Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a pirospaprika masszázs olajról? fórum

Mik a tapasztalatok a pirospaprika masszázs olajról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
74. kistemu (válaszként erre: 73. - Arer)
2012. nov. 27. 18:58

Hello!Szegeden vagy Mórahalmon tudtok e olyan üzletet ahol árulnak paprikás masszázsolajat?

Szerbiai vagyok, mennék át majd,de nem tudom, hogy hol keressem!:( elöre is megköszönném válaszaitokat!

73. Arer
2012. júl. 2. 11:54

Sziasztok!

Használtok Rekongem, vagy Yamuna paprika masszázsolajat? Hol kaphatóak és mennyibe kerülnek? Valamint sportolás előtt vagy utána kenitek be magatokat? Köszi

2012. jún. 11. 16:49
*nekem
2012. jún. 11. 16:48
Sziasztok, nem olyan kérdésem lenne, hogy miylen gyakran használhatom a paprika masszázsolajat? hetente? Vagy naponta, kétnaponta??
2012. márc. 26. 21:59

Sziasztok!


Van különbség olaj és krém között a hatásosság szempontjából? Ki melyiket próbálta, ajánlja? Szeretnék venni egy Dr.Kelen terméket, de nem tudom h a fitnesz termékcsaládból egy karúsító v. anticellulit krémet (2 az 1-bent biztos nem választanék) vagy a masszázsos dolgaik közül a paprikakivonatosat. Mit ajánlotok?

69. hombrecito123 (válaszként erre: 63. - CCBarbi)
2011. nov. 4. 12:01

Kedves Barbi,


Vékony bőr esetén a paprikakivonat jobban tágítja az ereket, így nagyobb a forróságérzet. Vagy tényleg kevesebbet kenjél fel, vagy kombinálhatod a Dr.Kelen hasonló összetételü, de paprikamentes gyógyfüves masszázsolajával. Az ismerősöm 1:1 arányban keveri, de ez ízlés dolga.

2011. okt. 28. 09:17

Én is a Yamunát használom, én nem óvatoskodok vele, jó bőven bemasszírozom magam vele, betekerem magam, aztán elmegyek így futni. Utána, mikor leszedem a tekercselést, annyi víz van alatta, mintha tus alatt álltam volna.

Engem viszont borzasztóan éget tusolás közben, sőt, a kezelt felületeken szinte csak a hideg vizte bírom ki, mert szó szerint fáj.

De, ha hatásos, akkor ennyi szenvedést megér.

67. szantoniki (válaszként erre: 66. - Udyanna)
2011. okt. 27. 16:42
Én is a Yamuna masszázsolajat használom bár még csak 2-szer használtam. Én csak vékonyan kenem fel magamra aztán betekercselem magam és 40-50 perc pihenő beöltözve a takaró alatt. Rettenetesen éget, de kb. zuhanyozás után 1 órával elmúlik. Én a kezdés után lemértem magam centivel, úgyhogy 5 alkalom után felteszem az eredményeket, remélem lesznek. Én nem diétázom és nem mozgok mellette, csak sokat iszom.
2011. máj. 22. 01:14
yamuna paprikás masszázsolajat senki nem próbálta? :)
65. sedy
2011. febr. 15. 08:36

Sziasztok, én kb 3 napja használom a paprikás masszázsolajat...hát nem mondom nem egy kellemes dolog, de mivel már ennyi idő után is látom a változást, így nekem megéri a szenvedést. Egyébként sztem az a normális, ha csíp vmennyire és ki is pirosodik a bőr, mivel az ereket kitágítva hat, és az mindig csípő, égő érzéssel jár sajnos.

Szóval valóban nem egyszerű, de mindig is tudtuk, h a nőknek a szépségért meg kell szenvedni..nem igaz!!!:) sok sikert nektek és kitartás!!!:)

64. zsuzso100 (válaszként erre: 63. - CCBarbi)
2011. jan. 20. 19:12
Vagy túl vastagon kented be.
2011. jan. 20. 08:39

Sziasztok!!!

Én is elkezdtem használni a paprika masszázsolajat,első nap jó vastagon bekentem magamat és befóliáztam,nem volt semmi gond kb 20 percig amig nem kezdtem el tornázni,de utána a poklok poklát jártam meg,mintha pörzsölték volna a bőrőmet órákon keresztül,addig volt jó amíg a jéghideg víz alatt álltam,de ahogy kijöttem újra borzalmas volt,mostmár étolajjal higitom és így tekercselem be magamat,így minden rendben nem éget.valószínűleg sűrűn azért égetett mert nagyon száraz a bőröm,egy ismerősöm akinek nem ilyen száraz a bőre neki semmi baja nincs tőle töményen sem.Most a hidroxi traininget akarom kipróbálni,van valakinek valamilyen tapasztalata róla?

2011. jan. 20. 00:00

Üdv,


megvettem a Dr. Kelen féle olajat -jó kis ára volt- na majd írom ha lesz tapasztalat, eddig 2x használtam csak.:D

61. 1d1983f461 (válaszként erre: 60. - Ivi79)
2010. dec. 2. 13:58
Akkor örülök:) Köszi a választ:)
60. ivi79 (válaszként erre: 59. - 1d1983f461)
2010. dec. 2. 12:33
simán
2010. dec. 2. 11:56

Sziasztok!


Én is vettem egy ilyen olajat, de nem tudom milyen sűrűn lehet használni, mert nincs benne az infójában és neten se. Lehet naponta?

58. Melcsi096 (válaszként erre: 57. - Loch ness)
2010. febr. 19. 13:47
köszi a választ loch ness, tankinit használok, de mikor napozok, felszoktam húzni a hasamról...mert ha barna akkor szebb látványt nyújt, egyébként csak a bangladesi vendégmunkások szokták kérdezgetni, hogy mért olyan a hasam, ők nem igen látnak ilyet, nem tudják, hogy ilyen létezhet ember bőrén, terhességtől (mert nekem attól van és csak a hasamon de ott nagyon, akkora volt a hasam a lányommal, mintha 3as ikrekkel lettem volna várandós és 30 kilót híztam mind a hasamra, a látvány borzasztó volt, testvérem lefényképezett annó oldalról, még én is elborzadtam, de nem éreztem olyan nagynak, mint amilyen volt) vagy hirtelen hízástól
57. loch ness (válaszként erre: 56. - Melcsi096)
2010. febr. 19. 13:21

Dr. Kelen masszázsolaj - legalábbis a neten így írják. De lehet, hogy külön kell mondani, hogy paprikásat kérsz.


Egyébként lehet, hogy az egyrészes fürdőruha is segít rajtad. Úgy hallottam, modernebb neve mostanában tankini. Nagyon szépen néz ki, és nem tartozik másra, miért hordod.


Sok sikert!

2010. febr. 19. 13:01

Sziasztok!

Leírná nekem valaki a Dr. Kelen féle paprikás olaj pontos nevét?!

Én bírom a kiképzést, és már elegem van a sok hülye kérdésből, hogy mért csíkos a hasam, mint a tigris...(mert ugye azért a strandra kimegyek a gyerekek miatt)

2008. máj. 22. 20:38
Köszönöm,kipróbálom:).
54. Csiga78 (válaszként erre: 53. - Fannncsi)
2008. máj. 22. 12:01
Kipróbálhatod,de arra számíts,hogy ez egy hosszabb folyamat.A legjobb módszer azokról a kényes területekről eltűntetni a felesleget,ha köpölyőzöd azt a részt.Az tutti gyorsan segít a zsírpárnák eltűntetésében:)))
2008. máj. 20. 16:59
Sziasztok.rengeteg diétát kipróbáltam (legutóbb a 90naposat)de a hasamról és csípőmről sehogy sem akar lemenni a zsír.16 éves vagyok még,és én is kipróbálhatom ezt a paprika masszázsolajat vagy inkább ne kísérletezzek vele?
52. Dorka29 (válaszként erre: 47. - Cirrus)
2008. máj. 6. 20:26

Nem tudom megmondani, mert akkor megelőzésképpen használtam.

Most már a szülés után lenne mire kenni..., de azóta meg még nem használtam.

51. Csiga78 (válaszként erre: 49. - Toalait)
2008. máj. 5. 11:23

Nekem is hasonló van mint az előttem szólonak.

Az enyém Dr.kelen masszázsolaj és alá van írva fehér alapon piros betűkkel,hogy hot paprikakivonattal.Ez nagyon brutális.Én nagyon vékonyan kentem magam be vele,de fél órás fürdés után sem bírtam magamról lemosni jéghideg vízzel,így én úgy használom,hogy étolajjal hígítom.


Egyébként herbáriákban,gyógynövény boltokban néz körül,ott tutti,hogy kapsz.

Egyébként lehet kapni az ISP termékcsaládból olyan krémet,ami tartalmaz paprikakivonatot,az mondjuk abszolut nem égett.Az kifejezetten zsírégetésre,karcsúsításra van.Az kb.1300,- körül van,míg a masszázsolaj 1800,-,de az fél liter és ha neked is hígítanod kell,akkor bizony jó sokáig elég:))))

50. Hozsi
2008. máj. 5. 09:45

Sziasztok lányok!

Nekem a Dr. Kelen féle Hot paprikakivonatos masszázsolajom van. Paprikakivonatot, boróka,- eukaliptusz és citromolajat tartalmaz.Ja, és éget amikor kenem és masszírozom.Én Óbudán vettem kb. 1/2 éve egy bioboltban.

2008. máj. 5. 09:29
hali! enge mmind2 érdekel, de inkább az olaj! aki tudja hol lehet kapni kérem írja meg!! köszike!
2008. máj. 4. 12:52

Halihó!

Engem a krém-féle érdekelne, hol lehet ilyet kapni? És vajon mennyiért? Olvasgatva a hozzászólásokat, látom h elég sokáig fent marad a bőrön.. a párom vajon mit fog hozzá szólni (ízvilágilag?:D)

Köszi

47. Cirrus (válaszként erre: 46. - Dorka29)
2008. máj. 3. 22:33
abban, hogy kellemes tapintású lett a bőröd az is benne van, hogy a cellulitiszt is sikeresen 'felszámolta' a gél? :)
46. Dorka29 (válaszként erre: 45. - Cirrus)
2008. máj. 3. 20:52

Ezt próáltam én is, nagyon kellemes tapintású lett tőle a bőröm.

És igen, abban valóban nincs paprika.:)

45. Cirrus
2008. máj. 3. 19:53

Sziasztok!


Megnéztem Dr Kelen honlapját, s ott pl. nincsen ez a paprikás cucc, hanem valami Fitness Orange anticellulit gél. Ez: [link]


Gondolom, nem erről beszéltek :) Ebben nincs paprika :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook