Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 8. 22:51
MOMO0711 és Ciluka89 Egyetértek veletek!!!
68. 6eead9eb79 (válaszként erre: 67. - Ciluka89)
2009. ápr. 8. 14:20
egyetértek.én is forgalmazó és fogyasztó is vagyok.a legmesszebbmenőkig használom a termékeket,és ajánlom őket,aki úgy használja ahogy kell a hatás sem marad el.
2009. ápr. 8. 12:41

Úgy gondolom, hogy az aki ezekről a termékekről rosszat mond az nem úgy használja ahogy kell..Főleg ha valaki foglalkozik vele tudnia kéne h mit hogy és mikor múlik el..nem egy esetet láttam akinek a fekélye,a gyomorpanaszai, epeköve, hasnyálmirigy gyulladása jött helyre...És nem ez a termék segít hanem a tápanyag ami benne van! HA foglalkozik vele vki alap h tudja h nem csodaszer...hanem épp az h erősíti az immunrendszert, meg mindent...

Aki elégedett annak csak így tovább...Go Forever...hiszen az Aloe már évezredek óta szolgálja az embereket...mindenkinek csak ajánlani tudom, mind a termékeket mind az üzletet..

Sok puszi

66. tixtina (válaszként erre: 59. - Hotyka)
2009. febr. 16. 13:33

Szió!

Rég óta nem írtam ide.

Nos,a második szűrésem alkalmával,egy fokkal rosszabb lett az eredményem.CinIII.Ezt követően elvégeztek egy méhszáj plasztikát,dec 18-án.Újév napján megjött a szövettan,és ugyan nem találtak rákot,de a kóros rész,egy sávban tovább haladt.

Február 2-án megismételték a conisátios műtétet.Már leszedték az egész méhnyakat.Ma beszéltem az orvosommal,és azt mondta,nem kell kivenni a méhemet,mert sikerült eltávolítani a rossz részeket.Nagy kő esett le.Nagyon féltem.

65. hotyka (válaszként erre: 62. - Beus 78)
2008. dec. 8. 11:22

Amúgy majd elfelejtettem én is: ha nektek az a másik bevált, akkor egyértelmű, hogy nem váltasz másra, én sem tenném....csak ne hasonlítsuk már a "kipróbáltam" dolgot, a több éves terméktapasztalathoz.

Mert az, hogy felbontok 1 üveg valamit, szedem egy kicsit, kipróbáltam, nem jött be, hát nem is fog. Már többször írtam, nem fogom megint, hogy hogyan kell használni ezeket. Én is azért nem váltok, amiért Te sem, mert nekünk is bevált valami, amiről nem akarunk áttérni semmire.

na akkor ebben talán megegyezhetünk.:-)

64. hotyka (válaszként erre: 62. - Beus 78)
2008. dec. 8. 11:15

Senki nem azt mondta, hogy mindenre jó...nem így működik...segíti a szervezeted megfelelő működését, mégpedig úgy, hogy pótolja a hiányzó dolgokat ott, ahol kell...ettől tud aztán jobban, hatékonyabban működni az ember szervezete...nem pedig mindenre jó!

Ez a működése lényege. Ahol hiányállapot van a szervezetben, ott segít, pótol, így jól tud működni a csodálatos emberi immunrendszer.


ja, mégegy szót csak: Béres vitamin nem méregtelenít sejtszinten, és nem ismerték már évezredekkel ezelőtt, mint az aloe növényt.:-)

2008. dec. 8. 11:10
Ja, és majd elefelejtettem: töredék áron.
2008. dec. 8. 11:08
Sziasztok! Szerintem ami mindenre jó, az semmire sem jó. Nekem nem jött be, amit próbáltam. Viszont a Béres multivitamin gyerekeknek az nagyon bejött, sem betegség nem érte a gyerkőcöt és még a "küszöböt is megenné". :-)
61. hotyka
2008. dec. 8. 10:55
Ne felejts el First-öt venni!:-)Írok róla bővebben még ma.,
60. hotyka
2008. dec. 8. 10:51
A natúr gél 2 hónapos kortól, a berry 1 éves kortól adható...
59. hotyka (válaszként erre: 58. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:50
Majd írj, hogy mi volt, ha van kedved...ne izgulj, nem lesz semmi gond!
58. tixtina (válaszként erre: 56. - Hotyka)
2008. dec. 8. 10:46
Múlt hét pénteken megismételték a szűrést.Azt mondta a doki,ha ugyanez az eredmény jön ki másodszorra is,akkor be kell mennem egy napra a korházba,hogy mintát vegyenek,a méh szájról.Aztán,meglátjuk mi lesz.
57. tixtina (válaszként erre: 55. - Hotyka)
2008. dec. 8. 10:44
Pár hete issza.Kétszer fogom most adni neki,ebben a vírusos időszakban.Fiamnak is adom ezentúl.Bár annyira nem beteges,mint a lányom,de most muszáj,annyi baci van.
56. hotyka
2008. dec. 8. 10:42
Mikor kell menned nőgyógyászati kontrollra?
55. hotyka (válaszként erre: 54. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:39

Most akció van! Ha egy számlán 3 üveg gélt veszel, akkor ajándék cd-t kapsz.:-) Én is voltam, múlt pénteken, vegyél csak gélt, készülj fel a bacis, vírusos időszakra, ne felejtsd el adni a kicsinek!:-) De nem mondtad, hogy mégis mióta issza?

Most szerintem adjál neki naponta 2×, ha beteges, majd utána lecsökkented napi egyre.

54. tixtina (válaszként erre: 52. - Hotyka)
2008. dec. 8. 10:32
Köszi szépen.Van kártyám,kb 10 napja vásároltam vele a nagykerben.Elmegyek még a héten,mert kell még vennem gélt is.
53. hotyka (válaszként erre: 51. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:32

:-)) Látod, ez nagyon jó eredmény már!!:-)) Örülök!

És azt mondod, még nem is régen issza, hát ez már eredmény, így kezdődik a hatása, hogy ugyan beteg lesz, de hamarabb gyógyul, és kemény gyógyszer nélkül esetleg, ahogy nálatok is volt.,:-)

Utána szép fokozatosan egyre ritkábban lesz beteg, ezt fogod észrevenni.

52. hotyka (válaszként erre: 49. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:29

Hogyhogy nem hallottál? Ez az egyik legnépszerűbb termék, mindig legyen otthon , főleg kisgyermekes családokban.

Annyi mindenre jó, majd írok róla pár sort ide...

Van diszkontkártyád? magadnak vásárolsz? Hogyhogy nem mondta el neked az illető, hogy melyik termék mire való?? Légy kicsit türelmes , a gélnek ki kell várni a hatását, de nem marad el! Csak minden nap adjad neki! Ha gyakran beteges, akkor nyugodtan adjál neki reggel is és este is egy szipkával. Minden FLP terméket a raktárban tudsz megvenni, ha van kártyád. Nyugodtan írhatsz nekem bármikor akár privit is, én szívesen segítek, ha kérdésed lenne.

51. tixtina (válaszként erre: 50. - Hotyka)
2008. dec. 8. 10:29
Viszont,amióta a lányom isza a gélt,ugyan taknyos lett,mivel megnagyobbodott az orrmandulája.De már nem kellett neki antibiotikumot adni.Ez pozitív változás,mert szeptemberben pl.3 antibiotikumot is kapott.
50. hotyka (válaszként erre: 47. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:25

nagyon jó lenne, ha próbálgatnád, hogy szokja meg simán, az az igazi. Akkor tud hatni a legjobban a gyomorban, éhgyomorra adva.

Az én gyerekeim sem fogadtál el elsőre, sokat kisérleteztem, hogy hogyan adjam be nekik, de ez a lényeg, nem szabad feladni, próbálkozz, előbb-utóbb úgyis megszokja.:-)

Én mindig mondom nekik, hogy ez vitamin, sokat kellett beszélnem a kicsinek is, mire eljutottunk idáig, hogy már magától kéri. Ne add fel!:-)

49. tixtina (válaszként erre: 48. - Hotyka)
2008. dec. 8. 10:25
Renben,megpróbálom.Azt is ott tudom beszerezni,a nagykerben?Még nem hallottam erről a First-ről.
48. hotyka (válaszként erre: 46. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:22

na ezt nagyon utálom, amikor valaki megismerteti veled a termékeket, vagyis csak elmondja, hogy vegyél, de megfelelő felvilágosítást azt nem ad semmiről!:-(

Azért nem használt akkor, mert összevissza szedtétek.

Azért meg van ennek is a maga rendje-módja, nem is fog használni senkinek, ha csak a polcon áll, és néha egy héten egyszer előkapja.:-) Nemigaz?:-)

Ha megfogadod a tanácsomat, én is sokat tudok már ezekről, akkor veszel First-öt, és azzal irrigálsz!! Hallottam már ilyet, hogy ilyen kóros sejtek voltak egy hölgynél, és ezzel eltűnt neki.

Ne ijedj meg, én is gyógyszerellenes vagyok, amíg nem muszály, nem szedek semmit...ha neked sem írtak semmit, akkor próbáld meg, amit mondtam.

47. tixtina (válaszként erre: 45. - Hotyka)
2008. dec. 8. 10:19
Igen,nemrég óta isza.Most akkor adok az enyémből.Minden nap,a joghurtjával adom neki,mert nem issza meg.
46. tixtina (válaszként erre: 43. - Hotyka)
2008. dec. 8. 10:18
Mivel nem lett jó az eredményem,a nőgyógyászati citológia során,gondoltam,megpróbálom.Veszíteni nem tudok vele.Az orvosságoktól idegenkedem.Meg aztán össze-vissza használtuk a termékeket.Nemrég beszéltem egy szakértővel,aki elmondta,miből,mennyit kell szedjek.Annyira nem lett rossz a leletem,de már vannak rossz sejtek,így nagyon megrémültem.
45. hotyka
2008. dec. 8. 10:17
Azt mondd már el nekem, hogy mióta issza a gyerek a gélt? Hogy azt írod, állandóan beteg...azért ennek is idő kell, nem gyógyszer ez, hogy pár nap után hasson...
44. hotyka (válaszként erre: 42. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:16
Nincs mit...nekem már olyan ügyes, hogy reggel magától kéri a vitamint és egyedül benyomja a szájába.:-) nyugodtan adjad neki, most is a tesóm kislánya nagyon beteg, én vigyáztam rá, és a gyerekeim semmit nem kaptak el tőle...a kisfiammal rendszeresen bkv-zok, járunk az Auchanba, meg minden, sok beteg ember van mindenhol, és még mindig jól vannak a gyerekeim...pedig a kis keze állandóan a szájában lóg...
43. hotyka (válaszként erre: 22. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:13
Viszont akkor nem értem ezt a hozzászólásodat...miért is a nagy változás?
42. tixtina (válaszként erre: 39. - Hotyka)
2008. dec. 8. 10:13
A Berry van,mert én azt iszom a nőgyógyászati panaszaimra.Ezek szerint,abból adhatok a gyermeknek.Van nurofenes adagolóm.Köszi
41. hotyka (válaszként erre: 26. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:12
ja, elfelejtettem, erre amit írtál, nagyon jó a First, azzal kéne irrigálnod!
40. hotyka (válaszként erre: 26. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:11

Ezt nem is olvastam, de nagyon jól csinálod!:-)

Majd ha voltál kontrollon, írj nekem, kiváncsi vagyok rá, mi lesz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook