Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem tudok 1 lábon megállni? fórum

Miért nem tudok 1 lábon megállni? (tudásbázis kérdés)


2019. febr. 13. 13:45
6. rr00
2019. febr. 13. 13:08
nem emlékszek hogy vizsgálták volna de amúgy köszi a válaszokat, talán ha tovább próbálkozok kicsit egyszesűbb egyensúly fejlesztő meg erősítő gyakorlatokkal akkor kicsit tovább fog menni :)
2019. febr. 13. 11:35

Szerintem nem annyira ez a normális. Bár írod, hogy régóta így van.

Ha orvost kérdeznél, biztosan kivizsgálná.

Soha nem nézték, hogy mitől van?

Gyermekkorban például ezt is nézik a státuszvizsgálatokon.

Ha a látásod okozná, akkor lehunyt szemmel menne.

4. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Rr00)
2019. febr. 13. 08:09
Biztos köze van hozzá a látásodnak is, viszont az izmokon is sok múlik. Amikor pilátesre jártam, sok egyensúlyozós gyakorlat volt. Az elején sokan dőltek-borultak. Aki az órát tartotta, mondta, hogy nem az egyensúlyérzékük miatt van, hanem mert még nem elég erősek az izmaik. Kis idő elteltével tényleg mindenkinek sokkal jobban ment.
2019. febr. 13. 07:18
én az előbb ( egyedül vagyok az irodában ) 2 percig tudtam állni l lábon, az sem egy nagy etwas, de mentségemre legyen mondva hogy már hónapok óta középfülgyulladásom stb van, ami rontja az egyensúlyt.
2019. febr. 13. 06:44
Biztos közrejátszik a látás problémád is, de ez elsősorban koordinációs gond. Sajnos nekem is nagyon rossz az egyensúlyozó képességem, a jóga valamit fejleszt, de nagyon kínlódok vele én is.
1. rr00
2019. febr. 13. 00:44
néha próbálgattam de kapaszkodás nélkül max csk 6 másodpercig tudok megállni egy lábon de mindíg is ilyen rossz volt az egyensúlyom már amióta az eszemet tudom. vajon hogy lehet ezen javítani már ha lehet, és ez lehet hogy azért van mert rövidlátó vagyok plusz az egyik szememre szinte semmit se látok? meg nem nagyon van térlátásom nah mind1 már megszoktam XD már kb baba korom óta így van egy picit nehezebb így közlekedni de nem vészes csak furi h nuku egyensúlyom van :) vagy esetleg az is lehet, h túl gyenkék a lábaim vagy mi? XD előre is köszi ha kapok választ vagy mit XD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook