Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miben változtassak, ha velem van a baj? fórum

Miben változtassak, ha velem van a baj? (beszélgetős fórum)


1 2
10. spinneli (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 16:31
Én nem érzem azt, hogy te tényleg változni akarnál, inkább önigazolást keresel, hogy te vagy a jó.
9. Hanami (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 16:29
Nem veled van baj, a világ ilyen :)
8. globus (válaszként erre: 6. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 16:26
Szerintem annak, aki alapvetően nem ilyen típus, baromi fárasztó a nyalizást eljátszani. Én sem ilyen vagyok, anyám már kisiskolás koromban megállapította, hogy sok bajom lesz miatta az életben. De nem talált, mert nem csinálok ügyet belőle. Ilyen vagyok, akinek nem tetszik, ne nézzen rám. :D
7. Lonna4 (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 16:24
Igen jobban érvényesülnek legtöbbször. De boldogabbak is? Nem hiszem. Nem kell rosszban lenni senkivel, nyalizni meg felesleges. Negyedik x környékén fontosabb az hogy magaddal rendben legyél.
2017. márc. 7. 16:22

A változást úgy értem, hogy próbáljak én is nyitottabb,fecsegősebb lenni...Meg kedveskedjek én is,akkor is,ha szívem szerint nem tenném..?:(


Lehet hogy túl visszahúzódónak, vagy olyannak gondolnak, aki nem sok vizet zavar.

Pedig álltam már ki a kolleganők érdekében,a főnökségnél,mikor a nagyszájúak megse mertek szólalni...talán egy ember volt, aki megköszönte..elismerte..

5. globus (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 16:14
Nem kell megváltoznod. Lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben attól függetlenül, hogy mások hogyan élnek.
2017. márc. 7. 16:10
A normalis ember, ritka mint a feher hollo. Ne bankodj, ha esetleg nem talalsz, bar tudom, hogy neha jo valakivel beszelgetni. Biztos van okyan azert a sokasag kozott, akivel tudnal beszelgetni. Azert a titkaidat ne mond el neki :D en anno gyarba dolgoztam. Ugyan ez volt. Egesz egyszeruen az egyutt dolgozas ezt valtja ki az emberekbol. Foleg miutan haza mennek, aztan meg annyi inger sem eri oket. Fel kell valamivel dobni az eletuket. Es az a pletyka, egymas kibeszelese. Ez teszi oket boldogga.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - 36571edf78)
2017. márc. 7. 16:10
Ennyi és ilyen információkból azt mondom nincs veled baj.
2017. márc. 7. 16:06
Remélem megtalálnak a normális emberek,és talán a hasonló természetűek...:)a kötekedők pedig másik fórumon élesítgetik karmocskáikat...
2017. márc. 7. 16:04

Kisváros,eü,és szoc. területen dolgozom, egy helyen már 20 éve.Úgy érzem sokszor, hogy kilógok a sorból, mert nem tudok semmiségekről csacsogni,nem nyalok a feljebbvalóimnak.Járunk a férjemmel kirándulni, színházba,fürdőkbe,ezért irigyelnek,pedig nincs nagyobb jövedelmem mint nekik, sőt.Van akinek a férje külföldön van,többszázezret keres, mégse mennek sehova, ha itthon van se.Az egyik kolleganőm vezető nővér, őt kiemelték,lett talpnyalója.Majd visszafokozták,akkor meg ellene fordultak többen.Én ugyanúgy vislkedtem vele ezután is.Majd megint kiemelték,ekkor városi képviselő is lett,na akkor megint lettek segxnyalói ,szívességeket tesznek neki, visznek neki ezt azt...én továbbra sem..

De ezt tudja,és ha beosztást csinál,kivételez a talpnyalóival.Ha úgy érzem,hogy igazságtalan velem,szóváteszem.Szerinte ő nem utál engem,nincs velem baja..

Most kerek szülinapja lesz,van aki már 2 napja csöpögős felköszöntést írt nki a facen, ezerrel lajkolgatják a képeit.Az enyéimet nem nagyon.

Melóba megy a duma ezerrel a másik háta mögött,szembe ritkán.Kibeszélnek mindent,kákán is csomót keres némelyik a másik munkájában,hangosan mondja mit csinált mit dolgozott éppen.


Magamról.Én Rák jegyű vagyok, könnyen sértődöm, és magamra veszek dolgokat,de nem veszekedem,(csak ha már tényleg nem bírom),nemvagyok harsány,nem jópofizok,de bunkó se vagyok.

Ha van érdekes téma, arról beszélek, de nem érzek kényszert,hogy mindenáron csacsogjak,hogy ne legyen csend..

Úgy érzem, a nagyhangúak a nyalisok jobban érvényesülnek, de én nem tudok ilyen lenni.

Volt egy kolléganőm aki hasonló volt mint én azzal jól megértettük egymást, de másik városba költözött.

Azóta elég magányos vagyok,mert elég kétszínú kollektíva maradt ott.Tudom,dolgozni járunk a m.helyre, de azért ...jó lenne ha másabb lenne..

Minden építő tanácsot szívesen fogadok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook