Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miből éreztétek, hogy készen álltok az anyaságra? fórum

Miből éreztétek, hogy készen álltok az anyaságra? (beszélgetős fórum)


15. sanyinak (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 22:17
Akkor te se szülj hisztis gyereket! 😊
2021. dec. 27. 05:29
Anno, mikor én voltam fiatal, szerintem nem gondolkodtunk ezen. Házasság után szinte természetes volt, hogy jött a baba. Nem bántam meg, hogy fiatalon (huszonévesen) lettem anyuka. Ma már más a helyzet, sokan nem szeretnének gyereket, v. a szülést kitolják 30-40 éves korra. Más lett a világ.
13. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 22:53
szerintem a hiszti eléggé szülőfüggő is, nálunk pl. a leghisztisebb gyerek is kezes bárány volt, pedig sosem bántottam se az enyémet, se mást. De voltak szabályok, amiket láttak, hogy az enyém betart, és automatikusan ők is alkalmazkodtak. De 25 évesen még nem vagy elkésve semmivel, nyugodtan várj pár évet, amikor már úgy véled, hogy a gyerek nem csak egy hisztigombóc, bár simán lehet, hogy az lesz :)
12. Hattori (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2021. dec. 26. 22:17
Van, aki 43 evesen is hisztis.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Sanyinak)
2021. dec. 26. 22:10
Én nem voltam hisztis. 😱
10. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 22:05
Minden bizonnyal te is voltál hisztis gyerek...
2021. dec. 26. 22:04

Én attól félek, hogy a fejemre nőne a gyerek. 😊

Érzékeny és sírós alkat vagyok, nehezen viselem a hisztit.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Liliom10)
2021. dec. 26. 22:02
25 éves vagyok, friss házas.
7. 621bb5db60 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2021. dec. 26. 22:00

A férjem sem volt hisztis gyerek, én már inkább, igaz, h csak amíg pici voltam. Szerintem a hiszti temperamentumfüggő. Én nagyon temperamentumos vagyok, míg a férjemet nagyon nehezen lehet kihozni a sodrából. Gyerekként is eljátszott magában. A lányunk külsőre olyan, mint az apja, de természetre inkább olyan, mint én. Kimutatja az érzelmeit és nagyon bújós, igényli a társaságot. Szóval egyik gyerek ilyen, másik olyan.

Csak a hisztizés miatt ne mondj le a gyerekről.

Mellesleg egész más a saját gyereked hisztizése, mint más gyereké. Más a tűréshatár.

6. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 21:55

Nem tudjuk, hány éves vagy. Párkapcsolatban élsz-e, szerelmes vagy-e ?

Engem nem nagyon foglalkoztatott ez a téma, amíg szerelmes nem lettem a férjembe. Attól fogva egyre gyakrabban gondoltam arra, vajon fiunk lenne vagy lányunk, melyikünkre miben hasonlítana ? Arra sosem gondoltam, hisztis lenne-e ?

Egyik fiam nem volt hisztis, a másik talán 2-3X. Csakis otthon ! Nem boltban vagy máshol. Megoldottam, hamar abbahagyta.

Nekem az igazi kihívást a serdülőkoruk okozta. Nagyon vártam, hogy véget érjen, és valahogy

túléljem. :)

Senkivel nem cserélnék, akinek nincs gyereke !!!

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 20:55

Szerintem szinte senki nem érzi ezt, majd ha ott a gyerek.

Viszont hülyeség, hogy minden gyerek hisztis, és hogy az idegrendszeri fejlődéshez kell, mert akkor az én fiam nagyon nem fejlődött volna :)))))))))

4. 3922e0e3cc (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2021. dec. 26. 18:16
Így igaz :)
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 18:07
A hisztis korszak valóban hajmeresztő és idegtépő tud lenni. Viszont hozzátartozik a gyermek idegrendszeri fejlődéhez. Ezt be kell vállalni a gyerekkel együtt. Gyereket nemvelni nem sétagalopp, de olyan örömökkel is jár, amit soha senki mástól nem tudsz megkapni csak a saját gyerekedtől. Érdemes vállalni. De csak ha úgy érzed hogy biztosan akarod. Mert amíg nem vagy benne biztos, addig nem akarod. 😀
2. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 26. 17:43
Onnan,hogy teherbe estem háromszor is életemben! Boldog Anya és nagymama vagyok azóta is!
2021. dec. 26. 17:30

Néha nagyon akarok egy gyereket, néha meg azt gondolom, hogy még jobb nélküle.

Gonosz dolog kimondani, de akkor érzem azt, hogy ráér, mikor látok egy hisztis gyereket. 😬

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook