Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szauna masszázs öv tapasztalatok! fórum

Szauna masszázs öv tapasztalatok! (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 15. 19:24
Én vettem a tescoba 5000-ért és nagyon jó.Azért vettem mert a terheségtől megnyúlt a hasamon a bőr egy pár napja használom és szenzációsan feszesít.Senki se várjon egy két használat után nagy eredményt mert kitartóan kell használni mindenn nap.Elkeztem használni a hátúl a derekamra meg a combomra és már látom az eredményt,hogy feszesebb és vékonyabb.Minden használat után csík marad de egy pár óra múlva elmúlik írja is a használati útmutató.Nekem bevált,amúgy meg nyáron lehett benne igazán izzadni mert képzeljék csak el,hogy 30-35 fokba még egy pulóver is izzaszt.Ennyii!!!!!!!
2009. dec. 12. 10:42
Én vettem a pennyben egyet 6000-ért, a tescoban is ugyanilyen van ugyanennyiért és baromi jó. nem éget, melegít kellemesen, masszíroz és tényleg rohadt jól feszesít. :)
25. vviki2 (válaszként erre: 23. - Rozsazsa)
2009. febr. 21. 20:46
Tud. Ha éppen van kedve "dolgozni"...:-DDD
2009. febr. 21. 19:53
Vibra tone masszázs öve van valakinek?
2009. febr. 21. 19:51
Eddig irtatok a ki-be kapcsolásról, meg melegitésről. Kérdezném szeretettel masszirozni is tud?
2009. febr. 20. 16:21
Szia!Én a helyedben biztosan nem fogadnám el ezt a magyarázatot!!! Végtére is a terméket nem tudod a használati utasításban leírtak alapján használni.Amit pedig nem lehet az utasítás szerint alklamazni, az NEM MEGFELELŐ!!!Vagyis ez a termék hibás!!!! Szerintem ezt mindenképp közöld velük, és nem hagyd magad!!! Ha nem vagy kellően erőszakos, simán leráznak!!! Sok sikert! :)))
21. vviki2
2009. febr. 20. 15:43
Telefonáltak, hogy megjött az öv. Kipróbálta az üzlettulaj, és azt mondja, hogy kb. 6 percenként kikapcsol, de csak 2 percre, utána újraindul. Így azért jobban hangzik, mint a 10 perces hűlés. Mindegy. Tanultam az esetből. Többet ilyen sz@rt nem vetetek/veszek magamnak.
20. vviki2 (válaszként erre: 17. - Yulcsy)
2009. febr. 9. 08:46

Pénteken visszavittem az övet. Megemlítettem a fogy.védelmet is, hátha a fejükhöz kapnak egy kicsit... Nyugtatgattak, és elküldik újra az övet a szervizbe. Két hét múlva eredmény....

Ááááá nem lesz ebből semmi...:-((

2009. febr. 2. 16:53
Nekem is van, semmit nem ér.
2009. febr. 2. 16:53
Semmi eredmény, még csak meg sem izzadtam.
17. Yulcsy (válaszként erre: 16. - Vviki2)
2009. febr. 2. 09:10
Aztán csak keményen!!!
16. vviki2 (válaszként erre: 14. - Yulcsy)
2009. febr. 2. 07:23
Köszi! Még nem vittem vissza, nem volt időm, de a héten megejtem...úgyis szép időt jósolnak.
2009. jan. 31. 08:26

Férjemmel megleptük magunkat.Eredmény:én semmit ő minimálisan izzadt :(

eGY HÉTIG VISZKETŐ ÉGŐ VÖRÖS CSÍKOK VOLTAK A HASUNKON :(

Nekem ha fizetnének érte akkor dem kellene :(

14. Yulcsy
2009. jan. 31. 07:47

Mi is kaptunk egyszer az anyóséktól,de ők nagyon drágán vették(16 ezer volt kb.4 éve).Használgattuk egy ideig, de szerintem nem használt semmit.Ahogy melegedett az egyik oldalamat majd 'leégette.Egyébként vesemelegítőnek jó.De mondtuk nekik, hogy ilyen hülyeséget máskor ne vegyenek.Azóta az van, hogy csak maguknak veszik meg a felesleges dolgokat, nekünk már nem merik.Ők valamelyik reklámozós cégtől vették.

De ha ilyen problémád van,akkor fogyasztóvédelem.Vagy először írj be a panaszkönyvbe, és írd oda bele, hogy mész a fogyasztóvédőkhöz ezután a beírás után.Ez hatásos szokott lenni!!Tapasztalat!!

2009. jan. 31. 03:56
Szerintetek ér valamit egyáltalán?
12. vviki2 (válaszként erre: 11. - Napra_forgó)
2009. jan. 28. 13:30

Köszi...

A boltban szerintem tudják, hogy sz@r, mert amikor a párom visszavitte, egyből kérdezték: kikapcsol?....hmmm...most erre mit mondjak?

Vagy hagyom a fenébe (végülis "csak" 3500ft-os cucc nem 35000ft-os...), vagy kiharcolom az igazamat....de megéri?! Csak az bosszant, hogy a karácsonyi ajándékom... (Ezt kértem :-)

11. Napra_forgó (válaszként erre: 10. - Vviki2)
2009. jan. 28. 09:13

Ahaaaaaaa... Aszittem, Te vitted valami szervizbe...

Hát, ne is hagyd!

Amikor átvették kipróbálták? Valahogy kéne szerezned egy papírt, hogy ott ahol leadod szintén leállt, és így nem használható... Aztán küldhetik a szervízbe, de mikor visszaérkezik, megint ki kell próbáltatni... Akkor nem tudják talán ilyen egyszerűen elintézni..

Ez csak ötlet, de hátha beválik...

Gondolom, hogy nem lehet könnyű két gyerekkel ilyen "hülyeség" miatt rohangálni...

Sok sikert azért! :o)

10. vviki2
2009. jan. 28. 09:06

De, megtettem...elküldték szervízbe, de visszajött úgy ahogy volt, nem csináltak semmit vele. Visszaviszem újra, nem hagyom annyiban, csak itt vagyok egy 2 éves gyerkőccel és egy 4 hónapossal...nem mozgok olyan könnyen (messze van az üzlet).

Csak azért nyitottam a topicot, hátha van valakinek tapasztalata ezzel a termékkel kepcsolatban.

2009. jan. 28. 08:56
Nem tudsz ott reklamálni, ahol vetted?
8. vviki2 (válaszként erre: 5. - Brad)
2009. jan. 28. 08:46
Bocsi, tegnap már válaszoltam, de elszállt az irományom...s nem volt időm újra begépelni...
2009. jan. 28. 08:45
A használati útmutatóban az áll, hogy 20 percig kell(ene) folyamatosan használni, úgy, hogy a legerősebb fokozaton felmelegítem pár percig (2 perc után kikapcsol...), utána visszaveszem közepesre vagy alacsonyra és úgy járatom amíg el nem érem a 20 percet. (Kiemelték, hogy a legerősebben max. 8 percig szabad járatni...hehe....2 perc után leáll magától..) Ennek ellenére ahogy írtam a legnagyobb fokon 2 perc után, a közepesen 4 perc után, az alacsonyon pedig 5 perc után LEÁLL!!! Tehát ha 20percig szeretném üzemeltetni akkor min. 1 órát kellene magamon hagyni...? Szerintem így nem is hatásos, hogy 4-5 perceket megy csak. Ja, és azt nem írtam, hogy minden kikapcsolás után 10 percet hűl vissza! Ááááááá sz@r az egész... Nagyon sajnálom, mert tényleg jó lenne ha működne úgy ahogy kell. A szervíz ráírta, hogy a biztonsági kapcsoló kapcsol ki, tehát semmi baja....na persze....
6. Napra_forgó (válaszként erre: 3. - Vviki2)
2009. jan. 28. 08:36

Szia!

Nekünk van masszázsövünk, ami melegít is...

Azon, ha az automatikus programot használod, az 10 perc... Utána kikapcsol. Azt írják a használati utasításban, hogy max 30 percig lehet egyhuzamban használni, így én egymás után 3szor szoktam végigcsinálni a programot.

Sosem kapcsolt még ki idő előtt... Igaz, fél óra után tényleg mindig pihentetem.

5. Brad
2009. jan. 27. 14:15

Bocs, én nem tudok ehhez hozzászólni. Nincs hozzá használati utasítás? Neten nem találsz róla semmi információt a működésével kapcsolatban?

Szerintem ez olyan lehet, hogy mikor elér egy bizonyos hőfokot, utánna kikapcsol és mikor kihűlt X fokra újra bekapcsol. Sztem semmi baja.

2009. jan. 27. 14:11

Na mi van, senkinek sincs?!

:-(((

3. vviki2 (válaszként erre: 2. - Vviki2)
2009. jan. 27. 08:06

Én karácsonyra kaptam, de az előírt egyszeri 20 perces használat sehogy sem akar összejönni...

4-5 perc használat után kikapcsol (a túlhevülés elleni védelem) és 10 perc visszahűlés után kapcsol újra vissza....

Visszavittük, de a szervíz ráírta, hogy semmi baja...:-S

Most teljesen ki vagyok akadva, és feltett célom, hogy visszaviszem újra és ha nem veszik vissza, elmegyek a fogyasztóvédelmisekhez is.

2009. jan. 27. 08:03
Érdeklődnék, hogy ismeri-e valaki és ha igen, milyenek a tapasztalatok?
2009. jan. 27. 08:03
Szauna masszázs öv tapasztalatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook