Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2007. jún. 1. 11:26
Egyébként úgy látom, az én hibám. Én vagyok naiv. Azt hittem, NOA beszélgetni akar, azért ír. Azért válaszoltam. De úgy látszik, csak csúfolódni akar. Én meg beugrottam neki. Bocs.
165. HusiNyuszi (válaszként erre: 164. - HusiNyuszi)
2007. jún. 1. 11:24
Bocsánat, gyorsan írtam, elnézést a félreütésekért...
164. HusiNyuszi (válaszként erre: 163. - NOA)
2007. jún. 1. 11:23

Köszönöm kérdésed, igen jól megy az üzlet. A Tiéd is?


Ki szidta a "másik tanácsadót"? Azt írtam, sajnos vannak köztük lelkiismeretlenek, akik miatt néhányan csalódnak a Herbalife-ban. Mint Te is. De szerencsére a legtöbb tanácsadó tisztességes, és megdolgozik a fizetéséért.


Inkább "gubbasztok" itt strandpapucsban és pizsamában, beszélegetek értelems emberekkel, és keresek annyit, amennyit akarok, úgy, hogy közben segítek mebereknek, mint hogy keresztülbumlizzak a városon kényelmetlen, elegáns ruhában, üljek az ostoba kollégák között nyolc órát, hallgassam a főnököm nyavalygásait, ne lássam a gyerekeimet egész nap, és kiszúrják a szememet valami éhbérrel, miközben bármikor kirúghatnak... Mindenki válasszon szíve joga szerint.


De nagyon elkanyarodtunk a témától.


Miért ne mernénk kiírni az összetételét? Gondolod, hogy nem engedélyezett termékek? Nem szívesen gépelek ennyit, de ha annyira akarod, fogok egy dobozt, és beírom... Mindent a kedves érdeklődőért... Már persze ha Hoxa megengedi...

163. NOA
2007. jún. 1. 10:53

Mi a manó nem megy az üzlet lányok?Egyhez igen értetek mindig a másik tanácsadót szidni természetesen ti mind fejek vagytok és a másik a láb.Nálatok mindenki lefogy és valóban megéri löttyökön élni én elhiszem a 3o% rajt van.Mivel a topik cime úgy indult, hogy " mi a tapasztalatotok?" én elmondtam.

Ti itt trónoltok a Hoxa fórumán mert máshol nem engedik meg a fogyasztóprok reklámozásását oszt reszelitek a körmötöket:))))) és beszéltek beszéltek hátha valaki lpre jön.

További jó gubbasztást.

Azért az összetételét irjátok ki ha meritek ide a fórumra:)))

Minden jót!

162. HusiNyuszi (válaszként erre: 154. - NOA)
2007. jún. 1. 10:48

"Gondolj bele reggel és este egy shaken élni életem végéik, kell ennél csodálatoss élmény?"


Azt miért nem mondod, hogy jaj, nem akarok életem végéig kenyéren élni? Vagy gyümölcsön? Vagy kávén?


Olyasmit minősítesz, amit nem ismersz. Amit írsz, az a fogyóprogram: napi két étkezést helyettesíteni shake-kel. Ezt csak addig kell csinálnod, amíg még túlsúlyos vagy. Ha csak testsúlyfenntartás vagy egészséges táplálkozás a cél, napi egy shake is elég. A nap többi részében mást is ehetsz. Sokan egész életükben megisznak egy kávét reggel, az miért más? Ahogy a liszt meg a cukor ott van minden háztartásban, úgy miért ne lehetne ott a shake-por is?

161. HusiNyuszi (válaszként erre: 157. - Marcipáncica)
2007. jún. 1. 10:40

Marcipáncica, nehogy feladd! Nagyon jó úton haladsz! Sajnos 6-8 kg-tól talán még nehezebb is megszabadulni, mint 15-20 kg-tól, de azért menni fog.


Nekem az első tíz napban "csak" a testzsírszázalékom ment lejjebb, kg-ban nem fogytam. Utána viszont másfél hét alatt 3 kg-ot, majd folyamatosan heti 1-1 kg-ot adtam le, miközben 14 cm-vel lett keskenyebb a derekam. Összesen 12 hét alatt 12 kg-ot fogytam (tavalyelőtt márciustól májusig), és utána hónapokig tartottam ezt shake nélkül is. Aztán télen elkezdtük inni a gyerekeimmel együtt a reggeli mellé, kvázi kakaóként (bár a többi ízben is). Azóta alig hiányoznak az iskolából, izmosak, szépek, a vírusok max 1-2 napig hatnak rájuk, míg más gyerekek hetekig lázasak. Köszönjük, jól vagyunk! És a súlyom is csak most kezdett el növekedni - ami nem is csoda így az ötödik hónapban :-)


Reggeli és vacsora között természetesen ebédelünk. Valami sovány fehérjét, sok zöldséget, no meg persze egy-két dobostortát, ilyesmit... Ne higgy azoknak, akik azt mondják, hogy szigorú önmegtartóztatás kell! A shake egyik hatása, hogy nem vagy olyan éhes, és az édességet sem kívánod annyira. Ha mégis megkívánod, edd meg nyugodtan!!! A szénhidrátra is szükséged van.


A shake-ek íze ízlés dolga. A csokisat és a vaníliásat félig tejjel, félig vízzel keverjük. Fontos a turmixgép, mert simán keverve valóban rémes tud lenni az íze. De turmixolva nagyon finom. Az epreshez pl körtét vagy körtelét adok, nekem így finom. A krémeskeksz viszont málnás ivójoghurttal a legfinomabb... ne kérdezd, miért. Rengeteg recept van, kísérletezz bátran! A banán pl azért jó, mert alacsony a GI-je, azaz lassan emeli a vércukorszintedet, így tovább hat. Hasonlóan jó az alma és az eper is.


Ha családi ünnep van, nyugodtan egyél, amit szeretnél. Legfeljebb felszedsz 1 kg-ot. Sebaj!Hiszen Te már tudod, hogy hogy fogsz megszabadulni tőle!


A Herbalife nem fogyókúra, hanem egészségesebb élet. Élvezd!!!

160. HusiNyuszi (válaszként erre: 154. - NOA)
2007. jún. 1. 10:23

"Pokoli éhes voltam a két kis kávéskanál Herbalifetől" - te jó ég, két kis kávéskanál??? Hát attól nem csodálom, hogy éhes voltál... Két (púpozott) EVŐkanál por kell 2,5 dl folyadékba! Gratulálok a tanácsadódnak, azt hiszem, van is szerencsém ismerni... sajnos, vannak lelkiismeretlen, csak a pénzre hajtó tanácsadók is - meg is van az eredménye. Én részemről jobban szeretek kevesebb embernek segíteni úgy, hogy utána ők szívesen, maguktól kérik és fogyasztják a Herbalife termékeket éveken át, mint hogy sok embert átverjek, és a sokból egypár maradjon, aki tartós fogyasztó marad...


"A Herbalife gyönge silány termék". Biztosan ezért eszik 27 éve, 65 országban, több, mint 6 milliónyian (már akik regisztráltak, mert nem tette meg minden fogyasztó)...


"azt nem tudta megmondani az illető milyen mérgekre gondol" - ezt ugye nem gondolod komolyan? Miért, az áruházban, ha megkérdezed, hogy milyen mérgek vannak a kenyérben vagy a paradicsomban, szerinted mit fognak válaszolni az eladók? Érdemes utánaolvasni a méreganyagokkal és élelmiszer adalékanyagokkal kapcsolatos cikkeknek az interneten. Sajnos sok mindent megeszünk, amire nincs szükségünk, mert tudatlanságban tartanak minket. Aztán tíz-húsz év múlva értetlenül állunk a tünetek előtt. Az egészséges táplálkozás MEGELŐZŐ hatású, ezért - sajnos - nem olyan látványos az eredménye, mint ha valaki már beteg, és meggyógyul... De ha választani lehet, én inkább azt választom, hogy erre költök, jól vagyok, tudok dolgozni a három (és fél :-) gyerekem mellett, és nem fogok orvosra meg gyógyszerre költeni.


Sokan szidják a Herbalife-ot csak azért, mert profitorientált cég. Hát, őket üdvözlöm a való világban. A gyógyszeripar talán nem profitorientált? Miért nem gyógyulunk meg a gyógyszerektől? Mert akkor többé nem lenne rájuk szükségünk...

159. wéva (válaszként erre: 154. - NOA)
2007. jún. 1. 00:05

Kedves NOA

Az hogy Angliában tilos a forgalmazása honnan gondolod??

Nem értem valakinek miért okoz örömöt, ha hülyeségeket beszél:

Az alábbi linken megnézheti mindenki hogy, Angliában van hivatalos raktár valahol London mellett, és működik ott is az üzlet, pláne hogy az Europai központ Angliában található.


[link]

Aki tud angolul egyértelműen, kiderül számára, hogy amit NOA állít az nem más, mint kacsa.

Innentől mondhatod hogy a Herbalife termékeknek silány a minősége, mert ez is csak kacsa. Aki fogyasztja, tudja te, pedig egyed nyugodtan a hipermarketekben kapható ismeretlen eredetű, vitaminokban és tápanyagban gazdag, élelmiszereket.

Igyad az agyon reklámozott Colát és különböző cukros üdítőket ez szuverin jogod, azzal mérgezed magad, amivel jólesik.

De ha lehet arról, amit nem ismersz, inkább ne mondj semmit.

Üdv

Kállai Éva

158. wéva (válaszként erre: 157. - Marcipáncica)
2007. máj. 31. 19:39

Szia

Egy hét után még nem sok minden történik, az hogy nem ízlik a shake kicsit furcsa, mert általában mindenkinek ízlik.

Próbáld meg turmixlova, a csokisat meggylével egy-két szem meggyel vagy cseresznyével és feltétlen tegyél bele 5-6 db jégkockát.

Ha joghurttal készíted azt is turmixold nem mindegy milyen joghurttal, kevered nekem az ivójoghurtokkal, ízlik a legjobban.

Én ezt is turmixólom az epresbe lehet tenni epret, őszibarackot, vagy 2-3 karika banánt, szintén 5-6db jégkockával, lehet beletenni egy kis kávétejszínt és összeturmixolva nagyon finom.

A banánnal viszont óvatosan, mert elég magas a kalóriatartalma.

Egy-két karika viszont az íze miatt belefér.

Itt nem illik kiírni a honlapcímet de, privátban átküldöm neked, nézd meg a receptek menüpontot, nagyon sok receptet találsz benne, ami a turmixporra alapul.

Arra viszont készülj fel, hogy először centikben fogsz változást érezni ezért fontos a mérés, csípő, derék stb.

Az hogy ki menyit eszik a két shake között ,mindenkinél változó ,a napi kalória szükséglete ugyanis mindenkinél más más .

Kérd, meg a tanácsadódat határozza meg a napi kalória szükségletedet.

Természetesen, ha valaki fogyni szeretni a napi kalória szükségletéhez képest 500 kalóriával kevesebbet kell fogyasztania, a két shake már eleve 500 kalória.

Azzal hogy bulikon mást eszünk, szerintem, néha belefér, csak ha lehet, kerüld a zsíros dolgokat, próbálj sovány húsokat, sok zöldséget, levest választani a menüből.

Én mondjuk, ilyenkor veszem nagyon jó hasznát a zsírégető tablettának, mert az megakadályozza az adott étkezéssel bevitt zsír lerakodását a szervezetbe.

Sok sikert és kitartást neked.

Szia

Éva

2007. máj. 31. 18:40

sziasztok!

hasonlóan egy nemrég hozzászólóhoz én is uj vagyok, egy hete csinálom a progit shake, és rosttablettával, és mindösszesen 6-8 kilótól szeretnék megszabadulni.

az eltelt egy hétben nem sok minden történt, talán kicsit jobb a közérzetem, de kg nem csökkent, a centiknél sincs észrevehető változás.

nem adom fel, kitartok...!!

lennének viszont kérdéseim:

-mi van, ha mondjuk bizonyos helyzetben (pl. családi ünnep, esküvő..stb) nem tudjuk megtartani a napi 2 étkezés helyettesitését? visszaveti a fejlődést nagyon? vagy nincs tragédia?

-Ti mennyit esztek a reggeli-vacsi közti időszakban? nasi semmi? és mondjuk kv...?

-Nekem a gyümölcslevekkel megy legjobban a turmix. csokit, és epret iszogatok felváltva,de pl tejben csak a csokit tudom elviselni, az epres elég furcsa ugy számomra... megpróbáltam minap az epret natur joghurttal (hajrá biffidus essensis!! :)) ) kikeverni, hát... majdnem elhánytam magam.. Én vagyok túl finnyás? Vagy igy tényleg borzasztó Nektek is a dolog?


köszi a válaszokat, mindenkinek hajrá, és kitartás!!

nóra

156. wéva (válaszként erre: 155. - 0565efa6e6)
2007. máj. 31. 11:58

Szia

Az hogy képzetlenek lennének a tanácsadók??????

Hát nem tudom jó magam és több üzlettársam rendszeresen, járunk képzésre. Ahol többek között DR Halmy László professzortól tanulunk, aki a magyar elhízás tudomány doktora.

a közel múltban volt egy riport az rtl –en ahol beszámolt egy 400-kg-os hölgy fogyásáról .

A méreg anyagok pedig különböző forrásokból kerülhetnek be a szervezetünkbe.

Ezért igenis szükség van a méregtelenítésre.

Aki viszont úgy gondolja, hogy nincs erre szüksége, nem kötelező.

De továbbra sem értem hogy minek eszi valaki 2-évig, ha nem jó.

Az hogy a tanácsadók nem fogyasztják az általuk forgalmazott terméket, valószínű, hogy ilyen is van de, az nem is lesz sikeres és hosszútávon, nem fog működni, ugyanis az emberek nem hülyék és lehet azt érezni ki az, aki saját tapasztalatból beszél és ki az, aki nem..

Üdv

Kállai Éva

155. 0565efa6e6 (válaszként erre: 154. - NOA)
2007. máj. 31. 11:17

Szia! Honnan tudnák a tanácsadók, milyen mérgekről beszélnek? Képzetlenek, na meg nincsenek is olyan mérgek, amiket az ilyen termékekek eltávolitanak...


Szerintem ők nem isszék a saját vackukat, csak terjesztik...

154. NOA (válaszként erre: 148. - Wéva)
2007. máj. 31. 09:06

" A Herbalife gyönge silány termék" Nem kell hozzá szakértő az összetételét kell megnézni, hogy mit tartalmaz.Szerinted tápanyagban gazdag.-esetleg a többi vacak pohoz képest.Engem beakartak szervezni tanácsadónak mondván milyen jól fogok keresni.

Egy olyan orvos volt a tanácsadóm aki olyan nagyban csinálta, hogy évente járt Amerikába jutalom útra a feleségével-ezért hajtott.

Pokoli éhes voltam a két kis kávéskanál Herbalifetől erre jött az infó, hogy akkor vegyek még 6 ezerért egy másik tablettát ami elnyomja az éheségemet, meg 8 ezerért teát, hogy a mérgek távozzanak de azt nem tudta megmondani az illető milyen mérgekre gondol.Ez megint egy remek fogás ugye? rágótabletta estleg, sampon, arckrém?Mi több evőkanálnyi port ittunk, mert ezt tanácsolták, hogy a por önállóan is megállja a helyét.Még a dinnyét is megszóratták velem csokis porral, úgy jobban fogyok. Durván talán 4 kg. ment le össz-vissz.-gondolom erre nem lehetek büszke.Úgy érzem a kerületemből ment le inkább egy kevés zsir,de jelentős fogyást nem tapasztaltam amiről itt dicshimnuszokat zenélnek.

Az tény ha valaki reggel meg ete csak 3oo kcalt visz be és hozzá jön egy laza ebéd akkor 1oo0kcal.tól lehet, hogy fogyni fog.

Te biztos inni fogok hisz gondolom forgalmazod?

Egészségedre!

Megvolt az okom rá igen beetettek marhaságokkal és meg ugrottam mert igen akartam fogyni.


Gondolj bele reggel és este egy shaken élni életem végéik, kell ennél csodálatoss élmény?

Inább maradok teltebb.

Angilában tilos a forgalmazása.

153. 0565efa6e6 (válaszként erre: 152. - Wéva)
2007. máj. 30. 19:23
Megéri, már csak az a kérdés, kinek.
152. wéva
2007. máj. 30. 19:07

Igen de azt is írtam, hogy, kedvezményt is igénybe vehet bárki, pláne ha 2-évig fogyasztja, mindenképpen megéri.

Sziasztok

Éva

151. 7130b15964 (válaszként erre: 148. - Wéva)
2007. máj. 29. 22:05

Pedig te is azt írod. Ha ketten isszák, akkor az 60 nap, nagyjából három doboz vagyis 37 200, ha bámit vett mellé, akkor az már 40 ezer havonta.


Mondjuk az jó kérdés, hogy minek issza valaki két évig, ha nem éri el a várt eredményt.

150. wéva (válaszként erre: 147. - Luki 25)
2007. máj. 29. 20:54

Gratulálok az eredményeidhez, mert hízni köztudott, hogy nehezebb, mint fogyni.

Kíváncsi lennék milyen adagolásban használtad a termékeket.

Köszi

Éva

149. wéva (válaszként erre: 145. - Rakosik)
2007. máj. 29. 20:51

Kedves Klári


Örülök, hogy segíthetem, és persze ha bármilyen kérdésed van nyugodtan, írd meg, mert valóban a saját tapasztalat, mindennél fontosabb.

Azt is írd, majd meg amikor már beindult a fogyás, mert biztosan be fog.

Ha majd módod lesz rá és nincs problémád a vérnyomásoddal, próbáld ki a teát is, nagyon jó méregtelenítő és kávé helyett sokkal egészségesebb, és hatásosabb is.

Én nagyon sok kávét ittam régen, de már több mint fél éve csak a teát iszom és nagyon jó.

Még egyszer sok sikert és kitartást.

szia

Éva

148. wéva (válaszként erre: 146. - NOA)
2007. máj. 29. 20:40

Kedves Noa

Nyugodtan írd le, amit a szakértőd mondott, a szakértők véleménye engem nem igazán érdekel csak kíváncsi, vagyok milyen újabb kifogásokat, találnak ki.

Nem tudom, hogy költhettél havi 40000 Ft, ha csak a shaket ittátok a férjeddel

Egy doboz shake 12400 ez 21napig elég, ha naponta 2* eszed.

De egyébként van lehetőség törzsvásárlói kedvezményre is, ha valaki huzamosabb ideig akarja fogyasztani, érdemes igénybe venni a 25% kedvezményt.

Véleményem szerint, ha nem fogytál tőle az nem a termék hibája volt, de egyébként 30 napos pénz-visszafizetési garancia is van a termékre, ha nem válik be, a tanácsadó köteles az árát visszafizetni a fogyasztónak.

Mivel 2-évig fogyasztottad gondolom azért meg volt rá az okod.

Én személy szerint inkább iszok egy életen keresztül reggelire egy tápanyagban gazdag shaket ami 300 ft-be kerül, és mellette a teát kávé helyett, a fehérje szeletet csoki helyett, a szojamogyorot mindenféle zsíros magvak helyett stb.

Persze ez is pénzbe kerül de, semmiképpen nem kerül többe, mint a minőségi de az egészségre káros élelmiszerek.

De mindenkinek szuverin joga eldönteni, hogy mire költ?

Üdv

Éva

147. luki 25
2007. máj. 29. 20:27

Szioka!

A Herbalife termékeket 1 és fél éve használom és az eredményeim fantasztikusak. 9 éven keresztül probáltam hizni de 45 kg fölé soha nem jutottam. Fél év alatt 10kg-ot sikerult felszednem, mellette elmult a migrénem és fejfájásom, normalizálódott a vérnyomásom, alacsony volt. A menstruácios gorcseim is elmultak, penész volt a tüdömön, ez is eltunt kb. 1 év alatt.

Az egész csaladom hasznélja a termékeket és szuper eredményeink vannak.

Nagyon SOK KITARTÁS, az ember barmire képes!!!

Udv.

Lukovics Ági, Szlovákia

146. NOA
2007. máj. 28. 14:59

Kb. 15 éve ismerem a Herbalifet.Fogyni nem fogytam tőle.Alapjában véve jó volt a közérzetem friss voltam nem fájt a gerincem.Ittam kb. másfél kettő évig, aztán meguntam mert egy életen át nem fogok shaket inni.Tornáztam ami helyrerakta a gerincem, mozogtam és megpróbáltam hobby szinten foglalkozni a táplálkozással.

Megkérdeztem szakembert az összetételéről.-azt inkább nem mondoanám el.:)


Szóval a pudnig próbája az evés nekem nagyon sok énzem elment rá mert a párommal együtt fogyasztottuk.

Csak annyit tudok mondani van élet nélküle inkább másra költöm azt a havi 4o ezret.

Nem vagyok beteg azóta, hogy abba hagytam.

145. rakosik (válaszként erre: 144. - Walterka)
2007. máj. 28. 14:40

Kedves Walterka és Wéva!

Nagyon köszi a jótanácsokat, elmondhatatlan hogy mennyit segített hogy ne adjam fel!!!

A thermo complete-et már elkezdtem szedni (30 fok celsiusos külső hőmérséklet mellett igen sajátos klimaxos élményt jelent úgyhogy biztos vagyok benne hogy valamilyen módon hat). Még egyszer köszi, de azt nem ígérem hogy a jövőben nem kérek segítséget a fórum látogatóitól (persze a tanácsadómé mellett szigorúan és nem helyette), mert azt hiszem a személyes tapasztalatok azok amik a legnagyobb pszichés támaszt nyújtják a nehezebb időszakokban.

Sziasztok: Klári

144. Walterka (válaszként erre: 142. - Rakosik)
2007. máj. 28. 00:38

Szia Rakosik!

Szerintem ne keseredj el azon, hogy a kilók még nem csökkentek. Nagyon pozitív jel a centiméterek csökkenése.

A fehérje és a rendszeres mozgás segíti az izom fejlődést. Az izomsejtek azonban jóval nehezebbek a zsírsejteknél.

Véleményem szerint a zsírégetés már elindult ez az oka a centi csökkenésnek. Ezzel egyidőben viszont megindult az izomfejlődés is amitől nem változik a súlyod.

Szerintem érdemes lenne megméretni a testzsír százalékodat. Tanácsadót biztos tud benne segíteni.

143. wéva
2007. máj. 27. 23:44

Szia

Úgy gondolom a problémádat a tanácsadóddal, kellene megbeszélned, hisz a Herbalife termékek, mellé jár az ingyenes tanácsadás is.

Biztos vagyok benne, ha megkeresed öt szívesen fog segíteni, mert csak akkor fog tudni segíteni, ha jelzed neki a problémádat.

Ha valaki csak 5-6 kilót szeretne fogyni azt én nem is fogyókúrának, nevezném hanem, alakformálásnak, ezért sokkal fontosabb a cm, mint a kg változás.

Ha esetleg a Herbalife előtt is fogyókúráztál már. Igenis normális, az hogy nehezebben indul be a fogyás, mert először az anyagcserét kellene javítani.

Nálam is és több fogyasztómnál, aki csak 5-6kg-ot szeretet volna fogyni nehezebben indult be a fogyás.

Nem kell elkeseredni ,ha kitartóan csinálod ,sikerülni fog a kitűzött célod.

Egy jó tanács a zabrost tablettát. Próbáld meg elrágva megenni, nekem ez bevált és már másoknál is, akinek javasoltam.

Ha egy hét múlva sem lesz változás, beszéld meg a tanácsadóddal, hogy esetleg a zsírégető tablettával egészítsétek ki a programot, ez is segített nekem.

Ez a zsírégető tabletta lebontja a szervezetben lerakodott zsírokat.

Arra is nagyon jó, ha esetleg elcsábulunk, ami nálam is gyakori, az adott étkezéssel bevitt zsírt nem engedi lerakodni a szervezetben, hanem kitisztítja onnan.

Ezt én nagyon szeretem, mert így nyugodtan lehet néha bűnözni egy kicsit.

Nagyon egyszerűen lehet szemléltetni ennek a tablettának a működését, tegyél egy átlátszó pohárba tiszta vizet, önts a tetejére egy kevés olaját, a zsírégető /Thermo Complete/ tablettát törd össze és szórd bele a pohárba.

Perceken belül lehet látni, hogy a víz tétjén lévő olajat összegyűjti, és kis csomóban leviszi a pohár aljába.

Ugyan így működik a szervezetünkben is.

Tehát kitartás, mert sikerülni fog a fogyókúrád.

Még egy jó tanács beszélj sűrűbben a tanácsadóddal.

Sok sikert

Üdvözlettel

Kállai Éva

142. rakosik
2007. máj. 27. 11:29

Sziasztok.

Bár figyelemmel kísértem ezt a fórumot csak most léptem be hogy a tapasztaltak segítségét és tanácsát kérjem. Április 19- én kezdtem a fogyókúrámat (168 cm, 65 kilóról)a Herbalife-fal. Ami abszolút pozitív,az ennyi idő alatt mellkas -5, derék -5, has és csípő -4 cm. Ennek nagyon örülök is azonban a kilóban mért súlycsökkenés eddig még alig egy kiló. Iszom a shaket (kevéske fehérjeport is teszek hozzá), szedem a multivitamint és a rosttablettát e hét közepén váltottam le a tanácsadónőm ajánlatára nutrition active kapszulára. (Ja és ahogy évek óta heti 2-3x lejárok tornázni is)

Célul 5-6 kilós fogyást tűztem ki, de lehet hogy ez nem fog sikerülni? Normális, hogy még nem indult meg a súlycsökkenésem? Türelmetlen vagyok, vagy rosszul csinálok valamit?

Kérlek írjatok, mert néha teljesen elkeseredek, hogy nálam esetleg ez nem fog bejönni...

141. wéva
2007. máj. 26. 21:36

Sziasztok


Új vagyok ezen a fórumon, de örömmel látom, hogy a Herbalife híre terjed.

Végig olvastam a hozzászólásokat és az is örömmel, tölt el, hogy a többség tudja, mit beszél, és ami nagyon lényeges pozitív tapasztalata van a Herbalife termékekkel kapcsolatban.

A HMG típusú embereket én csak sajnálni tudom, mert valljuk be őszintén, vannak egy jó páran ilyenek.

Rajtuk bármennyire is a jó szándék vezérel bennünket, sajnos mi nem tudunk segíteni.

Majd megtalálja a segítséget az egészség ügyben, ami tudjuk, hogy menyire megbízható.

Én is már más fél éve fogyasztom a termékeket, és annak idején, amikor elkezdtem, megkérdezdtem a háziorvosom véleményét.

Kiben bízzon az ember, ha nem a háziorvosában?

Ő felvilágosított engem hogy ez egy nagy marhaság, nem fog nekem használni, sőt mivel 20-éve tartó különféle allergiáim is vannak ő ezt kifejezetten, megtiltja nekem.

Én továbbra is mondtam, hogy én csak fogyni szeretnék, és mivel ez élelmiszer, miért nem próbálhatom meg?

A válasz egyszerű volt, mert nem és kész, ő az orvos és higgyem el, hogy tudja, mit beszél.

Csalódottan hazamentem és fölhívtam a sponzoromat, elmondtam az orvosom által javasolt tiltást, mire ő elmondta nekem, hogy legközelebb mit kérdezek az orvosomtól.

Azért bevallom őszintén, kételkedtem a termékben, hisz egy idegen embertől vásároltam, úgy gondoltam az orvosom, akit több éve ismerek, csak nem akar nekem rosszat, tehát most kinek higgyek?

Pár nap elteltével a háziorvosunk, ellátogatott hozzánk, mert, karácsony közeledtével szeretett volna vásárolni a feleségének, ajándékot, fehérneműt, mert azzal foglalkozom, és mindig nálam szerzi be, mert én már tudom mi az, amit a felesége szeret.

Így tehát alkalmam nyílt újra beszélni vele.

Ismét feltettem a kérdést, csak most egy kicsit más kép.

Mutattam neki a dobozt és kértem, hogy mondja meg nekem mely az ,az összetevője a terméknek, ami nekem árthat, és mit okozhat tulajdonképpen.

Bármennyire is hihetetlen de erre nem tudott válaszolni, éreztem, hogy kitér a kérdés elől, és azt mondta, ha annyira ki akarom próbálni, hát akkor próbáljam, és majd szoljak, ha valami gond van.

Továbbra sem értettem milyen gond lehet?

De lényeg a lényeg hogy az óta fogyasztom a termékeket sikeresen, lefogytam 6-kilót, ez tudom nem olyan sok de, nem is kellet több.

Ami viszont nagyon fontos, hogy a 20-éve tartó allergiámnak semmi nyoma, pedig minden féle gyógyszereket szedtem és már sokszor a gyógyszerektől kiütéseim voltak.

Régebben csak egy fajta tusfürdőt használhattam, fém allergia, por allergiás, pollen és a létező összes allergiától szenvedtem.

Amióta a niteworks kapható azt is fogyasztom, igaz én reggel iszom, mert nekem így vált be a legjobban, és még aktívabb vagyok, mint azelőtt, de igazán én megelőzés céljából használom, mert úgy gondolom ez a hosszú élet titka.

A Herbalife termékeket sokan csodaszernek hiszik ,vagy halottam már azt is hogy gyógyszernek tekintik .

Ezek a termékek pusztán csak biztosítják a szervezetünknek azokat az esszenciális tápanyagokat, amire a szervezetünknek szüksége van a normális működéshez.

Sokan mondják, azt hogy drága a termék, aki ezt mondja, gondolkozzon el, azon hogy, menyi olyan a szervezetünket, károsító dolgot vásárolunk meg, naponta amire igazán nincs is szükségünk.


Én úgy gondolom mindenkinek szuverin joga eldönteni, mire költ és menyit, de azt tudom, hogy én a Herbalife termékeknek köszönhetően nem fogok vizit díjra költeni egyhamar, sőt a családom sem.

Ami még nevetséges, hogy egy vizit díj árából, egy shaket megvehet bárki és a különbség csupán, az hogy az egyiket nem kötelező a másikat, pedig muszáj.

Mindenkinek jó egészséget


Legközelebb az anyósom vérnyomási problémáiról fogok beszámolni.


Üdvözlettel

WÉva

140. Aliena_ (válaszként erre: 139. - Anid)
2007. máj. 25. 22:40

Szia Anid,

Ismerek olyanokat, akik csak shake-et isznak és a rosttablettát szedik, és így is szépen fogynak,de ez személyfüggő, a tanácsadóddal meg tudod beszélni. Pl. az egyik ismerősöm nem eszik fehérjét, de rajta nincs túl sok plusz, mindig odafigyelt az étkezésére, és sportol is.

139. Anid
2007. máj. 24. 21:07

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni azzal kapcsolatban, hogy a herbalife fogyasztó termékeit külön is lehet-e fogyasztani illetve hogyha csak 1-1 terméket használunk, azzal is el tudjuk-e érni a kívánt hatást?

2007. máj. 22. 15:32

Bocsánat, de pár dolog még piszkálja a csőrömet.


HMG, azt írod: "Jó szöveget sem nehéz kitalálni, így bármit el lehet adni." Ezzel a hozzáállással nem lennének tartós fogyasztók, akik hónapokig, évekig eszik a Herbalife-termékeket. Egyszer bárkit át lehet verni, egyszer bármit el lehet adni jó szöveggel, de másodszorra, amikor az első adag elfogy, nem fog rendelni senki, ha nem érez jótékony hatást.


Másik: "Attól még, hogy nitrogén-monoxid, arginin, karnitin stb. nem kell hasraesni (aki valamelyest jártas a biokémiában, ismeri ezeket és az élettani funkcióikat)." Pár évvel ezelőtt SENKI, aki bármennyire is jártas volt a biokémiában, nem tudta, mi a nitrogén-monoxid élettani hatása. Pont azért kapták ezek a tudósok az orvosi Nobel-díjat, mert rájöttek.


A harmadik megjegyzésed: "Szerinted mennyi ész, tudás kell ahhoz, hogy valaki elregélje a "sok gyümölcs, zöldség, sok mozgás, napi 5-szöri étkezés, sok folyadék stb."-t? Erre bárki képzettség nélkül képes." Épp azt próbálom mondani, és Walterka is erre utalt, hogy elismert orvosok és dietetikusok vannak a csapatban. Ők állítják össze a termékeket, és ők képzik a tanácsadókat is. A normális tanácsadók, akik nemcsak a pénzre hajtanak, komoly képzéseken vesznek részt, hogy tudjanak segíteni, ha valaki kérdez tőlük a lehetséges következményekről. Mert ha nem így tennének, elveszítenék az összes érdeklődőjüket. Lásd első megjegyzésem...

137. HusiNyuszi (válaszként erre: 130. - 0565efa6e6)
2007. máj. 22. 15:20

>> Ki kell próbálnom a Niteworks nevű "csodaszert", hogy tudjam, mi az arginin biológiai hatása? Nem.


Persze, hogy nem kell. Nem kell beszedned azt a gyógyszert sem, amit a szívgyógyászod ír fel. Mégis beveszed, mert bízol benne. De vajon hányan kérdezik meg az orvosukat, hogy van-e személyes tapasztalatuk az orvosságról, amit ajánlanak? És hány orvostól várjuk el, hogy Nobel-díjra érdemes kutatásokat folytassanak, mielőtt egy gyógyszerre azt mondják, hogy ez hatni fog?


Ignarro egyébként ki is próbálta a Niteworks-öt. És bár senki nem állítja róla, hogy csodaszer, a 70 fölött járó orvos, aki négy éve eszi, azóta minden évben egyre jobb eredményt ér el az amatőr maratoni futóversenyeken.


Amúgy a Niteworks más összetevőket is tartalmaz, nemcsak arginint. A Nobel-díjat a nitrogén-monoxid élettani hatásainak feltárásáért kapta a három tudós. A NO-képződés pedig nemcsak az arginin eredménye, hanem más vegyületeké is. Épp ebben egyedülálló a Niteworks. Ezért próbálta sok cég lemásolni. Ha jól tudom, gyógyszergyártók is (de ebben nem vagyok biztos). Mindegy, nem ez a lényeg...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook