ne tiszta lappal,szakítás után ,és tiszta lelkiismerettel kezdjek egy új kapcsolatot.Nincs arra semmilyen ok ,indok,és magyarázat,hogy két házas ember miért folytat titkos viszonyt!ha már nem szeretik

a házasfelüket,nem jönnek ki,nem értik meg egymást akkor annak a kapcsolatnak vége.

De ha vége és véglegesen tudva mindketten hogy vége,megszakad ,akkor;és csakis akkor lehet ,szabad,és kell,az én normáim szerint új játékba kezdeni.

Nem azért mert úgy neveltek,és nem a korom,vagy a származásom miatt ,sőt Isten sincs a pakliban/ateista vagyok/de ezalapszabály minden jóérzésű ,empatikus ember számára.

178. szilva07 (válaszként erre: 177. - Crystall)
2009. márc. 31. 17:50

Igazad van, tudom. Egyenlőre muszáj maradnom.

Egyébként minden együtt töltött perc ajándék, amiért hálás vagyok. A családjától pedig nem akarom elszakítani. Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lennék boldog, ha minden nap ölelhetném, de ez ügyben nem teszek egy lépést sem. Ez a lehetőség "pattanjon" ki az Ő fejéből. Mindenesetre nem erre alapozok. A mának élek. Boldog vagyok és szenvedek. Ez nem egy oximoron?

177. Crystall (válaszként erre: 169. - Szilva07)
2009. márc. 31. 16:30
Teljesen megértelek és igen túl fiatal vagy még, hogy igy élj. De...akkor sem könnyü ha végülis úgy döntesz, hogy elválsz. Az a nagy helyzet, hogy nekünk nöknek sokkal nehezebb mint a pasiknak, mert egyedül maradni a gyerekekkel, dolgozni, anyának lenni nem egyszerü hidd el tapasztalatból mondom. Élvezd ki azokat az alkalmakat amikor tudtok találkozni aztán valahogy úgyis kialakul.De az új kapcsolatban is jönnének a problémák, amiket talán most még nem is látsz...föleg, hogy ö is egy családot hagyna el..ha úgy alakulna.
176. c95c921ae7 (válaszként erre: 174. - 2d5a00656a)
2009. márc. 31. 15:43
Igazad van. De szerintem itt a durvább dolgok most már nem moniknak/ról szóltak hanem más is mesélt-más sztorikat, itt ott már elment a téma mások problémáira. Ennyiért robbantani szerintem is enyhén szólva is túlzás lenne. De az biztos, hogy az ördög nem alszik, én is figyelnék azért.
2009. márc. 31. 15:23

Sziasztok!


Szia Monik!


Nem is tudom hogy is mondjam, de én bika vagyok. Nekem természetemből adódóan 3 dolog fontos: az első helyen nálam a hűség, a másodikon a jó szex és a harmadikon a jó étel áll.

Én nem tudnék olyan emberrel élni, akiről már bebizonyított a megcsalás ténye.


De az emberek nem egyformák.


Te már egyszer megbocsátottál és mivel most "csak" virtuálisan csalt meg és biztos megbánta, adj neki egy esélyt.

Persze csak akkor ha megfelelőképpen bocsánatot kért tőled, hogy ilyen kínos és rossz helyzetbe hozott téged!


Végy fel egy szexi fehérneműt és próbáld egy kicsit a régi jóra emlékeztetni.... tudod....hogy belegondoljon, hogy ez mennyire hiányozna, ha te nem lennél...:)


...én azért bele-bele néznék a telefonjába, és ha még pár hét múlva is kapcsolatban van a nővel ...elgondolkoznék, hogy.....pá-pá babám!

2009. márc. 31. 14:48

Na jó,eddig bírtam!Szóval olvasom -olvasom amiből kimaradtam a délelőtt folyamán,és azt látom,hogy már óriási nagy baj,megcsalás és a végzetes dolog szavak röpködnek.Eddig mi derült ki??/és javíts ki Moncsi ha tévedek/Adott egy virtuális pókerjátszma ahol a férjet egy 200 kilóméterre lévőfeleség megkörnyékezte,és szexuáliscélzatú mondatokatküldött neki.ez a férjnek baromira bejött,hiszen ő letta kiszemelt bika.És ennyi!!!!Nem történt más csak verbális szex,és ennek is csak az egyik oldala bizonyított,a férjre nem tudjuk mi jutott ebből,a TÖBBI FELTÉTELEZÉS!!!

Ne húzzuk bele a Mónit olyan dologba ami nem bizonyított hogy volt,főleg ha lett volna bármi is azis csakneten kersztül!!!Ne ítéljük el a pasitakiről azt se tudjuk mit is tett ebben a partiban/Ahogy a férfiakat ismerem csak élvezte a szitut és tartotta az érdeklődést/

Nóri!erre szerintem ne menjen rá a kapcsolatotok ha egyébként jól működik,ez egy házasság vannak völgyek is a hegyek közt és a hidat neked ,az okos nőnek kell ékelni a völgy fölött!!

Többiek!

Neszítsátok szegényt így is a poklpt állja ki.Akinek már volt ilyen szituja/és kinek nem?/az tudja hogy ilyenkor milyen sebezhető az ember,és ha belehajszojuk és felszítjuk a szavainkkal,mi itt maradunka saját lakásunkban a kis klaviatúránkkal,deő lerombol esetleg a hatásunkra egy olyan kapcsolatot amiezt nem érdemli meg.

Erikpipnek igaza van,nézz magadba elemezz,tudsz-e vagy van-e mit önmagad oldaláról javítani ezen a kapcsolaton,de abban nincs igaza hogy tuti van valami ami miatt a férjed /esetleg!!/belement ebbe a dologba.A férfiak imádják az efféle szitukat,és fel annyira sem gondolják komolynak mint a nők/Sőt nem is értik mi ezzel a gond/

Gondold ezt át!!

173. szilva07 (válaszként erre: 172. - Mimmo33)
2009. márc. 31. 14:26
Az az igazság, hogy egy-két dologban rájöttünk, hogy hol hibáztunk. Órákon keresztül beszélgettünk, próbáltunk megoldást keresni, nem egyszer, sem kétszer. A baj az, hogy nem jutunk egyről a kettőre. Ha tovább húzzuk a dolgokat, csak halmozódni fognak a bajok. Meg ez már nem az a kapcsolat, amiért meghalnék.
172. mimmo33 (válaszként erre: 170. - Monik303)
2009. márc. 31. 14:22

Szerintem nem benned keresik a hibát, mint ahogy Én sem, és a telefonszexelőst sem rád írtam.

De ahhoz, hogy egy ilyen változás bekövetkezzen, ahhoz mindkét félnek hibázni kell valahol, valamikor.

Az eredmény már kiderült, most azt kell nektek tisztázni, hogy hol mentek félre a dolgok...

2009. márc. 31. 14:21
Elnézést. Én nem minősítettem senkinek sem a véleményét. Csak leírtam, hogy úgy (finom leszek), rossz a házasságom, ahogy van. Rossz, annak ellenére, hogy minden alkalmat megragadtam, hogy jobbá tegyem. Muszáj erre feláldoznom az életem? Ez lenne a helyes? Én a felesége vagyok, nem az anyja. Nem nekem kell nevelnem. Most jött meg. Nem köszönt. Mondjam neki, hogy illene? Na ne röhögtessen senki. Ha valami nem működik, be kell látni, és tovább kell lépni. De nem. Benne lehet maradni, és szabad kínlódni. Elnézést, de én az előbbit választom.
2009. márc. 31. 14:11
Hali mindenkinek aki itt van. Szomorúan olvasom, hogy van aki rögtön a bennem keresi a hibát. Természetesen bennem is van elég hiba. Soha egy szóval sem említettem, hogy nem. DE. Mindent meg lehet beszélni. Az ágyban sincs köztünk tabu, és ő ezt nagyon jól tudja. Biztosan nincs rá annyi időm mint régen, de könyörgöm három gyermeket nevelek. Ha annyira jól esik neki beszélgetni, nem a neten kell keresnie, hanem azt mondani nekem: Figyelj anya, fürdessd meg a gyerekeket, én addig elmosogatok, és már van is időm rá. Az meg, hogy én nem vagyok annyira szabadszájú mint az említett hölgy, na arról már nem tehetek. Amikor megismerkedtünk sem voltam egy kifejezetten "telefonszexes" nő. Persze nem vagyok prűd, vagy ilyesmi, de szerintem itt ő az aki hibázott, nem pedig én!!!
169. szilva07 (válaszként erre: 167. - Crystall)
2009. márc. 31. 14:08
Az én gyerekeim ebből annyit érezhetnek, hogy boldogabb vagyok. Egyébként meg sok a veszekedés itthon, ami nem tesz jót nekik. Általában miattuk van. Míg én próbálom a vitatkozást olyankorra időzíteni, amikor ők nem hallják, addig neki mindegy, hogy a gyerekek fültanúi e a veszekedésnek vagy sem. Mindenkinek jót tenne csak, ha mi elválnánk.
168. szilva07 (válaszként erre: 166. - 6ebf587766)
2009. márc. 31. 14:03
Ha végre anyagilag független lehetek, én el is hagyom. Már nincs párdon.
167. Crystall (válaszként erre: 162. - 12e6471c08)
2009. márc. 31. 13:59
Igen, igazad van. De ez még a réges régi idökre vezethetö vissza. A pasik vizuális tipusok nekik elég meglátni egy jó nöt és hmm..hát igen, mi ha félrelépünk amögött "mélyebb" dolgok húzódnak és most nem a szexet sportként üzö nökröl beszélek mert sajnos olyanok is vannak. De a megcsalás is olyan, lehet úgy csinálni diszkréten amikor nem sérül a család (ritkán a férj pl. üzleti úton enged a csábitásnak) de attól még jó apa, gondoskodó férj akkor veszélyesebb amikor már érzelmek vannak a dologban és megérzi a család is.
2009. márc. 31. 13:54
Az en pasim is akkor kedves mar mikor erzi hogy el fogom hagyni..
165. tücsimücsi (válaszként erre: 159. - Szilva07)
2009. márc. 31. 13:53
Fiatal vagy még ahhoz, hogy olyannal éld le az életedet akit nem szeretsz már. Tényleg nincs más megoldás? Neked is csak 1 életed van, nem kellene feláldoznod magad.
164. mimmo33 (válaszként erre: 163. - Szilva07)
2009. márc. 31. 13:45

Mert érzi, hogy elveszíthet...

Sajnos a megszokás nagy úr.Ami ott van az a természetes. Pedig azért ugyanúgy küzdeni kell.Mindig;)

163. szilva07 (válaszként erre: 158. - Mimmo33)
2009. márc. 31. 13:39
Én megtettem minden tőlem telhetőt, hogy jól működjön a házasságunk. De én kevés vagyok ehhez. Rajtam kívül ezt másnak is, a férjemnek is, akarnia kellett volna. Azt hiszem, nem is kellett volna sokat tennie. Elég lett volna némi figyelmesség, ha más nem, hát az ünnepnapokon. De nem. Nálunk eltelt úgy 10 év, hogy csak én ajándékoztam. Persze nem nagy dolgokat, de mégis. Tudtam, mikor van szülinapja, mikor van a házassági évfordulónk, mikor van karácsony..stb. Ha valami nem jól működött az ágyban, én tettem szóvá, hogy jobb legyen. Aztán, mint írtam jó is volt 2 hétig. Akkor legyek boldog? Most nem kell könyörögnöm, elismerést kicsikarni, rávezetni, megértetni. Jön minden magától. De miért ilyen későőőőn????????
2009. márc. 31. 13:36

Mindenkinek saját joga eldonteni hogyan boldog.

Persze ha valaki nem kapja meg a párjátol amire vágyik,természetes,hogy máshol keresi.

De amire szeretnék visszatérni az az,hogy csak azért mert egy férfi férfibol van,azért nem lehet neki megbocsájthato,hogy félrelép.Az nem jogosítja fel semmi hasonlora.Egy no is nobol van,akinek nemcsak a házimunka meg a férjére várni a dolga.Egy not is megmozgat egy sármos pasi,de ha férjezett mégsem ugrik mindjárt utána.

161. csutkababa (válaszként erre: 159. - Szilva07)
2009. márc. 31. 13:35
az is fontos, hogy te boldog legy, a gyerekeket gondolom nem hanyagolod, a ferjed meg vessen magara, egy novel torodni is kell, nem csak elvenni felesegul,es gyerekeket nevelni
160. c95c921ae7 (válaszként erre: 159. - Szilva07)
2009. márc. 31. 13:31
Akkor azt mondom, tökéletesen igazad van.
159. szilva07 (válaszként erre: 157. - C95c921ae7)
2009. márc. 31. 13:29

Komolyan mondta, amit mondott.

Egyébként nem irigylem magam. Szerelmes vagyok, de nagyon...és meg van kötve a kezem. Családot felrúgni nem fogok. Majd alakul. (vagy sem.) Most jó. Én meg MOST élek.

158. mimmo33 (válaszként erre: 153. - Szilva07)
2009. márc. 31. 13:17

Megértelek.Az én életemben is vannak olyan dolgok, amiért sokan pálcát tötek felettem.

Persze olyanok akik csak kívülről szemlélték az eseményeket...És úgy könnyű vélemény alkotni:(

Egy kapcsolatnak, házasságnak nem csak a mindent elsöprő lángolásig kell működnie, és ezt mindkét félnek tudni kell.A harc, a küzdés nem csak addig szól amíg megszereztük a nőt/férfit.

Sokan azt hiszik, hogy utána már nem fontos megtartani a bizsergést.Na ilyenkor jönnek a problémák, és ilyenkor kezdenek el a felek kifelé kacsingatni...

157. c95c921ae7 (válaszként erre: 155. - Szilva07)
2009. márc. 31. 13:11
Durva nagyon amit a férjed mondott..Főleg ha ezt higgadtan, veszekedési előzmény nélkül mondta. Mert azért ha előtte nagy cirkusz volt, akkor kiszalad az ember száján olyan is, amit nem gondol komolyan, csak azt akarja, hogy fájjon.
156. csutkababa (válaszként erre: 155. - Szilva07)
2009. márc. 31. 12:59

megertelek,

en is elvaltam a ferjemtol,tudom mirol beszelsz,

nem akartam en semmi rosszat azzal,hogy irtam a forumba,es latom nem is sertodtel meg, jol tetted, mert nem volt celom megbantani.

nagy szemetseg a ferjedtol amit mondott.

en is dolgoztam kulfoldon, a ferjem meg otthon a gyerekkel, mikor egyik hetvegen haza jottem,(minden hetvegen jartunk haza) es a fiam aki akkor 2 eves volt, nem akart odajonni hozzam, mert nem ismert meg, akkor azt mondtam ,en tobbet sose hagyom ott a gyerekem, azert hogy legyen penz, a ferjem is megmozdithatna a segget,hogy nekem ne kelljen kimenni kulfoldre,es a gyerek mellett egy anyanak a helye.

155. szilva07 (válaszként erre: 154. - Csutkababa)
2009. márc. 31. 12:44
Tíz év együttlét után én többre vágyom a napi kaffogásnál. Az rendben van, hogy háztartást vezetek, hogy anya vagyok. De ennél többre tartom magam. Még azt sem lehet rám mondani, hogy nem próbáltam meg mindent. Egyébként nem igazán tetszik a szerep. Legszívesebben elválnék. Épp tegnap vágta a fejemhez a férjem, hogy menjek ki külföldre dolgozni. Mire én azt feleltem, hogy nem hagynám itt a gyerekeim. Megjegyzésként pedig annyit fűzött hozzá, hogy nem hiányoznék senkinek. Itt mondjuk betelt a pohár. Elválni-több okból-nem tudok. Azt elérte viszont, hogy a lelkiismeretfurdalásnak már nyoma sem maradt bennem. (Hangsúlyozom, hogy nekem ennél több kell a megbántáshoz! :)) )
154. csutkababa (válaszként erre: 153. - Szilva07)
2009. márc. 31. 12:32

en melyen elitelem a felrelepeseket,de

igazan megertem azt is , hogy szeretned magad nonek erezni, es ha ezt mashol kapod meg, a te dolgod.

nem fogok itt neked esni, te dontottel igy,ha igy vagy boldog, hat legyen igy.

a lelkiismereteddel ugyis neked kell elszamolni.

hangsulyozom,nem bantasbol irom amit irok, csak velemeny

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook