Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem történik semmi, ha már 5x találkoztunk! fórum

Miért nem történik semmi, ha már 5x találkoztunk! (beszélgetős fórum)


17. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 14. 06:45
Lúzer.
16. da1d16e025 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 15:31
Akkor maradjon egyedül. Miért randizik?
15. K-né Zsóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 15:28
Ez pont olyan mint amikor a sanyarú gyerekkorra fognak mindent. Ő felnőtt ember, ha egy nőhöz hasonlítja az összes többit, akkor hagyd a fenébe, ne te legyél az, aki ápolgatja a sérült kis lelkét.
14. _Berry_ (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 15:17
Te már totálisan bele vagy esve,vagy csak viszket odalent, vagy miért olyan fontos, hogy mielőbb megfektessen? Lehet, hogy tetszel neki, de még nem szerelmes beléd, hogy máris a szádba másszon.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 10:25

Vagy csak még arra is lusta, hogy vegye a fáradságot, és meghódítson magának egy nőt.

Meglehet, hogy olyan teddide-teddoda tutyimutyi langyosvíz, és meglehet, hogy a korábbi kapcsolatából pontosan ezért lépett ki a másik.

Gyorsan járj a végére, milyen is, és megfelel-e neked, vagy lépj tovább.

2022. jún. 13. 09:48

Elgondolkodnék rajt mennyi ideig kell "ápolgatni" a lelkét.

Mert erre a bizalmatlanságra ,nehéz érzelem kimutatásra, sokmindent rá lehet húzni.Ki tudja meddig tart ez nála??

2022. jún. 13. 09:37
Akkor kezdeményezz te.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
2022. jún. 13. 09:36
Tudom róla, hogy nagyon nehezen bízik meg a nőkben, nehezen esik szerelembe, nehezen mutatja ki az érzéseit… Nah de ennyire. Volt egy hatalmas csalódása, azóta ilyen.
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 08:53
Szerintem már az első alkalommal puszit ad az ember a másiknak ha az szimpatikus, ez alap. De ha az ötödik után sem, akkor egy mulya / töketlen pasi, ami nekem már eleve kizáró ok lenne.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 06:21
Legközelebbi találka végén, amikor elváltok, kérdezd meg tőle: adhatok egy puszit? És mielőtt még válaszolna rá, az arcára nyomj egy-egy puszit, és fordulj sarkon, hagyd ott! Utána ne keresd, várd meg, hogy akár net-en, akár személyesen jelentkezik-e. Ha nem, akkor az eddigi idő is csak elpocsékolt volt.
7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 00:38
Ha érdekel akkor kérdezzél rá...
2022. jún. 12. 23:15

Én is így jártam mindig.

Vagy csak unalom űző voltam. Vagy más lányokkal is randiztak. Vagy nem adtam jelét hogy lehetne valami és nem mertek lépni. Vagy nem mertek lépni. Vagy nem tetszettem igazán de programnak jó voltam. Közben meg azt kamuzták várják a talit meg hiányzom meg jó velem lenni. Majd leráztak.


De nálad nem biztos hogy ez van.

2022. jún. 12. 23:05
Hmmm ez valóban érdekes
2022. jún. 12. 22:35
Nem tudom. 🤷🏼‍♀️ Én soha nem találkoztam ilyen emberekkel.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 22:21

Történik, találkoztok, állitólag érdekled.

Ha neked túl lassan alakulnak a dolgok, említsd meg neki.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 22:13
Támadd le. Ha elhúzódik, reménytelen eset.
2022. jún. 12. 22:09

Az utóbbi 3 hétben volt 5 találkozásunk, de semmi nem történik. Elmegyünk meginni valamit, 3-4 órán át beszélgetünk, majd jó éjt és mindenki megy haza. Utána napokig neten folytatódik a beszélgetés, megint találka pár órára, megint megiszunk valamit és hazamegy mindenki.

Állítólag érdeklem, de mégis mintha 2 barát lennénk. Eddig akikkel így találkoztam már 1-2 alkalom után puszit adtak, megöleltek… ő semmi. Amikor beszélek mosolyog, úgymond issza minden szavamat, amikor elválunk ő mondja mindig, hogy alig várja, hogy lásson. De komolyan, hány találkozó kell még ahhoz, hogy történjen valami?

Kicsit egyhangú ez már, és kezdem unni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook