Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak fura viselkedése... párkapcsolat dilemma fórum

Férfiak fura viselkedése... párkapcsolat dilemma (beszélgetős fórum)


1 2
34. kolmcsi (válaszként erre: 32. - Kolmcsi)
2013. dec. 25. 22:19

előző hozzászólásomat befejezve:)

nem tudom,hogy meddig fog így tartani a kapcsolatunk

33. kriszta773 (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. dec. 25. 22:11

én nem hiszem, hogy ha egy férfi szerelmes, csak azért, mert esetleg anyuci-apuci mond valami nem szimpatikusat a szerelme tárgyára, máris kiszeret :) 4 randi az semmi, lehet, hogy mégse jössz be neki, vagy több csajjal is randizik, és most azok foglalják le :) van, akinél mindennapos dolog bemutatni a családnak barátnőt, barátot, nem nagy ügy náluk.

de bármi az oka annak, hogy nem keres, tudomásul kell venni, hogy ez nem pálya és nem erőltetni, mert akkor csak rosszabbul fogod magad érezni. nem keres? keress te mást :)

32. kolmcsi (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. dec. 25. 22:01
Jajj,én is ugyanígy jártam.A fiú nagyon oda volt értem,elvitt anyucihoz,akinek nem tetszettem.Azóta sokkal hűvösebb lett,szóval nem tudom,h meddig fog így a kpacsolatunk.
31. Tavirózsa :) (válaszként erre: 23. - Kukacc)
2013. jan. 4. 10:48
Én megígértem a fiamnak, hogy ha majd felnő nagyon kedves leszek, de hisztis kis rinyát ne hozzon! :D
30. be749d73f9 (válaszként erre: 23. - Kukacc)
2013. jan. 4. 10:46
Tudod, remélem, nem leszek olyan anyós, akihez úgy kell viszonyulni, ahogy én viszonyulok az enyémhez!! Vagyis nem is úgy kell, hanem csak úgy tudnak, mert másra nem ad okot!! :D
29. de Luca (válaszként erre: 28. - Kukacc)
2013. jan. 2. 18:54

Félreértesz, én itt a hoxán a sztorik döntő többségében a férfiak pártját fogom.

Itt adott egy sztori, és a történet szempontjából lényegtelen, hogy a benne szereplő illető férfi vagy nő, mert tuti, hogy mentális problémája van (a leírtakból kiindulva).

28. Kukacc (válaszként erre: 27. - De Luca)
2013. jan. 2. 18:49

Szerintem meg nem és nem kell ennyire mindig a másik nemben keresni a hibát.


Annyi férfigyűlölő van itt hoxán, hogy az borzalom.


De nem vitatkozok :)


Szép estét! :)

27. de Luca (válaszként erre: 25. - Kukacc)
2013. jan. 2. 18:42

"Egy férfi nevezzük nevén az illetőt Ádám, már a második randinkon beakart mutatni a szüleinek."


Azt írtam, hogy a második randi után már haza akarta vinni, de én is tévedtem, mert a fentieket olvasva a második randin már szerette volna bemutatni, szóval egy találkozó után már a mama segítségét kérte :-D


Ne szépítsünk rajta, szerintem ez egyértelmű szitu.

26. forgatos (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 18:35

"Tényleg igaz hogy a férfik általában az anyukájához "hasonló" házias nőket keresnek???"


Lehet, hogy nem tűntél elég háziasnak a fiú számára.

25. Kukacc (válaszként erre: 24. - De Luca)
2013. jan. 2. 18:28

4 alkalom után vitte haza (asszem, úgy olvastam).


És sanszos, vagy sem, nem tudhatjuk, milyen emberről van szó. Lehet, a lány értelmezi félre és nem a szülei miatt nem akar tőle már semmit a fiú, hanem mert ő maga rontott el valamit, a szülőktől függetlenül.

24. de Luca (válaszként erre: 22. - Kukacc)
2013. jan. 2. 16:44

Senki nem vonta kétségbe, hogy a lány viselkedése a szülői házban nem tetszett a fiatalembernek (vagy a kedves mamának).


Itt nem arról van szó, hogy egy férfi megkérdezi az anyjától, hogy mi a véleménye a választottjáról, hanem sanszos, hogy a mama véleménye és első benyomása alapján dönt.


Dvd-zni az ember egy bizonyos kor után nem visz haza bárkit.


Én a történést úgy értelmeztem, ahogy le volt írva: azaz kifejezetten azért hívta a lányt a szüleihez, hogy bemutassa. Nem akart dvd-zni, sem matekozni, sem bélyeggyűjteményt mutogatni. Egyszerűen fontosnak tartotta kétszeri találka után, hogy a mama véleményt formáljon róla.


Erről a többségnek meglehetősen határozott véleménye van a férfi korától függetlenül.

23. Kukacc
2013. jan. 2. 15:40

Másik meg:

Ne felejtsétek el, hogy egy anya mindig is erősen fog kötődni a fiához, és viszont.

Emellett lehet, egyszer ti is anyósok lesztek. Kívánom, hogy úgy viszonyuljanak a leendő menyek/vejek hozzátok, ahogyan most ti az anyósotokhoz.

Nekem közel sem a szívem csücske az anyósom, de azért a fiát mindennél jobban szeretem, és bárhonnan nézem, ő nevelte fel, ő általa lett olyan, akibe én beleszerettem.

22. Kukacc
2013. jan. 2. 15:38

Ez a kapcsolat, vagy mi felejtős :)


De kicsit unalmas mindenkitől azt hallani, hogy az ilyenek "anyuci pici fiai"... Ismeritek a srácot?

Mi van, ha mondjuk neki nem jött be, ahogyan a lány viselkedett náluk?

Azért mert kikéri a szülei véleményét, nem kellene itt károgni.

Bezzeg, ha egy nő kéri ki az anyja véleményét, az óvatos, míg ha egy fiú, az anyuci pici fia?


Én pl: vittem haza olyan fiút, akivel randiztam, illetve anyám ismerte azokat, akik tetszettek. Na, és akkor mi van?


Ne legyetek már álszentek ezzel a "csak akkor viszem haza, ha komoly".... Ti nem szoktatok dvd-zni a fiúval? Vagy itt mindenkinek szexet jelent, ha egy fiúhoz felmegy a lány? Nem értem.

21. Tavirózsa :) (válaszként erre: 20. - 5146e98818)
2013. jan. 2. 14:52
:D Nem mondod?? :P
20. 5146e98818 (válaszként erre: 19. - Tavirózsa :))
2013. jan. 2. 14:09
A legkisebb királyfi a legjobb. :)
19. Tavirózsa :) (válaszként erre: 18. - Be749d73f9)
2013. jan. 2. 13:49
Na jó! Az én esetemben annyi volt, hogy egyedül nevelte fel a gyerekeit és pont kifogtam a legkisebbet! :D
18. be749d73f9 (válaszként erre: 5. - Tavirózsa :))
2013. jan. 2. 12:56
Igen, az tuti nem lehetett egyszerű! Nem is irigyellek!! 10-ből 9-szer szerintem nem sikerül...
17. be749d73f9 (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 12:54
Persze, h befolyásolhatja anyuci, apuci, de szerintem akkor jobban is jársz, hogy hanyagol...egy olyan emberrel úgysem lennél soha maradéktalanul boldog, ahol mindig ott lihegnek a nyomotokban a szülők!
16. c64384e0f7 (válaszként erre: 15. - 537e413e9f)
2013. jan. 2. 12:23
Persze persze én ezt megértem, csak akkor is olyan fura... nőből vagyok... túlkombinálom??? Adjak időt... mindegy ez akkor is érdekes... inkább lehet hogy nyúlcipő lesz belőle. nincs kedvem most csalódni... elég ez is most. :) Azért köszi mindenkinek!!! BÚÉK!!! :)
15. 537e413e9f (válaszként erre: 9. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 11:23

Szülőket kár beavatnmi bármibe is...sőt, jobb ha nem befolyásolnak! Nálam egyszerűbb volt a képlet, mivel megmondták, hogy addig ne is hozzak ide senkit, ameddig nem gondolom komolyan!


5-6 találka nem biztos hogy mindig elég, mivel mi van akkor ha egy egészen más arcot látunk. Azért gondolj bele egy randi nem ugyanaz, mintha egy hetet eltöltötök együtt.

2013. jan. 2. 11:16
Erről az esetről nekem mindig a pszichothrillerek jutnak eszembe.
13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 10:54

tényleg az anyuci pici fiai viszik így előre haza a csajt, és ez nem azonos azzal hogy szereti a szülőt vki jonny.


"anyuci pici fiának lenni" ez már túl megy a normalitáson...

12. Antigonia (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 10:49
Hasonlót keresnek, ha gyermekkoruktól jó viszonyban voltak az anyukájukkal.
11. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 10:31
Nyilván őt még az átlagosnál is jobban befolyásolja a szülei véleménye, azért akart ilyen gyorsan bemutatni nekik. Valószínűleg nem tetszettél. De lehet hogy soha senki nem fog nekik tetszeni, aki el akarja rabolni a kisfiukat.
10. a ferj (válaszként erre: 9. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 10:23

szerintem mielőtt bárki is túlkomplikálja az esetet előbb kérdezd meg a pasid mi is van akkor?

sokszor segít ha simán csak szemtől szembe rákérdezel

9. c64384e0f7 (válaszként erre: 7. - 3f2a864951)
2013. jan. 2. 10:15
Hát csak érted!!?? Ha ennyi volt, kérdem én minek kellett szülőknek tesóknak a CSALÁDNAK bemutatni!??? Én csak akkor vittem haza bemutatni valakit a szüleimnek ha KOMOLYAN gondoltam a dolgot a sráccal. Ha nem éreztem azt a "bizonyos szikrát" egy legénnyel kapcsolatban még az 5. randi után sem, akkor (mert valljuk be azért 5-6 találkozás után az ember fia lánya már csak eldönti hogy akarok e hosszabb távon együtt lenni vele avagy sem)kész kerek perec kimondtam hogy inkább vége és pont. De ez ÉN vagyok! Pláne hogy én nő vagyok. A férfiak valahogy könnyebben veszik ezt a dolgot... vagy mi. Szóval MAGAMBÓL kiindulva én nem vittem haza szülővizitre senkit addig még nem gondoltam komolyabban a dolgot. (itt nem egyből házasságra gondolok:)ezért nem értem, hogy mi lehet itt... de valszeg velem van a problem! :)
8. ágica... (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 10:13

"Nem jöttem be az anyós-apósjelöltnek?"

Ezt a kérdést a srácnak is tedd föl, veszteni valód nincs! :)

Én csak azt tudom tanácsolni, ha a kapcsolat elején egy kis ellenérzésed van, akkor lépj tovább, mert később rosszabb, nehezebb lesz.

Azért mondom mindezt, mert a férjemben az első 3 hónapban semmi kivetni valót nem találtam és vele maradtam és lőn csoda! Azóta sincs!

Az első 3 hónapban kiderül, hogy mire számíthatsz, na jó! Vannak azért kivételek így is!

Akarod ezt a kapcsolatot? Érzed azt hogy minden tökéletes? Mit mond a szíved?

7. 3f2a864951 (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 09:51

Ugy erzem, az itt forumozgato noknek nem volt sem apjuk,sem anyjuk. Ugye, ha egy fiu szorosabb kapcsolatban van a szuleivel, maris menekulni illik, mert ott "biztosan nem stimmel valami".


Kiveve persze, ha az illeto es csaladja a Southfork ranchon el Dallasban, mert akkor minden el van nezve...


En nem gondolnek arra, hogy a szulok miatt nem keres, inkabb azert, mert ennyi volt. Leirasodbol arra lehet kovetkeztetni, neked sem jott be igazan, akkor miert torodsz meg vele? Sertett onerzet? Ugyan mar...

6. Krisz42 (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 09:51
Egyetértek Tavirózsával.De neked kellett éezni,hogy sikerült a vizit.Mindenesetre én rövidre zárnám a dolgot,mert nagyon függő lehet és az nagyon nem jò,hacsak nem akarod,h anyuka írányítson,kicsi fia pedig anyukához menjen,ő pártján álljon konfliktusnál.
5. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 09:33

Szerintem meg ne várj semmire, csak menekülj!

Ha valóban annyira anyuci pici fia sosem lesz egy normális kapcsolatod vele!

Ha mégis annyira akarod, akkor most állj a talpadra és mutasd meg az anyucinak, hogy ki az úr! :D

Nem lesz egyszerű menet. De nem lehetetlen. Én megcsináltam. :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook