Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért chatelnek a férfiak más nőkkel, amikor párkapcsolatban vannak? fórum

Miért chatelnek a férfiak más nőkkel, amikor párkapcsolatban vannak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. Lávli
2019. nov. 23. 07:54
Lehet, úgy jobban férfinak érzik magukat.
2019. nov. 23. 07:51
Tudja a fene és a nők miért?
79. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - 2aad45af84)
2014. okt. 21. 18:16
Mert a párjuknak már minden kérdését, és minden válaszát tudják.
78. gribedli*** (válaszként erre: 69. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 20:00

Ha együtt vagytok a nap nagy részében és össze vagytok zárva, nehezebb is időt találnia a chatelésre, ezért nem értem, miért ragaszkodik ehhez, és te miért hagyod? Az összes leírt dologból én arra jutottam, hogy ilyen körülmények között sem bízhatsz meg benne, ha még így is ezen jár az esze. Más lenne, ha már házasok lennétek, akkor a törvény véd téged, mint megcsalt felet, de az eljegyzéstől náluk évek is eltelhetnek, mire eldöntik, hogy házasodnak-e.


Persze, ha valaki eljátsza a hattyú halálát (az ukránok különösen értenek hozzá) és a pasi kellőképpen hülye, akkor gyorsabb a házasság, lévén neked semmi bajod nincs akkor sem, ha nem vesz el, eu polgár vagy, odamész, ahova akarsz. Az nem eu országokból jövőknek meg tartózkodási engedély kell, így hamar kikuncsorogják, hogy legyen házasság. Tekintettel rád nem lesznek, nyugi, azt elfelejtheted. Ha komoly kapcsolatot akarsz vele, legyél konkrétabb, vedd a kezedbe a dolgokat egy kicsit jobban! De csak akkor, ha megéri és biztos vagy benne, hogy a többi chates barinőt egyrészt dobta, másrészt nem volt köztük személyes kontakt. Bár a te döntésed, te tudod, nem vagy már itt, de hátha olvasod:)

77. gribedli*** (válaszként erre: 61. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 19:34

Oh, én ebben a 3 nemzetiségben egyáltalán nem látok semmi furcsát, úgy értem, pont az a 3 hely, ahol nagy a szegénység és célpont Olaszország. Mivel az olaszoknál a legkönnyebb ezeknek szerezni egy tartózkodási engedélyt, a többi ország a bevándorlókkal szemben sokkal erélyesebben lép fel. Ezek egyike sem Eu tag és ha Ukrajna európai ország, esélye nulla, hogy felvegyék.


Nem véletlen, hogy annyira pedáloznak egy olasz pasiért, hiszen nekik jó kis ugródeszka lesz. Azért is, mert írtad, hogy eljegyeztétek egymást, de az eljegyzés az hivatalosan semmi, vagyis a pasid facér.


Szerintem nem nehéz megtartani egy olasz pasit. Nem nehéz megakadályozni, megelőzni azt sem, hogy félrelépjenek. Persze vannak reménytelen esetek, de azért ne tévesszen meg senkit, hogy ők nagyon udvarolnak, aztán az utolsó pillanatban visszavesznek és semmi konkrétum:)


De a helyedben nagyon vigyáznék, mert eleve az ukránok, latin amerikaiak, ázsiaiak ki vannak éhezve, hogy könnyen gyorsan állampolgársághoz jussanak és bármire képesek, ha erre van egy minimális remény. Nem érdekli őket, ha utána otthagyják, de akkor már itt vannak és slussz.

76. szomatikus marker (válaszként erre: 61. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 15:21
....és te miért mentél bele,a kérdés is költői?:((Mivel már nem vagy itt:((
75. fef1fd74b5 (válaszként erre: 72. - Eb85e22a13)
2014. okt. 19. 14:45

Gondolom ezeknek volt egy előzménye is ami beszélgetéssel kezdődött és átment flörtbe.

Vagy csak a hasára ütött és elkezdett flörtölni a nőkkel?

Bár a mai világban ezen sem lepődök meg.

74. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 14:38

...függőség a részéről, semmi más. Élvezi a függetlenségét amíg lehet....hogy később is megmarad-e az csak rajtatok múlik.


Beszélni és beszéltetni kell erről - sokat. Sok sikert.

73. eb85e22a13 (válaszként erre: 12. - Kriszta773)
2014. okt. 19. 14:38
Most olvasom, hogy ugyanazt irtuk...:) Na,mindegy..:)
72. eb85e22a13 (válaszként erre: 10. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 19. 14:36

Más a beszelgetes , mas a flortoles.

Vagy szerinted ellenkezo nemuek kozott minden beszelgetes már flort is?

Nem azt serelmezte a forum indito, hogy mas nokkel beszel a parja, hanem azt, hogy masokkal flortol.

71. 2aad45af84 (válaszként erre: 70. - Kriszta773)
2014. okt. 19. 12:17
igazad van
70. kriszta773 (válaszként erre: 69. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 12:15

nézd, a kapcsolatod a te dolgod, és te kritizáltad :) én a részemről inkább lennék egyedül, mint olyan férfival, aki más nőket fűz mellettem, és olyan rossz érzéseket hozna ki belőlem, amiért segítségre szorulnék.

úgy is nézheted a kapcsolatodat, hogy ha egy pasi téged boldoggá tesz, akkor beleférhet neked, hogy nem egy hűséges típus. de ha emiatt szenvedsz és sokat, akkor átgondolhatnád, nem lenne-e jobb valaki mással, akivel tiszta lappal indulhatnál, akivel nem lennének ilyen problémák, hiszen te sem ezt nyújtod őneki. szerintem minimálisan elvárhatod egy kapcsolatban, hogy a párod a fontos kérdésekben ugyanolyan hozzáállású legyen, mint te.

69. 2aad45af84 (válaszként erre: 64. - Kriszta773)
2014. okt. 19. 12:08

azt hogy most en itt leirtam, hogy mik bantanak es foglalkoztatnak az azt jelenti, hogy gondoltam kapok hasznos tanacsokat, amit kaptam is...koszi mindenkinek.

De a kapcsoltunkrol ilyen szinten nem adhatsz velemenyt, hogy mennyire lehet ra szamitani vagy sem. igaz mas orszagbol szarmazunk, de egyutt dolgozunk es elunk oceanjaro hajon, ami eleg zart kozosseg, es maskep ismerik meg az emeberk egy mast mit szar foldon, heten 2x randizni. teljesen mas. Es kerlek igy ismertelben ne kritizald a kapcsolatunkat. koszonom a tanacsot de masra nincs szuksegem

68. d20c30cb4c (válaszként erre: 65. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 12:06
Főleg, ha nem éltek együtt, akkor aztán ígérgethet fűt-fát. Max. ügyesebben fogja csinálni az egészet, amikor együtt vagytok, addigra kitörölgeti a telefonból, számítógépről, amit kell...
67. Tavirózsa :) (válaszként erre: 52. - Szomatikus marker)
2014. okt. 19. 12:05

Ennél a pontnál jön el az amikor csak ennyi a válaszom: :D.

És részemről le is zártam. :)

66. kriszta773 (válaszként erre: 61. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 12:04

nem vagy visszamaradott, de lehet, hogy idővel, ha egy ilyen pasival maradsz, pláne hozzámész, te is más pasikkal fogsz simán flörtölgetni, csetelgetni vagy szexelgetni :) mert ugye ott lesz, hogy a párod is csinálja, tehát belefér, okés, vagy szimplán pár év múlva annyira el leszel hanyagolva, hogy érezni akarsz valamit, ha másként nem, talán mással


van ez így, csomó gyenge ember ragad benne szar kapcsolatokban, amiből nem is akar kimászni, inkább félremegy, hogy azért legyen valami jó is az életében


láthatod magadon is, ha kívülről néznéd picit, nemhogy előkapnád a pasidat, hogy figyelj, ez oltári gáz, döntsd el, kit akarsz, hanem csak mentegeted és inkább magadat kezelteted. mintha te lennél a hunyó, hogy egyáltalán rosszul merészeled magad érezni amiatt, hogy ő más nőkkel szórakázik.

65. 2aad45af84 (válaszként erre: 63. - D20c30cb4c)
2014. okt. 19. 12:03
igen ezen mar tul vagyunk. most van az utolso esely, azt mondta nem csinal ilyet tobbet es hogy nem banta. hat meglatjuk es eros leszek. tudom johet az a kozhely: persze igerget fut fat az emberek nem valtoznak... de legyunk pozitivak az emberek kepesek valtozni...
64. kriszta773 (válaszként erre: 53. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 11:59

ezt csak azok szokták mondani, akik tudják, hogy a párjukkal megoldhatatlan és elfogadhatatlan problémák vannak, de tehetetlenek és nem akarnak szakítani :) a problémákat úgy lehet megoldani, ha mindketten meg akarják oldani


ti a párotokkal két külön országban éltek, nem is éltetek még együtt, sőt annyi időt sem töltöttetek együtt, amiből kijelenthetnéd, hogy tudod, mennyire lehet rá számítani


te is tudod igazából, hogy a párod nem az a hűséges és csak rádvárok-típus, és valószínűleg folyamatosan nőzik, nemcsak neten, de nem akarod elhagyni, mert ragaszkodsz hozzá és inkább mentegeted. annak ellenére, hogy tudod-látod, mik történnek. erre pedig nem lehet mit mondani, pedig már az is nagyon gáz szerintem, hogy te jársz mindenféle kezelésekre, hogy el tudd viselni, fogadni azt, hogy ő milyen és hogyan viselkedik veled


nem gondolod, hogy egy ilyen fiatal kapcsolatban még repkedni kéne a szerelemtől és a jelent, jövőt tervezni, nem pedig mindenféle kezelésekre járni, hogy el tudd viselni?

63. d20c30cb4c (válaszként erre: 61. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 11:58
Egy normális kapcsolatba ez nem fér bele. Adj neki ultimátumot. Vagy abbahagyja, vagy mehet amerre lát. Nem bonyolult ez. Viszont, ha benne fogsz maradni egy ilyen kapcsolatban, akkor sajnos erre nem lehet mit mondani, sem tanácsot adni, mert ezt akkor te akarod saját magadnak.
2014. okt. 19. 11:58
Mi a tanulság?ha nincs szükséged kapcsolatra élj szingli életet.Egy csomó kellemetlen dologtól megkímélheti az ember magát:D
61. 2aad45af84 (válaszként erre: 59. - D1e807c461)
2014. okt. 19. 11:55
tobbet vagyunk egyutt mint kulon. es a chatelos partnerek is egyik mexikoi a masik fulopszigeteki, a harmadik ukran...eleg fura ez. es a lanyok is nem is ertem, hogy mennek ebbe bele, az egyik anya, a masik eppen ferjhez megy..nem ertem, hogy ok is hogy csinaljak ezt. ez a trendi? en vagyok ilyen "visszamaradott"?
60. szomatikus marker (válaszként erre: 57. - Barbylove)
2014. okt. 19. 11:53
Tudod,mit mond a bölcs?"Semmi emberi nem idegen nekem" Ez egy kicsit széles skálán mozog:))))
59. d1e807c461 (válaszként erre: 53. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 11:49

ezek nem egyszerű beszélgetések.

nekem többnek tűnik.

te itt, ő ott.

még az is megfordulna a fejemben, h a flörtnél tobább megy.

58. 2aad45af84 (válaszként erre: 57. - Barbylove)
2014. okt. 19. 11:49
koszi szepen, igaz :)
57. barbylove (válaszként erre: 54. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 11:45
Az a helyes, amit érzel. Ha nem tudod neki megbocsájtani és elnézni, akkor hiába mondja itt neked akárki, h mi a helyes és elnézhető. A szíved nem fogadja el, h a párod ezt csinálja! Hidd el, h hiába mondanak itt neked akármit, te magad tudod a legjobban, mit tűrsz el és mit viselsz el. :)
56. d1e807c461 (válaszként erre: 53. - 2aad45af84)
2014. okt. 19. 11:45

de ha ő nem hogy nem hajlandó megjavítani, hanem szándékosan rontja el a kapcsolatotokat, akkor mi a teendő?

nem neked, nem csak neked kell igyekezni.

55. fef1fd74b5 (válaszként erre: 51. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 19. 11:44

Emlékszem egy múltkori fórumra,hogy majdnem megették azt aki azt kérdezte,hogy idegesíti a párja facen beszélget nőkkel.

Akkor lehordták,hogy nem lehet senkit ketrecbe zárni.

Magyarul a csaj volt a hibás,hogy ilyent mert kérdezni.

Itt pedig a csajnak mondják,hogy dobja a faszit meg ilyenek.

Kiigazodni azt nem lehet.

54. 2aad45af84 (válaszként erre: 51. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 19. 11:43
na igen en is erre vagyok kivancsi
53. 2aad45af84 (válaszként erre: 47. - Kriszta773)
2014. okt. 19. 11:42
azert ismerem annyira, hogy tudja milyen szineten lehet ra szamitani. es sok mindent megtesz es megtett ertem. sajnos nem latok bele, hogy mi folyik a ferfi agyban. Az is igaz a mai vilagban inkabb megszabadulunk dolgoktol gyorsan..majd lesz masik...elromlik a Tv? mar nem is erdemes megcsinaltatni...lesz uj. manapsag ilyen a mentalitas. tudom, hogy ez nem normalis
52. szomatikus marker (válaszként erre: 50. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 19. 11:41
Nem mindenkinél népszerű:))De a döntést meghozta és a maga törvényeit is:))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook