Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért penészesednek sűrűn a falak? Van valami tipp a megszüntetésre? fórum

Miért penészesednek sűrűn a falak? Van valami tipp a megszüntetésre? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2007. nov. 5. 08:20
Azt hogy miert peneszednek azt nem tudom , csak talagatom, talan azert mivel panellakasban lakom, lehet hogy mindenki nem fut kellokeppen, azaz nem egyenletes a levego igy a falak is egyik meleg masik nem, meg a kinti fal altalaban peneszedik es eppen ezert kint hideg, bent meleg. Kloros vizzel szoktuk lemosni ami egy idore bevalik, kiut ugyan a penesz de kesobbre
2007. nov. 5. 08:20

Szia!

Én úgy tudom, hogy ez a hátránya, ha szipi-szupi új nyílászáróink vannak, semmi szellőzés nincs, és vagy az új falból csapódik ki a víz, vagy a benti pára (főzés, teregetés stb).

Egyik megoldás lehet az ablakba szerelhető szellőtztető, de mi pl ceresitet vettünk (nemtom jól írtam-e), ill. nagyon gyakran szellőztetünk még télen is.

2007. nov. 5. 08:05
Miért penészesednek sűrűn a falak? Van valami tipp a megszüntetésre?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook