Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor lehet felvállalni egy új kapcsolatot? fórum

Mikor lehet felvállalni egy új kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
150. vitamin75 (válaszként erre: 149. - Tamianyu)
2010. máj. 4. 21:30

Akkor egy újabb kábítási hullám?

Nem estem hasra tőle,ne aggódj!

149. Tamianyu (válaszként erre: 146. - Vitamin75)
2010. máj. 4. 21:10
Te ezt így előre lépésnek neveznéd????
2010. máj. 4. 20:59

Van valami baj a "4 éves" kapcsolatoddal?Mért volt szükséged mellette barátra?

Persze.,lehet,hogy annyira rágörcsölt,hogy nem működött.DE mi értelme is lett volna búcsúszexnek?

A nagy kérdésem: ha szereted,mért nem lehetsz vele?

147. Syssi84
2010. máj. 4. 19:39

Nem mertem elmondani senkinek , mert soha nem csináltam még ilyet , de most mégis . 1 éve írtam , hogy nem tudok dönteni két fiú között . Mert az egyikkel 3 éve voltam akkor még együtt a másikat meg csak féléve ismertem meg . Barátságnak indúlt , de más lett. Most eltelt egy év . Már 4 éve vagyok együtt a párommal . Sajnos nem tudtam dönteni . És minap újra találkoztam a másik sráccal . Akivel elhatároztuk , hogy akkor , ha már ennyi ideig vártunk nem történt semmi akkor történjen meg az . Tudom furán hangzik , de mégsem jött össze . Pedig mindketten akartuk , de ő neki nem jött össze . Próbáltuk kétszer , de egyszer sem . Lehet ilyen a stressz miatt ? Vagy ennyire izgúlt én nem tudom . Szerinted ?Ő azt mondta annyira rágörcsölt a dolgokra , hogy ezért van . Sajnos már lehetőségünk sem lesz megtudni , hogy mi a baj , mert elhatároztuk ez így nem mehet tovább. Egy évig várt rám és nem tud már barát lenni ezek után , hogy így a közelembe volt . Így már sose találkozunk. Talán pár év múlva . Szerinted lehetséges az , hogy azért nem jött össze a dolog , mert tudta , hogy így alakúl ? Vagy más oka lehet ? Én szeretem ő szeret , de bizonyos okok miatt én mégis vele maradtam az az a másik fiúval. Szerinted el vesztegetek egy szép szerelmet ?Ez nagyon nehéz. Így 25 évesen nem gondoltam , hogy ez fog történni . Tudom senki nem dönthetett csak én . De már most hiányzik . Vajon mit tehetnék ?Ez egyszerre két kérdés . Előre is köszi a választ . Valaki légyszí írja meg mi a véleménye . De légyszí ne itélkezzetek felettem . Sziszó

Vála

2010. máj. 4. 19:32

Ugyan,dehogy is!!!!

Csak egy tyúklépés előre? Talán...

Te hogy értékelnéd?

145. Tamianyu (válaszként erre: 144. - Vitamin75)
2010. máj. 4. 13:23
Ez most azt jelenti döntött,elválik?
2010. máj. 4. 07:47

Újra visszatérek a kiinduló kérdéshez: közös programot szeretne hármasban a kisfiammal.Teljesen váratlanul hozta elő a témát,hogy mehetnénk hármasban ide-oda.

Aztán újra elmondta,nem bánja ha jön velünk a gyerkőc,ha már nem akarok hazudni,nem akarom otthon hagyni,ő egyáltalán nem bánja.A kisfiúnak még nem említettem.Látjátok,milyen egy helyzet? Eddig amiatt sírtam,hogy nincs előrelépés a kapcsolatunkba...,most pedig,amikor ő szeretné,meghátrálok.,és nem tudom,akarom-e a kisfiút is belevonni? Végül is,egy jó program nem árthat neki -egyik oldalról-,viszont majd hogy fogadja?

Amikor hiáynoltam valamit a hozzáállásából,valami hasonlóra gondoltam,egy kis előre lépésre.Tegnap pl.azt is mondta,a vásárlást elintézzük együtt.Tök pozitív.

Persze,tudom,ettől még nem leszek a felesége!!!

2010. ápr. 29. 19:10
Köszönöm,majd holnap még írok!
142. Tamianyu (válaszként erre: 141. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 19:00

Írj nyugodtan ha gondolod,de már csak holnap este tudok válaszolni.

Minden jót.

141. vitamin75 (válaszként erre: 140. - Tamianyu)
2010. ápr. 29. 18:46
Köszi,ment!!
140. Tamianyu (válaszként erre: 139. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 17:21
Persze,nyugodtan.
2010. ápr. 29. 16:07

Tamianyu!

Írnék privit,lehet?

138. vitamin75 (válaszként erre: 136. - Sünciné)
2010. ápr. 29. 16:03

Az én gyerekeim 10 és 18 évesek.,és ahogy látom,nem állnak készen új családra.

hétévgén pl.benézett a kedvesem,mert dolgoztak nálam.A kisebbnek minden baja volt,minek jön ide,méer hív már harmadszor újabb fél órára?

A lányom még rosszabb lenne.

A másik,a kedvesem lánya 21 éves.,és érdekes eset.,apás is,jobban kijön vele,sztem őt is sajnálná otthagyni(és be is tudna kavarni nekünk is)

Nem várok rá én sem ki tudja meddig,de addig ki kellene tartanom,amíg a bűvös időszak,a válásom el nem k9vetkezik.Ha addig nincs fejlődés,akkor ennyi.

Ő egyébként nehezen mozdul,többet gondolkodik ,megfontoltabb,mint más,ezt elmondta.

137. Tamianyu (válaszként erre: 135. - Sokcsoki)
2010. ápr. 29. 15:20

Igen,szerintem jobb.Az egyedül létnél csak egy rossz házasság kapcsolat rosszabb.Most a minősége mégis milyen lehet egy ilyen kapcsolatnak,ahol nem vállalnak fel?Mondjuk ha mindkét fél csak laza kapcsolatot szeretne,amibe a fő szerep a szexé,meg segítsük egymást ahol tudjuk,amíg akadályokba nem ütközünk,ha ez mindenkinek megfelel,akkor oké.

A válások 80-90%-át a nők kezdeményezik.A pasik általában csak azért nem válnak,mert nem 100%-os a házasságuk.Tartanak szeretőt,keresik a maguk szórakozását,de a biztonság a család az otthon van,és ragaszkodnak hozzá.Ebből akkor szokott válás lenni,ha az asszony beadja mert nem tűri az effajta viselkedését az urának,és nem a szerető kedvéért.Az nagyon csekély hányada a pasiknak akik szeretőt tartanak,akik a kedvéért elválnak.Azok tényleg szerelmesek lettek,komolyan gondolják,és nem hezitálnak sokat.

136. Sünciné (válaszként erre: 133. - Tamianyu)
2010. ápr. 29. 14:37

Az az igazság, hogy ezzel egyetértek!!! Valóban felnőtt gyerekekről van szó! Bár nem tudom Vitamin Nálatok illetve a párodnál mekkorák a gyerekek? Sokcsoki írta, hogy huszonévesek és külön él a feleségétől! Akkor nem értem miért nem mer felvállalni?

Tudjátok nem ellenetek irányulnak a dolgok!!!! Mi csak jót akarunk!!!!!

Nem ezt érdemlitek!!!!!

Tudjátok nekem volt egy ismerősöm. Hitegette a csajt, hogy ha majd felnőnek a gyerekek! A gyerkeknek már saját családjuk sőt gyermekük is született és akkor sem lépett! Ő is ugyanígy hitegette!!!! Lopott órák, évente egy együtt tőltött éjszaka! Elhitette vele, hogy mennyire szereti!!!

2010. ápr. 29. 14:19
Kérdés: jobb-e egyedül lenni, mint ha nem vagy egyedül, de csak titokban van veled a kedvesed?
134. Tamianyu (válaszként erre: 130. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 12:23

Most megint nehogy azt hidd bántani akarlak,de nem hiszem el,hogy nem látod,hogy mennyire ellentmondásos vagy.Olyan kb mint amikor valaki kiír egy fórumot,hogy veri a párja,aztán amikor kapja a válaszokat,hogy miért él együtt egy ilyen emberrel,akkor elkezdi védeni.Jajj,de hát olyan édes is tud lenni,meg aztán nem is ver meg mindennap csak minden másnap,de hát ha nem dühös akkor nem bánt ám,csak ha felmérgesítik.Az a hibás aki dühíti,tulképp lehet én vagy mások,meg hát hiszen annyira szeretem...stb...A problémád jellege más,de a szitu hasonló.

Én azt értem meg nehezen,hogy felnőtt nők ennyire nem tudnak dönteni az életükről,hogy mi jó nekik vagy mi nem,hogy hogyan akarnak élni vagy hogyan nem.Tudom,hogy vannak határozottabb és kevésbé határozott emberek,de azért mégis csak el kellene tudni dönteni mit is akarunk.Én amikor elváltam nem kellett hozzá senki.Én úgy éreztem úgy láttam,hogy úgy nem akarok élni,nem megfelelő társ a férjem számomra,nem láttam jó apának,elváltam tőle.Volt hova kihez mennem szerencsére,a szüleim mellettem voltak,de én döntöttem az életemről.Most ha tudom mit szeretnék,hogyan képzelem el az életemet a jövőmet,akkor attól nem nagyon térek el.És ha a szeretett pasi partner benne,akkor együtt öregszünk meg,ha nem akkor keresgélek tovább.Azért szerető státuszban nem hiszem,hogy sokáig boldog lehet egy nő,legalábbis egy normális gondolkodású nő,aki úgymond "az a fajta".Az írásod alapján Te sem vagy elégedett sem boldog,csak nyűglődsz ezzel a pasival.Tehát szerintem neked kellene döntened ha ő nem akar,hogy hogyan tovább.Ez Te életed és a gyerekeidé.Ha szerelemről beszélünk úgyis veletek maradna.De azért amiket leírtál róla én egy egoista embernek látom,akinek van pofája a gyerekeit is felhasználni kifogásnak,miközben a Tiédek nem érdeklik.Mert ha így lenne,meg sem fordulna a fejében,hogy ilyen hülye ürüggyel járjon majd hozzád őket megismerve nős pasasként,hogy ő szerelő(mert ezt írtad egyszer).Ezt Te tényleg hagynád?

Szóval miért nem ülteted le,és tisztázzátok a helyzetet a viszonyokat?Miért hagyod magad lerázni a "ne hisztizz,nyugodj meg imádlak" dumával?Mondja meg őszintén mik a tervei,Te meg döntsd el megfelel-e neked és a gyerekeidnek az a fajta életmód.Én már okosabbat nem tudok neked írni.Ráadásul úgy írom,hogy én is váltam,tudom mennyire nehéz az életünkön változtatni rendbe tenni.De akkor is főleg rajtunk is múlik,mi tesszük széppé vagy tönkre.

133. Tamianyu (válaszként erre: 131. - Sokcsoki)
2010. ápr. 29. 10:14
Szinte felnőtt emberekről beszéltek nem is gyerekekről.Ez csak kifogás a részükről,béna magyarázat a nemakaromra..
132. Tamianyu (válaszként erre: 130. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 10:11
Mi???
131. Sokcsoki (válaszként erre: 126. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 10:08
Az enyémek gimisek, az övékéi huszonévesek.
130. vitamin75 (válaszként erre: 127. - Tamianyu)
2010. ápr. 29. 10:07
Bocsi,de én sem vagyok annyira hülye,ha nem vennéd észre ,ezt ecsetelgetem napok óta,de van,ami mellette szól.
129. Tamianyu (válaszként erre: 123. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 10:06

Lehet,hogy nincs annyira tisztességes,hogy megmondja neki ez így megfelel.Vagy ennyire butának néz,hogy téged mindig el lehet hallgattatni,mint már többször is írtam nem mered választás elé állítani,mert félsz nem téged választ.Ezt ő is tudja,hogy ezzel sakkba tud tartani.De ha valóban szeretne,tekintettel lenne rád,akkor nem készítene ki,mert azt ő is látja neked ez milyen lelki terror.

Csakhogy önző,és elég neki az,hogy neki jó legyen.

Egyébként meg azt nem értem,hogy Te miért nem akarod meglátni csak ennyit akar tőled?

Miért hagyod magaddal ezt tenni?Ha nem hajlandó válni miattad mondva csinált kifogások miatt amiket Te nagyon szívesen elhiszel,akkor miért nem törődsz bele,ennyi vagy neki,nem jelented neki a jövőt?Mégis hogyan kellene viselkednie,hogy ezt megértsd?Miért a szavaknak hiszel,miért nem a tetteknek?

2010. ápr. 29. 10:01
A gyerekek mindig csak kifogás,ezt nem kell bevenni.Azért nem a gyereke irányítják az életünket,ezt ugye senki nem gondolja komolyan???
127. Tamianyu (válaszként erre: 121. - Sokcsoki)
2010. ápr. 29. 10:00

Így van,csak a saját helyzetében mindenki elfogult vak,vagyis inkább én úgy látom nem is akar látni.

Semmivel nem jobb a helyzete mint a tiéd.

Ugyanúgy nős a pasi,sőt ő a családjával is él,hozzájuk kell alkalmazkodni.Most szerinted ha nem ők lennének neki a fontosak akkor ez így lenne?

Ugyan már segítség apró szívességek figyelmesség ajándékok...stb...ettől el kell kábulni?Ezért szerető a szerető,mert neki ennyi jut,és nem teljes egészében a pasi.Valamivel el kell kábítani,különben kereshetne másikat.

De legalább Te tisztán látsz,nem játszod a hülyét.

Az meg,hogy ezt a helyzetet el tudod-e fogadni,az rajtad múlik.A pasi egyértelműen kinyilvánítja,neki ennyi kell,kész.

126. vitamin75 (válaszként erre: 124. - Sokcsoki)
2010. ápr. 29. 09:59
A gyerekei,és te gyerekeid milyen korúak?
125. Sokcsoki (válaszként erre: 122. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 09:50
Semmi különöset, csak épp előhozom a témát. értetlenkedm, elégedetlenkedem. Nem értem meg, hogy miért kell titkolózni.
124. Sokcsoki (válaszként erre: 120. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 09:48
Igazából nem tudom, miért csak este jön, ő azt mondja, a gyerekeim előtt nem akar szerepelni. Pedig tudnak róla, és el is fogadják. Odaköltözni hozzánk nem akar, az ő pici lakásába meg én nem tudnék menni a gyerekekkel.Napközben nem találkozhatunk, mert ő nincs elválva, és hátha visszajut a felesége fülébe. viszont válni nem akar, mert akkor nem beszélnének vele többé a gyerekei. Ez az a rész, amit nehezen fogadok el, mert az én gyerekeim fiatalabbak, mégis megértőbbek.
2010. ápr. 29. 09:40
Mondjátok meg, mi az ördögért nem tudják azt mondani,hogy én ennyit szeretnék,ennyit tudok beletenni a kapcsolatba,ha jó elfogadod,ha nem ,akkor nem. Akkor világos,hogyan álljak hozzá.
122. vitamin75 (válaszként erre: 121. - Sokcsoki)
2010. ápr. 29. 09:35
Nálad mit jelent a hiszti?Mit csinálsz,amikor hisztizel_szerinte?
121. Sokcsoki (válaszként erre: 118. - Vitamin75)
2010. ápr. 29. 09:33

Ne haragudj, de szerintem neked is csak ködösít a barátod, ahogy sajnos nekem is. Ugyanezeket mondja: ne aggódjak, ne tervezgessek, ne hisztizzek. Csakhogy nekik így megfelel, mert ilyen-olyan okból nem akarnak változtatni.

Viszont nekünk meg szükségünk lenne lyan valakire, aki mindig mellettünk áll. Olyan hagyományosan jóban-rosszban módon. És mivel a barátunk ezt nem így gondolja, ezért vagyunk folyton elégedetlenek. És mivel szeretjük őket, ezért nem tudunk csak úgy hidegen kilépni a kapcsolatból.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook