Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor lehet felvállalni egy új kapcsolatot? fórum

Mikor lehet felvállalni egy új kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. jún. 20. 10:55
Megértem Vitamint, mert én is ilyen helyzetben vagyok (írtam már), TUDOM, hogy ki kellene lépni ebből a kapcsolatból, és mégsem sikerül. Nincs elég erőm, hogy befejezzem: mert szeretem, és valahogy örülök annak a picinek, ami jut, és mert úgy gondolom, ha kilépek, akkor élhetek ezentúl magányosan. Nem olyan könnyű az észre hallgatni, ha nincs elég bátorság.
179. Syssi84
2010. jún. 18. 08:20

Na Sziasztok !


Már jó rég írt ide valaki.Nem régiben beszéltem a két fiúról . Most úgy néz ki ,hogy végre döntésre is jutottam :)Akivel együtt élek ő azt mondta ,ha szeretem annyira és adok esélyt még egyet akkor megpróbálhatjuk mégegyszer . Igazából már DTAM NEKI TAVALY IS . íGY NEM VALÓSZÍNŰ,hogy kap mégegyet ,mivel ha egy akkor kettő és így tovább .

2010. máj. 23. 21:38

Hú,most megint kiakadtam!

Persze,lehet,csak magamat pangálom,ahoz is értek.

177. vitamin75 (válaszként erre: 175. - Tamianyu)
2010. máj. 23. 20:31

Nem veszem rosszindulatúnak a véleményedet,már ezt megbeszéltük.

Tudom,hogy van igazság abban,amit írsz,sokstor fellázadok én is magamban,ill mondom én ezt neki is.,de valahol megértem őt is.,és nem érzem,hogy rossz szándékú lenne.

Ellentétben a férjemmel: már sokadik időpontot kapjuk a szakértői vizgálatra,ami a gyermekelhelyezés miatt szükséges.,merthogy mi ebben nem tudtunk egyezségre jutni.

A szemét a minap azt mondta,soha nem volt kérdés,hogy nálam maradnak a gyerekek.Ennek ellenére végignézi,ahogy a gyerekei kérik,hogy egyezzen bele a válásba,elnézi,hogy az ő bosszúállása miatt a gyerekeket kiteszik a hercehurcának.

Nézőpont kérdése: ki a szemetebb?

176. vitamin75 (válaszként erre: 173. - D560948772)
2010. máj. 23. 20:23
Ez azért kicsit másról szól..
2010. máj. 22. 21:32

És főleg a gyerekek miatt írom ezt,mert hogyan tudnának felnézni egy ilyen alakra,miféle példa lehetne ő előttük?De téged sem értelek,hogy elégedhetsz meg ezzel,és hogy veheted egyáltalán komolyan,hogyan engedheted be az életetekbe az otthonotokba?

Mégegyszer bocsi a véleményemért,tényleg nem rosszindulatból írom.

174. Tamianyu (válaszként erre: 173. - D560948772)
2010. máj. 22. 21:30

Igen,én is így gondolom.Én is elváltam,és a gyerekemnek csak 2 pasit mutattam be összesen.

Az elsővel nem sikerült,(ha tudom előre nem mutatom be)a másodikkal több mint 10 éve együtt vagyunk,Ő lett a férjem.Nem szeretném megbántani Vitamint,de egy felelősség teljes anya nem rángatja bele egy ilyen zavaros dologba a gyerekeit,akiknek biztonságra normális otthonra rendezett körülményekre lenne szükségük.De ez csak az én véleményem,kérlek ne haragudj meg érte.

173. d560948772 (válaszként erre: 169. - Vitamin75)
2010. máj. 22. 21:24
... bocs, hogy belelotyogok, de én se értem... miért kellene ismerniük? ... a gyerekeknek azt a férfit szoktuk bemutatni, akit párunknak képzelünk el a jövőre nézve = családtagunknak... = össze akarjuk kötni az életünket... gondolom én. Mindenkit, akivel csak lefekszünk, nem kell bemutatni... (Hm.. én is elváltam, két gyermekkel.) :o)
172. Tamianyu (válaszként erre: 171. - Vitamin75)
2010. máj. 22. 21:10

Persze,de mégis könnyebb lenne elfogadtatni a helyzetet velük,ha rendezett háttere lenne a pasinak.Képzeld el az együttélést így,szólási joga nem lenne nálatok,mert a lányod jogosan mondhatná,hogy neki egy ilyen erkölcsű pasas ne mondjon semmit,és sajnos Te sem mutatsz ezzel éppen jó példát neki.Ahhoz meg már elég nagy,hogy leülj vele elbeszélgetni hogyan működnek ezek a dolgok.Biztosan megértené,hogy Te sem választhatsz majd helyette,ahogyan Ő sem neked.

De egy ilyen zűrzavaros helyzetben mondhatsz bármit,mert tekintélyetek az nem sok lesz.

De é azt sem értem,hogy Te magad hogyan elégedhetsz meg egy ilyen pasival,akinek nem 100%-ban Te kellesz?Mégis miféle ember aki ennyire nem tudja eldönteni mit szeretne,hogyan kivel akar élni?Jóhogy nem éltek mellette háremben,már bocs....

2010. máj. 22. 20:52

Ha most egy független férfiről lenne szó,akkor sem akarnák őt a gyerekek.Ebből a szempontból mindegy,kit "hozok haza".

A lányom ideálja a tanárja,ő is elvált,itt van nála a lánya,ide jár suliba.Na,ő azt szeretné,ha az ő apja is olyan lenne ,mint a tanár úr,és nem képes még most sem felfogni,hogy a mi családunk mért nem működik úgy,mint egyiké-másiké. Itt látom a bibit.

170. Tamianyu (válaszként erre: 169. - Vitamin75)
2010. máj. 22. 20:47

Hát persze,hogy nem értik,mert egy ilyen kapcsolatot nem is lehet felvállalni párkapcsolatként.Mégis mit mondtatok a gyerekeknek ki ez a bácsi,egy másik néni férje?

Miért nem keresel egy normális pasit magadnak,akinek rendezett az élete,aki valóban szeret,téged akar,veled és a gyerekeiddel együtt élni,és független?Miért elégszel meg egy ilyen kapcsolattal,a szerető szereppel?

2010. máj. 22. 20:16

Nem,ilyesmiről nem volt szó.,és tudod,már engem sem érdekel,mikor választanak el. ,és ha ő nem is akar elválni,de megmarad mellettem,ill itt él velünk,az sem érdekel.(Sok ilyenről hallottam)

Végül is elvagyunk.Most ő tenne lépéseket a gyerekek felé,csak ők nem akarják,nem értik,minek kellene nekik ismerni egy ismerősömet.

168. Tamianyu (válaszként erre: 167. - Vitamin75)
2010. máj. 22. 18:38

Én olvasgatlak,de megmondom őszintén nem értelek.

Vagy lemaradtam valamiről,eldöntötte,hogy elválik?

167. vitamin75 (válaszként erre: 166. - Életregény)
2010. máj. 22. 16:51
Itt nem erről lenne szó...Tényleg,sehol senki?
2010. máj. 21. 21:47

Sziasztok!!!

Szerintem akkor mikor első látásra dúlllllllll a loveeeeeee !Sajnos nagyon sokan vannak úgy ,hogy meghal a párjuk (és mit szólnak az emberek majd ) ilyenek miatt nem mernek felvállalni kapcsolatot sajnos akik ítélkeznek ilyen helyzetben nem voltak és a gyász nem azt jelenti,hogy remetének kell lenni és feketében járni 1 évig ezt az ember belül érzi!!!Bátornak kell lenni mert,ha halasztgatja az ember akkor addig addig elfajulhat a dolog ,hogy a végén arra ébred,hogy tök egyedül van !!!

2010. máj. 21. 21:26

Jól eltűnt mindenki...

Én jól vagyok,ill nincs mért aggódnom,meglehetősen bátrak vagyunk,kiísérgetjük egymást ide-oda.

Viszont úgy érzem,elkésett a lépésével,túl sokat őrlődtem ,amig idáig jutottunk.

Most úgy érzem,ahogy esik,úgy puffan.Nincs vele baj,igazából nem is értem magam.Remélem,tudok változni.

164. e4838aa63b (válaszként erre: 163. - Vitamin75)
2010. máj. 15. 22:19

Persze, megértem hogy nagy dilemmában vagy.

Senkinek sem akarsz jobbat.

De előbb-utóbb megbékélnek.

És mindenképpen "cselhez" kell folyamodni annak érdekében, hogy pozitív vélemény alakuljon ki róla.

Nem könnyű helyzet ez, de biztosan van rá ésszerű megoldás.

Most talán az a legjobb, ha hagyjátok megnyugodni a kedélyeket, és lassacskán haladtok előre.

163. vitamin75 (válaszként erre: 162. - E4838aa63b)
2010. máj. 15. 21:44

A kicsit nem annyira zavarja,ő gondolkodó stádiumban van.,a lányomnak említeni sem merem,és a kedves is így van vele.,tart a lányomtól.Tudom,nagy dolog ez,beengedni valakit az életükbe.

Azt viszont tudják mindketten,nem akarok egyedül maradni,és vágyom egy társra.

Csak még azt nem tudják,vagy nem biztosak benne,hogy ő az. Így még csak egy idegen,aki minek kellene ide?

Az igazat még nem akarom elmondani.

162. e4838aa63b (válaszként erre: 161. - Vitamin75)
2010. máj. 15. 21:31

Talán ha hangoztatnád, hogy "na ma is megkérdezte mi van Veletek, hogy hogy megy a suli".

Nehéz helyzet a Tiétek.

Hisz ott vagytok Ti, kik szeretik egymást, még mindketten házasként.

És ott van a két gyereked, akik nem kicsik már, viszont ha már az elején lehetetlenné válik a helyzet, akkor az nem fog egyhamar enyhülni...

2010. máj. 15. 20:48

Helloka!


Még mindíg ugyanaz a témám.

Kicsit bővebben: a gyerekek aztán ám kinyilvánították,hogy nem igazán kíváncsiak rá.

Be sem jött,de a lányom olyan jelzővel illette,hogy nagyon felment a pumpám.,hogy engedheti meg magának,hogy bárkit,mindegy is ,hogy kiről van szó,így leszóljon?!!

Aztán bocsánatot kért,és nagyokat nézett,amikor elmeséltem neki,hogy ez az ember ,aki nekem még csak a barátom( azt nem mondom,hogy a kedvesem) őket sem hagyja figylmen kívül,kérdez róluk...mint ha jót nem is tudna feltételezni senkiről.

zerintetek,hogyan tudnám közeleebb hozni őket egymáshoz? Nem azonnal,idővel.van erre valami trükk?

160. Syssi84 (válaszként erre: 158. - E4838aa63b)
2010. máj. 6. 17:46
Én sose csaltam meg senkit . Pont ezért van ez a reménytelen helyzet .Barátság vagy szerelm . Vagy barátdágból szerelem . Na mindegy .Igen így van eshetek két szék közé is .Sajnos mindennek megvan az előnye és hátránya is . Én mindig úgy próbáltam élniaz éltem ahogy másnak jó . Vagyis ,hogy másnak jó legyenn . Ez nem mártírkodás ez a helyzet.Sose azt néztem ,nézem nekem mi a jó.
159. Syssi84 (válaszként erre: 157. - Vitamin75)
2010. máj. 6. 16:38
A másik fiúval azért nem talélkzunk már ,mert azt mondta sok volt neki ez az 1 év . Kötöttünk egy egyezséget ami tudom vicces . De az volt ,hogy május 1 től ,ha nem döntök ő inkább kilép .Végül igaza van .Mondta ,ha bármikor valamire szükségem van ,mint barát megtalálom ,de most így ebben a formában egy ideig nem tud úgy közeledni ,mint egy szimpla barát .Én meg mondta neki élje az életét . Hát igen lehet elenegedtem ,de csak neki akarok jót. Nem szabad senkit sem hitegetni .Tényleg nem volt köztünk semmi csak kb 1 hete . Így elmondhatom igen türelmes volt .
158. e4838aa63b (válaszként erre: 147. - Syssi84)
2010. máj. 6. 09:52

Nem ítélkezésből írom, de rosszul leszek az ilyen történetektől, már bocs...


Én tavaly januárban hagytam el a férjem épp azért, mert kiderült, hogy kisgyerek és feleség mellett szeretőt tart.

Sőt, többet költ a csajra mint a saját gyerekére, őt viszi kirándulni, nála alszik, míg mi otthon vagyunk egyedül a legnagyobb viharban, és úgy tudjuk, hogy dolgoznia kell.


Amikor megtudtuk hogy baba, összejött egy kis 18 évessel.

Eleinte azt hittem megijedt a hirtelen jött felelősségtől.

De mikor felfogtam hogy ez a viszony bizony már másfél éves, akkor léptem.

Sem ő sem a csaj nem tett semmit, na én aztán nem teketóriáztam és elhagytam.


Igaz, hogy piszok rossz időszak volt amíg kimondták a válást, de vallom, hogy ez volt életem egyik legjobb döntése.

A fiát (akivel egy napon született) azóta nem látta, hogy engem péntek este jól helyben hagyott, és szombaton elhagytuk.


Szóval ne haragudj, de Te is ott vagy egy döntésképtelen helyzetben.

Mindkettő kéne valamiért, aztán nem tudod, hogy a biztosat, vagy a bizonytalant válaszd.

Márpedig ha ez kiderül, lehet két szék közül a végén a padlóra pottyansz.

2010. máj. 6. 08:51

A másik pasival mi a helyzet,vele mért is nem találkoztok többet?

Egyszerűen így döntötetek,vagy valami más az oka?

A párodnak dolgoznia kellene.Neki sem mindegy,milyen státuszban van a társadalmon belül,pénze sincs,és lelkileg sem hat rá jól.

Az ellenőrizgetést pedig ne hagyd! Én tudom milyen!

156. Syssi84 (válaszként erre: 155. - Vitamin75)
2010. máj. 5. 22:23
Köszi neked is Tami anyu :)Nem baj ,hogy beleszóltál . Szívesen veszek minden kritikát ,tanácsot :)Vitamin 75 hát . Velem az a gond ,hogy koromhoz képest sajnos túl komolyan veszem ezt az egészet . Én nem vagyok aza kicsapongó tipus és ősem . Érettségije van sőt tök jó szakmája . Mi már sulis korunk óta együtt vagyunk így tudom :)Igazából fogalam nincs mit tegyek ? Mindig reménykedem ,hogy változik . Igazából szóvá sem teszem már neki a dolgokat ,mert akkor én vagyok a rossz . Vagyis ezt nem mondja csak én érzem már úgy.Mostanában nagyon ellenőrizget .Nem azért mert nem bízik meg bennem . Csak nem tudja magát lefoglani semmivel.Sokan mondják ,hogy így bezárva nem lehet élni .Azért az a 4 év ott van . Nehéz ez a döntés . Szerencsére baba még nincs . Hú nem tudom .Ez annyira gázos . Mert igazából nem tudom ezt senkivel megbeszélni .
155. vitamin75 (válaszként erre: 152. - Syssi84)
2010. máj. 5. 21:43

Értelek,sőt!!

A férjemmel is átmentünk ezeken a gondokon,évek úgy teltek el,hogy hol dolgozott-hol nem.

Kérleltük,menjen el tanulni ,nem volt hajlandó.

Arra várt,majd megszólal a telefon,és hívják őt.Aztán ,képezljétek,egyzser valami nagy "csók" által,felvették volna állandóra,elég jó helyre került volna...

csakhogy nem tudta bemutatni az érettségi bizonyítványát.

17 évig éltem úgy mellette: azt hitette el velünk,hogy érettségizett.

Mondtam ,se baj,majd kérünk másolatot,segítek.

Már a leendő munkáltató is a bizonyítvány másolatát kereste.

Aztán szóltak az iskolából,ahová állítólag járt,hogy EGY BEFEJEZETT ÉVE SINCS NYILVÁNTARTVA!!!

Én is rámentem a munkanélküliségére,utáltam nézni,hogy nem tud mit kezdeni magával.Aztán a gyereknek kiabálta"nem igaz,anyád hazudik,van munkám"

Nos.Tamianyu!!!Ehez mit szólsz??

A munkanélküliség nagyon gallyra tudja vágni az embereket,kapcsolatokat tud tönkretenni.,sorban jönnek a viták, az egymás fejéhez vagdosás.

Megtértem azt is,hogy mért kellett a barátod.

Szerintem,nem szabad mellette maradnod!(mármint a 4 éves mellett)

154. Tamianyu (válaszként erre: 153. - Syssi84)
2010. máj. 5. 20:07
Hagyd ott a francba,én neked is csak ezt tudom mondani erre.Igaz nem kérdezted,bocs,hogy bele dumálok.De amelyik férfi önérzete el tudja viselni,hogy egy nő tartja el,az nem férfi.Mármint úgy értem,hogy persze lehet bárki munka nélküli,meg lehetnek rossz időszakok,ilyenkor segítjük egymást ezt természetes,de az már nem,hogy nem is keres munkát,hogy természetesnek veszi Te dolgozol kettőtökre,ő meg ül a gép előtt és játszik,semmit nem tesz azért,hogy dolgozhasson.Egy normális férfi ilyet nem csinál.Ha utcát seper,akkor is dolgozik,de legalábbis keresi a lehetőségét,ami tudom ma nem könnyű,de semmi képen nem ül ölbe tett kézzel várva a sült galambot.Az anyja meg védi?Hát add neki vissza a kisfiát.
153. Syssi84 (válaszként erre: 148. - Vitamin75)
2010. máj. 5. 18:39
Folytatom . Nem az a gond,hogy nem dolgozik ,hanem ,hogy nem is keres . Ez még elöszőr tűrhető, de 1 év az sok. Mivel láttam ,hogy inkább ül a gép előtt és játszik .Nem küldte sehova a jelentkezését.ha én nem akkor senki. Én meg egész nap dolgozom . Kicsit rosszúl esett. Így ,ha volt lehetőség kimozdúlni mentem . És így szép lassan ez lett.Ő azt látja minden szép .Mert én úgyis támogatom . Na mindegy nehéz ez én tudom .
152. Syssi84 (válaszként erre: 148. - Vitamin75)
2010. máj. 5. 18:29
Igazából igen ez a nagy kérdés . A b.mőm is ezt kérdezte pont ma .Mert csak vele beszéltem ezt .A 4 éves kapcsolatomban az a gond ,hogy 1 éve nem dolgozik pedig fiatal . Ha mondom neki akkor megsértődik.Ami van pénz az cigiAnyukája védi .De ,ha én nem dolgoznék akkor az nagy baj lenne.Azért kellett barát ,mert mindenkinek szüksége van haverra . De ez sajnos mássá vált ,mert ép akkor kezdődött ,hogy leépítették a barátomat.
151. Tamianyu (válaszként erre: 150. - Vitamin75)
2010. máj. 4. 21:40

Figyu,Te nem érzed mennyire gáz a pasas?

Képes lenne a gyerekeddel is közös programokat szervezni,Őt is bele rángatni ebbe a dologba,miközben a feleségéhez a családjához jár haza.Mit mondatok a gyereknek,miért nem mentek el majd hozzá is?Lesz ezer meg egy kérdése majd.Ez a pasi egyszerűen egy egoista disznó.Csakis magát szeretné biztonságban tudni,az nem érdekli veletek mi lesz ha ő visszatáncol esetleg.

Ha neki majd nem okés,akkor még ott van a családja neki.Ti meg kezdjetek magatokkal amit akartok.Szerinted ez korrekt tisztességes viselkedés tőle?Nem áll szándékában elválni hidd el.Neki jó ez a kettős élet,és nem számítanak neki sem a saját sem a Te gyerekeid,csakis saját maga...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook