Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor lehet felvállalni egy új kapcsolatot? fórum

Mikor lehet felvállalni egy új kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2010. ápr. 29. 09:32

Érdekes a helyzet.

Lehet az is,hogy még nem érett meg rá a helyzet.-nála,és jól elvan így.Így van,ahogy mondod,a, dolgok sosem feketék-fehérek.

Kérdeztem már tőled,csak nem írtál rá semmit,ha jól emlékszem,milyen ez a kapcsolat? És mért csak este megy? Az időbeosztás miatt,vagy nem akar feltűnni?

Keves veled,szoktál kapni tőle apróbb figyelmességeket?

119. Sokcsoki (válaszként erre: 112. - Tamianyu)
2010. ápr. 29. 09:23
Nálam tényleg így van, ahogy írod. Külön lakásban él, már évek óta, és mégsem akar elválni. Nem is értem, miért, ő azt mondja, mert nem akar veszekedést, meg hogy elfordulnának tőle a gyerekei. Szerintem ez hülye indok, ezért is bánt nagyon.Nem akar velünk összeköltözni, külön akar élni. Viszont minden este jön hozzám, és azért csak érzem, hogy különben is fontos vagyok neki. Azért nehéz dönteni, mert nem simán fehérek, vagy feketék a dolgok. Sajnos.
118. vitamin75 (válaszként erre: 112. - Tamianyu)
2010. ápr. 28. 17:26

Nem kényszerből élnek ők együtt,ők jól elvannak,egymás mellett élnek,érzelmek,intimitás,puszika...nélkül,nincsenek balhék,nincs utálkozás.

Annyiszor mondtam már neki,nekem olyan férfi kellene,aki legalább utál már hazamenni,és néha akad egy kis balhé is(ahogy én éltem),szóval,aki már nem él jól a feleségével.Aztán rájöttem, ez sem garancia,mert mivel lenne jobb egy kiabálós ,kekeckedő pöcs,mit egy kultúráltam együtt élő ember.

Igen a legtöbb válasza kifogásszagú,de egyben jogos is lehet.

azt már csak remélni tudom,hogy lesz olyan gerinces,és megmondja,ha nem szeret már,vagy ha nincs velem terve.

Az utolsó mondatomért nagyon kikapok majd?

Amúgy annyira utálom már ezt az állapotot.Itthon vagyok egy hete,alig vagyok képes rászánni magam valami hzimunkára,írkálom a fórumot,mert megbolondulok a gondolataim között.,aztán belegondolok,sírok,a gyomrom már csak egy görcs,nem tudok enni sem.

Tudja,mennyire szenvedek,mondja is ő állandóan,hogy fölöslegesen aggódok,nincs miért,nyugodjak meg..szeretjük egymást,még sincs rá megoldás.De,ha én kiszenvedem magam,mehet ahová akar,nem fog érdekelni.

117. vitamin75 (válaszként erre: 113. - Sünciné)
2010. ápr. 28. 17:14
Ki tudja,ha utamba tévedne egy független,az milyen lenne?Az sem garancia.
116. Tamianyu (válaszként erre: 111. - Vitamin75)
2010. ápr. 28. 14:27

Hát erről beszélek.Ne hari,tényleg nem bántani akarlak.De miért hiszel el neki mindent?

Ha valóban szerelmes beléd,és veled akar élni,azt csak nem így képzeli el ahogy most vagytok?

Miféle bonyodalomtól tart?Te is válsz,tudod milyen.De egyszer vége,és lehet nyugodtan normálisan élni.Elég szomorú,hogy neked kell nyaggatnod ezzel,hogy tisztázzátok a helyzeteteket.

Ha tényleg szeretne megtenné enélkül is.

Milyen biztos pontot akar könyörgöm??Neked ő az??ű

Egoista disznó,csak maga érdekli!

Még egyszer mondom,ne a szép meséknek higgy,hanem a tetteknek ha jót nyugodt életet akarsz!

115. Tamianyu (válaszként erre: 113. - Sünciné)
2010. ápr. 28. 14:24
Nem érti,talán ő is szerető...
114. Tamianyu (válaszként erre: 110. - Vitamin75)
2010. ápr. 28. 14:19
:))))))))))))
113. Sünciné (válaszként erre: 98. - FormáSan)
2010. ápr. 28. 14:19

Természetes, hogy társat keres!!! De!!!!! Igazi társat találjon!!!! Ne csak lopott percek, órák!! hanem együtt töltött hétvége, ünnepek stb.! Nem gondolod???

Tamianyu nem bántotta! Többen ugyanazon a véleményen vagyunk de csak is jóindulatból!!!

112. Tamianyu (válaszként erre: 109. - Vitamin75)
2010. ápr. 28. 14:19

Értem.De akkor hogy lehet,hogy a Ti válásotok már folyamatban van,az övüké meg nem?Sőt,még mindig az érdekli,a felesége nem tudjon rólatok,vagyis tulajdon képen titkon jár hozzád.Vagy már nem,már ismeritek egymást a feleséggel,letisztázódtak a viszonyok?"Nem akar az anyukájához költözni"jajj,már megint a kifogás...

Vegyen lakást,tud?Ha nem,akkor nincs más lehetőség ha változtatni akar.Azért azt ne hidd el,hogy kényszerből él még a feleségével.

Én csak azt tudom neked mondani,hogy csakis a tényeknek higgy ne a szép szavaknak,mert könnyű elkábulni tőlük.

Mit lépne,ha azt mondanád addig szakítsátok meg a kapcsolatot,amíg Ő is rendezi a válását,aztán folytatjátok ha minden rendben??

Hát én tuti tisztáznám valahogy a dolgot,nem lennék képes így élni.De úgy látom neked is szenvedés,én ezért biztatnálak drasztikus lépésre.Ha valóban szeret,hozzád akar tartozni hidd el nem veszítenéd el.Ha nem,akkor meg nem érdemes sajnálni.

111. vitamin75 (válaszként erre: 107. - Tamianyu)
2010. ápr. 28. 14:18
Bizonytalantól tart. Én is az vagyok neki,állandóan csak nyaggatom,ő már únja,én már ki akartam lépni nem egyszer,nem vagyok biztos pont én sem.
2010. ápr. 28. 14:16
majd jövök később,de addig is békesség,össze ne vesszetek!
109. vitamin75 (válaszként erre: 108. - Tamianyu)
2010. ápr. 28. 14:12

De,gondolom,vagyis gondoltam rá.

Tudod,ő azt mondta,már el akartak válni,csak még ragaszkodtak egymáshoz,maradt.,meg az anyjához sem akart vissazköltözni,és most már van kiért elválnia,mert jöttem én,és a szerelem van olyan erős,hogy érdemes megtenni.Ez adhatja nei talán a lökést,ahogy nekem is mennyivel könnyebb volt úgy otthagynom a férjemet,hogy tudtam,ő van nekem,és szeret.,volt kilátásom.

2010. ápr. 28. 14:06

Én a Te részedről tök normálisnak természetesnek látom,hogy egy válás után sem szeretnél egyedül maradni.Normális,hogy szeretnél új párkapcsolatot.

De én nem tudnék hinni egy olyan pasasnak,aki így átveri a családját.Nem gondolod,hogy veled is megteszi?

107. Tamianyu (válaszként erre: 105. - Vitamin75)
2010. ápr. 28. 14:04

Igen,ebben igazad van.De ezt talán nem úgy kellene próbálgatni,hogy neki családja felesége van.Ha valóban rossz a házassága miért nem válik el.Mert nem miattad kellene elválnia,hanem mert ő akar.

Aztán utána lehet lelkiismeret furdalás nélkül új kapcsolatot teremteni.Mert nem hiszem el,hogy lehet hosszú távon így élni örökös hazugságban normál jóérzésű embereknek.

106. Tamianyu (válaszként erre: 104. - FormáSan)
2010. ápr. 28. 14:01

Ne te akard már megmondani nekem mi lehet a véleményem!Azért mert esetleg te is szerető vagy,attól még nem lesz ám az nemes tett.

A te irományaidról meg nekem lesulytó a véleményem,nagyszerű erkölcsös jellem lehet mögötte...

2010. ápr. 28. 13:57

Sziasztok!


Nem bántott meg Tamianyu,írtam is.,és valahol igaza van.De! Nem tudom ilyen mereven elmeszelni Őt.

Mert nem csak kettőnknek kellene új életet kezdeni,neki a családunkba kellenen beszokni.,ha az jól működik,csak akkor van értelme együtt élni.Ez világos számomra is.més helyén való.

Ha ő holnap azt mondja,költözök,mit mondjak itthon?

Gyerekek ide jön egy ismeretlen ember,én ugyan ismerem,de ti nem,de tessék csak elfogadni,hogy velünk kel,fekszik,...ehez átmenet kell.

FormáSan,kérhetem a te véleményedet is?

104. FormáSan (válaszként erre: 103. - Tamianyu)
2010. ápr. 28. 13:53

igen, a TE írásaid és tényleg mélyen elgondolkodtatók!

Nem azt kérte, gondolom, hogy itélkezzenek felette!

Igazad van, csak bántsad én ki foglak kerülni!

Minden jót neked!

103. Tamianyu (válaszként erre: 102. - FormáSan)
2010. ápr. 28. 13:50

Jajj,jaj én meg ismerem a te rosszindulatodat,de ez nem hat meg...na,nem is írok rá semmit.

Aki ide kiír egy fórumot,az számít arra,hogy nem mindenki fog vele egyet érteni,és veregeti vállba.

De te miért nekem írsz és miért nem a fórum indítónak???Ő kérte a mi véleményünket,nem én a tiédet.

Egyébként meg nem azért nem voltam még szerető státuszban mert lehetőségem nem volt rá,hanem mert gusztustalannak tartom,erkölcstelennek,lealacsonyítónak...stb...Ha valaki valóban engem akar tényleg szeret,akkor az felvállal bárki előtt,és él velem normálisan.Biztosan van olyan,hogy egy rossz házasságban találnak a felek mást,de akkor elválnak,és kezdenek új életet.Már ha valóban annyira rossz az a házasság,ami ez esetben biztosan nem így van,hiszen nem akar válni a pasi,és mindig van is rá több ezer kifogása miért nem....Azért ez elgondolkodtató nem?!

102. FormáSan (válaszként erre: 101. - Tamianyu)
2010. ápr. 28. 13:43

Tényleg nincs ennek értelme! Nagyon keményen itéled meg tényleg az ilyen eseteket!

Adhat boldogságot örömet, nyugodj csak meg, akár lelki akár testit! De ezt Te nem értheted, mert nem voltál és nem is leszel ilyen helyzetben!

Szegénykém már irni sem mer((((

Pedig, azért jött ide, hogy kiirja magából és ne egy ember itéleteit olvassa!

Kivánom neked, hogy mindig boldog házasságban élj!

(De tudod amit nem tud az ember, az nem fáj! Sok ilyen házasság van! Vagy úgy tesznek mintha nem tudnának)

101. Tamianyu (válaszként erre: 100. - FormáSan)
2010. ápr. 28. 13:39

Nem kell olyan helyzetekbe bele menni,hogy elítélhessenek.Szeretőnek lenni sajna ezzel jár...

Ezt tudja mindenki aki belemegy.

Az pedig nem igaz,hogy jobb a rosszal mint nélküle.

Szerintem meg az egyedül létnél már csak egy rossz házasság kapcsolat lehet rosszabb.

És mégis miféle boldogságot adhat egy ilyen titkos viszony,ahol 2-ik lehet az ember???

100. FormáSan (válaszként erre: 99. - Tamianyu)
2010. ápr. 28. 13:36

rossz a rosszal, de rosszabb még a rossz nélkül is!

Mindenki saját maga tudja ezt megitélni, hogy mi fér bele az életébe! Ha ez némi örömet és vigaszt adott, akkor ezt kellett tennie, ha meg már érzi, hogy nem megy ez igy tovább lépni fog! Hiszen olvastam sorait!

Jó erről itt irni és másokat olvasni, de ne itélkezzünk seni felett sem, mert nem tudjuk, mikokr kerülünk magunk is abba a helyzetbe, vagy hasonlóba!

99. Tamianyu (válaszként erre: 98. - FormáSan)
2010. ápr. 28. 13:30

Nem bántom,az miért bántás ha leírom a véleményem,hogy én hogyan látom.Amikor valaki érzelmileg érintett valamiben,nem lát tisztán.Gondolom ezért kérte mások véleményét is.

Egyébként megérintett már a szele:)))

Igaz nem voltam sem szerető(bár ezer lehetőségem volt rá)sem megcsalt,de elváltam már egyszer.

Pár évig egyedül neveltem a gyerekemet,tehát tudom mennyire nehéz is ez.De ilyen kapcsolattal akkor sem elégedtem volna soha meg.és szerintem mindenki jobbat érdemel ennél,hogy második lehessen csak egy pasi életében.Ez nagyon méltatlan és megalázó egy ilyen kapcsolatot fenntartani.De majd szegény akkor jön rá,amikor kijózanodik,vagy talál egy rendes pasit akivel tényleg boldog lehet.Már ha egyáltalán észre venné amíg tart ez a kapcsolata,mert így a lehetőséget is elveszi magától,hogy tényleg boldog lehessen valakivel....

98. FormáSan (válaszként erre: 95. - Tamianyu)
2010. ápr. 28. 13:25

ne bántsad már! Hiszen van elég baja! Gondolom, nem tudod hogy viselnéd, ha ilyen helyzetbe kerülnél! Mint irod régen házasságban élsz! Nehéz ám a magány és ha az ember azt hiszi valakit végre talál, akkor sok-sok kompromisszumra képes!

Örülj annak, hogy még csak a szele sem érintet téged és kivánom, hogy ne ismerd meg ezt a szituációt!

97. Tamianyu (válaszként erre: 96. - Vitamin75)
2010. ápr. 28. 13:21

Nem is bántani szerettelek volna a véleményemmel,csak felnyitni a szemedet,mert az írásod alapján eléggé vak vagy.Egy normális kapcsolat nem így működik.

Lehet,hogy kemény vagyok,de nem tudnám eltűrni,hogy így viselkedjenek velem.Azért dönteni tudni kell minden embernek.Nem nézhet hülyének ennyi embert a határozatlansága miatt.Mert nem hinném,hogy ez bárkinek jó lenne így,akár a családjának,akár neked.

Aki meg nem tud dönteni,ennyire határozatlan ember,arra úgy sem lehetne számítani egy életen keresztül,nem hinném,hogy normális társ lehetne.Lásd,a feleségének sem az,különben nem ez lenne a helyzet.Mert nehogy azt hidd,hogy bárkit kényszeríteni lehet azzal bármivel,hogy együtt maradjon a házas társával ha az nem akar.Ez duma,ilyen nincsen.Mindenkinek van választási lehetősége,tud változtatni az életén ha akar.Akinek meg mindig vannak kifogásai,hát...most szerinted egy ilyennek lehet hinni,lehet rá alapozni?Vagy így szeretnél tartósan élni?

96. vitamin75 (válaszként erre: 94. - Tamianyu)
2010. ápr. 28. 13:02

Szia!!


Nagyon kemény vagy ám!!-nem baj!

Hogy szerelmes-e vagy nem: ő volt az,és nem én,nálam inkább most kezdene beérni...nem csak mondta,éreztem,láttam rajta.,mint ahogy mostanában pont a fordítottját érzem,hogy lejjebb adta.Ezt viselem nehezen.

Azt nem képzelem,hogy ez lenne egynormális kapcsolat.,de sokkal több,mint ha csak dugni jönnénk össze.

Azt sem hiszem,hogy kábítana,én pont ellenkezőleg,nehezen hiszek bárkinek-bármit.,nem érdekelnek a szavak.

Ne érts fére,van igazság abban,amit írsz,és nem haragszom érte,de én vagyok mellette,valamennyire már ismerem.

Ettől függetlenül sajnálom nagyon,de már nem nagyon tudom csinálni.

95. Tamianyu (válaszként erre: 87. - Sokcsoki)
2010. ápr. 28. 12:56

Hát én házasságban élek már elég régóta,de talán egy félrelépést meg tudnék bocsátani(abban sem vagyok biztos)kapcsolatot semmiképen.

Úgy kirúgnám ha azt érezném egyoldalú a szerelmünk,hogy a lába nem érné a földet.

Nem lennék hajlandó függeni senkitől,nem hagynám ennyire megalázni magam.

94. Tamianyu (válaszként erre: 88. - Vitamin75)
2010. ápr. 28. 12:53

Hanem kid neked ő,ha nem csak a szeretőd?Talán azt képzeled hozzád tartozik mint egy normális kapcsolatban 2 ember egymáshoz??Álom világban élsz Te szegény:(((Amiket felsoroltál,Te ebből következtettél erre?

Azért nagyon gáz,hogy felnőtt épeszű nőket mennyire hülyére lehet venni le lehet alacsonyítani megalázni.Ha valóban szeretne Téged,Te lennél az életében a NŐ,akkor veled élne normális kapcsolatban,és nem kettős életet élne téged titokban tartva a családja előtt.Mert amikor a felesége elszámoltatja(jogosan),akkor behúzza fülét farkát,és nem valószínű,hogy azt mondja neki:a szeretőmnél voltam,mert Ő a legfontosabb az életemben.Tudja ez a pasi,hogy mitől kábulsz,és tarthat meg szeretőnek téged.De miért álmodozol arról,hogy majd valamikor előléphetsz nála?Mert szerintem tök felesleges ezzel áltatnod magad,meg azzal,hogy szerelmes beléd.Egy szerelmes férfi nem így viselkedik.Ugyan már...miért nem ébredsz fel?

Mert azt értem,hogy Te Őt szeretnéd,de hogy elégedhetsz meg azzal,hogy Ő ezt nem viszonozza?Nem lealacsonyító megalázó ez számodra?

Nem mered választás elé állítani,mert tudod nem téged választana...Hát,én sajnállak,de ÉBRESZTŐ!!!!!

93. Mia87 (válaszként erre: 91. - E4838aa63b)
2010. ápr. 28. 12:48
sajnálom.. ez tényleg nagy szemétség... :(
2010. ápr. 28. 12:44

Szia!!


És együtt maradt a csajjal?

Látod,ez már nagy szemétség!Húh!

91. e4838aa63b (válaszként erre: 86. - Sünciné)
2010. ápr. 28. 11:13

Az én volt férjem is mindent összehazudott nekem otthon, hogy a gyerekkel éppen miért nem mehetünk vele ide vagy oda, aztán már jöttek a nagyobb kimaradások, hogy kicsi szivem leltározunk, aztán egyszer csak hívnak, hogy mintha T-t láttam volna egy csajjal vizibiciklizni Sóstón...

A legjobb az a hétvége volt, mikor a kiscsajt sátorozni vitte, nekem meg beadta, hogy németországba mennek valamilyen gyárlátogatásra a cégtől páran, és őt is elküldte a főnök, szóval lepasszolt minket anyumnál a 4hónapos gyerekkel.

Pénteken elment, vasárnap visszajött, egész hétvégén nem lehetett elérni.

Aztán hétfő reggel hazamentünk, és feltűnt, hogy nem úgy van egy pléd az ágyon ahogy én hagytam, és meg mertem kérdezni miért nyúlt hozzá, aztán lehordott mindennek :D

Végül elment dolgozni, én pedig kipakoltam a cuccait, és furcsán vízes volt minden, meg a sátor sem ott volt a garázsban, ahol korábban láttam :D

Írtam hát az egyik munkatársának (akiről nem tudta hogy még azelőtt ismertem, összejöttünk volna), és megkérdeztem milyen volt a hétvégi német út, mert az ex szerint ő is ott volt.

Erre jött a válasz, hogy igen volt, de ez hetekkel korábban megesett már, és az én uram ugyan nem ment velük :D

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook