Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MIért nem tudom kiírtani Neville ördöghurokját a Harry Potter és a Főnix Rendje PC-DVD játékban? Ha sikerül is állandóan visszanől? MIért? fórum

MIért nem tudom kiírtani Neville ördöghurokját a Harry Potter és a Főnix Rendje PC-DVD játékban? Ha sikerül is állandóan visszanől? MIért? (tudásbázis kérdés)

14. vikiiii (válaszként erre: 8. - Pg007)
2009. máj. 12. 14:30
fel kell venni a láthatatlanná tévő köpönyeget, lemenni az alagsorba és ott 2 mardekáros véletlenül elárulja a jelszót:D
2009. máj. 6. 13:02

na újra felraktam a HP-t és az ördöghuroknál azt kell csinálni ,h az egeret előre-hátra kell húzni és közben nyomni bal gombot és ezt folyamatosan aztán Hermione és Ron is elkezdik és akkor eltűnik az ördöghurok ez 100% (én beállítottam ,h az egérrel varázsoljak nekem úgy könnyebb):)

remélem segítettem

2009. ápr. 18. 18:31
ez nekem is gondot okozott, pedig egyszer sikerült.
11. vikiiii (válaszként erre: 8. - Pg007)
2009. ápr. 18. 18:21
uh úgy emlékszem ,hogy az egyik portrénak kell segíteni aki mardekáros!! nem 100%
10. Emilía78 (válaszként erre: 8. - Pg007)
2009. ápr. 5. 21:20
Én ebbe sajna még nem tudok segíteni, mert a mai napig meg vagyok akadva az öröghuroknál, azt észre vettem hogy mardekárosokkal kapcsolatba is lesz majd valami, de ott még nem tartok. Remélem valaki majd tud segíteni, azt a beállítás dolgot meg fogom nézni. Köszi!! :)
2009. ápr. 5. 21:19
Hű de jó hogy írtok segítségeket. meg fogom próbálni, de még nem volt rá időm. :)
2009. ápr. 5. 17:16

Lenne egy kérdésem.Azt a mardekáros küldit,hogy kell megcsinálni????:(

Csak mert a kép mondja,hogy(a mardekáros banyáé),

hogy segítsek egy mardekárosnak,de mindig elhajtanak!

Please help!!!!!!!:(

Amúgy a Harry Potter és a Főnix rendjére gondolok:)

2009. ápr. 5. 17:14
Figyu ha naon nem megy akkor állísd át a beállításoknál,hogy a nyilakkal varázsolj és akkor menni fog!Nekem is úgy ment:).Persze így majd az egész irányítás megváltozik,de remélem majd menni fog:D
2009. márc. 24. 18:36

tyűű én is rég játszottam de asszem Ronnal egyszerre kellett varázsolni meg kellett várni ,h Ron is célbavegye és egyszerre varázsolni , többször is

de pontosan már nem emlékszem

2009. febr. 13. 16:11
Még mindig nem tudom megcsinálni, nem tud valaki segíteni?
2008. okt. 5. 10:13
senki nem tud segíteni? :(
3. Emilía78 (válaszként erre: 2. - Fcalu)
2008. szept. 30. 21:07

igen és egy mondatban elintézi, hogy old meg Nevill problémáját az égetős varázslattal, hát kösz.


Szóval fel le kell nyomtt bal egér gombbal húkodni az egeret és úgy csinálni, a varázslatot, és néha csinál is Piroinició vagy hogy kell írni varázslatot, akkor eltűnik az ördöghurok, de abba a pillanatba vissza is nől.

Néha Ron megkérdezi, hogy segíthetek? És nem tudom hogy kell bekapcsolni őt is, mert én úgy veszem ki a szavaikból hogy mind a négyőjüknek kellene egyszerre csinálniuk, de egyszerűen sehogy se jövök rá. :(

2008. szept. 30. 18:33
Nagyon rég játszottam már vele, és nem emlékszem, hogy mit kellett csinálni. :-( Néztél már végigjátszást hozzá?
2008. szept. 30. 18:26
MIért nem tudom kiírtani Neville ördöghurokját a Harry Potter és a Főnix Rendje PC-DVD játékban? Ha sikerül is állandóan visszanől? MIért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook