Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
39. hotyka (válaszként erre: 37. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:09

Ezek szerint akkor neked van otthon gél? melyik van? A natúr, vagy a berry? A berry a jobb gyerekeknek, ha nem cukorbeteg...ez az egyetlen olyan eset, amikor nem ihatja a gyerek, csak a natúrt.

Én a berryt adom nekik, de persze jó a sima is, én kisfiam is 2 és fél éves...neki adok minden reggel éhgyomorra egy olyan nurofenes szipkával, biztosan tudod, melyikre gondolok.:-)

Ha netán beteg a kicsi neked, akkor emelt adagban nyugodtan, semmi baja nem lesz, hamarabb gyógyul.

Olyankor naponta akár 3× is adjál, ha jól van, akkor elég neki reggelente, éhgyomorra.

38. hotyka (válaszként erre: 36. - Tixtina)
2008. dec. 8. 10:06

Szia!

Szívesen! Azért írtam le ide ezeket, hogy tudjátok, a benne lévő tartósító , ami nagyon csekély, az is természetes eredetű, nem okoz semmit!

Amúgy aki ezeket kifogásolja, az biztosan mindet elolvas, amit a boltban vásárol, hogy mi van a cuccokban, és ezek szerint nem eszik soha semmit, mert mindenben vannak tartósítók.:-)) Nézzünk csak meg egy doboz margarint...

37. tixtina (válaszként erre: 35. - Hotyka)
2008. dec. 8. 09:50
Segítenél nekem,abban,hogy két éves lányomnak,mennyit adhatok a gélből?Immunerősítőként szeretném,mert állandóan taknyos.
36. tixtina (válaszként erre: 33. - Hotyka)
2008. dec. 8. 09:46
Köszi,megnyugodtam.Közben tegnap este elolvastam,mi van ráírva,és rájöttem,hogy a kálium szorbát nem faj idegen anyag.
35. hotyka (válaszként erre: 20. - Vandakir)
2008. dec. 8. 08:05

KÉPZELD, IGEN!!!

SŐT, TÖBBET MONDOK, A GYEREKEIM IS NAPI RENDSZERESSÉGGEL HASZNÁLJÁK, ÉS NINCS SZÜKSÉGEM AZ IDIÓTA BESZÓLÁSAIDRA!

NEKEM 4 ÉVES TAPASZTALATOM VAN A TERMÉKEKKEL, ÉS NEM KEZDEK ITT NEKED REGÉBE MOST ERRŐL.

NEM AKAROK VITATKOZNI, SEMMI ÉRTELME.

HA NEKÜNK NEM HASZNÁLNA, BIZTOSAN NEM KÖLTENÉK RÁ DIVATBÓL, CSAK AZÉRT, MERT AZT MONDTÁK.:-)))

CSAK NÉHÁNY PÉLDA A REND KEDVÉÉRT:

NEM KÖLTÖK ANTIBIOTIKUMRA, MERT NEM KELL, A GYEREKEIM NEM BETEGEK! MENJ MÁR KI AZ UTCÁRA, ÉS NÉZD MEG, HÁNY GYEREK KÖHÖG, KRÁKOG, MINDEN BAJA VAN.

MELLESLEG A POLLENALLERGIÁMRA NEM IS EMLÉKSZEM, RÉG NINCSENEK MÁR TÜNETEIM.

JA, ÉS A FÉRJEM VÉRNYOMÁSA RENDEZŐDÖTT, ANYUKÁM TUD MÁR DOLGOZNI, MIKÖZBEN MENNI SEM TUDOTT!!!!!

TUDNÁM MÉG SOROLNI, DE SEMMI ÉRTELME, ENNYIVEL BE IS FEJEZTEM, MERT NEKED ÚGYIS HIÁBA MONDOK BÁRMIT, NEM IS IGAZÁN ÉRDEKEL A VÉLEMÉNYED.

NEM KÉREK TŐLED VÁLASZT, KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

HA NEKED NEM VÁLT BE, NEM KELL INNI, SZEDNI STB. ENNYI.:-)

2008. dec. 8. 04:44

Bár bevált nekem az aloe- akkor is nagyon drágának találom készítményeiket, meg minden ilyen "csoda italokat-ételeket" (ajándékba kaptam)

Köszi, hogy elemeztétek az összetételét.Igy aztán pláne...

33. hotyka (válaszként erre: 32. - Tixtina)
2008. dec. 8. 00:24

Csak egy pár sor akkor az összetevőkről, hogy károsak-e? Ha már szóbakerültek:


Kálium szorbát:

A kálium-szorbát veszélytelennek számít.

Az anyagot az emberi zsíranyagcsere teljes mértékben lebontja.

De itt lehet róla olvasni is akár:

[link]


Xantán:

Xanthan: a xathán béta-D-glükóz-láncból – oldalláncokon mannóz 6 acetát, glükoronsav és mannóz – felépülő, nagy vízfelvevő képességű gélképző, vízben oldódó poliszaharid, melyet a Xhanthamonas Campestris baktérium kultúrájának fermentációjával állítják elő. A xanthan fogyasztása a pektinhez hasonló kedvező hatásokkal, azaz a koleszterinszint és triglicerid szint csökkenésével jár, valamint javítja a béltartalom állágát.


Aszkorbinsav:

c-vitamin


Tokoferol:

e-vitamin


Szorbit:

Használat:


A szorbit bizonyos élelmiszerekben mennyiségi korlátozás nélkül engedélyezett.

Ezek közé tartoznak többek között:

• Csökkentett energiatartalmú ill. cukormentes desszertek, fagylalt

• Csökkentett energiatartalmú ill. cukormentes édességek és rágógumi

• Szószok

• Mustár

• Táplálékkiegészítők

A szorbitot ezenkívül aromák és vitaminok hordozóanyagaként is alkalmazzák, valamint használják gyógyszerekben és kozmetikumokban is.

Biztonság:


A szorbit veszélytelennek számít.


Citromsav:


Az energiatermelő anyagcsere (citromsavkör) köztes termékeként a citromsav minden élő sejt összetevője. Az emberi szervezet naponta egy kilogrammot alakít át belőle.


Az élelmiszeriparban ez a legelterjedtebb savanyítószer, emellett azonban számos egyéb területen is alkalmazzák: mivel képes a nehézfémek megkötésére, antioxidánsként megőrzi számos élelmiszer zsírszín-, aroma- és vitamintartalmát. A tej és a tejszín sterilezésénél, valamint a sajt ömlesztésekor gátolja a fehérjék kicsapódását. A citromsav segíti a hústermékek átpirosodását , és javítja a tészták és a lisztek sütési tulajdonságát.

Biztonság:


A citromsav veszélytelennek számít. A szervezet teljes mértékben hasznosítja.

32. tixtina (válaszként erre: 30. - Kedike)
2008. dec. 7. 21:49

Na igen,a tartósítószer.az a bizonyos E+számok.

Ez elég gáz,annál is inkább,mivel pont az lenne a lényeg,hogy lekösse a szabadgyököket,vagyis antioxidánsként hasson.Nagyon nem kéne bele tartósítószer,mert az szabadgyökképző.:(((

31. tücsimücsi (válaszként erre: 28. - Yulcsy)
2008. dec. 7. 20:54

Engem érdekelt volna ez az üzlet csak nagyon drágák a termékek, a minőségükről nem nyilatkozhatom, mert nem ismerem őket.

Egy ismerösöm mesélte, hogy ő végigröhögte az előadást, mert aki szónokolt annak az összes le-és felmenője rákos volt és mind meggyógyult.

Hát....előttem csak a nagynéném példája van aki az utolsó pillanatban ment dokihoz jött a műtét kemo, sugár, jelenleg tünetmentes, havonta 30 ezerbe kerülnek neki a termékek. 2 év telt el a második műtétje óta.....azért csak van benne valami, de függ az adott szervezettől is.

30. kedike
2008. dec. 7. 19:57

Egyébként konkurens termékforgalmazók is elismerték, hogy az FLP étrendkiegészítői nagyon jók, csak sajna pl az aloe gél is tele van tartósítószerrel.

Biztos vannak azért tök jó dolgok, csak sokat ront a helyzeten, hogy veszett kutya módjára istenítik az előadásokon a cuccokat, sokszor tök hülyeségekkel elrontva a meggyőzést (Pl a vak a cseppektől újra lát, a béna újra jár ehh)

29. kedike (válaszként erre: 25. - Mojlepque)
2008. dec. 7. 19:50

FLP-s fogkrémet lecseréltem, mert találtam sokkal jobbat, amit használva elmúlt az ínyvérzésem. 100% természetes összetevőkből áll, mivel tudatosan kerülöm a vegyi anyagot tartalmazó kencéket.

Persze, mindjárt gondoltam, hogy csakis én használhatom rosszul a krémet... Te már csak tudod, milyen mennyiségben és hányszor kentem fel!

El kéne fogadni, hogy ezek nem csodatermékek, az egyik embernek ami használ, nem biztos, hogy a másik bajára jó. Én találtam számomra hasznosabb és tisztább összetevőkből álló kozmetikai dolgokat, bár ezért úgyis le leszek ugatva.

Egyedül az Activatort szoktam megvenni ha hozzájutok, mert a szememre az segített eddig a legjobban. Mondjuk szemcseppben hasonló természetes cuccot csak Ilcsiben találtam, de nekem annál jobban bevált az Activator.

28. Yulcsy
2008. dec. 3. 09:32

Nekem a szomszédom foglalkozik ezzel, és meghívott egy előadásra.Én az első 20 perc után sikítva szerettem volna elrohanni.Az egész előadás lényege az agymosás volt.Az egyik pasi előadő dög beteg volt és állandóan a first-öt fújta magába.Nagyon nevetséges volt.Ha ő használja a termékeket(márpedig ha terjesztő is akkor biztosan) akkor hogyan tudott az immunrendszere ennyire legyengülni?A másik csaj pedig állandóan azt mondta minden egyes terméknél, hogy ez milyen jó, ő mindennap eszi-issza.Nos ennyi terméknél másra (kaja) már nincs is szükség mert ezekkel jóllakik.

Egy másik üzletbe én is belekezdtem, mert nagyon jó volt a rábeszélőkéjük de szarok a termékek.(szerintük szuper minőség, de saját használat után bátran merem az előbbit kijelenteni)

Nem tudom, mert nem használtam ezeket,tehát lehet, hogy jók, de ezzel engem már nem lehet meggyőzni.Ja, hogy csak természetes alapanyagokból készül...Na amíg a saját szememmel nem látom addig nem is hiszem!

2008. dec. 3. 00:30

Örülök, hogy van negativ tapasztalat is, bár nem értem! Én 3,5 éve nap mint nap használom, kenem fújom, nyelem...Helló Mindenki!!!! Nem azt mondjuk, hogy senki nem lesz ezek után beteg, hanem hogy talán gyorsabb lefolyású lesz!!!!

Egyébként meg, ha nem a javasolt mennyiséget eszitek bizonyos időtartam alatt, nem spórolni fogtok, hanem kidobtátok a pénzt az ablakon!

Én is üzletszerűen foglalkozom vele és bátran elmondhatom, igen is van benne lhetőség, bármit is akartok belőle kihozni! egészséget, pluszpénzt, mellékállást, főállást!!! Hajrá FLP!!

2008. dec. 2. 22:40

Na,most bizalmat szavaztam a termékeknek.

Mivel kóros sejteket találtak a nőgyógyászati szűrővizsgálat során,gondoltam megpróbálom természetes úton gyógyítani magam.Méregtelenítek a teával,szedem a licium+tablettákat,Berry nectárt iszom,naponta 2*fél deci.C vitamin,halolaj kapszula.Kíváncsi vagyok,meglesz-e a hatás.Ha igen,ezentúl csak ezt fogom használni.Egy próbát megér.

2008. dec. 2. 21:11

bocs, megint én

kedike: a foggél nem tudom miként nem tud bevállni, hiszen alapból nem tartalmaz más bolti termékekkel szemben fluort, csiszolóport, és fehérítőt!

Zöld gél: nem a termék nem jött be, vagy nem vállt be, hanem nem olyan mennyiségben és rendszerességgel használatd, mint ahogyan azt kéne.

Vandakir: gondolkozhatnál mielőtt írsz... ...orvosok nem arra vannak hogy gyógyítsanak, hanem azért hogy megállapítsák mi a bajod... egyébként is képzeld hogy pl Szekszárdon a szülész osztályon alaptermék, illetve Pest megyében a Mentősök el sem mehetnek úgy ha náluk nincs egy First legalább!

Lady Ju: Nem hallhatatlanságot adja meg, hanem egészséges életmódhoz elengedetlen, főként ha ebből pénzt is szeretnél vissza látni!

2008. dec. 2. 21:04

Ha nem vállnának be a készítmények, és nem lenne hatóanyag sem benne, akkor mért volt jelölt 2007-ben közgazdasági Nobel-díjra az FLP?

Nekem is volt ismerősöm aki nemrég általam jutott a rendszerbe, használt 1 krémmet, amitől kiütéses lett. De amint elvégezett magán egy méregtelenítő-tisztító programok utánna semmi baja sem volt sem az egészségével, sem egyik termékkel sem!

Mérlegeld azt hogy inkább megveszel a boltban olyan terméket ami teli van adalékkal és szintetikus dolgokkal, és az árának a 75%-a a reklám, és maga a termék elég 1 hónapra, vagy megveszel olyan minőségi terméket, amit több mint 85 millió ember használ napi szinten, és ebből is keresi a kenyerét! Attól hogy neked nem vállt be, nem jelenti hogy másnak se fog, szóval ezt a gyerekes ócsárolást kérem hagyjuk abba, elvégre felnőttek vagyunk!

De ha valaki veszekedős kedvében van, akkor várom leveleit, kérdéseit, óhaját-sóhaját, akár személyesen is hajlandó vagyok velük találkozni.

2008. dec. 2. 20:59

Kedves mindenki! Én magam is használom ezeket a termékeket, és sőt mi több az üzletet is építem!

Ha valakinek nem válik be a készítmény, akkor kérek mindenkit hogy elkeseredésében ne kezdje már el ócsárolni, hanem keresse a sikertelen üzlet, vagy negatív tapasztalat esetén magában a hibákat!

Ezek nem csoda szerek, és nem gyógyszerek! Ezek egészség megőrzésére, és ápolására javallot készítmény! Ha valakinek nem válik be van 2 magyarázata: 1. mert nem rendszeresen használja, és nem ad a hatóanyag felszívódásnak elég időt!

2. mert előtte lehet hogy méregteleníteni kell!

22. tixtina (válaszként erre: 8. - Hotyka)
2008. nov. 19. 17:18

Hát,nekem nem vált be a szagmentesítő.Úgy cakk-pakk az egész nem jött be.

Az egész családom itta a gélt,de mindannyian betegek vagyunk,lányom állandóan náthás.Jár 5 napig bölcsibe,aztán 3 hétig itthon.

A probiotikum is vagy 7 ezer volt,de a gyógyszertári normaflór is ugyanolyan jó.

Kb 40 ezret költöttem rá.Hát lehet,hogy sokaknak beválik,az én családomnak nem volt nyerő választás.

Mindig megszívom,egy rakás pénzt kiadok,és csak várom a hatást.......Biznisz az egész,a pénzre megy ki,rablás.Van egy jó pár ilyen az országban.Naív embereket,be lehet palizni.

2008. okt. 26. 11:27
Én ezzen nem fogok vitázni senkivel mindenki azt használ amit akkar csak egy nem mindegy hogy mire dobjuk ki a pénzünket!én személy szerint nagyon befürödtem vele! többet az életbe még a nevét sem akarom hallani!!
20. vandakir (válaszként erre: 16. - Hotyka)
2008. okt. 26. 11:24
szia hotyka! TE BIZTOSSAN NAGYON JOL ÉRZED MAGAD NAPI RENDSZERESSÉGGEL HASZNÁLOD UGYE?
19. vandakir (válaszként erre: 17. - Lady Ju)
2008. okt. 25. 12:24
erre inkább majd válaszol az aki rengeteg pénzt kifizetet és még most is azt hallgatom hogy szart sem ér kisebb betegségeken talán segit de abba sem vagyok biztos.én kifizetem 140000ft a kezdö dobozért már csak tudom hogy mire jo!!a másik nem ezzen mulik a megbetegedés hanem az imunrendszeren! ennyi!!!
18. vandakir (válaszként erre: 16. - Hotyka)
2008. okt. 25. 12:20
kiprobáltam és dolgoztam is vele!!!!!!!!! ugy hogy inkább te ne nyilatkozz!!nem a levegöböl beszélek miért neked használt valamelyik?
17. Lady Ju (válaszként erre: 15. - Vandakir)
2008. okt. 16. 14:58

Szia Vandakir!


Aki használja ezeket a termékeket, nem lesz halhatatlan, és nem nő vissza esetlegesen elvesztett testrész sem. Megbetegszik, csak éppen nem olyan gyakran és nem olyan intenzitással. Viszont gyorsabban gyógyul.

16. hotyka (válaszként erre: 15. - Vandakir)
2008. okt. 13. 15:00
Majd akkor nyilatkozz a termékekről, ha kipróbáltál közülük jónéhányat!
2008. okt. 13. 12:52
nagy hülyeség! ha minden igaz lenne amit állitanak rola nem lenne szükség orvosokra!!
14. hotyka (válaszként erre: 13. - Kedike)
2008. ápr. 13. 22:06
Szia! Megkérdezhetem, hogy miért nem vált be pl. a zöld krém? Ez roppant érdekes, mert az mindenkinek, mindig jó szokott lenni, az egyik alaptermék, ami rengeteg mindenre használható.
13. kedike
2008. ápr. 10. 20:32

Régebben én is ittam a gélt + teát, de ezeket már nem veszem.

Ami nem jött be: fogkrém,deo,zöld gél

12. kedike
2008. ápr. 10. 20:30

Én kb 4 éve veszek tőlük ezt-azt...

A szememre én is a kontaklencse + monitor miatt használok aktivátort, ami mellett mindig ki fogok tartani, mert nagyon bevált. Ez sokat segít a pollenek miatti könnyezés ellen is.

Van még itthon propoliszos arckrémem is, amit nem veszek többet, a benne levő lanolin miatt.

A First-öt ritkán használom.

Ja és Ultra Lite porok vannak itthon, mert épp nemevős időszakomat élem és ez segít átvészelni.

11. M_Marcsa (válaszként erre: 8. - Hotyka)
2008. febr. 7. 21:22

Szülés előtt jó volt. Kb. 1 éve nem használ, nem szagmentesítő. Folyamatosan használom, de feladom.

Nekem nem vált be, de attól másnak lehet jó.

2008. febr. 7. 18:45

aktivátort: használok szememre, ami sokszor begyulladt a kontaktlencse és a monitor miatt,mióta ezt használom semmi problémám.


berry gél: az általános jó közérzetnek,


first: ami minden sebre, égésre,csípésre jó.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook