Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


99. szvica (válaszként erre: 98. - Tixtina)
2009. jún. 30. 05:58
Persze, hogy lehet.
98. tixtina (válaszként erre: 97. - Szvica)
2009. jún. 29. 21:02

Mandulagyulladásra is lehet alkalmazni?

Mert akkor nem kellene folyton antibiotikumozni a lányomat.

97. szvica (válaszként erre: 96. - Tixtina)
2009. jún. 29. 20:53
A First-öt fújni kell:), mindenféle fertözés ellen hatásos, gomba, bakt., vírus. Bőrre és nyálkahártyára egyaránt használható. Ezenkívül (nap)égésre, ekcémára, kiütésre, viszketésre, sérülésre, mivel gyorsítja a gyógyulást. Nekem a legjobban a bőrömön kívül a torkomra volt jó és az ajakherpesz ellen. De hallottam már olyanról, aki ínygyulladásra használta, sőt arclemosóként és hajhagymákra fújva is! Elég sokáig elég (nekem 1 évig-pedig fújom rendesen), asszem fél literes. Ja és sugárkezelés helyi befújására is javasoljuk.
96. tixtina (válaszként erre: 95. - Szvica)
2009. jún. 29. 17:10
Igen,a First-ről már hallottam,hogy nagyon jó-konkrétan nem tudom-hogyan kell használni,és mire való.
95. szvica (válaszként erre: 94. - Tixtina)
2009. jún. 29. 16:56

Igen, az úgy elég húzós, nálunk azért ennyiért nem szokott javasolni a főorvosnő, mindenkinél arra törekszik, h a pénztárcájához mérve a lehető leghatékonyabbat ajánlja, sőt a szegényebb bentfekvő beteg gyerekeknek odaadja inkább ingyen, csak hogy szedjék/használják.


Amúgy a bogyókon kívül szerintem a First még a legszuperabb- egy csomószor fájt a torkom, most meg befújom és totál elmúlik!:)

94. tixtina (válaszként erre: 92. - Szvica)
2009. jún. 29. 15:08

Persze,nem is vitatom a hatékonyságát,csak nekem nem elég 3 hónapra,mert mindenből 3-at,vagy 3*2-t kell bevennem.Ez csupán 1 hónapra elegendő.

A gél is 6 ezer 1 hónapra,ezen kívül még van a vitamin,a Lycium,a halolaj,a tea-meg az E vitamin.

Na,akkor már töb,mint 40 ezer.

Ha csak 1-két tablettát kellene szednem-biztos használnám,mert tényleg jó:))

93. corinna (válaszként erre: 92. - Szvica)
2009. jún. 29. 13:58

én is veled értek egyet. A tabletták, kapszulák mind több havi adag(min. 2-3)!

Pontosan a hatóanyagot kell nézni, azért drágább, mint a másik mert sokkal több a hatóanyag.

Számomra sokkal többet jelent a minőség, mint a mennyiség...

92. szvica (válaszként erre: 91. - Tixtina)
2009. jún. 29. 06:03
Igen, igazad van, én is csak 1-2 fajtát szedek, ill. használok. a patikai készítmények meg tele vannak tartósítóval meg színezékkel és ha a hatóanyagok mennyiségét nézed, akkor látod, hogy az FLP-sben sokkal magasabb. Na mindegy. amit én szedek, 4000 ft és 100 db-os, így több, mint 3 hónapra elég, sztem annyira nem drága.
2009. jún. 29. 03:15

Persze,hogy jók-nem vitatható-viszont nagyon drágák.

Egy beteg ember havi adagja,minimum 40 ezer forint.

Ezt egy kisnyugdíjas,vagy alacsony fizetésből élők nem tudják megfizetni.

Mivel rendszeresen kell fogyasztani,komolyan ki kell nyitni a pénztárcát.

Sok családnál örülnek,ha hó végére a betevő falatra jut.

A TB nem támogatja sajnos:((

Saját tapasztalataimról tudok csak beszámolni.

Nekem a betegségemre,összeírták,mi mindent kell beszereznem.

Nos,a mai euro árfolyam mellett-50 ezer fölött lenne a havi adagom.

Persze,hogy nem tudok évente 600 ezret költeni rá,a mai gazdasági helyzetben-két gyerek,és egy nyugdíjas férj mellett.-inkább maradok a jól bevált vitaminkészítményemnél-immunerősítőmnél.

Az orvosom szerint,a hatása ugyanaz-és azt a fajta betegséget,ami nekem van nem gyógyítja meg.

Használ,mert a védekező rendszert erősíti,de nem csodaszer,mint sokan képzelik:))

90. Pitypang (válaszként erre: 84. - 15f77e95d6)
2009. jún. 28. 17:24

Szia! Én is épp termékismertetőt keresek, mert a férjemnek kellene valami multivitamin. Egyelőre még nem tudom, mi lesz a választás, ennek próbálok utánaolvasni. Én egy ásványianyagtablettájukat szedem. Fogalmam sincs, jó vagy sem, de remélem jó, mert kisbabát várunk, nem ártana, ha használna is. :) Találtam egy oldalt, ahol elvileg ismeretető is van, aztán mégsem lyukadok ki sehogy a leírásokig. Pedig egész biztosan emlékszem, hogy kb. 1 évvel ezelőtt a neten is me lehetett találni valahogy a részletes leírásokat, ami a forgalmazóknak van egy füzetben. Tuti, mert még olvastam is, csak akkor mást kerestem, nem néztem a vitaminokat. :S

Esetleg ha találsz valamit, vagy ha valaki tudja, hol lehetne olvasni róluk, légyszi, nekem is írjatok vagy ide biggyesszétek már be a linket. :) Köszi!

2009. jún. 24. 21:25
biztos h. az, amiről beszélek. ez az egy, amit én is depis betegeknek, ill. iskolás gyerkőcöknek ( hányinger az iskola felé menet! pl) ajánlottam sikerrel!!! oldal van: www.foreverliving.com
88. 15f77e95d6 (válaszként erre: 87. - Lehoagi)
2009. jún. 24. 20:51

Szopogatni kell???Akkor lehet hogy nem egyre gondolunk.

Nincs itt a neten olyan oldal,ahol meg tudom nézni a termékeket,mire jók,esetleg terméktapasztalatokról is írnak?

2009. jún. 24. 20:46
tabletta!!! szopogatni kell. nagyon finom. 100 % méhpempő tartalma miatt hatásos!!!!
2009. jún. 24. 20:43

Ez nem folyadék?Mert én tablettát szedtem.


Volt egy lapom is,amin rajta voltak a termékek és hogy mi mindenre jók.De eltűnt:(

2009. jún. 24. 20:42
3,5 éves eszem, iszom, kenem fújom. minden terméket isemrek, használok!!! köszönöm, semmi bajom. családom egy napot sem hiányzott a munkahelyéről. Anyósom gerincműtétet úszott meg. Lehet róla rosszat mondani, de ennyi idő alatt ennyi embert ennyi országban NEM LEHET BECSAPNI!!!!
2009. jún. 24. 20:17

Tudnátok segíteni?


Próbáltam keresgélni a neten a termékekről ismertetőket,de nem találtam.Címet tudna adni valaki?


Régebben szedtem feszültségoldásra egy nagyon jó terméket,sajna a nevét már nem tudom.Ha jól emlékszem,még pánikbetegségre,depire is ajánlották.

2009. ápr. 10. 14:21

"(Fogalmam nincs, hogy a Forever Living-esben mi van, de ez van az FLP-sben. A Forever Living-esről lehetetlen bármi adatot találni. . . ) "


FLP = Forever Living Products.

Keresd így az adatokat ;)

2009. ápr. 10. 14:19
Én szeretem. Kipróbáltam párat, és rendszeresen használom is.
81. MelisUK (válaszként erre: 80. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 10. 13:46

Nem azt mondtam, hogy az aloe verára vagyok allergiás, hanem hogy az "örökké élni" által terjesztett aloe vera termékek némelyikére.

Azt mondják rájuk - legalábbis aki nekem akarta eladni - hogy mind 100% aloe vera, ezért nem lehet senki allergiás rá, mert az aloe verára senki se lehet. De lehetetlen, hogy csak aloe verát tartalmazzanak, kellenek egyéb kiegészítők is, gondolom ezt mindenki belátja. És azok,ha nem antiallergének, akkor ezek a termékek is ugyanolyan káros hatással lehetnek az emberekre, mint a többi kozmetikum.

Főleg a folyékony halmazállapotú kozmetikumok nagyon veszélyesek, hiszen tartósítószert kell beléjük tenni - azok pedig köztudomású, hogy rákot okozhatnak és még egyéb dolgokat, pl bőr elvékonyodását, a szervezet ellenállóképességét elveszik a kórokozókkal szemben, stb.


Én azt aláírom, hogy az aloe vera növény gyógynövény és sokmindenre jó, de a belőle gyártott kozmetikumokról sok jót nem lehet mondani, mint ahogy más kozmetikumokról se túl sokat... Szerintem vegyük meg a növényt és használjuk azt. Nekem személy szerint elég sok gyógynövényem van, használom fürdésre, elfogyasztva, bőrre kenve, mindent házilag készítve.


Nem akarok senkit se megbántani, csupán leírtam a véleményem. Olvastam, hogy volt aki azt írta, hogy rosszat nem lehet ezekről a termékekről írni és hogy aki mégis rosszat ír, az nem ismeri vagy nem megfelelően használja. A hozzászólásaimmal szeretném megcáfolni az illetőt, igenis lehet róla rosszat is mondani.

És persze rengeteg nagyon jót is, csak az örökké élni szlogent nem, hisz hosszú távon ezektől is halálos betegségeket is el lehet kapni, ha olyan tartósító szereket használnak hozzájuk, amiket más kozmetikai cégek is alkalmaznak. Folyamatosan derülnek ki az újabb és újabb információk mindenféle hatóanyagról, érdemes utánuk olvasni.

Pl tudom, hogy az aloe verás dezodor nem tartalmaz aluminiumot, ami rákot okozhat, ezért is reklámozzák annyira körbe, viszont tartalmaz mást, triklozánt, ami szintén rákkeltő hatású. (Fogalmam nincs, hogy a Forever Living-esben mi van, de ez van az FLP-sben. A Forever Living-esről lehetetlen bármi adatot találni...)


Itt egy kis infó róla:

A triklozán szintetikus alapú tartósítószer, amelyet baktérium- és gombaölő hatása miatt a kozmetikaipar számos termékében, illetve fogkrémekben, szappanokban és lábápolókban is megtalálható. A triklozán allergiát okozhat, megtámadhatja a bőr természetes savvédőköpenyét, és károsíthatja a májat. Ha egy fogkrém triklozánt tartalmaz, a szájhigiénia veszélyessé válhat, ha lenyeljük és az emésztőrendszerbe kerül, az emésztéshez fontos bélbaktériumokat is károsíthatja.


A triklozán előállítása során mérgező anyagok keletkezhetnek, pl. dioxinok és furánok. A triklozán széles körben való alkalmazása bizonyíthatóan ellenálló csírák kialakulásához vezet, a triklozán rendszeres használatával pont az ellenkezőjét érjük el, mint amit akartunk: a kórokozók ellenállóvá válnak, és már nem lehet őket célzottan legyőzni.


A triklozánt az Európai Unió a környezetszennyező anyagok kategóriájába sorolja. Biológiailag nehezen bomlik le, mérgező az élővizek és a halak számára. Ha a triklozán bekerül a folyókba, UV-sugárzás hatására enyhén mérgező dioxinok keletkezhetnek belőle. Klórral kezelt vízzel a folyókba kerülve a triklozán az enyhén mérgező dioxinnál viszont már lényegesen veszélyesebb anyaggá alakul át, s a folyamat végén az antibakteriális szappan, fogkrém egy súlyosan mérgező dioxinfajtával szennyezi a környezetet, ami rendkívül káros a vízben megtalálható organizmusokra, és maradandó károkat okozhat a folyóvizekben.

80. 6eead9eb79 (válaszként erre: 78. - MelisUK)
2009. ápr. 10. 11:43
De akkor nem az aloe verára vagy allergiás mert máshol is ez írtad,hogy te arra vagy.természetesen lehetsz allergiás valamelyik alkotóelemére,de kizárólag azokra.én még olyanról nem tudok aki a tiszta aloe verára allergiás lett volna.nincs kizárva,hogy valamelyiket nem bírja a szervezeted.én ezért szoktam először bőrpróbát ajánlani mielőtt rákenem,fújom valakire.és csak azután lehet használni.nem vagyunk egyformák.
2009. ápr. 9. 21:26
Én szeretem, és használom is őket.
78. MelisUK (válaszként erre: 76. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 9. 18:43

Nagyon valószínű, hogy az aloe-nak köze nem volt a hatás kifejtésében, hisz maga a masszázs volt a mellnövelő. ;P

És nem mindegy, hogy a zöld krémről vagy egy arckrémről, vagy artisztító tonikról vagy alapozóról vagy bármi másról van szó, hisz nem 100% aloe vera tartalmúak ezek a termékek (hogy is lehetnének), ami más is benne volt azokban a termékekben, azokra vagy azok egyikére lehettem allergiás.


Az a gáz benne számomra, hogy annyira pozitívan állította be a csaj a Forever living-es termékeket és mégsem olyan profik. Ha nem lehet senki allergiás rá, akkor mégis hogy lehettem allergiás valamelyik kencére? Mégis van valami összetevő valamelyikben, ami nem jó nekem. És ugyanúgy másoknak is lehet vele problémájuk.


A legszebb az, hogy pl a Johnson&Johnson ph5.5-ös termékekre is allergiás vagyok. :P

És a Bvlgari zöld teás termékcsaládnak is a testápolójára. A szappan, tusfürdő, dezodor, sampon, balzsam tökéletes, imádom, de a testápolójától ekcémás leszek.

77. MelisUK (válaszként erre: 74. - 09789a1669)
2009. ápr. 9. 18:37
Szerintem a masszázsnak köszönhető, hisz azt azóta is csinálom, ha úgy érzem, hogy összébb esik a mellem, ha nem olyan jó feszes és újra jók lesznek tőle. De napi rendszerességgel már nem csinálom, mert elégedett vagyok a mérettel. És már nem használom az aloe krémet, mert nincs több.
76. 6eead9eb79 (válaszként erre: 75. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 9. 17:14
de akkor tetszett a mellékhatás amikor a melledre kented,és amikor az arcodra kented akkor miért nem.ha allergiás vagy az aloe verára akkor a zöldkrémre is allergiás lettél volna.szerinted nem????
75. 6eead9eb79 (válaszként erre: 74. - 09789a1669)
2009. ápr. 9. 17:10
jó a válasz!!!!!!!!!!!!!
74. 09789a1669 (válaszként erre: 73. - MelisUK)
2009. ápr. 9. 17:08
Nyilván allergiás lehettél rá,azért dagadt be??????!!!!SZERINTED?
2009. ápr. 9. 14:27
De meg kell említenem, hogy volt egy olyan aloe vera-s zöld kenőcsöm, amit ötletem nem volt, hogy mire kell használni, a mellemre kezdtem el kenegetni egy keleti mellmasszázzsal egybekötve, ami mellnövelő masszázs. Meg is lett az eredménye, nőttek a melleim kicsit és feszesebbek is lettek. Hogy a masszázs vagy az aloe műve? Szerintem a masszázsé, de ki tudja?
2009. ápr. 9. 14:26

Egyszer elmentem egy Forever Living-es bemutatóra, ahol mindenféléket ki is lehetett próbálni. Vagyis a csaj, aki terítette az árut, az arctisztítást csinált nekem vmi aloe-s termékkel, majd vmi arckrém, alapozó és smink. Eközben kiderült, hogy allergiás vagyok a termékekre, csupa vörös lett a fejem tőle és viszketett. (ekcémás tünetek)

Vízzel lemostam mindent és el is mentem. Előtte vagy egy óráig azt magyarázta, hogy erre senki nem lehet allergiás én meg pár perc alatt megcáfoltam. Mondhatom nem is vettem semmilyen terméket.

71. corinna (válaszként erre: 70. - 09789a1669)
2009. ápr. 9. 12:50
biztos:)
2009. ápr. 9. 09:44

Sziasztok!

Több,mint 3 éve fogyasztjuk a termékeket,rendszeresen.A teljes palettát.Szó szerint az életünket köszönhetjük a GÉL-nek.A termékek természetes alapúak,nem mesterségesen előállított vitaminok.Ha kellőképpen adagolod,meglesz a várva várt csodálatos hatás.Ha nem ,akkor ne várj csodát.Én,csak a magam részét tudom meginni,senki másét.Ha Te is megiszod a részed belőle,akkor fogod csak érezni azt,amit mi már megtapasztalunk,nempedig másoktól hallunk.

Nem kell hinni,csak inni.Az én kicsibabám még hitetlen,de elfogadja tőlem a termékeket és Vele kapcsolatban is csak jó tapasztalataink vannak.Lehet,hogy ő már a pocakomban elhitte nekem,hogy a földkerekség legjobb táplálék kiegészítőit kapja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook