Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ismétli a sors önmagát? fórum

Miért ismétli a sors önmagát? (beszélgetős fórum)


27. Cyntia
2009. ápr. 17. 22:45
Köszönöm, kedves vagy. Én ezt már rég alkalmazom. Tényleg jó..
26. Cyntia (válaszként erre: 25. - 4f81244307)
2009. ápr. 17. 19:45
Várom és köszönöm.
2009. ápr. 17. 19:25
Szia Cyntia, nagyon megértelek, tök hasonló helyzetben voltam én is. Ő is akarta a babát? Azért tudd ám, hogy a férfiak is ugyanolyan nehezen élik meg, ha hirtelen egy egészen más életstílust (és ehhez hozzátartozik az ÁTMENETILEG nemvonzóvá váló nő) kell elfogadniuk. A gyerekkel voltaképpen véget ér az élet - és elkezdődik egy új élet. Nehéz ám átszokni! Persze nálunk is szakítás lett a vége (nyugi, most már jönne vissza), de hidd el, minden úgy történik, hogy a végén jó legyen. Nemrégiben olvastam épp egy cikket arról, hogy miért történik mindig ugyanaz velünk, miért ugyanolyan rosszak a kapcsolataink és hogyan lehet változtatni ezen... majd megkeresem és belinkelem Neked, nekem sokat segített megérteni az egészet, és azt hiszem, valami változásfélét is elindított.... elmondanám a lényegét, de jobb úgy, ha egészben olvasod, szóval igyekszem megkeresni, addig kitartást!
24. 852308703c (válaszként erre: 23. - Zizisicc)
2009. ápr. 17. 18:58
Teljesen igaz amit ide leirtal...igen nem szeretem magam annyira hogy magam legyen nekem a legfontosabb...ne erts felre nem utalom magam..de ha elegge szeretnem nem tortenne mindig ugyanaz..es nem masok a hibasok azert ami velem tortenik..hanem en mert hagyom hogy megtortenjen...
23. Zizisicc (válaszként erre: 22. - 852308703c)
2009. ápr. 17. 14:44

Nekem ebből az jön le - de javíts ki, ha tévedek - , hogy mindig másokat helyezel magad fölé, magad elé, és ezzel alárendelt szerepet veszel fel a másik emberrel szemben. Nem nagyon tudod, hogy Neked mi lenne a jó, vagy hogy mit is akarsz, vagy ha tudod is, nincs elég bátorságod, hogy kiállj a magad elképzeléseiért. Miért áldozod fel magad? Miért akarod, hogy minden áron elfogadjanak, és hogy szeressenek?

Miért nem szereted annyira magad, hogy azt nézd, Neked mi a jó? És itt nem önzőségről, hiúságról, nagyképűségről beszélek!

22. 852308703c (válaszként erre: 21. - Zizisicc)
2009. ápr. 17. 10:04
Ha nem lennek naiv es ha tudnek lenni kevesbe segitokeszebb...mert jo dolog segiteni masokon de nem ugy hogy kozbe a sajat elkepzeleseimet keresztul huzom hogy segithessek..."kevesbe kene jonak lennem" ..valahogy kozbe magamra is gondolni ne csak arra hogy onfelaldozoan masnak jot tegyek...
21. Zizisicc (válaszként erre: 20. - 852308703c)
2009. ápr. 15. 09:51
.... először is nézd meg a hasonlóságokat .... az ő viselkedésükben, a Te reakcióidban ..... aztán gondold végig azt is, hogy nem lehet-e az, hogy ők csupán tükröt mutatnak Neked, mert benned is megvan az, ami Téged idegesít bennük .... lehet, hogy azon kell változtatnod ....
2009. ápr. 15. 09:46
Az eletembe mindig kulomvbozo emberek ugyanazt kovetik el ellenem..mindig mas ev, mas ember, es megis mindenki ugyanazt koveti el ellenem...meg kene valtoznom!! csak az a baj nem tudom hogy kell neki kezdeni....:(
19. o.andi
2009. ápr. 13. 19:03
igen van ilyen...furcsa a sors...nemde:-)
2009. jan. 27. 21:57
HAt van ugy hogy meg kell valtozzunk..es mivel a sors nem allhat mellenk oda, hogy: "valtozz meg testverem" igy akadalyokat gordit...es at kell lepnuk es ha atleptuk...akkor azt jeleni valtoztunk valamit...de ha nem ujbol es ujbol feladja a sors a lecket mig meg nem valtozunk.
17. Cyntia (válaszként erre: 16. - Évi75)
2008. nov. 20. 20:24

Hát igen: minden bizonnyal volt olyan, hogy hisztim volt, mert a hormonok.. De nála most biztos több a hormon..: mert döntse már el, hogy mit akar. Vagy legyen normális, vagy legyen vége.

Mert ez a csiki-csuki senkinek sem tesz jót. Nekem nem: a gyereknek meg mégúgy se!!!

16. évi75
2008. nov. 20. 20:22

Azt is vedd figyelembe, hogy nálad is dolgoznak a hormonok. másképp látsz dolgokat, esteleg depi, vagy egy kis hiszti lehet. nem is érzed, de ott van.

és azért mert hiztál, azért arról ő is tehet! (itt mosolygok) hisz ő is OTT volt veled pár hónappal ezelőtt!

nem irigyellek amugy, mert ilyenkor lenne a legnagyob szükésg a párunkra. nem igazán tudok okosat írni neked.

15. Cyntia (válaszként erre: 14. - Buhu bahu)
2008. nov. 20. 20:13

Bocs, csak most látom, hogy kérdeztél itt.

Változás folyton van valami: rapszódikus.

MOst megint rossz, de 2 napja még jó volt. Én nem értem mitől ez a hullámzás. ÉRthetetlenül nézek ki a fejemből. És a megoldáson gondolkodom..

14. buhu bahu (válaszként erre: 12. - Cyntia)
2008. okt. 31. 15:55
Van e valami valtozas Cyntia?
13. Dzseki (válaszként erre: 8. - Cyntia)
2008. okt. 29. 13:04

Úgy látom a férjed nem igazán gondolt bele, milyen is leszel, mikor terhes vagy. Most meg látja és nem kíván.

Beszéld meg a férjeddel, hogy ez bizony teljesen természetes, hogy rakódik az ember lányára, mikor terhes.

Ennyit meg kéne értenie.

Próbálj majd lefogyni, miután megszületett a baba!

12. Cyntia (válaszként erre: 11. - A1baa7edcc)
2008. okt. 25. 10:46
KÖszönöm: mind az együttérzést, mind a jótanácsot.. Köszönöm!
11. a1baa7edcc (válaszként erre: 8. - Cyntia)
2008. okt. 24. 11:49

Nerm csodalom, hogy magad alatt vagy, ugyanezt ereznem.

Probalj meg elhatarolodni kicsit tole es arra osszpontositani, hogy valami belso harmoniat onmagadban kialakits! Most nem az a fontos, hogy o mit gondol, az ido pedig majd kidolgozza a dolgokat.

10. Cyntia (válaszként erre: 9. - Buhu bahu)
2008. okt. 24. 01:23

Nem is csesztet: csak egyszerűen nem foglalkozik velem sajnos.

És lassan már a teljes magamat feladom, hogy ittmaradjak vele..

2008. okt. 24. 01:21

Brutalis..Mi a fenet gondol, hogy majd varandossan nem hizol egy kgt sem..??

Kul az en parom is egy ideig cseszetett, h fogyjak le..tudom mennyire rossz erzes..

Csak az a baj, h a draga ferfiak mind azt hiszik, h ok tokeletesek...Nekem is elegge levolt az onbizalmam tiporva, nem szabad hagyni!!!

8. Cyntia (válaszként erre: 7. - A1baa7edcc)
2008. okt. 24. 01:04

Persze: én állandóan a "probléma" megoldásán dolgozom. Leülök és beszélek és kérdezek, de nagyon sok idő alatt csak annyit sikerült kihúzni belőle: hogy azért nem kíván, mert nagy a combom..

De hát ez meg már milyen???

7. a1baa7edcc (válaszként erre: 6. - Cyntia)
2008. okt. 24. 00:39
Beszeltetek errol mar oszinten, hogy konkretan miert ilyen?
6. Cyntia (válaszként erre: 5. - Zizisicc)
2008. okt. 24. 00:26

sajnos nem gondolom, hanem így van..

Nem kíván, mert: nagy a combom. Nem beszélget velem és ellenségesen viselkedik. Nekem kell meglepit okozni neki, de annak sem úgy örül, ahogy kellene..

És közben egyéb más elfoglaltságot talál magának: internet és nyalánkságok.

2008. okt. 24. 00:12
Mi történt? Miért gondolod, hogy a párod nem akar Benneteket?
2008. okt. 24. 00:02

Szerettem volna már régen családot.. Az ez előtti is tönkrement. És a mostani kapcsolat sem áll a helyzet magaslatán sajnos. A pocaklakóm 8 hónapos jelen pillanatban. De a kedvesem 2 hónapja olyan, mintha csak azért lenne, hogy megnehezítse az életemet. Amikor elkezdtük: álompár voltunk.

Így tönkre kell mennie egy kapcsolatnak csak azért mert nagy a hasam? Vagy azért mert a "királyfi" lehet, hogy menekülne a felelősségvállalás súlya alól?

Miért nem sikerül boldognak lennem?

2008. okt. 23. 23:59

Szia Cytnhia!

ne haragudj, de szerintem kicsit bovebben ird le amit gondolsz, mert igy nehez tanacsot adni.

Mindenesetre remelem megfog oldodni a problemad

2. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Cyntia)
2008. okt. 23. 23:58
Ha mindig ugyanazzal találod szembe magad, az azt jelenti, hogy még nem találtad meg a jó megoldást. Valamit még nem jól csinálsz, valamire még nem jöttél rá, valamit még nem tanultál meg. Addig fog ismétlődni, amíg nem találod meg a helyes utat.
2008. okt. 23. 23:54

Én a leghalálosabb komolysággal mondom, hogy igyekszem változni és változtatni, de mindig ugyanazzal találom szemben magam. Ki érti ezt?

Hogyan oldjam meg? Családalapítással, a párommal kapcsolatos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook