Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2008. febr. 4. 14:18
Érdekes, h én nagyon negatívan álltam ehhez a termékhez, elsősorban mlm mivolta miatt, de rossz véleményt még nem hallottam. Pénteken meghívtak ilyen bemutatóra és azért kérdezem, hogy érdemes e elmenni oda, rögtön elutasítani nem tudtam, mert nagyon jó barátom szervezi. Gondoltam gyűjtök pici infot, h mire hivatkozva ne menjek el, de inkább jót hallom, így asszem elmegyek...
8. hotyka (válaszként erre: 6. - M_Marcsa)
2008. febr. 4. 14:01

Szia!


Azért izzadsz, mert az nem izzadásgátló deo, hanem szagmentesítő.

És épp ez a lényege, mert izzadnunk kell, hisz ha gátoljuk ezt, akkor a méreganyagok bennmaradnak a szervezetünkben. Az izzadásgátlók pont ezt csinálják, szépen visszatartják a méreganyagokat.

Amúgy ha folyamatosan használnád, akkor egy idő után már sokkal kevésbé izzadsz.

Én tudom, hisz mi már 3 éve használjuk a termékeket, nagyon sokat közüle, és minden bevált eddig.

2008. febr. 4. 13:48
Anyukám a gélt használta a szemölcsére a szemzúgába.2-3 hétig renszeresen kente és leesett,pedig már akkora volt mint egy borsószem.Örült neki mert más nem használt.
2008. febr. 4. 13:01
Dezodort használok majdnem egy éve vettem, most úgy néz ki, elfogy . Nem tetszik, izzadok mellette is.
2008. febr. 4. 12:04
és miket használtok?
2008. febr. 3. 12:15
én is használom és eddig minden bejött!
2008. febr. 3. 10:14
én használom és nekem nagyon bejött
2008. febr. 2. 22:14
Minden vélemény érdekel, főleg azoké akik kipróbálták és nem jött be nekik! és miért?
2008. febr. 2. 22:13
Érdekelnének vélemények Forever Living-gel kapcsolatosan!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook