Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért fázok állandóan? Na jó, nem állandóan, de mindjárt kifejtem :) fórum

Miért fázok állandóan? Na jó, nem állandóan, de mindjárt kifejtem :) (tudásbázis kérdés)


18. eandi78 (válaszként erre: 16. - Valakivagyok1984)
2015. febr. 26. 21:12

Mintha én lennék:) Én ennek ellenére 0 fokban futni járok (lehet jobban beöltözök, mint mások), télen uszodába, ahol hideg a víz és utána jobban érzem magam. Ja és télen-nyáron kerékpárral megyek munkába (napi 12 km). Influenza és taknyos-köhögős betegségek elkerültek, úgy, hogy mindenki beteg volt körülöttem. Csodálkoztak is, hogy a mindig fázós soványság nem beteg. Vitamint nem szedek.

Szóval olyan nagy baj nem lehet velem:) A vérnyomásom meg inkább legyen alacsony...

17. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 15. - Gardengabi)
2015. febr. 26. 14:50

Vagy Floridaban:-)

45fok volt amikor kint voltam! Isteni volt:-))

2015. febr. 26. 14:48

Én már megszoktam..állandóan fázok..21 fok fagyhalàl nekem.Éjjel 22,5fok van birka takaroval,pléddel,köntösbe,poloba es pizsamaba kibirom.

Párom egy száll boxerba nyari takaroval:-)

5 eves kislanyom 1 teli takaroval leizzad..

Tuti velem van gond..ez nem normalis dolog

2015. febr. 25. 19:59
Azt hittem ez csak az én problémám!!! A családom se ért meg, azt mondták beteg vagyok, de nem! Voltam vérképet csináltatni, nincs vele semmi baj, a doki is azt mondta öltözködjek jobban fel. A nyári melegeket simán bírom, és szeretem is, de a tél elviselhetetlen! Lehet, hogy mi azok a fajták vagyunk, akiknek szeptemberbe le kéne feküdni, és csak májusba felkelni? Esetleg a telet afrikába tölteni?
2015. febr. 25. 18:55
azért jó látni, hogy nem vagyok ezzel egyedül :) párom így is egyszál pólóban szokott lenni, úgyhogy fentebb nem nagyon vehetem már a fűtést. meg az az érdekes, hogy napközben a munkahelyen nem fázok, pedig ott nincs több 21 foknál, itthon is csak este fázok, napközben nem...na mindegy, marad a sok pulóver meg meleg tea :)
13. katus3
2015. febr. 25. 13:09
Sziasztok! Nàlunk a 27 fok a megfelelő otthon. Mindenkiről folyik a víz amikor jön hozzànk, mi megszoktuk, így jó. Igaz vékony nadràgban és pólóban vagyunk. :-)
2015. febr. 25. 09:15
Szintén a fagyosak táborát erősítem. :) 25 fok alatt otthon a lakásban megfagyok, ha nem csinálok semmit. Sok pulcsi, meleg tea, forró csoki. És nem vagyok beteg, ami ezt okozhatná. Egyszerűen így vagyok kitalálva ovis korom óta.
2015. febr. 25. 08:41
25 fok alatt én is használhatatlan vagyok. Otthon könnyen vagyok, mert sok pulcsi és takaróban ülök, de munkában nem lehet. Így próbálom úgy állítani a radiátort, hogy 25 fok legyen. Erre bejönnek mások és kitárják az ablakot, hogy itt biztos 30 fok van. Számomra az érthetetlen, hogy kinti 0 fok mellett, hogy lehet egész nap kitárt ablakkal és hideg radiátor mellett ülni. Utána meg 2 hetente betegek és állandóan köhögnek. Nálam 21 fok körüli hőmérséklet akkor normális, ha takarítok. Illetve sportolás, fürdés után idei-óráig jó az alacsonyabb hőmérséklet. Nálam a pulzus és vérnyomás alacsony alapból azért vagyok fagyosabb okosok szerint.
10. ec7efbffe4 (válaszként erre: 1. - Fiabesca)
2015. febr. 25. 06:32
Vércukor szint ingadozása is okozhatja.Csináltass egy vérképet!
9. Misaki Itó (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2015. febr. 24. 21:13
Jaa,25fok alatt,használhatatlan vagyok:)
8. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Fiabesca)
2015. febr. 24. 21:11
És ha gázcirkós, gondolom ablakok is kicserélve; gyakrabban szellőztetni, mert hiába 23 at mutat, abból 2 fok az elhasznált levegő.
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - 25800e2d09)
2015. febr. 24. 20:56
De vannak, akik nyáron is fáznak. :)
6. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Fiabesca)
2015. febr. 24. 20:54

Ugyanez a helyzet nálam, már a harmadik télen, novembertől. Na, nem sorolom, miket próbáltam.

Ami bejött: du 16: körül letusolok, másik pulcsit, nadrágot veszek fel. Így kibírom 20: ig, akkor megint tusolás, pizsama, és 21:30 körül ágyba bújok. Ez jött be. :)

5. BESTia ☺ (válaszként erre: 2. - Fiabesca)
2015. febr. 24. 20:29
Haveromnál míg egyedül lakott folyamatos volt a 26 fok. Így érezte jól magát, így tudott reggel felkelni.
4. 25800e2d09 (válaszként erre: 2. - Fiabesca)
2015. febr. 24. 20:22

én nyáron 30 fokban tűző napon érzem jól magam, minden más jégverem.


bent a melóhelyen 25 fok volt, mindenkiről szakadt a víz az én kezem éppen nem volt hideg (de legalább nem fagytam meg :D )


szóval igen, a jelenség ismert. és nem hiszem hogy a korom miatt mert már egész kicsinek is ilyen voltam. betudom annak hogy trópusi állat vagyok, nem tudsz ellene tenni csak annyit hogy felöltözöl :)

2015. febr. 24. 20:06

Igen,más is.

Akkor is vegyél fel még egy pulcsit!

2015. febr. 24. 19:57
A lakásban folyamatosan 21-23 fok van (cirkó fűtés), viszont esténként pulóverben is fázok. Hallottam már olyanról, hogy a fáradtság miatt fázik valaki, de azért este 7-kor még nem bújhatok ágyba, hiába vagyok álmos...ilyenkor jön az, hogy több pulóver, köntös, stb. Ezzel nincs is baj, mert általában rétegesen öltözködök, de úgy gondolom nem normális, hogy néha 23 fokban is vacogok...más tapasztalt már ilyet? Ha igen, mit tehetnék ellene?
2015. febr. 24. 19:55
Miért fázok állandóan? Na jó, nem állandóan, de mindjárt kifejtem :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook