Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért a magas és vékony férfiak vannak a leghátrányosabb helyzetben párkeresés terén? fórum

Miért a magas és vékony férfiak vannak a leghátrányosabb helyzetben párkeresés terén? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 2. 21:04
Az igaz, hogy eléggé vékony vagyok, de közel sem anorexiás, mert szeretem a hasamat, és szoktam edzeni is, hogy ha izomtömb nem is feltétlenül, de viszonylag szálkás legyek és fitt is. Léteznek nálam sokkal ,,elhanyagoltabb" és vékonyabb férfiak is. Persze, nem minden idegen lány/nő jegyzi meg rólam, hogy ilyen vagyok, de sokan ezen akadnak fenn első ránézésre. Mintha ez nekik akkora baj lenne.
8. Ekka
2014. ápr. 2. 21:02

Ez nekem új!;)

Hol hallottál Te ilyet?!

Most pont a vékony fiúk a divatosak, metroszexuális beütéssel!:D

2014. ápr. 2. 21:02
a fiatal férfiak manapság olyan véznák, mint a nők. és van párjuk. én ezt látom a környezetemben. véznák, nőiesek. én nem vonzódom az ilyenekhez, és sokszor elcsodálkozom azon, hogy egyiknek-másiknak milyen csinos barátnője van.
6. Mion
2014. ápr. 2. 20:59
Nekem nincs bajom velük :) ha attól még férfias a viselkedésük! Az sokkal fontosabb.
2014. ápr. 2. 20:59
Nem vettem még észre, hogy ez így lenne. Nem szereted a focit, hogy ilyenkor egy női portálon irkálsz?
4. 130454e42d (válaszként erre: 1. - C784c58045)
2014. ápr. 2. 20:59
Gondolom te ilyen vagy, ezért látod így. Egy magas pasi eleve előnyben van egy alacsonnyal szemben.
2014. ápr. 2. 20:59
ez attól függ. mennyire magas és mennyire vékony. ha úgy néz ki mint egy piktogram akkor ja.. kissé nehéz az ügy, én is így látom
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - C784c58045)
2014. ápr. 2. 20:57
Nem ezen múlik!
2014. ápr. 2. 20:55
Jól látom, hogy még a kövérebbet is sokkal inkább elfogadják a magyar nők, és csak a vékonyat kritizálják, hogy így vékony, úgy vézna, úgy sovány, izomtalan stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook