Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? fórum

Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
189. fd8e423e9e (válaszként erre: 188. - Lászlóka)
2009. szept. 4. 18:53
Köszönöm, a dokinőm is mondta, meg még említett más aloe-s termékeket is, hogy mikor melyiket kell majd szednem, addig el kell jutni!:)
188. lászlóka (válaszként erre: 184. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 4. 18:41
Szia Judit!A folsavra a terhesség első 12 hetében van szükség.
187. e80d733f80 (válaszként erre: 186. - Fd8e423e9e)
2009. szept. 1. 14:02
Szívesen aztán várom a fejleményeket,sok sikert
186. fd8e423e9e (válaszként erre: 185. - E80d733f80)
2009. aug. 31. 16:22
köszönöm.
2009. aug. 31. 07:18
igen,csak akkor,vagy ha az orvos kéri a folsav szedését.sok sikert nektek.
184. fd8e423e9e (válaszként erre: 183. - E80d733f80)
2009. aug. 30. 20:42
Köszönöm. Méhpempőt szedek (nem FLP-est), a teájukat régebben ittam, de hánytam tőle, a fahéjat nem bírja a gyomrom :(((, de a maca-t akkor megrendelem. Meg van folsavas készítmény is, ugye? Azt csak akkor kell szedni, ha már a baba megvan?
183. e80d733f80 (válaszként erre: 182. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 30. 19:47
A berry nectár és a multi-maca jó,mellé a méhpempőt és a teát szoktuk ajánlani.
2009. aug. 30. 15:40
Mi meg vagyunk elégedve a FLP-vel, gyermeket tervezünk a férjemmel, tudnátok tanácsot adni, hogy mik azok a termékek, amelyeket már a bébiprojekt kezdetétől érdemes használni? Jelenleg a berry-t iszom, a zöldségkapszulát és lean-t szedek. Azt hallottam, hogy a multi-maca jó. Van valami más is?
181. tixtina
2009. aug. 30. 15:34

Igenis elvárom,hogy egy több ezer forintos fogrém,rendesen tisztítsa a fogaimat,és legyen fehérek a fogaim,ha ennyi pénzt kiadok.

Különben,minek is?????

Akkor az 500 forintos fogrém is megteszi-meg a szódabikarbóna.

Rámsózták az izzadsággátló stiftet is,ami ugyan természetes anyagokból készült,j-de sajnos nekem az sem vált be-mert a hónaljam szagos volt-már egy óra múlva.

Kaptam ajándékba egy másik stiftet,amit a drogériákban lehet kapni,és maximálisan elégedett vagyok vele.

Mindenkinek más válik be.

180. tixtina (válaszként erre: 163. - Lehoagi)
2009. aug. 30. 15:13
Mi bajod van:D??????!!!
179. e80d733f80 (válaszként erre: 177. - Morkika)
2009. aug. 29. 14:01

Én nem akarok belefolyni ebbe a vitába,de szerintem is tényként közölted az állításodat és ez nem helyénvaló.Én sok emberrel vagyok kapcsolatba akik törzsvásárlóim,barátaim.Mindenkin megpróbálunk segíteni és ennek az üzletnek ez a lényege.Persze vannak olyanok akik nem úgy csinálják ahogy tanácsoljuk és inkább mondják,hogy nem használ mint bevallják nem adtak elég időt annak hogy a termék bizonyítson.Értük kár,de vannak akik visszatalálnak hozzánk és vannak akik nem.Nekem bizonyítottak a termékek 10 éves kisfiam 2éves kora óta asztmás beteg rengeteget jártunk kórházba és az orvoshoz,mióta szedi a termékeket 3 éve azóta nem voltunk kórházba és a házi orvosunk is javasolta,hogy mindent így csináljak ahogy eddig.De tény vannak orvosok akik ezek ellen vannak,mert ők a gyógyszergyáraktól kapnak jutalékot minél több antibiotikumot adnak ki annál többet keresnek.Mi az egészséget kínáljuk és bennünket meg ezért jutalmaznak.Te döntöd el melyik oldalon akarsz állni ahol a betegek,vagy az egészségesek vannak?Én az egészség oldalán állok,és erre büszke vagyok.Csak ennyit szerettem volna a témához szólni.


"Ha egészség van akkor minden van,de egészség nélkül a minden az semmi."


"Az orvos orvosolgat,de a természet az ami meggyógyít."

178. corinna (válaszként erre: 177. - Morkika)
2009. aug. 29. 12:45

Szerintem azt hagyjuk,hogy ki nem tud értelmesen kommunikálni! Olvasd csak vissza az írásaid!

Értsd már meg, nem kell hinni a termékbe!!! Amit használtam tudom, hogy jó! Amit meg nem használtam arról miért kellene azt hinnem, hogy jó??? Vagy egy csomó termék amit nem kell használnom, mert pl. nem vagyok férfi, nincs olyan problémám ami indokolná a használatát... a csoportomban mindenféle ember van, és tapasztalatokat tudunk cserélni, meg van párom, aki pl. mondja, hogy jó az borotválkozás utáni krém, és azt elhiszem, mert tudom, hogy igazat mond, érted már?? Tudom, hogy jók a termékek, mert tudom milyenek a körülmények, de hinni nem kell benne, azért írtam a kutyás példát. Én nem, nem támadok, csak felmegy a pumpám, amikor valaki innen-onnan olvasott szutykokat tényként közöl egy másik fórumom. Olvasd csak el amit írtál! "Az FLP termékei sajnos csak az A vércsoportú embereknek használ,....." ez nekem tény és nem vélemény, de hagyjuk, mert nem vagyunk egy hullámhosszon, sajnálom, ha támadásnak vetted, nem annak szántam, amúgy aki itt támadott az te vagy mégpedig egy 32 éves múlttal rendelkező céget.

Vásárló csábítás, atyagatya ... tényleg hagyjuk, mert már tényleg támadni fogok:)

177. morkika (válaszként erre: 172. - Corinna)
2009. aug. 29. 12:12

Látom, nem tudsz értelmes ember módjára kommunikálni. Én nem beszéltem csúnyán senkivel, a saját tapasztalatomat és gondolataimat irtam le itt. Szerintem azzal, hogy igy beszélsz ismeretlen emberekkel, teljes mértékben jellemez téged. Azt viszont tényleg nem értem, hogyha nem hiszel abban, hogy a termék használ, akkor miért használod? Mert éppen ezt irtad le itt: "Tudod a templom arra való, a termék meg arra, hogy használd!!!!!!!! "

Ez nagyon vicces, az ilyen embereken mint te csak nevetni lehet. Nem vagyok profi a témában, nem állitottam. Itt csak Te támadsz, nem is akármilyen stilusban. Gartulálok az elért eredményeidhez! A vásárlóidat is biztosan ilyen szép szavakkal csábitod el...

176. corinna (válaszként erre: 175. - Tücsimücsi)
2009. aug. 29. 11:03
az biztos, hogy nem:) AZ A FIGURA:)
175. tücsimücsi (válaszként erre: 167. - Corinna)
2009. aug. 29. 10:28
Ha már K.L.A.-t megemlítetted, akkor B.Mikit se hagyjuk már ki:):)
174. corinna (válaszként erre: 171. - Tücsimücsi)
2009. aug. 29. 10:11
látom nem vagyok egyedül a "véleményemmel"...:)
173. corinna (válaszként erre: 170. - E80d733f80)
2009. aug. 29. 10:10

én sajnos nem tudok mosolyogni ezeken, feldühít, hogy miket ki nem találnak, 32év, az nem 1-2....áh...

De jó egészségügyis, akkor te tudod miről beszélek:) Annyira okosakat írtál! Ez az aranyszabály: "csak akkor nem használ ha az illető nem úgy és nem annyi ideig használja ahogy kell"

172. corinna (válaszként erre: 169. - Morkika)
2009. aug. 29. 10:05

Miért kellene elhinni, hogy hat??? Szerinted a nővéremék kutyája hisz a firstbe??? Kurva érdekes módon meggyógyította a sebes fülét! Miért kellene hinni benne? Tudod a templom arra való, a termék meg arra, hogy használd!!!!!!!!

3előadás, húha te profi vagy a termékekben látom!!! Én láttam, hogy készítik, hol készítik stb. Az hogy valaki elmondja, az szép dolog, de amikor látod, az más!

Én prémium kategóriát írtam!

Tudod, ha egy orvos mondja, akkor vállalja fel a nevét, ha meg nem meri akkor meg miről beszélünk??? 4000 magyar orvos a rendszerben van, 7000 meg a régióba, szerinted nekik erről nem kellene tudniuk???

Ne haragudj ennek a fórumnak a címe: Mik a tapasztalatok a Forever Living Product-tal kapcsolatosan?

Szóval a kérdező a cégről kérdez...

A cég= üzlet és termékek!

Tudod nagyon sok orvos mondja, hogy hülyeség, nem használ, ismered azt a szót, hogy gyógyszermaffia? Persze, hogy hülyeség, mert akkor nem kellene méreggel teli gyógyszer senkinek sem...

Persze, hogy legyen véleményed, de a vélemény az vélemény, és nem tény! Sok embernek ez megtévesztő, és te is tényként próbáltad közölni!Ha azt írtad volna, hogy hallottad, meg ezt olvastad...az már, de megtévesztő volt az írásod! Amit én leírok az úgy van, mindennek utánanézhetsz!

171. tücsimücsi (válaszként erre: 170. - E80d733f80)
2009. aug. 29. 09:54

Ezen én is kiakadtam.

Pontosan az ilyen és ehhez hasonló kitalált ökörségek miatt alakult ki az emberekben a bizalmatlanság.

Ha ez igaz lenne, akkor ez a cég 1978-tól számítva pár éven belül tönkrement volna. Mert ugyan ki fog olyan terméket használni aminek nem érzi semmilyen hatását?

De nem ment tönkre, sőt!! 2008-ban a forgalma 2.500 000 000 dollár volt! Akkor miről is beszélünk?


Én is használom a termékeket sőt a családom többi tagja is, és maximálisan meg vagyunk velük elégedve.

170. e80d733f80 (válaszként erre: 167. - Corinna)
2009. aug. 29. 08:57
Tökéletesen igazad van,én is 3 éve fogyasztó vagyok+1 éve forgalmazom azonkívül egészségügyi végzettségem van.de akkora baromságokat lehet itt olvasni némelyik embertől,hogy csak nevetni lehet rajta.a termékek jók és persze csak akkor nem használ ha az illető nem úgy és nem annyi ideig használja ahogy kell.szerintem.a kisfiam b vércsoportú én ab és mégis használ ez meg akkor hogy lehet??????????
169. morkika (válaszként erre: 167. - Corinna)
2009. aug. 29. 08:51

De, komolyan gondolom. Mint ahogy Te azt, hogy ez egy csúcstermék. Nem lehet véleményem? Miért is?

Nyugodj meg, tudom hogy hogyan működik a cég és hogy hogyan készülnek a termékek. 3 előadás alatt végighallgattam. És mint mondtam (csak kicsit szelektiven olvastok és azt ragadjátok ki, amit akartok) a minőségében nem kételkedem. Sőt, ha nem tűnt volna fel, még dicsértem is egy terméket. A fórumot azért linkeltem be, hogy lássátok, ez már egy évvel ezelőtt is téma volt.

De nem ez a biztos tudáspontom, hanem egy orvos... A nevét személyiségi jogok miatt nem irhatom le.

És ha nem kell hülyegyerekek blogjait olvasni (ami egyébként eg fórum, olyan mint ez), akkor itt mindenki hülyegyerek.

Ha nem hiszel a termékben, csak magadban, akkor az gáz. Akkor hogy hiszed el hogy hat?


És utoljára mondom, mert látom nem képes senki felfogni amit irtam. Nem az üzlettel van bajom. Az MLM alapvetően egy nagyon jó dolog. A termékekkel sincs problémám feltétlenül. A fogkrém nekem kifejezetten jó volt. De a többiért nem fizetnék. És ha jól emlékszem, a fórum témája a terméktapasztalatokról szól és nem az MLM rendszerről! Nem kéne egyből nekem esni, hanem ha ennyire felháborit, akkor talán utána kellene nézni. Ja, nem reklámozzák? Nem csodálom... Magát a terméket sem lehet reklámozni. De ez már más, a merketing. És nem ide tartozik. Mint ahogy az sem, hogy nekem mim van és mim nincs. Én nem erről beszéltem, kérlek Te se gyere nekem nem ideillő hülyeségekről.

168. corinna (válaszként erre: 166. - Lehoagi)
2009. aug. 29. 06:13
:) minden szavad aranyat ér :)
167. corinna (válaszként erre: 156. - Morkika)
2009. aug. 29. 06:12

ugye ezt nem gondolod komolyan??? Nem hülye gyerekek blogjait és fórumait kell olvasni, mert ott olyan okosságokat találunk, mint a te hozzászólásodban! 32. évbe lépett a cég, és ez eddig nem derült ki, mi??? Biztos forrásból tudod (egy másik fórumról), nekem tudod mi a biztos forrás? Amit REX és DR. MILESZ vagy éppen K.L.A. mond, nah az biztos forrás!!!

Itt semmiben sem kell hinni... csak magadban! Hogy képes vagy saját magad megteremteni azt amire szükséged van! De gondolom neked mindened megvan! A termékek ügyében meg nem kell vitatkozni, mert ezek prémium kategóriás termékek, mindegyik!Szóval nem érdemes azon agyalni, hogy jó, vagy nem jó...

Elnézést, ha heves voltam, csak ha tudnád, hogy hogy működik ez a cég, és a termékek hogy készülnek, akkor....

166. lehoagi
2009. aug. 28. 23:11
Más fórumok!??! ugyan már...egyébként sokan irigylik a cég sikerét. 30 éves múlt, a cég vezetője gazdasági Nobel-dijas jelölt. 145 országban jelen van, több millió ember teszteli...szerinted ezt lehet egy fórummal lesodorni, de inkább abbahgyom, mert tényleg nem ezért kezdtem bele...mindenki annyira okosnak tartja magát, és mégis havi 100ezret keres napi 10 órás munkakörben...hangsúlyozom, kellenek a pékek, a bankosok, a tanárok, a mozdonyvezetők, hogy mi is élni tudjunk, tehát csak békében!!!!
165. morkika (válaszként erre: 161. - Lehoagi)
2009. aug. 28. 23:07
Senki nem mondta hogy ne legyél rá büszke. Engem is be akartam szervezni, de nem akartam. Kipróbáltam 1-2 dolgot és nem éreztem szükségét. Ennyi. Van, akinek biztosan hat. De nem nekem.
164. morkika (válaszként erre: 162. - Lehoagi)
2009. aug. 28. 23:04

Nem kell nekem esni. Én nem irtam hülyeséget. Olyan dolgot irtam, amit nem reklámoz a cég, mert égő lenne és jó sok pénzkiesés. Mindenki azt hisz, amit akar. Minden esetre van benne valami, ha más fórumokon is olvasni erről.

Ettől még lehet jó a termék, csak nem biztos hogy mindenkinek.

Mindenki abból csinál pénz, amiből akar. Te ebből. De itt nem a pénzkeresés a téma, hanem hogy mik a tapasztalatok a termékkel kapcsolatban. Csak neked lehet véleményed, aki ezt forgalmazod?

163. lehoagi (válaszként erre: 158. - Tixtina)
2009. aug. 28. 22:45
mit vársz el a fogkrémtől!?!?! csalódni egy fogkrémben!??! komoylan gondoljátok!??!
162. lehoagi (válaszként erre: 156. - Morkika)
2009. aug. 28. 22:44
ezt nem tudom, mire alapozod, de kérlek, ilyen hülyeségekkel nevezesd félre a jószándékúakat. egyébként sem hinni kell bennük!!!
161. lehoagi
2009. aug. 28. 22:41
nem értem, miért kell egymást piszkálni...nem kell mindenkinek ezt csinálnia, ill. bármilyen hálózatépitéssel foglalkoznia, mert akkor nem tudnánk mit enni és nem tudnánk mit tanklni a járgányunkba...és igen, 4 éve foglalkozom tanácsadással az FLP-nél és büszke vagyok rá. A csoportomra a vezetőimre, a cégre, a termékekre, a családomra- hogy támogat- és arra leginkább, hogy e miatt nem romlott meg senkivel a kpcsolatom, sőt rengeteg új barátom lett!!! hagyjuk egymást békén, mi tudjuk miért csináljuk ezt, Ismétlem: nem az a cél, hogy mindenki passziv jövedelemre tegyen szert!!
160. morkika
2009. aug. 28. 21:14

Itt egy link, ami egy másik fórum és ezt a témát is tárgyalja:


[link]


fidibusz hozzászólása 2008 09 25 11:26-kor

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook