Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Talpmasszázs kinek mik a tapasztalatai? fórum

Talpmasszázs kinek mik a tapasztalatai? (beszélgetős fórum)


1 2
54. vigike
2012. okt. 9. 19:02
Én már érzem jótékony hatását! Hihetetlen pedig csak 3 hete masszírozom! :) Remélem elérem a célomat vele!
53. vigike (válaszként erre: 50. - Marcsi49)
2012. okt. 6. 18:28

Szia Marcsi!

Én úgy gondolom, hogy a talpát mindenki meg tudja masszírozni ha ismeri a pontokat. Van a naplómban is egy kép, ha rákattintasz kinagyítja és át tudod másolni magadnak vagy vannak más linkek is ahonnan le tudod menteni!

Én is magamnak masszírozom mert nem állok olyan anyagi helyzetben sajnos, hogy eljárjak máshoz. Én minden nap masszírozom!


Neked oldódott meg problémád a talpmasszázs által? Ha igen, mik voltak azok és mennyi időn belül észleltél javulást?

2012. okt. 5. 10:50

Szia Vigi!

Elfelejtettem irni,hogy örülnék,ha a saját privát üzenetemre küldenéd, - ha szivesen segitenél-! Puszillak: Marcsi

51. Marcsi49 (válaszként erre: 8. - Annie1130)
2012. okt. 5. 10:42

Kedves Annie!

Bocsánat a zavarásért,szeretném tőled megkérdezni,hogy mennyire volt hatásos a fogyás?

Az előzőben leirtam,hogy sajnos nekem is sok betegségem van, csak azt felejtettem el leirni,hogy kb.20-25 kg súlyfeleslegem van, ami valószinú sok betegséget okoz.Véleményedre vagyok kiváncsi,és hogy mennyire tudnám én magamnak ezt csinálni, ha gondolod, szivesen veszem,ha a privát üzetemen küldesz is választ,mert ott leghamarább megtalálom!Köszönöm hozzáállásod,esetleges segitséged, szeretettel ölel, és további szép napot kiván: Marcsi

50. Marcsi49 (válaszként erre: 16. - Vigike)
2012. okt. 5. 10:35

Szia Vigi!

Véletlen találtam rád,hogy küldök jelet,és megnéztem az interaktivitásod, és ott láttam a talpmasszűzzsal kapcsolatos fórumot,hozzászólásokat.

Ja, bocsi először is a zavarásért, Marcsi vagyok.


Az én tapasztalatom, hogy nem csak régen, de Hál Istennek ma is vannak nagyon jó tapasztalatok, eredmények, csak meg kell találni azt az embert,aki ezzel komolyan foglalkozik.Nekem sikerült,és csak a nevem kérdezte meg, meg azt hogy mikor születtem,egy kartonra felvezette, és arra a maszirozás közben a problémáim jegyezte.

Meg kell hogy mondjam, mint aki olvassa az én betegségeim,csak tágra nyilt szemekkel néztem,és szinte elhinni sem akartam.Sőt, újabb dolgot is mondott, tejérzékenység kialakulását,amit vissza lehet forditani, és valóban már hetek óta gyötör,csak nem tudtam mi.És még sorolhatnám,mert sajnos nagyon sok betegségem van,és közben orvosnál is elő voltam jegyezve különféle vizsgálatokra, ami őt igazolt, igy tetszik vagy nem, teljes mértékig elfogadtam,és rájöttem, ez nem "hiszek" kérdése, ez egy méreg nélküli tudomány.Nem tudom,hogy saját magamnak ha megkapnám a talpról való linket, tudom-e valamelyest magam kezelni?Nagyon kérem őszinte segitséged!Köszönöm hozzáállásod, szeretettel ölel és további szép napokat kiván: Marcsi

49. bdb6e4b3e4 (válaszként erre: 41. - Vigike)
2012. okt. 4. 09:56
Tök jó, köszi szépen. Esti olvasmány ezzel kipipálva.:)
48. vigike (válaszként erre: 47. - Tejespite)
2012. okt. 3. 16:29

Köszönöm szépen! :)

Majd egyszer ha lesz időd, szívesen elolvasnám a többi dolgot is amiben segített!

2012. okt. 3. 08:00
Nincs sok időm írni most, röviden meg nem nagyon érdemes, de majd 1x máskor.... A lényeg: a fiam öröklött szemproblémával született, amit sejtettünk, elvittük egy klinikára 2,5 évesen, azt mondták semmi baja. 5,5 évesen mégis kiderült, h így született, az egyik szeme tompalátó, max fél évünk van, h működjön. Az orvos által javasolt módszer úgy tűnt nem fog beválni, (később egy másik doki mondta, h nem is lett volna értelme) így elkezdük hordani talpmasszázsra, akkor még nemigen volt engedélyezett és ismert Magyarországon. Az első masszázs hatása szemmel látható volt, de figyelmeztetett a masszőr, h ez csalóka, ez mindig egy kicsit visszább áll utána. 17x voltunk nála, nagyon erősen dolgozott, a gyerek üvöltött fájdalmában, de tűrte, és sose mondta, h ne menjünk vissz. Nem lett tompalátó, bár az erős dioptriakülönbség megmaradt, de ezt nem is garantálta, h eltűnik. Orvosilag bizonyított. Ezen kívül sok kisebb dologban is segített.
46. vigike
2012. okt. 2. 00:50
Továbbra is érdekelne, hogy kinek milyen betegségből sikerült meggyógyulnia a talpmasszázs által! :)
45. vigike (válaszként erre: 44. - Michelle.r)
2012. okt. 2. 00:49
Nem, nem ismerem. Akkor ha jól értem, inkább a meditációs dolgokra tehetnek ilyet? Mert miért pont a Hemi-re?
44. michelle.r (válaszként erre: 43. - Vigike)
2012. okt. 1. 18:48

Nem hinném. Azért ez nem egyszerű technika.

Louis L. Hay könyveit, hanganyagait ismered?

Az speciel teljesen legálisan nézhető, tölthető le a netről. Szerintem az egyik legjobb, ami készült.

43. vigike (válaszként erre: 42. - Michelle.r)
2012. okt. 1. 17:13

:D na jah!

De azért félelmetes! A többi hanganyaggal mi van ami fent van a neten és mindenki vígan töltögeti lefele a zenéket? Végül is azokban is lehetnek ilyen üzenetek, nem?

42. michelle.r (válaszként erre: 40. - Vigike)
2012. okt. 1. 17:02
Ha én popsztár lennék, biztos, hogy az összes megjelenő dalomba belerakatnék egy olyan szubliminális üzenetet, hogy "köszi,hogy letöltötted, most fáradj szépen a kasszához" :o))
41. vigike
2012. okt. 1. 16:51

Szia!

Van egy naplóm amiben alternatív gyógyászattal kapcsolatban gyűjtök dolgokat, nemrég indítottam, ott vannak linkek a talpmasszázsról de ha a googleba beírod, találsz sok ilyen oldalt. :) Én lementettem olyan linket is ahol írják, hogy milyen betegségre milyen pontokat kell masszírozni. :)

40. vigike (válaszként erre: 39. - Michelle.r)
2012. okt. 1. 00:19

Ez nagyon durva! Köszi!

Egyébként akkor más zene is lehet ilyen, nem? Ugyanúgy az ember letölti és hallgatja. Akkor azokat sem szabadna, mert ki tudja mit hallgatunk.


Igen, én is nagyon bízom benne, hogy a jóga + talpmasszázs hatékony lesz! ☻

2012. szept. 30. 20:50

A hemy syncet úgy védik - és jó okkal a szerzői jog tulajdonosai. Ami csak a neten össze-vissza megtalálható, az biztos, hogy nem ellenőrzött forrásból van.

A szubliminális üzenetek a hallgató tartomány alatti, legtöbbször felgyorsított üzenetek, amit nem hallasz és az értelmeddel nem tudsz felfogni. Vagyis nem hallod meg, hogy éppen van-e rajta vagy sem.

38. michelle.r (válaszként erre: 37. - Vigike)
2012. szept. 30. 20:41

Nem interneten keresztül tesznek bele, teeeeee ;)). Akkor, amikor készítik. Tudod, hogy honnan származik? Bárki szabadon garázdálkodhat a neten.


A jóga meg a talpmasszázs sokat fog segíteni, ezt inkább hanyagold, ha nem biztonságos a forrás.

37. vigike (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
2012. szept. 30. 20:39
Na ez az, ezt nem értem, hogy hogy lehet beletenni interneten keresztül egy meditációs hanganyagba ilyen üzenetet? Hú nekem ez magas de igazad van! Csak nem értek hozzá, ezért kérdeztem!
36. michelle.r (válaszként erre: 35. - Vigike)
2012. szept. 30. 20:34
Nem rejtik el, ezek tudatküszöb alatt ható üzenetek. A tiszta forrásból származóban biztosan az elmédnek hasznos, gyógyító üzenetek vannak. De az innen-onnan letöltöttekben ki tudja.
35. vigike
2012. szept. 30. 20:15

Utánaolvastam ennek a szubliminális üzenetnek, de egy ilyen meditációs hanganyagban hogyan tudják elrejteni?

Mondjuk tény és való, hogy az egyiken mikor vége van a zenének és halkul, akkor hallok valamit alatta nagyon halkan mint ha valaki beszélne. Olyan mint amikor régen a kazettás magnón a kazettáról áthallható volt az alatta lévő zene. Bár nem értem mit mond mert csak a szám végén hallható egész halkan de azt kivettem, hogy nem magyar. Így is árthat?

34. vigike (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2012. szept. 30. 20:01
Húha! Felvilágosítanál bővebben? Mit értesz ezen az üzeneten? Ezek mik és hogy kerülnek oda?
33. vigike (válaszként erre: 30. - Annie1130)
2012. szept. 30. 20:00

Én is az alternatív gyógymódokat részesítem előnyben! A gyógyszerek csak rontanak a helyzeten.


A kombódnak és amit miómára ajánlottál utánaolvasok, köszi! Külön-külön már használtam az ezüstkolloidot és a grapefruit mag cseppet. Utóbbit ősszel szoktam elkezdeni szedni megfázás megelőzésére. Nagyon hatásos! :)

32. michelle.r (válaszként erre: 29. - Vigike)
2012. szept. 30. 19:46
Akkor inkább ne használd. Nem az a baj, hogy nem tiszta, illetve nem ez a legnagyobb baja, hanem az, hogy szubliminális üzenetek vannak benne. Ki tudja mit programozol éppen magadnak?
2012. szept. 30. 19:39
en is keresek magamnak talpmasszort, ki tud ajanlani valakit?? :)
30. Annie1130 (válaszként erre: 11. - Vigike)
2012. szept. 30. 19:34
Csak most olvastam a válaszodat.Biztosan meg lesz az eredménye, ha ekkora erőfeszítéseket teszel a gyógyulásod érdekében!Csak így tovább!Én abszolút gyógyszer-és orvosellenes vagyok, úgy gondolom, a természet patikájában minden megtalálható, ami orvosolhatja a bajainkat, csak tudni kell, hogy mihez kell nyúlni. Engedd meg, hogy ajánljam az én 3-as kombómat:ezüstkolloid, grapefruitmag cseppek és vörös szőlőmag őrlemény. Ez a hármas nagyon rendbe tudja tenni a szervezetet, ezt tapasztalatból mondom. A miómára, cisztára még a tőzegáfonya kivonatot ajánlom!
29. vigike (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2012. szept. 30. 19:33
De, a netről! Tudom, hogy nem teljesen tiszta, de most nincs 6 ezer ft-om rá! Ráadásul nem is tetszik mind, általában 1-2-t hallgatok. A sámánosból is csak egy tetszik. Mennyire ismered?
2012. szept. 30. 19:32
Nekem a fiaim elég fülfájósak voltak! Minden este megmasszíroztam Nekik a fül reflexzónáit, és elmaradoztak a fülfájások! De azóta is mondják, hogy Anya masszírozz, hisz imádják!:)
27. michelle.r (válaszként erre: 3. - Naplemente.)
2012. szept. 30. 19:25
Hol praktizálsz?
26. michelle.r (válaszként erre: 11. - Vigike)
2012. szept. 30. 19:24
A tibeti jóga, nagyon klassz :o)) A hemy-sinc-et ugye nem a netről töltötted le, hanem megbízható forrásból van?
2012. szept. 30. 19:22

Igen, sokféléből. Nem akarom felsorolni,de manapság egészségesebb vagyok, mint fiatalabb koromban. Nem csak a masszázst használom, életmódot is váltottam.

Önmagában nem tesz csodát.


Ha valami gondom van, ezzel kezdem a gyógyulást.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook