Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miben változtassak, ha velem van a baj? fórum

Miben változtassak, ha velem van a baj? (beszélgetős fórum)


1 2
40. júliusi (válaszként erre: 33. - Bánatos gyíkfröccs)
2017. márc. 27. 19:46
Hat az jo lenne...
39. júliusi (válaszként erre: 34. - A03dd05915)
2017. márc. 27. 19:45
Mert amugy te ferfi vagy?Bocsi,h kerdezem,de az afatlapodon nem irod,a neved alapjan gondolom.
2017. márc. 27. 19:43

Koszonom mindenkinek.

Kepzeljetek mi tortent.

A munkahelyen belul egy masik teruleten dolgozo munkatarsmunkatars ellen a kisvezeto alairast gyujtott,hogy osszeferhetetlen,es elkuldtek.

Annyi volt a bune,hogy megmondta ,vallalta a velemenyet,es o se nyalt....

El vagyok keseredve,milyen vilagot elunk...

2017. márc. 27. 18:36
Szerintem nincs veled baj.
2017. márc. 27. 18:32
Huhh! Ezt így egybe, két vesszővel! Gratulálok!:D
35. ina87
2017. márc. 27. 17:45
nem tudom sosem voltam az az ember aki a másik s..gét nyalja,nálunk van egy írott szabály egymásról sosem pletykázunk tehát nincs olyan h elfordul és máris hátba van szúrva ha valakinek a másikkal problémája akad akk mindenki előtt elmondja és mindenki elmondja a véleményét az illetőnek akárhogy fáj csak őszintén el van mondva,sajnos egyre több a nyaló és sajnos h a munkás ember a saját társát szurkálja ami nem jó mert hát ha már egymást tiporjuk persze h a főnökség is azt választja aki teszi a szépet aki nyal aki mindenkit tipor mint az állatok...
2017. márc. 27. 00:06

Meg tudom érteni a problémádat. Másfél éve én is csupa női kolléga közé kerültem.

Nagyon nehéz volt elfogadtatnom magam. Eleve nem olyan az érdeklődési köröm, mint többségüké, nem tudok pletyizni vagy telefonálni a folyosón egy órán át, nem hagyom el a munkahelyemet órákra és megyek ki a városba vásárolgatni... és még ezernyi apróság.

Ma már szólnak, ha valaki névnapjára ajándékra gyűjtenek, vagy ha egy babás kolléganő babafotókat küld be... nem olyan sok ez a néhány perc, néhány mondat az életemből, és így érzik az érdeklődést.

2017. márc. 8. 13:23
Már több napja olvasom ezt a történetről írt véleményeket.Ha volt akivel jól sikerült építeni a kapcsolatot,már válaszoltál is a kérdésedre:Nincs semmi baj veled!Ami kell neked egy új barát!
32. zsanci79 (válaszként erre: 31. - Júliusi)
2017. márc. 8. 13:06
Szerintem itt egyáltalán nem volt éles hangú kritika. Kritika igen. Amit nem tudsz fogadni, elfogadni. Biztosan van benned is hiba, én azt is el tudom képzelni, hogy a munkahelyeden is ilyen sértődékeny vagy, "aki nem veled az ellened" felfogásod van. Pedig, egyáltalán nem biztos, hogy ez így van. Hogy miben változtass? Talán ebbe, hogy a kiírt kérdésedre is válaszoljak.
31. júliusi (válaszként erre: 29. - 915e4d9553)
2017. márc. 8. 12:18

Koszonom a valaszod,egyetertek veled.


Mivel kaptam olyan valaszokat,amik segitettek,megkoszonom a segito szandekuaknak...

Irhattok privit is.


De erkeznek a kritikusok is,es en nem kivanok bizonygatni,vitazni senkivel...elkoszonok,de irjatok nyugodtan....

30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Júliusi)
2017. márc. 8. 08:14

Eleinte azt gondoltam, hogy "szegény Te" csendes visszahúzódó ember vagy, akit nem fogadnak el a harsány kollégái.

De , te is éppen olyan kritikus vagy velük szemben, mint ők irántad.

Azért, mert más a kútba ugrik, nem kell utánuk ugrani, még a kútkáváján belül sem kell lóbálni a lábad.

Nem vagy következetes, nem kell mindenkit bejelölni, sőt fogadni sem kell mindenkit a Facén.

Kettős személyiség vagy, és most piszok ideges leszel, utálni is fogsz, de már az is a kettősségre vall, hogy 2 nick névvel szerepelsz, már emlékszem nem ez volt az első, hogy hol egyikkel, hol a másikkal szólsz hozzá. Ha tényleg törölni akartad az egyiket, miért nem törlöd, amire nincs szükséged, hogy ne kerülj ilyen butus helyzetbe.

Olyan embert, aki engem csak rossz szándékkal jelől be, törlöm az életemből, piszkosul nem érdekel mit gondol rólam. Ha valakit elfogadok a Facén, azt úgy fogadom el, ahogy van, a napi többszöri bejegyzésével, nem zavar, nyilván öröme telik benne, ezért teszi. Miért is zavarna az ő öröme? Azért ismerősöm, hogy valamiért kedvelem, vagy a nézetei miatt, vagy a személyisége, és ismétlem magam, szelektálni kell, aki irritálja az életem, legalább ott nem foglalkozom vele, ahol nem muszáj. Ha zárkózott vagy és irritálja a kollégákat, hogy ti utaztok, színházba jártok, háááát , ne oszd meg ezt sem velük, amiről nem tudnak, az nem fáj.

29. 915e4d9553 (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 8. 08:07

Néha jobb kilógni a sorból, mint beállni. :)


Megértem az érzéseidet. Érzékeny vagy. Ez olyan alaptulajdonság, amit nem fogsz tudni levetkőzni, de nem is kell.

A munkahelyi légkör tényleg nem mindegy, hogy milyen. Ott töltjük a napunk nagy részét. Nem mindegy, hogy hogyan telik el a nap.

Egy ember sincs, aki ki tudna vetkőzni magából. Te alapjáraton inkább befelé forduló vagy. Talán ilyen szempontból szerencsésebbek a kifelé forduló emberek. De ez is olyan veleszületett tulajdonság, amin nem tudsz változtatni. A kifelé nyitó ember sem értékesebb a zárkózottabbnál, csak más.


Egyetlen pillanatig ne bánd, hogy nem vagy talpnyaló! Meg tudom érteni, hogy bánt, ha a főnököd a nyalizóknak kedvez a beosztás elkészítésekor. Viszont próbálj meg kiállni magadért. Aki nem mer kiállni magáért, örök belenyugvó, azt eltapossák. Ilyen a világ.

Írod, hogy megmondod a főnöködnek, hogy igazságtalannak tartod a beosztást. Mondd többször! Nyugodt hangnemben, de határozottan. Ha látja rajtad, hogy ki mersz állni magadért, talán elgondolkodik.

Azért nagyon jó volna, ha lenne legalább egy olyan kolléganőd, akivel egy hullámhosszon vagy. Sokat számítana.


Az irigyekkel nem fogsz tudni mit kezdeni. Örülj, hogy a férjeddel kirándulni, színházba, fürdőkbe jársz. Egyre jobb lesz az idő, több időt lehet a szabadban tölteni.

Amin minden törekvésed ellenére sem tudsz változtatni, azon ne görcsölj.


(Halkan mondom én, aki eléggé görcsölős vagyok sok mindenben.) :)

28. júliusi (válaszként erre: 27. - Cippora)
2017. márc. 7. 22:00

Gondolom...ill.tudom,h mashol se konnyebb,ahol sok no dolgozik egyutt,akadnak gondok..

Na meg ahogy irtam is,ez egy kisvaros,nem lehet ugralni,munkahely alig van...

2017. márc. 7. 21:44
A legtöbb helyen ez van sajnos,én is nehezen szoktam hozzá...
26. júliusi (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2017. márc. 7. 21:39

Hat,nem epp ott elem az eletem,nem napi,heti szinten teszek fel kepeket...de nehogy mar par irigy rosszindulatu ember miatt ne tegyek fel semmit...

Van aki arrol is feltesz,ha fozott kocsonyat,vagy egyeb mas hasonlorol..


Nem kulfold,tengerpart,palmafas kepekrol van szo...

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Júliusi)
2017. márc. 7. 21:24

Ezt őszintén kérdezem, ha zavar a megjegyzésük, mi a manónak teszel fel a 'fészre fotót. Anélkül is meglennél nem?


Te tudod hol voltál, miért kell azt mással is tudatni?


Az emberek már belehülyülnek ebbe. 'lájkol, nem 'lájkol, akkor most szeret, vagy nem? Na, most eszi a penész, hogy itt, vagy ott voltam. Muszáj ezt?

24. MZsanett (válaszként erre: 6. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 20:40
Ideiglenesen miért ne? De csak azért, hogy ne legyen konfliktusod fölöslegesen.
23. MZsanett (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 20:39
Nem muszáj velük barátkozni, lehetsz egyedül is. Én is ezt csinálom. Ilyen társaságba nem tudnék és nem is akarnék beilleszkedni.
22. júliusi (válaszként erre: 20. - Massalhangzo)
2017. márc. 7. 19:33

"nem hiszem, hogy irigyelnenek teged, mert programokra jarsz a ferjeddel"


Hát én pedig nem hiszem,hanem tudom...

Dicsekedni nem szoktam, legfeljebb ha szóbajön elmondom, hol voltunk,mit láttunk..

Erre a reakció, igen?"de jó nektek...én nem jutok el sehova..."mondja ezt az aki pedig megtehetné..van pénz,kocsi stb.

Na meg ha teszek ki képeket a facera,onnan tudják,hogy voltunk valahol,és nem örömmel, hanem irigykedve mondják,láttuk voltál itt és ott(szinte hallom,ahogy gondolják, de jól megy nekik..)


Amúgy hogy itt egy fórumon, névtelenül leírom, ahol a kutya se ismer, megint más, én tanácsot kértem, nemcsak úgy neki állok pletykálni a másik háta mögött...


Van egypár ember akivel jól megvagyok,konkrétan haragban senkivel se vagyok, mindenkivel beszélek...

21. júliusi (válaszként erre: 17. - 9c485f67e8)
2017. márc. 7. 19:25
Bocsi, de rajtad kívül mindenki tudta...egyébként ott van a fórumcímben....
20. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 18:32

szerintem valtoztatnod kellene az emberekhez valo hozzaallasodon, a viselkedeseden. nem jossz ki jol a tobbiekkel, maganyos vagy, boldogtalan


nem hiszem, hogy irigyelnenek teged, mert programokra jarsz a ferjeddel, a pletyka pedig mindenhol jelen van. te is kibeszeled itt a munkatarsaidat, attol, hogy nem idegeneknek irod ki, hanem ott beszeled meg, nem lesz masmilyen :D


a munkahelyi kozosseg nemcsak seggnyalasokbol all, ha nem erdekelnek azok az emberek, akikkel egyutt dolgozol, akkor miert bant, hogy ott nincs baratod, baratnod? ha nem tudsz ellenerzes nelkul kozeledni az emberekhez, nem vagy nyitott megismerni roluk, beszeljenek szamora barmi semmisegrol, akkor ne vard, hogy megismerjenek teged igazan es megkedveljenek

2017. márc. 7. 18:28
szerintem nincs veled semmi baj.
18. Panna.33 (válaszként erre: 6. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 17:55

Ha a szíved szerint nem tennéd, akkor ne tedd. Nem leszel akkor/attól boldogabb, ha megjátszod magad.

Vannak nagyon jó, értékes zárkózott emberek.

17. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 17:32
Mi a kérdés?
2017. márc. 7. 16:44

Ne változz meg, és ne akarj olyanokhoz

hasonlítani aki neked sem szimpatikus, semmi

tiszteletre, utánzásra méltó nincs bennük!


Te csak éld a magad nyugalmas, kellemes életét,

másokkal ne törődj, még ha kivételeznek velük,

akkor se, ne állj be a "sorba" nem kell nyalizni,

a munkádért becsüljenek!

Szerintem: nincs veled baj !!

2017. márc. 7. 16:42
Köszi a válaszokat mindenkinek.
2017. márc. 7. 16:42
Bocsi, most látom, a másik nickemmel jelentkeztem be megint.Régebben törölni akartam magam,és azért csináltam másikat.Nem trollkodásból...mielőtt kapnák érte...
13. júliusi (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2017. márc. 7. 16:40
Tudod az az érdekes, hogy vannak azok a nagypofájú megmondóemberek, akik ,ha kell, mégse szólnak semmit,ill. úgy helyezkednek, hogy ne essen bántódásuk...
12. júliusi (válaszként erre: 10. - Spinneli)
2017. márc. 7. 16:39

Nincs igazad, de mindegy,ha nem akarnék változni,nem tettem volna fel a kérdést...


Nem vagyok tökéletes én sem ,tudom, jónak se nevezném magam.Csupán vázoltam a tényeket.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 16:36

Nincs Veled gond. Maradj ilyen, amilyen vagy. Én sem szeretek, nem is tudok nyalizni, nem is akarok.

Igen, talán a nyalizóknak könnyebb, de csak azokkal szemben akik csukott szemmel járnak. Írtad , te álltál ki , vagy nem változtál azzal szemben, akit ki és lefokoztak. Látod, az ilyennek buták, ne veszik észre ki az aki őszinte. Ez van. Hülye a világ, kifordult magából.

Írtál a lájkokról. Ne foglalkozz vele, lehet tudják te nem olyan vagy, aki like gyűjtő.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook