Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


129. szlia (válaszként erre: 128. - 3e0ba54fb8)
2009. júl. 10. 16:15

Köszönöm, hogy kiállsz mellettem. Igazad van, 3 éve élek MLM-es üzletből és még soha, senki ilyen hangnemben nem beszélt velem. Természetesen személyes beszélgetések voltak, és mint embert is megismertek.

Többé nem reagálok ilyenekre!!

Szia

128. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 126. - Szlia)
2009. júl. 10. 16:08

Nem kell minden eléd dobott kesztyűt felvenned :))


Mindenki másképpen éli az életét, mindenki a sajátjáért felelős. Szerintem nem kis dolog egy könyvet megírni, csak úgy mint leküzdeni egy ilyen betegséget. Én MLM a kalapomat :o)))

127. szlia (válaszként erre: 124. - Samsam)
2009. júl. 10. 16:06

Erre még reagálok, de többé nem ereszkedem le a te szintedre, hisz én jól érzem magam ott, és azokkal akikkel vagyok.

Nem vagyok sem agymosott, sem zombi, csak másképp gondolkodom mint te.

Egyetlen szóval sem bántottalak, te viszont azt teszed.

Nincs számodra több mondanivalóm.

126. szlia (válaszként erre: 125. - Samsam)
2009. júl. 10. 16:01

A könyvemet nem terjesztem, felkértek rá, hogy írjak egy olyan könyvet, amit daganatos emberek kezébe adhatnak, mi vár rájuk a kezelések során.

Semmilyen pénzt ezért nem kaptam.

Semmi baj azzal, hogy nem értesz velem, vagy azokkal az emberekkel együtt, akik másképp gondolkonak mint te, csak hagyd őket békén.

Nem arra való ez az oldal, hogy bánts másokat. Akkor ne olvasd, és ne reagálj rá.

125. samsam
2009. júl. 10. 09:19
amúgy fórumon, név nélkül... nekem 15000 példányban kelt a könyvem. az a helyzet, hogy mivel terjeszted is, hülye leszel azt írni, hogy nem ok... mondjuk rajtam inkább ne segítsenek havi 40-50000 forintokért.
124. samsam (válaszként erre: 120. - Szlia)
2009. júl. 10. 09:10
tisztán agymosás, mlm-es zombi szöveg. elég sokáig jutottam a lötty nélkül is, legalább vannak nem agymosott barátaim... azon kéne elgondolkodni, hogy miért tör ki mindenkit a frász, ha elhangzik az aloe-s táplálékkiegészítő lötty neve valahol. amúgy nem szokásom bandázni, sem céges rendezvényeken csápolni. van, akinek enélkül is megy...
123. tixtina (válaszként erre: 110. - Szlia)
2009. júl. 9. 15:53
Persze,tudom én -hogy nagyon jók a termékek,nem is vitatom a hatékonyságát,csak azért némi fogalmat kell a helyére rakni-például,hogy a rosszindulatú betegséget efektíve nem gyógyítja,nem orvosság rá-viszont az immunrendszert rősíti,és segít a betegség leküzdésében.Ezért hatékonyságát elismerem.
122. tixtina (válaszként erre: 121. - Tixtina)
2009. júl. 9. 15:49
Két és fél éves:))
121. tixtina (válaszként erre: 113. - Szlia)
2009. júl. 9. 15:48

Persze,tudom,de a Berryt nem issza meg a lányom,nem szereti.:)

Mennyit kell egy kért éves gyereknek adnom a gélből?

Probiotikumot is a kajájába tettem,de kiköpi,mert pici kemény golyó,és nehezen nyeli le:(

120. szlia (válaszként erre: 115. - Samsam)
2009. júl. 9. 15:14

Légyszíves ne bandázz le, hisz nem ismersz! Tudod, sok mindenen átmentem az életben már. Sok előadást tartottam, mert felkértek rá, felvállaltam a betegségem. Megjelent egy könyvem 6000 pld-ban, amit daganatos embereknek osztogatnak. Érzésekről szól, és rengeteg köszönő levelet, telefont kapok. Jólesik. Ez is agymosás? Segítő szándékkal fordulni emberek felé?

Rengeteg ismerősöm, barátom van. Megtanultam újra mosolyogni, nevetni. Tisztelnek, és felnézlek rám.

A te jelenlegi hozzáállásoddal vajon hova jutsz?

119. samsam (válaszként erre: 118. - Monizsofi1982)
2009. júl. 9. 10:03
ez azért lehet mert a mai helyzetben végképp senkinek nem kell méregdrágán tálálékkiegészítő lötty. Főleg akkor nem, ha megfelelő életmóddal olcsóbban ugyan az az eredmény elérhető. és pláne nem kell agymosás a pozitív gondolkodásról és a visszahúzó barátokról...
118. monizsofi1982 (válaszként erre: 109. - Szlia)
2009. júl. 9. 10:00
Igazad van,de mint írtam,hiába szerveztünk bemutatókat,egyszer rendeltek,és ennyi.Utána már a telefont sem vették fel sokáig.Na,akkor így hogyan lépjek előre?Ígéreteket kaptam,aztán semmi.Pedig nagyon lelkes voltam,és mindent úgy csináltam,ahogy mondták...Mindegy,talán lgközelbb majd nagyobb sikerem lesz.Meg Kőszeg kis város,jó páran foglalkoznak vele,nálunk ilyen szempontból telített a piac...
117. samsam (válaszként erre: 85. - Lehoagi)
2009. júl. 9. 07:23
dehogynem!!!!!!
116. samsam
2009. júl. 9. 07:17
opszi, odafigyelsz... na!
115. samsam
2009. júl. 9. 07:14
sziasztok, agresszív banda, tulajdonképpen szekta. egészségesen élek, de eszem ágában nincs a barátaimon nyerészkedni. azzal a szöveggel jönnek, hogy nem eladnak, hanem hozzásegítik az embereket a termékekhez. (érdekes a TESCO is hozzásegít a termékekhez, mégis eladásnak hívom) remekül alkalmas arra, hogy baráti kapcsolatokat tegyen tönkre, ugyanis aki benne van, azzal az elején közlik, hogy a sok negatív gondolkodású csúnya rokona és barátja majd le akarja beszélni. utaznak a csalódott, önbizalomhiányos emberkékre... a termékek, marha drágán olyan mennyiségű vitaminhoz juttatnak, amit simán bevihetsz ha odafogyelsz, és megnézed, hogy mit mikor eszel.
114. szlia
2009. júl. 9. 07:12

Bocsánat, nem szeretnék okoskodni, nem is teszem, csupán a tapasztalat és az élet beszél belőlem.

Elnézést, ha valakinek sok voltam.

113. szlia (válaszként erre: 98. - Tixtina)
2009. júl. 9. 07:11
5 éves tapasztalatból írom, hogy a First nagyon bevált mandulagyulladásnál, de minden belülről fakad. Az immunrendszere nem lehet stamil, ezért sokszor kell az antibiotikum. Probioticra, ésa Berryre is szükség lenne.
112. szlia (válaszként erre: 105. - Corinna)
2009. júl. 9. 07:06
Igazad van, csak annyit még, hogy a betegség még drágább. Több millió forintba kerültem az államnak. Nem a gyógyszerekről beszélek, amiket felírtak akkoriban, hanem a kezelésekről. Ezt is valakinek meg kellett előtte fizetni. Nekem is.
111. szlia (válaszként erre: 106. - Kiskesztyű)
2009. júl. 9. 07:01

Erre csak egy mondat. Én is elvesztettem egyik mellemet, de az életem ennél sokkal fontosabb. Nem a termékektől gyógyultam meg, csak segítettek abban, hogy a kemoterápiát, sugárkezelést túléljem. A gondolkodásunk megváltoztatása abból áll, hogy pozitívan álljak az életemhez. Mit akarok a jövőben. Panaszkodni, segény vagyok, beteges vagyok, nem tudom a gyerekeimet nevelni, nem tudom a részleteket fizetni, vagy a kezembe veszem az irányítást.

Én megtettem, és köszönöm annak az embernek, aki ezt megmutatta, és megtanította nekem.

50 évesen egészségesen, hisz az vagyok, meggyógyultam, anyagi biztonságban, boldogan, vidáman élek. Mivel rendbetettem az agyam, a testem, egy boldog család van körülöttem. Erre nagyon büszke vagyok.

110. szlia (válaszként erre: 107. - Tixtina)
2009. júl. 9. 06:54

Nem csodaszerek, ezt írtam, és nem csupán az immunrendszert támogatják. Ez egyik alaptulajdonsága. Csak képzeld el, ha kb.240 hatóanyag /vitaminok, ásványianyagok stb/ beépül a szervezetedbe. elkezdesz joban működni, és hiányállapotok szünnek meg. Nem az aloé a csodaszer, hanem az emberi szervezet. A csapatomban kb. 25 orvos van, és köszönöm a munkájukat. Még egy dolog, hisz benne vagyok tudom, nem becsapva, átverve embereket dolgoznak, hanem az igazi segítő szándékal.

Biztosan vannak más termékek is, de az orvosokat a termékeink hatóanyaga győzi meg arról, hogy érdemes ezt a termékcsaládot ajánlani.

109. szlia (válaszként erre: 103. - Monizsofi1982)
2009. júl. 9. 06:48
Döntés kérdése! Amikor beteg voltam, az egyik fiam reggelente újságot hordott, hogy a gélt meg tudjuk venni! Ennyire szegények voltunk. Ha a termékekre szükséged van, mert tudod, hogy jó a szervezetednek, keresd meg az árát. Azzal, hogy továbbadod a tapasztalatodat pénzt kereshetsz. Ez is munka és pénzkereseti lehetőséget ad. Segíts másoknak, és segítesz magadnak.
2009. júl. 8. 21:29

Én is akartam ebben dolgozni,csak hiába szerveztünk egy csomó bmutatót,sajna mindenki,aki rendelt,csak egyszer rendelt,és senki nem akart belevágni a dologba velem.Ha sikerült volna azt a szintet elérnem,amit szerettem volna,akkor én sem gondolkodnék,hogy miből vegyem meg a termékeket.Az meg a másik,hogy a párom már akkor ellenezte a dolgot,mikor a dobozt rendeltem,élj együtt így a pároddal,és mondd azt neki,hogy figyu,nem vettem kajá,mert rendeltem helyette xyz-t,azt esszük.Ki is nyírt volna.Közös kasszán vagyunk,én sem örülnék neki,ha a kajapénzt mondjuk valami hobbijára költené.

Tény: Jók a termékek,jók a tapasztalataim!Csak el kell fogadni a másik oldal érveit is. Nekem fontosabb,hogy a bank ne vigye el a lakásom,és legyen ennivalónk.Persze,az egézség is fontos,de ez van,mérlegelnem kell sajnos.Bárcsak ne kéne!!!!

107. tixtina
2009. júl. 8. 07:50

Mi az ,hogy-így gondolkodni?

A mai gazdasági helyzetben,mikor ennyire nehéz a megélhetés-nem gondolod,hogy eladósítják magukat az emberek-holmi "csodaszernek "vélt méregdrága táplálékkiegészítő miatt,ami nem bizonyított,hogy egyértelműen gyógyítaná a betegséget.Csupán az immun rendszert erősíti.

Nekem megmondta az orvosom,-használ,és nagyon jó-de vannak olcsóbb készítmények,amiknek ugyanez a hatása megvan.És mikor két gyereke van az embernek,és azon gondolkodik-hogyan fog a jövőben megélni-nem hinném,hogy többszáz ezret fog rá költeni.

Több orvossal konzultáltam már a kérdésben,természetgyógász orvosokkal is-elhiheted:D

2009. júl. 8. 06:31
Hogy lehet így gondolkodni?Meg akarsz gyógyulni vagy nem?Tudod,van olyan barátnőm,aki a kutyasz++t is megette volna,ha azt mondják Neki,meggyógyul tőle és nem kell levágni a mellét.Legyél magadnak annyira értékrs,hogy a föld alól is előteremtsd a rávalót!Hidd el,megéri.A családom több tagja már nem élne,ha nem ezik-isszák ezeket a termékeket.Hogy-hogynem,de előkapartuk a rávalót!Te is megérsz magadnak ennyit,ugye?Ha meg nem,akkor miről beszélünk!Mindenki tudja,mennyit ér meg magának,és ideje meg pénze mindenkinek arra van,amire akarja,hogy legyen.Ha kell,akkor bármi áron is kell!ez biztos!ÉRTÉKES EMBER VAGY!-gondolj erre.
105. corinna (válaszként erre: 100. - Szlia)
2009. júl. 7. 23:03

KÖSZÖNJÜK A SORAIDAT!


A többieknek csak annyit, hogy az egészség a drága, nem a termékek!!!!

104. tixtina (válaszként erre: 103. - Monizsofi1982)
2009. júl. 7. 20:49

Egyetértek.

Nekem,most lehet-szükségem lenne még több kúrára-de most anyagilag nagyon lehúzna.

Nekem speciel egy havi kúra több,mint 40 ezer a mostani euro mellett.

Akkor fél év majd 300 ezer forint.Ez nekem rengeteg pénz,két kisgyerek mellett-és havi 1oo ezres rezsi mellett:((

2009. júl. 7. 19:47
Én is használok terméket,csak akár hogyan is vesszük,sajnos nem mindenki engedheti meg magának.1-1 kúra több ezer Forint.Én akár mennyire is szeretnék egészségesen élni,a havi 110 ezres lakásfenntartás mellett örülök,ha kajára is futja. Nem akarok panaszkodni,mert valaki szarabb anyagi helyzetben van,de igen is meg kell néznem,hogy mire költöm a pénzt. Főleg,hogy hamarosan szülni fogok. Enni meg azért kell...
102. szvica (válaszként erre: 100. - Szlia)
2009. júl. 7. 16:16
Szerintem is teljesen igaz, amit írtál!
101. kiskesztyű (válaszként erre: 100. - Szlia)
2009. júl. 7. 08:34
nagyon tetszik,amit írtál!teljesen igazad van.
100. szlia
2009. júl. 7. 08:25

Most kapcsolódtam ehhez a főrumhoz. végigolvastam a hozzászólásokat, és szeretnék pár gondolatot megosztani veletek.

50 éves vagyok, 4 ével ezelőtt ismertem meg a Forevert, első lépésben a termékeket.

Három betűs betegségből gyógyultam fel a termékek segítségével, és azoknak az emberknek a kedvességével, gondolkodásmódjával, akiket az FLP-ben találtam meg. A termékek nem csodatévő készítmények, de sokat segítenek az immunrendszer rendbetételében. Nem a daganat ellenszerei, és gyógyítani sem lehet velük. Mammográfiás szűréssel foglalkoztam, és mellműtött vagyok. Ha valaki ezeknek a termékeknek a forgalmazásával foglalkozik, az még nem zárja ki, hogy beteg legyen. Hisz sok esetben az orvosok sem tudnak segíteni, pedig az életüket, hivatásukat erre tették fel.

Lehet butaságokat írni, nem hinni a termékekben, de addig amíg nem próbáltad, nincs tapasztalatod, addig ne legyen vélemény arról, hogy mit tudnak.

Sajnáltathatnám magam, hogy mennyire szegény, és beteg vagyok, hisz az voltam, de úgy döntöttem ebből elég, és most magam irányítom az életem. Ez az üzlet erre számomra a legtökéletesebb.

A tapasztalatom, a betegségem elég arra, hogy bízzanak bennem az emberek, hisz soha, senkit nem csaptam be. és elég bizonyíték arra, hogy fel lehet állni, és meg lehet teremteni az anyagi jólétet azzal, hogy másoknak segítek.Csupán azzal, hogy a gondolkodásmódjukat próbálom jobb irányba terelni.

El lehet dönteni, hogy jók-e a termékek, jó-e ez az üzlet. Nekem sikerült. Hidd el nem a termékben, nem az üzletben van a hiba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook