Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. márc. 4. 20:00
Én szeretem a Garlicot, naponta fogyasztjuk a gyerekeim is. A piros krémet a férjem szereti egy fárasztó nap után, és a gyerekeknek is használom köhögésre. Sok minden lenne még...mivel milyenek a tapasztalatok, de hagyok helyett nektek is.:-)))
2010. márc. 4. 19:57

Szeretném, ha leírnánk a tapasztalatainkat a termékekkel kapcsolatban.:-))))

Ki mire, mit használt, mennyi ideig...stb.

217. kyra117
2009. nov. 29. 12:34

Sziasztok! A méregtelenítésre visszatérve, tényleg a lejobb mód a gél foyasztása (immunrendszer erősítés), illetve a probiotic, képes visszaállítani a bélfalat, bélflórát eredeti állapotába, s szervezetünket megvédi a baktériumok ellen. Mindenki szerintem fogyasztott már antibiotikumot, fogamzásgátlót, és egyéb hormonális gyógyszereket, mondanom sem kell, ezek milyen károkat okoznak. A probiotic képes helyrehozni mindent. Emellett van még egy nagszerű fajéjas izű méregtelenítő Aloe Blossom Herbal Tea, 1 filterből akár 2 liter is lefőzhető, teli van C-vitaminnal.

Az agymosásra visszatérve: nem értem azt, ha nem hiszel a termékekben, és kellemetlenül érint a dolog, akkor miért foglalkozol ezzel? Ha esetleg forgalmazó vagy, akkor sem kötelező, bármikor abbahagyhatod. A te döntésed. Én tényleg csak pozitív dolgokat tudok mondani. Remek emberekkel ismerkedtem a cég által, igazi közösségünk van az irodába, kedves, szimpatikus, segítőkész emberekkel. Az egészség része pedig nekem bevált. Mióta iszom a gélt, vitaminokat, csináltam probiotic kúrát az elején, reggelente 1 kupaknyi gyümölcsbenső ital, és sikerült száműznöm az életemből a napi 2 kávét, az álmosságot, a beteségeket, a Bee Pollen eltűntette az allergiámat, ami hosszú évek óta megkeserítette az életemet. Bevallom, régen nem hittem ebben, de mióta használom őket, sziklaszilárd meggyőződésem van arról, milyen jótékony hatásuk van. Azóta nem vagyok beteg soha, régebben pedig mindig küzdöttem valamivel. Én például nem félek a H1N1-től, mert teljesen felkészítettem a szervezetemet és védekezem ellene természetes módon, nem pedig olyan vakcináktól várom a mentességet, amiket még ki sem teszteltek teljesen és hosszú távón rombolja a szervezetet.

Pitypangnak: a fogkrém abban jobb a többi híres-neves fogkrémtől, hogy nem tartalmaz flouridot, súroló anyagokat. A fluor, mint tudjuk a szervezet számára mérgező hatású. A Deo pedig abban különbözik a többitől, hogy nem tartalmaz alumíniumsókat, amik köztudottan a mellrák okozói. Emellett a híres 48 órás dezodorok megakadályozzák a tejsavas erjedést, ugye az izzadás méregtelenítő folymat, nem egészséges, ha ennyi időn át nem távoznak a rossz dolgok a szervezetből.

216. kyra117 (válaszként erre: 215. - Crnagora)
2009. nov. 29. 11:57
Szia! Én az Aloe Berry Nektár Gélt tudom ajálani, ez külön mell allatti, nőyógyászati problémákra van kifejlesztve. Illetve vann még a Forever Lycium Plus, és A-Beta Care, ami külön ilyen rosszindulatú mebeteedések kiegészítő terápiája. Egyik ismerősömek agyo sokat segítettek. A Firstről ayit tudok modani, hogy ekem bármilye bajom volt, midig seített. Pl. szétnyílt a feje ismerősömnek, amikor elesett, éppe külföldről idultak a kórházba, mire odaértek a first folyamatos fújásától összefortt a seb, és nem kellett összevarni. Nekem a máskor 1 hét alatt gyóyuló herpeszem 1 nap alatt eltűntette. Égési sérülésekre egészen kiváló. Én bármire használom. Légúti betegségeke is. Nőgyógyászatilag szeretnéd használni, akkor nincsen meghatározott adagolást, napi több alakalommal nyugodtan használhatod. Nincs ilyen, h. túladagolod magad.
2009. nov. 12. 12:59
Sziasztok!Valaki írta, hogy nőgyógyászati problémára ( rosszindulatú sejtek a méhnyakon )jó a first-tel való irrigálás. Mégis milyen adagban kell ezt alkalmazni?
214. kiskesztyű (válaszként erre: 213. - Lászlóka)
2009. nov. 7. 20:44
Tökéletesen igazad van.Én is csak hasonló jókat tudok írni.És,hogy megéri e az árát?10 évvel ezelőtt is ennyi volt az ára,semmivel sem kevesebb!Ja és ha azt nézzük,mennyit "ér",akkor nagyon is olcsó.
213. lászlóka (válaszként erre: 211. - Luna21)
2009. nov. 7. 20:07
Megéri e megvenni? 240 biológiailag olyan aktív hatóanyagot tartalmaz amire a szervezetünknek szüksége van,benne van a teljes vitaminskála,a szervezetet megtáplálja,egy teljes értékű táplálék,sejtszintig méregtelenít nincs még egy ilyen komplex gyógynövény a világon mint az aloe vera,az egyik doktornő ismerősömet idézve a Jóisten jókedvében teremtette.Ezek után számomra nem volt kérdéses hogy megéri e megvenni.
212. lászlóka (válaszként erre: 211. - Luna21)
2009. nov. 7. 19:58
Szia!Drága?Ahogy nézzük napi 300Ft, nem tudom hogy napi szinten ki mennyit költ más egészségtelen dolgokra / kávé,cigi,kóla / de szerintem az egészségünk megér ennyit szerintem ezt kell mérlegelni.
211. luna21
2009. okt. 24. 13:30
Sziasztok! Hallottam ismerősöktől, hogy az Aloe Vera gel mennyire jó, de amikor láttam, hogy kb 6000 Ft egy flakon hát kicsit megütköztem. Megéri megvenni?
2009. okt. 15. 17:28
A nagyobbik lányomnak (3 éves) megnagyobbodott az orrmandulája. A gyermekkórházban a műtétet javasolták (de mindenkinek ezt a megoldást ajánlják fel), viszont nem szeretném kivetetni, mert jól felfogja a bacikat, gyulladt pedig még eddig nem volt. Több ismerős a First folyadékot ajánlotta, orrcseppentővel reggel este csöppentünk az orrába, nagyon jól áttisztítja, felsőlégúti betegsége tavasz óta nem volt, igaz Béres cseppet is adok neki.
209. tixtina (válaszként erre: 205. - Ildihajos)
2009. okt. 15. 13:44

Persze,egyértelmű,hogy jobb a felszívódás-ezt kikövetkeztettem-.

A méregtelenítést ajánlatos néha beiktatni.

Nekem különösen-a helytelen táplálkozás végett.

208. tixtina (válaszként erre: 206. - Gaby70)
2009. okt. 15. 13:42
OKÉ,köszi.Így gondoltam:D)
2009. okt. 15. 10:10
egyszer engem is megpróbáltak beszervezni, az üzleti lehetőséget kihagytam de a termékeikkel meg vagyok elégedve
206. gaby70 (válaszként erre: 200. - Tixtina)
2009. okt. 15. 09:17
egy 2 éves gyereknek nem kell méregteleníteni,elég ha issza a gélt.Felnőttnek a komplett méregtelenítés a Clean 9.
205. ildihajos (válaszként erre: 200. - Tixtina)
2009. okt. 15. 08:52

Üdvözöllek!

Én még csak most kapcsolódtam ide, mert kerestem vmi.

hát elég sok kérdés felmerült bennem miközben olvastam a beszélgetéseteket.

Valószínű több infó kellett volna mielőtt kiadsz 45eFtot, de jó termékre adtad ki az biztos!

a gél maga méregtelenít, tehát mindenképp gyereknek, felnőttnek egyaránt ajánlott!

Amit beszedtél nem kötött ki a budiban, csak méregtelenítés után biztosabb a felszívódás bárminek amit eszel!



További szép napot!

204. kiskesztyű (válaszként erre: 201. - Mese)
2009. okt. 11. 10:23
Az jó,ha átmossák az ember agyát,legalább tud tiszta aggyal gondolkodni!
203. tixtina
2009. okt. 11. 09:40

Legerősebb immunerősítő az anyatej.

Nos,én a lányomat 7 hónapig szoptattam,és nagyon beteges.2,5 éves.

Csak a nyáron-háromszor volt tüszös a mandulája.

Ja,és rengeteg vitamint szedetek vele-sok gyümölcsöt,zöldséget eszik.

A fiam gyakorlatilag tápszeren nőtt fel,és rossz evő.Most 6,5 éves-kb egyszer beteg egy évben-leszámítva az orrfolyását-ami gyakrabban előfordul

Genetika:DDDD

2009. okt. 10. 22:55

Nem energiapazarlás vitázni egy termékcsoporton? :) Ez olyan, mintha lenne egy fórum, hogy kinek mi a véleménye a citromevésről. :) Aztán lenne, aki hisz a C vitaminban, meg lenne, aki nem hisz benne. :D


Én amiket használok amúgy FLP termékekeket, azokat szeretem. Mindent nem veszek meg én sem, mert először is, nem is tudom, mi minden van, sosem voltam bemutatón sem, a másik meg, hogy nem vagyok semminek a fanatikusa. Ami jó, az jó. Ami nem, azt nem veszem meg többet és ennyi. Nem csak FLP-s dolgokat, hanem mást sem.

A fogkrém nekem sem hozott sok meglepetést, a fogaim tiszták lettek, ennyi. :) Sem fehérebbek, sem erősebbek, sem semmi. :) Pont,mint egy másik fogkrémtől, csak az aloésnak enyhébb az íze.

Az izzadásgátló sem tetszett meg, de ettől még nem szólom le a céget. Ez van. Itt viszont hozzátenném, hogy szeretem a Nivea márkát is, de pl. az egyik Nivea dezodor sem jött be egyáltalán, a többi meg nagyon is. Erről ennyit. :)

A folyékony szappant használom viszont ezer éve és imádom! Kézmosásra sajnálom "elpancsolni", de az arcomat csak ezzel mosom. Tényleg nem csíp, a kisfiamat is néha mosdatom ezzel. Nekem kicsit zsírosodna a bőröm, hajlamos is kipattogásra olykor, de ettől a szappantól tényleg sima, szép, puha, nem zsíros, de nem is szárad ki a felső réteg sem. Az árát sem kell forszírozni nagyon, mert épp szerdán vettem az új adagot, 3500Ft volt, de több, mint 1 évig, vagy majdnem 1.5 évig elég nekem. Úgy már nem drága, ha havi szinten nézem. :) És jó! :)

A szájápoló is nagyon tetszik, mert hatékony és finom az illata, picit fénylik is, de nem ragacsos. Ára? Szerintem megéri, még ha a szokásos boltiaknál kicsit drágább is.

Nem is sorolom, mert felesleges lenne.

Vitamint is szedünk, de nem tudom, jó vagy sem. Nem árt, az tuti. :) Mivel semmi bajom nem volt, nagy csodáról nem tudok a szedése óta beszámolni. A kisfiam is szedi február óta, azaz lassan 9 hónapja. Ez idő alatt nem volt beteg, csak egyetlen egyszer 2 napig picit folyt az orra. Ennyi. Nem tudom, hogy vitamin segít vagy mázlink volt, de szedi továbbra is. Sőt, kéri minden nap! :) 2.5 éves.


Egy próbát megér, aztán akinek bejön, vásárol még, akinek nem, az vesz mást. Ennyi. :)

201. mese
2009. okt. 10. 22:49
Én foglalkoztam ezzel, de nagyon nem éri meg! Az egész ki van fényesítve, bár, valóban, vannak jó termékeik, de alapvetően a pénzre, és a manipulálásra hajtanak. A termékek nálam marhára nem váltak be, és elképesztő, hogy átmossák az ember agyát. Tudom, mert tapasztaltam, pechemre...
200. tixtina (válaszként erre: 198. - Yuhvan)
2009. okt. 10. 22:09

Ez nagyon jól hangzik :))

Esetleg tippeket is adnál,vagy adott az illető,hogy hogyan méregtelenítsünk??

Érdekes,engem nem világosítottak fel ilyen formában,pedig vagy 45 ezret kiadtam egy havi adagra.

Akkor az is a budiban landolt???Szuper:DDDDD

Mondott még valami érdekeset az illető??


Azt még áruld el nekem,hogy egy két éves gyerek is méregtelenítsen?Vagy neki nincsen rá szüksége??

Mielőtt inná a gélt.

199. corinna (válaszként erre: 198. - Yuhvan)
2009. okt. 10. 21:59
pontosan!:)
198. yuhvan
2009. okt. 10. 16:16

Ne haragudjatok, de én most kezdtem el az egészet és tényleges véleményem ill termék tapasztalatom nincs ezekről, de nekem a szponzorom azzal kezdte, "Hogy ha nem csinálod meg a méregtelenítést, akkor semmit sem ér ez az egész és csak azt fogod tapasztalni, hogy a pénzt kiadtad a termék ért és nem is hat ez a szar semmit sem, mivel méregtelenítés nélkül a tabletták és az összes bogyó meg minden 80%-a klotyóba köt ki és nem hasznosul."

Szóval én csak azt mondom, hogy annak akinek nem hat ott nem biztos, hogy egyből a termékekkel van a gond.

197. e80d733f80 (válaszként erre: 196. - E80d733f80)
2009. szept. 24. 12:49
ez az én saját véleményem arról az oldalról
196. e80d733f80 (válaszként erre: 194. - Sz.ildi76)
2009. szept. 24. 12:48
nem szeretem az olyan embereket akik bántják a másikat mert az hisz abban hogy tud változtatni az életén.én elfogadom hogy vannak olyan emberek akik nem akarnak a cégtől semmit,de azért a másikat ne minősítsük már,hogy ilyen meg olyan.semmi értelme a pocskondiázásnak szerintem.
195. e80d733f80 (válaszként erre: 193. - Sz.ildi76)
2009. szept. 24. 12:43
Használod a termékeket és azt osztod meg az ismerőseiddel,hirdetni nem szabad,te vagy az élő reklám.az előadást meg csak az elején a szponzorod tartja,te tanulsz,mert ez egy szakma amit tanulni kell.
2009. szept. 24. 12:21

[link]

Mert itt elég durva dolgokat irnak

2009. szept. 24. 12:17
És ha már munkáról van szó hogy van ez hírdeted és te is előadást tartasz?
192. e80d733f80 (válaszként erre: 191. - Sz.ildi76)
2009. szept. 24. 11:57
Én csak ajánlani tudom,jövőhéten megyek Horvátországba a cég által.ha beleteszed a munkát és van kitartásod nem veszíthetsz vele.
2009. szept. 24. 11:55

Sziasztok


Én is voltam egy termék bemutaton és most csatlakozni lehetne hozzájuk.És tanácsra lenne szükségem aki csinálja hogy megy?És milyen sikerei vannak?Köszi előre is.

190. lászlóka (válaszként erre: 160. - Morkika)
2009. szept. 6. 09:53
Mekkora baromság amit írsz,nekem példának okáért B vércsoportom van és láss csodát mégis megoldotta a gél a gyomorsav problémámat és az allergiás asztmámat is,de a feleségem is B vércsoportú és neki is működtek a termékek a nőgyógyászati problémájában tehát ez az állítás egy kicsit sántít valahol.Egyébként gondolod 32 év alatt nem hozta volna napvilágra a többi cég aki próbálna az FLP nyomába érni.Orvosokról meg csak annyit hogy kb.:10000 orvos és egészségügyes van mára a rendszerben,gondolod ők adnák akkor a nevüket a termékekhez.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook