Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek hány éves kortól gáz, ha valaki semmit sem ért el az életben? Ha nem valósította meg önmagát? fórum

Szerintetek hány éves kortól gáz, ha valaki semmit sem ért el az életben? Ha nem valósította meg önmagát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. Ágio8405 (válaszként erre: 81. - Tumbo2)
2023. aug. 24. 18:28
Szia. Mi lett a kezelés eredménye? Sikerült?
83. Ágio8405 (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 18:25
Esküvőt nem csak nagy násznéppel lehet tartani. Az én férjem sem akart olyat. Ezért elutaztunk egy távoli tengerpartra esküvőt tartani, ahol csak mi voltunk. Vagyis aztán még két magyar pár ott volt, mert ők épp ott nyaraltak és fakultatív programon jóba lettünk, így meghívtuk őket.
82. Bichi (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 16:25
Te vagy totál zakkant vagy, vagy egy troll...
81. tumbo2 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 15:47
nem volt puccparáde.17-én voltunk,meg az anyakönyvvezető.ebéd után mindenki ment haza.szerintem inkább a vejem anyjának volt megnyugvás,pár hónapra rá meg is halt.
2023. aug. 24. 15:35
Olyan ember akarjál lenni, aki nem lép át a Másvilágba.
79. globus (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2023. aug. 24. 15:07
Azért nálunk általában véve, ha valaki nagykanállal gyűjti az élményeket, jellemzően utazásra gondolok, ritkán jár együtt öreg napokra szánt megtakarítással...🙃
2023. aug. 24. 14:50
Mennyi közhely...
77. michelle.r (válaszként erre: 70. - Kacsahercegno)
2023. aug. 24. 14:50
Oh, az én gondolataimat is kiolvastad a fejemből. 🙃
76. michelle.r (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 14:49
Kezdem nem érteni, miről szól ez a fórum. De gyakorlatilag semmire érdemben nem reagálsz. Csak pufogtatod a közhelyeket, mintha könyvből olvasnád.
75. Kacsahercegno (válaszként erre: 72. - Krisztikrisz)
2023. aug. 24. 14:26
De mi ebben a másság? Nagyon sokan nem akarnak házasodni, nem akarnak gyereket, teljesen normális hogy valaki nem szexel érzelem nélkül (meg persze az ellenkezője is), rengetegen aggódnak azért hogy vajon túl öregek-e hogy belekezdjenek valamibe, hogy magányosak lesznek idős korukban stb... Ezek szerintem teljesen felvállalható, átlagos dolgok. De jahm, valami oka biztos van, hogy ennyire ráfixál valaki, hogy mások mit csinálnak.
2023. aug. 24. 14:25
A szerelem egy természetes, organikus dolog, a házasság meg az esküvő viszont már társadalmi kreálmányok.
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Krisztikrisz)
2023. aug. 24. 14:22
Pont hogy azért nem akarnék fullos esküvőt, mert én magastól teszek rá, mint gondolnak az emberek. És pont, hogy nincs bennem megfelelési kényszer, ha lenne, akkor tartanék esküvőt, meg kötnék házasságot. A házasság sem annyira magától értetődő dolog, inkább társadalmi kényszer, elvárás, ugyanúgy, mint a szüljél gyereket..
72. krisztikrisz (válaszként erre: 67. - Kacsahercegno)
2023. aug. 24. 14:18
Szerintem csak szégyenli a másságát, hogy sok mindent másképp gondol és inkább az önmeghasonlást, a másoknak való megfelelést választja, mintsem hogy a saját életével foglalkozna.
2023. aug. 24. 14:15
Igaz, nincs egységes recept mindenki életére.
2023. aug. 24. 14:14
Oksi... 🤦‍♀️ Amúgy közben feltűnt hogy nem is a hozzászólásokra reagálsz, hanem csak leírod ami épp eszedbe jut, úgyhogy nem tudom minek írogatok itt. :D
2023. aug. 24. 14:14
Meg ugye ha van egy luxusesküvő, vagy luxuslakodalom, sokezres tömeggel, valami csillivilli helyen.. Michelin csillagos szakácsokkal stb stb.. Tengerparton. Nos, annál nagyobb a bukás, ha nem jön össze és elválnak..
2023. aug. 24. 14:10
Akik igazán szerelmesek, azok eleve minden együtt töltött napjukat ünnepként élik meg és nem szorulnak rá arra, hogy párszáz, vagy ezer ember előtt fürdőzzenek a boldogságban. Pláne nem kell ehhez papír. Vagy maximum mi ketten és egy harmadik ember, aki összead, bőven elég..
2023. aug. 24. 14:08
Akkor tegyél így, tartsd titokban. Amúgy ez amiket írsz.... Szóval nem _kötelező_ házasodni, nem kötelező érzelmek nélkül szexelni stb. Élj úgy, ahogy te szeretnél. De full butaság ezeken rugózni, hogy mások mit meg hogy csinálnak. Meg hogy gáz-e ha valaki 50 évesen ilyen meg olyan. Meg mások mivel töltik a napjaikat, ami neked esetleg nem tetszik vagy nem értesz vele egyet. Csak a fontosabb dolgoktól veszed el a saját idődet, energiádat.
2023. aug. 24. 14:06
Persze pár rokonnak, barátnak elmondhatom, hogy járunk, de az esküvő és a lakodalom szerintem egy puccparádé inkább. Mintha saját magukat ünnepeltetnék.
2023. aug. 24. 14:05
Hát a szerelem az egy intim dolog. Rajtam és a szerelmemen kívül szerintem senki másra nem tartozik.
2023. aug. 24. 14:02

Igen, az esküvő meg ugyanaz mint egy orgia, ennyi erővel...


Te aztán jól elvagy itt. :D

2023. aug. 24. 14:00
Amikor meg egy harmadik félnek kiadjuk a szerelmünket, vagy világgá kürtöljük a boldogságunkat az miben különbözik attól, minthogy őt is bevonnánk az aktusba? Ez elég perverz dolog, ha jobban belegondolunk..
62. krisztikrisz (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:49

"A szex szerelem nélkül nem túl sokat ér, persze feszültségcsillapításnak jó lehet adott esetben. De ennyi erővel egy szexrobottal is szexelhetne, az sem érzésből, szerelemből csinálja..."


Még annak sem. Inkább egyfajta sikerélmény hogy kellettél valakinek. De ez is otthagyhat bármikor, mint ahogy történik is, szó nélkül lelép az illető, mert nem veled képzeli el, de azért megfektetni jó.


Én testnevelésnek szoktam hívni, mert kb. annyit is ér, ha nincs meg az a plusz. De ez nem feltétlenül szerelem, sokszor a minimális spiritusz sincs meg az emberekben.

2023. aug. 24. 13:48
A szerelem egy intim dolog, az csak a szerelmespárra tartozik. Ezért sem értem az esküvőket. Mintha bizonygatni akarnák a külvilágnak, hogy milyen boldogok. NEM! Elég, ha csak ketten tudják. :))
2023. aug. 24. 13:45
Érdekes amúgy, mert én a házasságnak nem feltétlen vagyok a híve, viszont a tartós, szeretettel teli párkapcsolatnak annál inkább.. De azért ne házasodjon senki, ha 5 év után elválik a párjától. Nyilván legyen meg a hűség, meg ilyenek. De ha én szeretem a páromat nem kell hozzá pap, aki papírt ad ehhez, az csak formalitás.. Az esküvőkért sem vagyok oda pont emiatt, én a szerelmemet szeretem, elég ha őneki bebizonyítom, nem kell oda a falu népe, hogy bizonygassam nekik...
2023. aug. 24. 13:41
Ezt te így gondolod, más meg máshogy. Az a lényeg, hogy te akkor ne csináld fűvel-fával, ne azzal foglalatoskodj, hogy más hogyan éli az életét, amíg azzal nem árt neked vagy másnak...
58. krisztikrisz (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:41

"De a szerelmet mindenki megérdemelné, mindenkinek járna."


Jó hogy feltételes módban írtad, mert nem mindenkinek jár. Sőt, a követelőzés egy hibás gondolkodási mód. Nekem se jár sok minden, de amit kapok, azt megköszönöm.


"Nem nézem le a gyári melóst se. Az is értékes munka. Mert van miért felkelnie, nem 0-24-ben alszik otthon."


Igen, ha így nézzük egy utcaseprő is hozzátesz az utak tisztaságához. Egyszer próbáld ki amikor rendben van a porta. Felemelő érzés!


Ha meg valaki 0-24-ben alszik otthon, azt se kell lenézni, rengeteg depressziós van az országban, meghalt egy szerette, elhagyta a párja, nincs munkája, kényszerbeteg, szociális fóbiás, stb...


Sokszor erejük sincs felkelni.

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Krisztikrisz)
2023. aug. 24. 13:40
Lehet, hogy valakinek huszonévesen megvolt fél Pest mondjuk, az ilyeneket valahogy mégsem tudom irigyelni.. Mert egy idő után kiég abban, hogy szerelem nélkül szexel minden jöttmenttel, utána meg eldobják őt, mint a taknyos papírzsebkendőt. Lehet valaki 30-35 évesen találja meg a szerelmet és akkor NEM házasságról beszéltem. Lehet érdemesebb várni egy kicsit. Nem belefutni ész nélkül minden nemi szervbe, már bocsánat...
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Krisztikrisz)
2023. aug. 24. 13:36
Én kicsit sajnálom is őket. Ezért sem irigylem azokat, aki mondjuk 100+ emberrel szexelt. Szerintem ez nem érdem, ez azt jelenti, hogy 100+ embernek volt egy húsdarab, semmi egyéb. A szex szerelem nélkül nem túl sokat ér, persze feszültségcsillapításnak jó lehet adott esetben. De ennyi erővel egy szexrobottal is szexelhetne, az sem érzésből, szerelemből csinálja...
55. krisztikrisz (válaszként erre: 42. - Dad1f54482)
2023. aug. 24. 13:35
Egy srác családjának leégett a háza, pedig komoly pályára készült, kénytelen volt otthagyni az egyetemet, helyette segít felépíteni a romokban álló házat. Mekkora szeretet van ennek a gyereknek a családja iránt? Lehet hogy egy építőipari mesterséget fog kitanulni. Akkor ő most rossz ember, vagy sikertelen ember? Kinek a szemében? Mert a családja szemében biztos hogy nem! Ezek is olyan relatív fogalmak. Ő például ezzel a helyzettel majdnem teljes kudarcra van ítélve, mégis próbálja másként látni a dolgokat. A tévében volt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook