Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mutatható ki a hcg szint menszesz elmaradásánál vagy előtte 1-2 héttel? fórum

Mikor mutatható ki a hcg szint menszesz elmaradásánál vagy előtte 1-2 héttel? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. febr. 14. 13:10
Ha a menszesz elmaradása után.
5. d@nu
2007. febr. 14. 13:09
Erről a témáról már szól néhány fórum, majd nézd meg a beírásokat azokban is, de ált. 10 napos terhességet mutatnak ki a tesztek (ez a beágyazódás után), tehát kb. a menzesz idején már lehet valami eredmény. A HCG hormon termelődése nem mindenkinél olyan erős az első időben, hogy egyértelmű legyen a dolog, nekem a menzesz elmaradása után még egy héttel is csak halovány csíkocskám volt. :)
2007. febr. 14. 12:40
Én az első terhességnél, menzesz kimaradás után három nappal csináltam tesztet,akkor nem mutatott semmit.négy-öt nap múlva mégis gyanút fogtam és akkor már pozitív lett. másik terhességeimnél menzez kimaradás után egy héttel mindkét teszt egyértelműen pozitív volt.És mindegy volt olcsó vagy drága tesztet használok, mindig egyértelmű eredményt kaptam.
3. etty61 (válaszként erre: 2. - Komolyka)
2007. febr. 14. 12:29
köszi szépen szeretnénk nagyon gyereket mar valami 10db tesztet vettem ami kb 8 nal volt negativ es a 2 db az meg olyan halvány szinü volt szerinted ez mit jelent légyzi irj
2007. febr. 14. 12:24

Szia etty61!

A beágyazódást követő 3. nap után mutatja ki a legtöbb terhességi teszt a magasabb hcg szintet. Szóval kb. akkor, amikor a menzesz elmarad.

2007. febr. 14. 12:16
Mikor muthathato ki a hcg szint menszesz elmaradasanal vagy elötte 1-2 héttel
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook