Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi tegyek a hajammal ezek után? fórum

Mi tegyek a hajammal ezek után? (beszélgetős fórum)


15. 29b3c8e763 (válaszként erre: 13. - Anda39)
2012. júl. 10. 14:45
csokibarna...
2012. júl. 10. 14:42
Szia,én is fekete voltam.Azt mondta a fodrászom,h (szépen fogalmazva) ratyi a hajam,tehát nekem a szőkítés szóba sem jöhetett,és semmi vegyszeres dolog.Úgyhogy meg kellett várnom amig egy kicsit lenő,utána festettem sötét barnára,h ne legyen nagy eltérés a fekete és az eredeti hajszínem között,és fokozatosan alakulok világosabbra.Hosszadalmas,de jobb mint kiégetni a hajam,és kisebesíteni a fejem
13. Anda39
2012. júl. 10. 13:34

Hát kiscsillag, sajnálom a hajadat...

Feketéből akarsz barna lenni. Mégis mennyire barna? Vagy már az szőke,ha ennyire szőke lett itt-ott a hajad? Ámulok és bámulok, hogy hogyan lehet a 12-es oxival rámenni a hajra...elég vagány dolog, hogy finoman fogalmazzak. Most meg gyanítom, hogy tönkrement a hajad, azért nem hajlandó a festéket "megtűrni".

Szerintem menj el egy másik fodrászhoz, de lehetőleg olyat keress, aki ért is hozzá, mert ezt az elrontott hajat elég nehéz lesz szakembernek is helyrehozni, nemhogy neked magadnak!

12. panda230 (válaszként erre: 11. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 10. 12:49
Nem bizony :)Amikor sötétbarna lettem bele sem gondoltam, hogy mennyire szeretek szőke lenni :) :) De megérte annyit küszködni! :)
11. ae8f040a2b (válaszként erre: 7. - Panda230)
2012. júl. 10. 12:38

fú..te is úgy jártál ,ahogy én..


most azért kicsit megnyugodtam..nem csak én szenvedtem meg a szőkéért.DDD

2012. júl. 10. 12:37

egyébként tudod a feketét elég helyrehozni..

nemigen tudsz egyből barnát belőle...de majd az okosok megmondják Neked.)

9. ae8f040a2b (válaszként erre: 5. - 29b3c8e763)
2012. júl. 10. 12:35

amit írtam a fodrászos fórumban azt a szőkítőt én ajánlom..nagyon megkinlódtam mire szép szőke lettem.

elsőnek nekem is blansolta ,leszivatta,festette ,taccsra vágta a hajam úgy konkrétan a fodrász..olyan konyakszínű voltam isten tudja meddig.azt se tudta mit csináljon vele...

most már én tudom mit kell csinálni vele.


hogy ledobta a festéket nem tudom mitől lehet...én ehhez annyira nem értek.de inkább legyén most egy kicsit tarka semhogy elroncsolódjon a hajad.

várd meg legalább a négy hetet és utána csinálj bármit.

2012. júl. 10. 12:30
közsi a tanácsot de én most szerinted igy mi tévő legyek mi legyen igy a hajammal?
2012. júl. 10. 12:19
Nekem a legsötétebb barnából lett újra szőke a hajam. Nekem is leszívták hidrogénnel hajamat, amitől nagyon féltem és nagyon fájt. Kb. 2 hónapig azzal a sárgás hajszínnel kellett élnem, és nagyon fájtak a kiszőkítés okozta sebek a fejbőrömön. Utána havonta festettük szaténszőke színre, és most már nagyon szép lett! :) Fel a fejjel!
6. 29b3c8e763 (válaszként erre: 4. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 10. 12:18
én rá festettem tegnap a kivánt hajszint szőkités után amikor ez megvolt de ledobta a barna festéket főleg ahol szőkébb volt ott még annyira se akarta befogni...
2012. júl. 10. 12:16
hát de nem éppen olyan mert tudod az a baj hogy csak a frufrum akarta kiszőliteni rendesebben emerre meg ki se akarta nagyon a hajam fogni...és most még egyszer blannsoljam ki?vagy azt már nem?vagy festjem be a hajam barnára de lehet hhogy igyse fogná be?ha már a legerősebb blansporral sem jött ki a hajam szine
2012. júl. 10. 12:13

nézd csak..


[link]


egyébként most kiszőkítetted és a hajad színe olyan amilyennek,most lennie kell..ezt majd be kell festened..

2012. júl. 10. 12:12
Köszi de ha valaki tud valami tanácsot tippet itt is meg irhatja nyugodtan azért nyitottam új fórumot:)
2012. júl. 10. 12:10
várjál..van itt egy fórum mindjárt megkeresem neked..ott segítenek.
2012. júl. 10. 12:08

Sokáig fekete hajam volt de elhatároztam már régóta hogy vissza térek a régi hajszinemhez a barnára.

nem olyan rég meg is valósitottam ki lett szőkitve (12százalékú blansporral 2tasakkal rakott rá a fodrászom) az után vártunk jó sokat amenyit kell és jött a kivánt szin a barna de hiába festettük rá a siskám nem fogta be rendesen a hajfesték de emerre se nagyon olyan kacsa sárga lett most mikor festjem be ujra vagy mi tegyek vele hogy normális barna legyek?kérlek segitsetek mert ez igy nem jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook