Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikortól számít megcsalásnak? fórum

Mikortól számít megcsalásnak? (beszélgetős fórum)


93. monik303 (válaszként erre: 88. - 6ebf587766)
2009. márc. 31. 09:16
Nos felvettem vele a kapcsolatot a férjem nickével. Aztán mondta, hogy szeretne valamit írni priviben jöhet-e. Na akkor jöttek a üzik. Többnyire arról szólnak, hogy mennyire bejön neki a férjem, mennyire hiányoznak az éjszakai beszélgetések-gondolom egy kicsit visszább vett a férjecském, mert sejtette, hogy figyelek-stb. Aztán azt is írta, hogy "tudom, hogy családod van, és nem akarok neked semmi rosszat, de teljesen megőrjítessz" Kérdem én. Ha te nem akarsz valakinek rosszat, akkor írsz neki ilyeneket? Mert én semmiképp. De majd mindjárt megpróbálok egy-két ilyen üzit bemásolni(nem tudom sikerül-e mert nem vagyok egy technikai zseniDD), és döntsétek el ti magatok, hogy ténleg csak beszélgetni akar-e?
92. 2d5a00656a (válaszként erre: 87. - Monik303)
2009. márc. 31. 09:16

Szia móni!

Nagyon ügyi voltál,és jól csináltad!!

Valószínűleg sokáig fájó pont lesz,és tényleg kitart egy darbig a gombóc,de elmúlik idővel.Próbálj meg ne őrmesterbe átmenni innentől,és ha nem muszáj azért ne nézegesd a mobilját,mert ez tényleg csak tovább rontana a helyzeteteken.Próbálj meg viszonylag bari lenni/na nem cuki!/és normális.Akkor ő jön rá hogy faszságot csinált és hülyeség volt belemennie.De ha te most rászállsz teljes elánnal,akkor visszasülhet a dolog.Tudom eza nehezebb változat,óüvölteni és örjöngeni egy "kicsit"jobban esne.De gondolj arra ,hogy csak szellemi szerelem volt/ha volt/és lehet hogy neki is jó lecke.Ha szereted/márpedig látszik hogy igen/akkor be kell nyelned a békát,és túltenni magadat.Ne agyalj rajta,és ne hergeld magad vele.Viszont egy pár nap múlva térjetek vissza rá,és mondd el őszíntén,hogy neked ez mit is jeelntett,hogy mennyire megsebzett,és megbántott.Ne halódó hangon könnyes szemmel,csak reálisan ,hogy tudja,és ezzel zárd le a témát.Ahogy tegnap is mondtam légy hideg,és elegáns nagyasszony.Ez sokkal jobban üt mint a hisztis változat/Bár az sokkal jobban esik:)/A férjed pedig belegondolhat hogy egy ilyen fasza csajt nem dob oda egy futó románc kedvéért.

2009. márc. 31. 09:15
Te láttad azt a nőcit?gondolom nyomodba sem ér...
2009. márc. 31. 09:12
Hát..ez kemény lehetett. De azért ne borulj ki nagyon. Több párt ismerek(2-t), ahol hasonló eset történt. Szerintem azt hiszik sokan, hogy ez csak játék, mert ott a távolság meg minden..viszont mégis izgi egy kicsit huncutkodni a neten keresztül. Egy idősebb(mármint nálam..bocs)barátnőm 50 éves férje ment bele hasonlóba. Aztán mikor kiderült, totál kétségbe volt esve, mert ő csak "beszélgetett", de a felesége nehezen engesztelődött ki. Remélem Monik nem lesz több hasonló helyzet nálatok. De azért most még figyelj oda, nehogy találjanak egy másik fórumot..
89. mimmo33 (válaszként erre: 87. - Monik303)
2009. márc. 31. 09:11

Örülök, hogy sikerült ajtócsapkodás nélkül, megbeszélnetek a dolgot:)

Remélem a férjed értékeli, hogy egy olyan nő áll mellette aki, nem rakta ki a szűrét!!Mert tegyük a szívünkre a kezünket, második esetnél már az ember lánya meginog!De ügyesek vagytok!!Rendben lesz minden

2009. márc. 31. 09:07
Hat erős voltal.Ezt pont igy kellett.Az a no meg egy ringyo,mas ferjevel szorakozik. Es mikor irtal neki e-mailt mit irt?
2009. márc. 31. 08:44
Szép napot mindenkinek! Nálunk nagyon szép idő van. Nos mindenkinek köszönöm, de ténleg a segítséget, és a támogatást. Nos: Az este amint hazajött a párom, már tudta, hogy baj van...Mikor túl voltunk a hol vannak a gyerekek, és mi volt ma dolgokon-közben alig bírtam magammal, hogy ne támadjam le, de higgadt tudtam maradni-akkor szépen leültettem a gép elé, és megmutattam neki az üzeneteket amellyeket én kaptam a nőtől, aki persze akkor még azt hitte a férjem vagyok. Csúnya dolog vagy nem, nekem megérte átverni, hiszen így sok mindenre fény derült. Először persze támadásba lendült(kár volt, mert ezzel mindent elmondott), hogy miért járatom le a barátai előtt, stb. Aztán persze átment "én nem tudom mit érthetett félre a nő" című dumába. Summa -summárom tudja, hogy vaj van a füle mögött. Egy hirtelen ötlettől vezérelve letörölte az egész játékszoftvert a gépről. Aztán lássatok csodát, kb. egy óra múlva csörög a telefonja-privát szám. Azt mondta álljak oda mellé, hogy halljam mit beszél. Ez persze mind szép, na de. Szerintem a nő az első pár szóból tudta, hogy ott vagyok mellette, mert lerakta szó nélkül a telefont. Ezután jöttem én. Írtam a "hölgynek" egy e-mailt, hogy fejezze be, mert különben az összes üzit átküldöm a férjének. Tudom, hogy azt gondoljátok, na az már szép, ha egy nőnek kell a férjét megvédenie, de ennyit még megért. Kedves Szilvi! Nem volt semmilyen kibékülés, mert ez nekem nagyon rosszul esik. Lehet, hogy nem történt semmi komoly MOST. Az is valószínű azért, mert időben kapcsoltam, és mertem tanácsot kérni másoktól. De mi van akkor, ha egy hónap, kettő, és újra jön valaki. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem az a konkrét fizikai megcsalás, de akkor is szar érzés. Olyan üziket írt neki(nekem)a csaj, hogy leesne az állatok. Erre már a férjem sem tudott mit mondani. Azt mondta ez már nála sem fér bele a barátságba. Bizonygatja, ő nem írt neki, de hát nagyon nehéz ezt elhinni. Én azt az elvet vallom, mindenhez két ember kell. Szóval most igazi mosolyszünet van. Aki végigolvasta tudja, hogy egyszer régen már történt egy eset-ami konkrét félrlépés volt- és több évbe telt mire túl tettem magam rajta. Sőt nem túlzás ha azt mondom még a mai napig is fájó pont. Nem tudom még mi fog ezután jönni, mert bár ez másnak egy apróság, de én nem akarok úgy élni, hogy folyamatosan azt figyeljem mikor és kivel, és mit ír, beszélget stb. Nagyon nagyon komolyan az összetartozás mellett vagyok, hiszen gyermekeink vannak, de ez most nagyon kemény menet lessz megint. Kérlek írjatok nekem, mindegy miről, mert addig sem figyelek erre az egészre.
2009. márc. 31. 08:37
Kivancsi vagyok hogy mi volt este...
2009. márc. 31. 07:11

Szép jó reggelt mindenkinek!


Monik! Na, hogy alakult?

Édes volt a végén a békülés? ;)

2009. márc. 30. 20:52
Szegényt én is sajnálom,megcsalta a férje anno es megbocsájtott es meg most neki kell kérdőre vonnia mert a férje hajnalokig csetel mással..ezek a pasik..
2009. márc. 30. 20:46
Hát most mehet a lényeges része:(Nem írígylem szegényt)Szerintem is csak holnap jelentkezik!!
2009. márc. 30. 20:33

Szerintetek...már túl vannak a nehezén??

Biztos ad jelt holnap magáról!

Hmmm.... remélem minden oké náluk.

81. mimmo33 (válaszként erre: 69. - Monik303)
2009. márc. 30. 20:21

Szorítok, hogy megtudjátok beszélni a dolgot!

Azért Én jó jelnek tartom, hogy SZERETLEK üzenetet küldött...Tudja, hogy lebukott, hogy hibázott(már megint...)

Ha nem írt volna semmit, hanem hazamegy és felháborodottan számonkéri, hogy mit képzelsz, hogy nyomozol utána...na akkor nagy gáz van...

2009. márc. 30. 19:47

monik303 szia vegig olvastam az egesz mindent itt..en is egyet ertek az ilyes fajta utana nezesnek amikor mas neven tudunk emg magunkrol ezt azt...en tobbszor hasznaltam ezt a cselt az eletmbe es bejott...na mind1...most nem rolam van szo...

a ferjed szamomra no comment..de az biztos..hogy ejjel 3 ig nem az elet ugyes bajos dolgait beszelik..es nem a trukoket a jatekban ....szerintem ez nem csak egyszeru barati terefere ami kettejuk kozt van...es az a no..ha tudja hogy a pasi akit megkedvelt ferj...sot apa..es ettol nem jott meg az esze...akkor....nagy bajok vannak...

szerintem most aztan tenyleg eljott az ido hogy elbeszelgessetek egy nagyot a ferjeddel...

nem hiszem hogy ezt mar ki tudja magyarazni....

2009. márc. 30. 19:47
Hat igen,gaz hogy ilyen nok vannak.Es meg meg is irja hogy ra van kattanva a ferjere..buta liba.
78. liki28
2009. márc. 30. 19:45
hát igen mindig vannak és lesznek ilyen ribancok akik hülyitik a családos apákat.én is tapasztaltam sajnos:((és megcsinálják a családi bonyodalmat..de megéri ez a pasiknak????
2009. márc. 30. 19:38
Azért milyen csajok vannak..Ez olyan gáz. Tudom, hogy ideje múlt amit mondok, de miért kezd ki valaki egy többgyerekes családos emberrel? Az más kérdés, hogy ő meg miért hagyja?! Különben lehet, hogy csak a szája nagy. Interneten hülyíti a fickót, közben becsinálna ha a saját pasija előtt lebukna.
76. 6ebf587766 (válaszként erre: 58. - Monik303)
2009. márc. 30. 19:25
Én is fent vaok myvipen de ne fel nem raknam a szamom...
2009. márc. 30. 18:40

Biztos, hogy tudja, hogy te tudod! Az üzit azért kaptad, hogy el tudja mondani....."hogyne szeretnélek, hát ma is küldtem neked egy üzit....mit csináljak még, hogy higgy nekem..stb."

Szurkolunk neked!

Csak légy higgadt! Nehogy te gyere ki rosszul!

74. 2d5a00656a (válaszként erre: 73. - Monik303)
2009. márc. 30. 18:39
Várjuk:)
73. monik303 (válaszként erre: 72. - 2d5a00656a)
2009. márc. 30. 18:36
Ez nem is rossz ötlet. Megyek is és megvalósítom. Amint tudok jövök, és mesélek. Addig is puszi mindenkinek!
2009. márc. 30. 18:35
Sőt tudodm mit?!Elmentek a gyerekek ,ugye?!Kád víz relax bor,gyertya, ésutána úgy várd ,mint egy kőszikla:)
71. monik303 (válaszként erre: 70. - 2d5a00656a)
2009. márc. 30. 18:31
Kössz!!!!!!!!!!!
70. 2d5a00656a (válaszként erre: 69. - Monik303)
2009. márc. 30. 18:28
Ne húzd fel magad!!!!Légy nyugodt/hideg és okos/
69. monik303 (válaszként erre: 68. - 2d5a00656a)
2009. márc. 30. 18:23
Megfogadom, de ténleg nem lessz könnyű. Most már magam vagyok itthon, és folyton zakatol az agyam. Ami nagyon gyanús, hogy nemrég kaptam, egy nagyon szeretlek üzit. Persze sokszor kapok, de az utóbbi időben, pont a vitánk miatt, valahogy nem írt. Lehet, hogy már is sejti??Hmmmmm
2009. márc. 30. 18:15

De ne feljtsd el,konkrétan nem csalt meg!!

Ne viselkedj úgy vele mintha már megtette volna,mert akkor lehet ,hogy azt mondja ,ha már úgyis elkönyvelted akkor miért is ne!?Találd meg aközéputat/az kurvára nehéz lesz:(/és maradj "Úriasszony,ne add meg neki a lehetőséget ,hogy ő sértődjön be/mert ez a kedvenc védekezés mint tudjuk:)/

67. monik303 (válaszként erre: 66. - C95c921ae7)
2009. márc. 30. 18:12
Képzeljétek, hogy van párjaaaaaaaaa. Most hallottam attól a csajtól, akiről meséltem, hogy az ő párjával is kikezdett, hogy ő is ott játszik azon az oldalon, és még a nick nevét is tudom. 19-fele jön a férjem haza, meglátom mire jutunk. Ha semmire marad a B terv, holnap megpróbálom a párját megcsípni.......
2009. márc. 30. 18:03
Mert ha van..na attól lehet, hogy megijedne, ha a férje is hallana az esetről.
2009. márc. 30. 18:02
Közben nem lehet, hogy a csajnak is van férje?
2009. márc. 30. 17:49
Mikor jön haza ??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook