Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez megcsalásnak számít? Ti hogyan regálnátok erre? fórum

Ez megcsalásnak számít? Ti hogyan regálnátok erre? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. júl. 28. 10:37
Valószínűleg csak te tartod életben ezt a kapcsolatot. Neki mindig egy biztos pont vagy az életében, de ő teljesen nyitott más kapcsolatokra, ha valami nem jön össze, te akkor is tárt karokkal várod. Érzelmileg kihasznál.
2021. júl. 28. 09:19
Nekem megcsalásnak számít. Szerintem ez nem fér bele egy komoly kapcsolatba, ahogyan a sunnyogás/hazugság sem.
37. Melinda85FLP (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 09:12
Szerintem ez nagyon is megcsalás.Etek szerint csam a csajon múlt a dolog,gondolkodás nélkül lefeküdt volna vele,akár mindenki előtt is.Eszébe se jutottál.Szerintem simán benne van a pakliban,hogy azóta megcsalt már,még ha nem is vele,de talán mással igen.Felesleges rá pazarolnod az idődet.
36. szaszy88 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 27. 23:44
Hagyd el! Nem tisztel! Tudom hogy nehez ha szereted ensem tudom elhagyni pedig el kene …. Majd jon egy masik csinos lany azzal majd ugyanugy negcsinalja …. Hanyok az ilyenektol!
35. birebora (válaszként erre: 33. - New(l))
2021. jún. 11. 04:55
Én is, ezekből jó nem sül ki.
34. Érdekes73 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 10. 20:49
Biztos van akinek simán belefér egy ilyen orgia de...
33. New(l) (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 10. 18:52

A te barátod egy méretes f@sz. Nekem az életben többet nem kéne egy ilyen, főleg hogy csak azért nem lett több, mert a csaj nem engedte.

A kedves barát is elmehet a sunyiba, eddig egész jól magában tudta tartani a történéseket. Hagynám az egész bagázst a francba, utálom az ilyen kavarós, belterjes baráti társaságokat.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Birebora)
2021. jún. 10. 18:37
Elmondás alapján: semmi nem volt a csajon csak a nadrágja és olajban úszott. Azt már meg sem akartam említeni, hogy a barátom keze nem csak a hátán volt, hanem előre is bement vele. Hogy ott pontosan mi történt, azt mar csak ők tudják. Itt a csaj már szólt neki, hogy “túl mélyre mész”. Vagy valami hasonlót. A csaj akkor állította le, mikor csengettek és megjöttek többen. Aztán később megmondta neki, hogy meg akarja csókolni. Persze ezt is mindeki előtt. Ezt egy közös barátunktól tudom, neki mindent elhiszek, azt mondta eddig nem akarta elárulni, mert régi jó barátja, de ez szerinte is durva volt és nem hitt a saját szemének... hát ennyi
31. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 10. 18:13

"Levette a felsőjét" melltartó volt rajta?

Egyébként a barátod' menjen a p.csába. Azóta nem kettyintettek? Biztos vagy te ebben?

2021. jún. 10. 16:16

Uhhhh, annyira tudom, hogy mit érzel! Hihetetlen! Ha gondolod írj privát, elmesélem a sztorim szívesen. Hátha segít a feldolgozásban az, hogy nem te élsz meg hasonlót egyedül.

Ide nem írom ki, mert túlságosan felismerhető lennék általa. :)

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 72b86b6050)
2021. jún. 10. 14:02
Engem az is zavar, hogy mennyit fantáziálhatott erről a lányról, ha egy ev után ennyire fejvesztve rámászott. Lehet meg most is fantáziál róla... ráadásul közösségi oldalakon nincs is köztük kapcsolat, ez is bizonyítja, hogy titokban akarja tartani.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Érdekes73)
2021. jún. 10. 14:00
Nem mondtam el neki, en szeretem. Bar ha 3 másik ember előtt levetkőztet egy lányt, majd ilyet csinál vele, szerintem nem is érdekli, hogy mit mondanék...
27. 72b86b6050 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 10. 05:49
Hogy kinek mi számít megcsalásnak ez mindenkinek a neveltetésétől, emócionális kultúrájától és az értékrendjétől függ. Ne rossz kérdezd itt kinek mi számít hanem hogy te hogy érzed. Amúgy szerintem halott ügy... Ezt sosem értettem hogy a Csalfa hűtlen emberek miért kerülnek össze olyan emberrel aki tényleg szereti őket hűséges és megbízható miért nem olyan embert választanak aki Hasonló mint ő
26. Mézes-Krémes (válaszként erre: 25. - Érdekes73)
2021. jún. 9. 11:34
Igen, ez egy nagyon érdekes dolog. Én pl. nem vagyok féltékenykedős típus, soha nem is voltam. Így féltékeny a későbbiek során sem voltam, még a történtek ellenére sem. Mégis, a bizalom már nem volt meg a részemről. És hát volt pár húzásom, amit soha nem léptem volna meg, ha az elején nem árul el. A legrosszabb az volt, hogy még csak szarul sem éreztem magamat, mert úgy éreztem nekem az jár, és fel vagyok rá jogosítva az ő tettei által. Ráadásul nem akkor, hanem évekre rá alakult ez így nálam. Persze minden más is szar volt, ezt hozzá kell tennem. :) Vagy legalábbis sok dolog.
25. Érdekes73 (válaszként erre: 24. - Mézes-Krémes)
2021. jún. 8. 22:41
Ha a bizalom elvész...
2021. jún. 8. 08:12

Hú, hát velem is történt valami nagyon hasonló. :) Tudnék mit mesélni. Az egy elég friss kapcsolat volt, kb. 1 éve voltunk együtt, ha jól emlékszem, amikor kiderült, hogy mit művelt a hátam mögött mikor még csak pár hónapja voltunk együtt. Szintén közös társaság, stb. Akkor én kenyértörésre vittem, aztán végül adtam még egy esélyt, mert könyörgött. Összesen 5 évet húztunk le egymással aztán.

De ott az egyéb körülmények is problémásak voltak, és igazából én csak egy kapaszkodó voltam az ő életében... Végül vége lett. De nem azért, mert megcsalt, hanem azért, mert egyrészt elegem volt, másrészt már én tekingettem volna félre.... :)

Utólag azt mondom, hogy életem hibája volt vele bármennyi időt is tölteni azok után, ami történt. Soha nem volt már az én részemről ugyan az.

Mérlegeld a kapcsolatotokat, hogy mennyire vagy vele boldog, mennyire szereted őt, és az alapján dönts. Semmi nem fekete vagy fehér!

23. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 22:13
A barátod elismerte hogy így történt ? Miért tart 3 éve a jegyesség ? Ha igaz ez a történet akkor tényleg nem bízhatsz benne...
22. Amaunet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 14:48
Azt gondolom az vagyok. Felnőtt emberként megoldom a problémáimat és nem találok ki újakat.
21. Scherlock (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2021. jún. 6. 14:40
😊
20. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 13:04

Ha akkor csak ennyi történt, az talán még nem megcsalás, de nem tisztességes. Megalázó veled szemben, mert magasról tett rá, hogy megtudod, vagy sem.

De! Bocs, de szerintem ha akkor, máosk előtt ennyire elengedte magát, akkor más alkalommal minden megtörténhetett. Kettesben.

Nem tudom, hogy így 4 év után mit tennék, de nem bíznék benne. Ha pedig nem bízok, akkor oda a kapcsolat.

Beszélj erről vele, önts tiszta vizet a pohárba, mert így csak örlődsz.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Panna.33)
2021. jún. 6. 12:49
Azért a lanyért nem teperhet, sokkal szebb nálam, nagyvilági életet él, a barátom jó pasi, ezért történhetett meg az, ami megtörtént köztük, de soha nem lesz annyi pénze, hogy egy ilyen nő össze akarjon jönni vele.. válogathat a gazdag pasik között. Az a lényeg, hogy szeritem nem lehet nagy a szerelem, ha ennyire oda volt egy másik nőért
18. NomNom (válaszként erre: 15. - Panna.33)
2021. jún. 6. 12:25
Igen szerintem is, és ezért is kérdeztem h mostanában hogyan viselkedik, mert ha mindig ilyen flörtölős más nőkkel akkor meggondolnam. De ha azóta nem volt semmi...
2021. jún. 6. 12:25
Miért nem a pároddal beszéled meg?Inkább pöröksz rajta, agyalsz, de a valóság teljesen más, vagy mégse. Beszéljétek meg egymás között, csak ne durciz be, hogy valóban elmondhassa amit akar.
16. NomNom
2021. jún. 6. 12:24

Amúgy azon gondolkodtam, hogy azóta nem csinált semmit gyanúsat, nem adott okot féltékenységre?

Nem felmenteni akarom, de ha jól számoltam viszonylag a kapcsolat elején történt ez. Van akiben az érzések később mélyülnek el. Az elején én sem vettem igazán komolyan a kapcsolatunkat, úgy gondoltam nem lesz hosszú életű, csak elvagyunk. Aztán azóta is együtt vagyunk, van egy kisfiunk is.:)


Oké most visszanéztem, hogy akkor már 2 éve együtt voltatok?

Nem tudom mit tennék ennyivel később. Ráadásul nem egy alkalom volt egy idegen csajjal egy kocsmazas alkalmával.

2021. jún. 6. 12:23

Igen, annak számít. Ha tényleg úgy történt. Viszont tekintettel az eltelt időre, azt vizsgáld meg, hogy most milyen a kapcsolatotok. Gondolom, ha annyira az a lány kellene neki, nem téged jegyzett volna el, hanem addig hajtja, addig űzi, míg ő nem akad horogra.

Én biztos nem rohannék válóperes ügyvédhez, ha kiderülne egy négy évvel ezelőtti botlás, ha az már a múlt. Nyilván, ha most is tartana, kénytelen lennék valahogy pontot tenni a történet végére, de ha ennek van pont a végén, nem kell bonyolítani vele az életet. Tisztázni igen, de borítani hülyeség.

14. NomNom (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 12:21
Sztem nem erre gondolt, ne vedd magadra.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2021. jún. 6. 12:15
Akkor ezek szerint te csak azért jársz erre a fórumra, hogy mások “matiné”-ján éld ki magad? Normális ember lehetsz..
12. NomNom (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2021. jún. 6. 12:05
Hát igen ez is megfordult a fejemben ...🤣
11. Amaunet (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. jún. 6. 11:52
Most van hétvége. Itt a matiné ideje.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. jún. 6. 09:33
A fejében biztos képben van... én örülök, hogy elmondta és tényleg fel sem fogom, hogy annyira ezt ilyen nyíltan csinálta meg. Nem is tudom, hogy beszélhetünk-e szerelemről/tiszteletről, ha ilyet csinál egy lánnyal, akire ennyire rá volt kattanva... az sem érdekelte, hogy látják mit csinál, csak hogy hozzá érhessen ahhoz a lanyhoz..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook