Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért jön vissza állandóan a hüvelygomba? fórum

Miért jön vissza állandóan a hüvelygomba? (beszélgetős fórum)


1 2
43. memimemi (válaszként erre: 41. - Kertiorchidea)
2012. júl. 18. 19:50
Bázikus por? Így kell kérni a patikában? Köszi az ötletet!
42. málna92 (válaszként erre: 41. - Kertiorchidea)
2012. júl. 17. 09:32
Erről még nem is hallottam. Köszönöm az ötletet utána nézek:)
2012. júl. 17. 08:49

Amikor az immunrendszer gyenge, sokkal több baj jelentkezik., a méregtelenítés igen fontos

én pl. a bázikus port szoktam használni negyedévenként 6-8 hétig, napi 1x reggel 1 teáskanálnyit vízben feloldok és megiszom, érezhetően jobban érzem magam tőle a "bőrömben". (patikai szer) ne gondoljatok arra,hogy egy vagyonba kerül, mint általában a méregtelenítő kúrák! (megvásárolható 2,5 kg sima kenyér áráért!)

40. Jázmin1975 (válaszként erre: 39. - Málna92)
2012. júl. 14. 12:12
Jegyezd meg ha valaki megakar csalni az úgy is meg csal!Hiába éred el telón lehet mindig jókor hívtad.Ne vedd rosszindulatnak nem azt mondom meg csal mert ezt csak ő tudja nem más.
39. málna92 (válaszként erre: 37. - Memimemi)
2012. júl. 13. 12:15
Igen tudom, hogy haza is hordhatja, de mindig minden nap együtt voltunk/vagyunk. Ha nem nálam volt akkor dolgozott vagy otthon volt. mindig elértem telón, tehát nem hinném, hogy volt lehetősége megcsalni, ráadásul ennyiszer, hogy minden kezelés után visszajött.
38. málna92 (válaszként erre: 36. - Jázmin1975)
2012. júl. 13. 12:14
Magándokit kerestem , nem él már a telefonszám amit találtam, kórházban ugye 2 hónap mire adnak időpontot. Most a megyei kórházat hívtuk fel, ott adtak egy telefonszámot, az meg vagy foglalt vagy nem veszik fel. Hihetetlen...
2012. júl. 13. 11:46

Végigolvasva a fórumot két dolog merült fel bennem:

1. PCO gyanú miatt miért KELL szedned fogamzásgátlót? Nekem is az van, de nem szedek ezért fogigátlót. Dokim azt mondta, ha gondolom felírja, de nem oszt, nem szoroz e tekintetben...Nem kértem. Egyetértett-halkan.

2. Ha addig nem volt gondod, míg külön voltatok, és egyértelműen nála van a gond, nem lehet, hogy valahonnan "hazahordja"? Nem rosszindulatból és véletlenül sem akarom támadni ismeretlenül, de ált. a pasik a hordozók (kapják-adják).


Az én életemből a strand (és uszoda, fürdő), mint olyan, totál kizárva, tanga szintúgy, csak tiszta pamut alsóneműt hordok és betétekből is kerülöm a nagyon műanyagosat.

Gombára bevált szerek: teafaolaj, sheavaj, natúr joghurt, fokhagyma, rózsaméz. Ezeket jól lehet egymással kombinálni, alkalmazhatóak kivül-belül egyaránt:).

36. Jázmin1975 (válaszként erre: 6. - Málna92)
2012. júl. 13. 10:51

Eddig mit sikerült intézni,magándokihoz mentek?

Van már időpont?

35. málna92 (válaszként erre: 34. - Lencsy)
2012. júl. 12. 13:53
Szeptemberben amúgy is mennem kell PCO miatt nődokihoz, akkor újra felhozom a témát neki. Addig meg óvszerrel...és akkor nem lesz bajom. Közben remélem a párom is eljut valahova, hogy kiderüljön mi a gond nála.
34. Lencsy (válaszként erre: 33. - Málna92)
2012. júl. 11. 19:12
Én szorítok, hogy helyreálljon, mert tudom milyen kellemetlen . Én egy mocskos fürdőjű anyaszálláson szedtem össze mikor a kisfiammal kórházban voltam . A Klion tényleg jó , de gyógyszer + kúp egyszerre !
33. málna92 (válaszként erre: 32. - Lencsy)
2012. júl. 11. 14:18

Kliont is kaptam kúp formában. Csak pamut fehérneműm van, antibiotikumot sem szedek 2 éve, csak akkor amikor a fertőzésre kaptam. Utána meg mindig vettem hüvely ph visszaállító kúpot.

Hát remélem kiderül, hogy mi lehet az oka. Addig meg mindenképp marad az óvszer...

32. Lencsy (válaszként erre: 1. - Málna92)
2012. júl. 11. 12:58
Azért tér vissza , mert borzalmasan nehéz kiirtani illetve gyakorlatilag nem is lehet , mert alap esetben fellelhető az egészséges szervezetben , de mikor az immunrendszer gyengül visszatér :( Jó magam 8 évig szenvedtem tőle hosszabb-rövidebb időszakra ..majd nagyjából két éve nincs már, de ne kérdezd mitől gyógyultam meg , mert fogalmam nincs , de mint az elején írtam bármikor visszatérhet . Az orvosom szerint sok minden közrejátszik a gyógyulásban , illetve abban hogy újra előjön . Nylon-os bugyi , antibiotikum szedése , a partner nem kezelése ..egy fertőzött wc-re való ráülés is kihozhatja . A Klion kúrát én tudom javasolni , mert nálam nagyon bevált . Tabletta + kúp együttes használata . Mivel ez gombaölő és gyulladás gátló elég hatékony ..de hozzáteszem ez sem jön be ,mindenkinél, mert a szervezetünk nem egyforma .
2012. júl. 11. 12:28
még egy ötlet: Gynevac injekciókúra
30. zebracsikó (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2012. júl. 11. 12:27

a legtöbb, megmagyarázhatatlannak és kikezelhetetlennek tartott dolog mögött ez rejtőzik.


Át kéne gondolni, valójában mennyire akarja "magába engedni" ezt a férfit, mennyire bízik meg benne.őszintén.

29. Mariann63 (válaszként erre: 28. - Zsú1965)
2012. júl. 11. 10:27

Ebben teljesen igazad van.Nálunk se jött össze a baba, végül kivizsgálták, és lesújtó eredmény jött ki.A gyulladás miatt sansza nem lett volna babát összehozni.Tehát az ő érdeke is, hogy kikezeljék.Minél tovább vár, később annál nehezebb az urológus, természetgyógyász dolga.

Nálunk egy orosz természetgyógyász gyógyteákkal és energiaátadással kezelte, de még így is sokára lett gyereke.

28. Zsú1965 (válaszként erre: 26. - Málna92)
2012. júl. 11. 09:55
És akár terméketlen is lehet előbb-utóbb, ha őt sem kezelik. Az csak egy dolog, hogy most nem okoz számára tüneteket.
2012. júl. 11. 09:33
Közben telefonálgatok mindenhova, de vicc ami itt megy..szeptemberre akarnak időpontot adni...hát komolyan mondom nevetséges. Magánrendelést keresek most, de azt sem egyszerű találni.
26. málna92 (válaszként erre: 25. - Zsú1965)
2012. júl. 11. 09:26
Nem volt még...és már most kivan akadva, hogy ő nem fog oda elmenni...nem érti, meg hogy nem csak az én érdekem hanem az övé is, mert ha van valami baja akkor amiről nem tud pár év múlva jóval kellemetlenebb lesz mint most túlélni egy vizsgálatot.
25. Zsú1965 (válaszként erre: 15. - Málna92)
2012. júl. 11. 09:11
Nemtudom, hogy a nemibeteg gondozó csinál-e prosztata masszázst, az urológus azzal veszi le a mintát. Párod már volt urológiai vizsgálaton? H még nem, akkor készítsd fel rá:))
2012. júl. 11. 09:03

Ha a párodat kikezelik, és mégis visszafertőződik, sajnos felmerül a lehetősége, hogy ő valahonnan máshonnan visszakapja.(anno én így jártam,vége is lett a dolognak)

Egy jó humorú nőgyógyász mondta egyszer, hogy meg lehet fertőződni egy idegen WC ülőkén is, vagy uszodában, de az ágyban sokkal kellemesebb.

Ja és az én akkori páromnak is volt súlyos prosztata gyulladása.Valószínű összefügg ez az egész.

23. Jázmin1975 (válaszként erre: 17. - Málna92)
2012. júl. 11. 08:56
Hát ha az egyiken nem talállnak semmit menjetek a másikra is nem fogtok veszíteni semmit ha mindkettőre el mentek menjetek el én szerintem.
22. zsanci79 (válaszként erre: 20. - Zebracsikó)
2012. júl. 11. 08:51
Ez milyen érdekes......elgondolkodtatott
21. málna92 (válaszként erre: 20. - Zebracsikó)
2012. júl. 11. 08:42

:D hát a 2. indokot még én is említettem neki idegességemben mikor szakítottunk...de hogy ebben mennyi igazség van nem lehet tudni. De tényleg, 2 év alatt az első fél évben semmi gond nem volt...

Még meg is vádolt azzal, hogy én biztos megcsalom és mástól szedek össze mindent...mondanom sem kell, hogy milyen rosszul esett, mert nem volt semmi alapja a feltételezésének. De ugye most, hogy kibékültünk bekellett ismernie, hogy igenis ő az oka ennek, és nem én...

20. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Málna92)
2012. júl. 11. 08:38

1. nem biztos, hogy csak gomba van a háttérben


2. a párod ellen van a lelkednek ellenvetése, tudat alatt őt akarod magadtól távol tartani.

Amíg vele vagy, sose fog megszűnni véglegesen..

19. málna92 (válaszként erre: 18. - Gavrilo1)
2012. júl. 11. 08:38

Hát a párom kizárt, hogy ezt a diétát végig csinálja...pasik nem hinném, hogy kibirnák és még szerintem én sem. Semmi sajt, tészta, cukor? Hát akkor szinte semmit sem ehetek. Első 2-3 hétben gyümölcs sem. Te jó isten...

Vettem többször hüvely ph visszaállító kúpokat is, hogy a kezelsé után még biztosra menjek, de akkor sem értem el többet. sok natúr hoghurtot eszek amőgy is, 3 üveg grapefruitmag cseppet is elfogyasztottam, vitaminokat is szedtem és semmi.

Ha velem lenne gond, akkor abban a 4 hónapban is lett volna, akkor viszont semmi, teljesen egészséges voltam.

2012. júl. 11. 08:33

A sok antibiotikum, canesten amit szedtél, kentél eddig csupán resegített, hogy könyebben visszafertőződj!

Probiotikum kúra (de ne atv-ben hirdetettett válaszd, mert az semmit sem ér)

Párodnak is ugyanez és mindenféle természetes praktika a gomba kiírtására. A Candida diéta nagyon jó ötlet. Fokhagyma kapszula, immunrendszer erősítés stb.

17. málna92 (válaszként erre: 16. - Jázmin1975)
2012. júl. 11. 08:31
Akkor mindkét helyre kellene mennie...igaz, hogy nincs semmi tünet nála, de valaminek lennie kell, mert én hiába teszek meg mindent...:(
16. Jázmin1975 (válaszként erre: 1. - Málna92)
2012. júl. 11. 08:29

Nekem is ez volt a problémám.Kérdezte egyből a doki nincs páromnak prosztata gyulladása mondtam nem tudunk róla el küldte Urólogúshoz kiderült van.De visszatérő meg mondta még dokim el kéne mennie egy nemibeteg gondózóba börgyogyászhoz.

Mert engem vissza fog így fertőzni mindig.

De neki viszketet is voltak tünetjei.

15. málna92 (válaszként erre: 13. - Zsú1965)
2012. júl. 11. 08:28
Akkor a nemibeteg gondozó nem jó? Mindenképpen urológiára kellene mennie?
14. málna92 (válaszként erre: 12. - Mariann63)
2012. júl. 11. 08:27
Szedek fogamzásgátlót, tavaly még azt is abbahagytam, hátha amiatt lettem fogékonyabb rá, de a fél éves szünetben sem változott semmi. Most muszáj szednem mert PCO gyanúm van sajnos, így fél évig szednem kell mindenképp.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook