Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a pirospaprika masszázs olajról? fórum

Mik a tapasztalatok a pirospaprika masszázs olajról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
44. Csiga78 (válaszként erre: 43. - Dorka29)
2008. ápr. 19. 11:56

Lehet,hogy allergiás vagy,akkor viszont ne erőltesd!!!!


Vagy ha nem vagy rá allergiás,akkor érdemes alaposan felhígítani,hogy csak épp annyira égesen,ami még elviselhető

43. Dorka29 (válaszként erre: 42. - Csiga78)
2008. ápr. 18. 20:48

Igen, volt szerencsém nekem is. Úgy égett a hátam..., aztán a következő alkalommal higította a masszőr, de háromszori próbálkozás után megbeszéltük, hogy inkább valami mást használjon, mert továbbra sem múlt el a pirosság a masszázs után 2 napig.

De azért azt szeretném megjegyezni, hogy az izmokra nagyon jó hatással volt, ezért is próbálkoztam vele többször, csak sajnos a bőröm nem bírta.

42. Csiga78 (válaszként erre: 41. - Csiga78)
2008. ápr. 18. 17:00

Folyt.köv. és vérbőséget okoz.


Én amilyet vettem arra pl: rá van írva,hogy sportolóknak is ajánlják bemelegítés előtt.Bár az nagyon brutál,így kb.30 szorosára fel kellett hígítanom,hogy ne érezzem úgy mintha elevenen nyúznának:)

41. Csiga78 (válaszként erre: 40. - Dorka29)
2008. ápr. 18. 16:57

Igazából mindenre jó,mert bemelegíti az izmokat is.

Ezért jó a narancsbőrre is,mert fokozza az adott területen az anyagcserét.

2008. ápr. 17. 22:32
Most olvastam végig az összes hozzászólást. Nem is tudtam, hogy narancsbőrre, zsírégetésre is jó. nekem a masszőr alkalmazta a hátamra, mert az izmok állandóan merevek, bekeményednek.
2008. ápr. 17. 22:22
Érzésre nagyon bizsergető, mert erőteljesen fokozza a vérkeringést és vérbőséget okoz. Érdemes vigyázni vele, bőrpróbát csinálni, mert engem pl. kiütött, három napig piros volt tőle a bőröm égett és viszketett.
38. zsu5 (válaszként erre: 37. - Csiga78)
2008. jan. 20. 10:52
Mégegyszer köszönöm a segítséget!!!!!!!!!
37. Csiga78 (válaszként erre: 36. - Zsu5)
2008. jan. 19. 21:12

Valóban az,mert 3000-4000 között van egy alkalom,de ha ügyi vagy,akkor veszel egy szettet 9500,-ért és csinálod magadnak.

Bár a cikkel kapcsolatban volt egy fórum és ott valaki írta,hogy ő csak a pumpát vette meg és hozzá egy harangot,ami kb.2000-3000 forintjába került.Mert bőven elég 1 harang.De az a lényeg,ha nagyon fáj is,mert sajnos tud,akkor is csinálni kell magadnak.Lényeg,hogy krémmel kell bekenni a combod,mert akkor csúszik a harang a bőrödön és ha ezzel a krémmel csinálod mégjobban fokozod a hatását.Nagyon látványos eredményt tudsz vele elérni.Én ennek köszönhettem,hogy nyáron ki mertem menni a strandra,mert nagyon borzasztóan nézett ki a lábam a hatalmas súlyfelesleg miatt,amit a terhességem alatt felhalmoztam.


Remélem tudtam kicsit segíteni és sok sikert a fogyáshoz:))))!!!

36. zsu5 (válaszként erre: 35. - Csiga78)
2008. jan. 19. 20:37
Köszönöm a segítséget!Azt hiszem a krémet ki is próbálom.ez a köpölyözés drága mulatságnak hangzik de annak is utánna nézek, mégegyszer köszönöm.
35. Csiga78 (válaszként erre: 34. - Zsu5)
2008. jan. 19. 17:12

Igen,ennek a lényege,hogy egy vákumos harangot húzogatnak a lábadon(meg a problémás testrészeken).Egyébként írtam róla itt egy cikket,olvass bele,ott megpróbáltam röviden és lényegretörően leírni a lényegét.Ennek köszönhetően összenyomodnak-szétdurrannak a zsírsejtek,távozik belőlük a lerakodott zsír,méreganyag,víz és ezálltal karcsúsodik a lábad és eltűnik a naribőr.

De van az ISP karcsúsító,alakformáló masszázskrém paprika kivonattal,csak az egy hosszabb folyamat és csak akkor hat ha rendszeresen használod.

Remélem tudtam kicsit segíteni:)))

34. zsu5 (válaszként erre: 33. - Csiga78)
2008. jan. 18. 18:39
Szia! a köpölyözés helyett valami krémet nem tudnál ajánlani?utánna néztem a dolognak és ez valami masszázs féle, nem?lehet rossz helyen keresgéltem...
33. Csiga78 (válaszként erre: 32. - Zsu5)
2008. jan. 17. 17:04
Ha a lábadról szeretnél szépen,egységesen,akkor én a köpölyőzést ajánlom,szerintem nézz utána.
32. zsu5
2008. jan. 17. 16:15
sziasztok!még is lenne még egy kérdésem, ami nem ehhez a krémhez kapcsolódik, de nekem nagyon fontos lenne hogy fogyjak a lábamból.nem tud nekem valaki egy jó krémet ajánlani?írhattok üzenetet is, nem muszáj ide.nagyon nagyon megköszönném.
31. zsu5
2008. jan. 15. 18:41
köszönöm a segítséget!
2008. jan. 15. 18:18
Ez a fajta masszás olaj vérkeringés serkentő.Nagyon érzékeny bőrű egyéneknek nem ajánlott.Körülbelül 1 óra mire elmúlik a hatása,mivel van benne erőspaprika is.Csillapítja a fájdalmat,lazzitja az izmokat.Vannak olyan területek a testen amelyen nem alkalmazható.-mell,arc,szemkörnyék,hónalj,lágyéknál nem lehet.
29. Csiga78 (válaszként erre: 28. - Zsu5)
2008. jan. 15. 12:16
Igazából a narancsbőrre van jótékony hatással,ha rendszeresen használod.Én a dr.Kelen fajtát nem ajánlanám,mert én is vettem de nem tudom használni,mert iszonyuan erős és nagyon csíp,viszont a krémet használom és segít.
28. zsu5
2008. jan. 15. 10:05
Sziasztok.érdeklődni szeretnék hogy van már valakinek pozitív tapasztalata e téren.pontosan mire való ez a krém?fogyaszt is?A tablettákba már nem nagyon hiszek így kéntelen vagyok ezt kipróbálni.tudna nekem valaki segíteni?előre is köszönöm.
27. d0a7a517d6 (válaszként erre: 26. - Csiga78)
2007. okt. 6. 23:43
Szia!Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
26. Csiga78 (válaszként erre: 25. - D0a7a517d6)
2007. okt. 6. 10:55
Bármelyik herbáriában hozzá tudsz jutni.Én a dr.kelen félét vettem 1800,-ba kerül,de az nagyon erős,így azt kicsit hígítanom kellett.De próbáld ki,mert lehet,hogy neked nem fog erősnek tűnni.De azért óvatosan használd,mert utána jöhet a hidegzuhany,ha túl sokat kensz magadra.
25. d0a7a517d6 (válaszként erre: 23. - Csiga78)
2007. okt. 5. 13:08
Sziasztok!Engem is érdekelne ez a pirospaprikás olaj.Hol lehet hozzá jutni?És hogy kérjem?Elöre is köszönöm!
24. loch ness (válaszként erre: 23. - Csiga78)
2007. jún. 26. 17:27

Most már napok óta oldódik, talán hatásos lesz. De ha igaz, hogy a Callaneticsnek olyan fantasztikus hatása van, akkor már talán nem is lesz rá szükség!

Köszönöm szépen a segítségedet!

23. Csiga78 (válaszként erre: 22. - Loch ness)
2007. jún. 20. 21:50

Hát lehet,hogy valamit nem csináltál jól.Lehet,hogy nem volt elég erős a paprika,de egyébként nem csinálják máshogy ezt az olajat,tehát jó úton indultál el.Én inkább arra tippelek,hogy a paprikával volt a bibi.Lehet,hogy hagynod kellett volna egy kicsit állni,hogy a paprika feloldodjon az olajban,mert ha jól tudom olajban oldódik.

Szerintem próbáld ki úgy,hogy hagyd előtte pár napik hagy oldódjon.

Én egyébként most akarom hígítani olajjal,amit vettem,mert az brutálisan erős,így ha esetleg a vásárlás mellett döntesz és dr.Kelen-t veszel nagyon óvatosan kend be magad vele,mert nem fogod bírni.Meg a házival is óvatosan,mert lehet,hogy csak 10-20 perc után érzed a hatást,de akkor nagyon.


Remélem tudtam segíteni,sok sikert!!!

2007. jún. 18. 21:16

Sziasztok! Tudnátok tanácsot adni?

Felbuzdulva ezen a fórumon, meg amit a házi testtekercselésről olvastam - szintén itt a hoxán - megpróbáltam itthon. Összekevertem olívaolajat erős pirospaprikaporral, aztán folpack és egy óra múlva leszedtem. SEMMI HATÁS. Mondjuk féltem, hogy én is túladagolom a paprikát és égetni fog, így lehet, hogy túl keveset tettem bele. Nem is égetett vagy melegített semennyire. Csak mindenem olajos lett : )

Szerintetek érdemes ilyen házi keverékkel próbálkozni? Vagy valamit nem jól csináltam? Mit tanácsoltok? És próbált már valaki otthon házilag kikeverni ilyet?

21. Csiga78 (válaszként erre: 19. - Pandamaci)
2007. máj. 24. 13:13

Az eredmény talán azért lesz tartós,mert ez segít a kényes ponton elégetni a zsírt.Természetesen ez sem örök életű,mert ha abbahagyod a kezelést és visszatérsz a régi életmódra a méreganyagok megint lerakódnak és újra előbújik a narancsbőr,de a striákra tuti.Persze arra is csak akkor ha nem hízol meg hirtelen.

Persze nem kell folyamatosan csinálni örök életen át,hanem kúraszerűen,hogy tartsd a szintet(szerintem)

20. Csiga78 (válaszként erre: 18. - Zsuzso100)
2007. máj. 24. 13:10

Szióka.Én herbáriában vettem és itt Fehérváron akkor csak pont a Dr.Kelen volt,fél literes(tehát kb.fél évig elég lesz)és 1740.-ba került.Valamint hogy olaj ezért jobban felszívódik(szerintem),mint a krém.

A tekercselést én azért csinálom,mert azzal is fokozód,azaz hatásosabbá teszed,mert jobban izzadsz és így felgyorsul a zsírégetés.


A másik,hogy a lábamon oldalt a striák halványodnak,ahogy te is említetted símábbnak tűnik a bőröm.

De mindenkinek ajánlom,ha ilyet vesz NAGYON ÓVATOSAN kenjétek be vele magatokat,mert brutál,ja és gumikesztyűt ajánlatos használni,mert nehezen lehet lemosni.Egyébként a hűtőre nem is gondoltam:)))))

De ha eszembejutott volna bizti ott gubbasztok,mert én marha sokat kentem magamra.

2007. máj. 24. 10:59
És ez a sok szenvedés megéri? Legalább tartós lesz az eredmény, vagy egy idő után olyan, mintha nem is történt volna semmi áldozat?
2007. máj. 23. 23:28

N is vettem - de krém kiszerelésben!

Bekentem vékonyan, mert azt mondta a barátnőm csak óvatosan, mert ő utána fél napig a hűtőajtónak támaszkodott! :-D Na meg azt mondták, ahol vettem, hogy sportoláskor nem kell betekercselni!

Na, így is kezdtem, vékony réteg - fólia nélkül! Persze az elején nem éreztem semmit, gondoltam, akkor kenek még rá, és betekercselem! A 25 perces torna végén még nem volt semmi, aztán ahogy leültem, hogy azért 40 percig legyen rajtam, el kezdett égetni, olyan szinten, hogy tusoláskor a leghidegebb hőmérsékletű vizet kezdtem csak hidegnek érezni!

MÉg nem nagyon látom az eredményét, mert 2x kentem be, de első alkalom után éreztem, hogy simibb lett a bőröm, és ahogy még torna után kicsit átmasszíroztam a lábam, nem éreztem annyira a "gömböcskéket", mint amikor korábban simán bemasszíroztam a narancsbőr elleni krémet!

Egyébként narancsbőrre és striákra is jó - nekem ezt mondták! És fontos mellette a sok víz, mert kell a zsírégetéshez!!!

Majd számoljatok be Ti is a tapasztalatokról!

Az olaj formátumút hol és mennyiért lehet kapni?

2007. máj. 23. 22:39
Ok! Szenvedjetek :) ! Majd lesem az eredményt, és ha tényleg használ, szenvedek veletek... de nagyon drukkolok nektek!
16. Csiga78 (válaszként erre: 10. - A1a3db480a)
2007. máj. 23. 11:36
Ja,azért ezzel az olajjal,mert (ugyan már írtuk)ez sokkal jobban égeti a zsírt,mint a többi cellulitises krém(ezért cartam be majd nem tőle tegnap).Valamint abból is látszik,hogy jól kipirosodik a bőröd ott,ahol bekented vele.Az allergia viszont igaz.Arra azért oda kell figyelni,mert lehet,hogy többet ártasz vele,mint használsz.Egyébként van krémben is,de szerintem az nem bizti,hogy ugyanilyen hatásos.(Tesóm azt használta és ő azt mondta,hogy semmit nem érez,miután magárakente).Tehát ergo a szépségért nekünk nőknek meg kell sajnos szenvednünk:)))))))))))
2007. máj. 23. 11:32

Hát az én masszőröm a terhességi csíkokra,valamint a cellulitisre keni.Valamint,ahogy már az előttem szólok írták felgyorsítja a zsírégetést.Ez kb.szerintem olyan mintha beülnél szaunába,csak itt nem az egész testeddel,hanem a kritikus pontjaidat kezeled.

Egyébként arra már rájöttem,hogy célszerű gumikesztyűben bekenni magadat,mert a kezedről is nehéz lemosni,így bármihez érsz,pl.szád azt is elkezdi csípni.De jó,mert fürcsi után is(állítólag az újra felerősíti a hatását) elkezdett újra égetni.

De kb.2 hét múlva már tuti meg lesz a hatása.

Bár korábban már említettem a masszázson még csak kétszer voltam bekenve+köpölyőzés és az oldalamon van már egy rész,ahol tök síma a lábam és a csíkok is eltűntek.Azt azért hozzá kell tennem,hogy nagyon ramatyul néz ki a bőröm,de állítólag "jó" minőségű.


Na majd kiderül.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook