Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Győrben keresek segítőkész nőgyógyászt/szülészt! Kit ajánlasz? fórum

Győrben keresek segítőkész nőgyógyászt/szülészt! Kit ajánlasz? (tudásbázis kérdés)


9. mkriszti81 (válaszként erre: 8. - D7b5104790)
2013. jan. 27. 13:12
Szerencsésebb lenne, ha saját kérdést írnál ki. Ide csak az jön, aki az általam feltettre tud/akar válaszolni...
2013. jan. 26. 15:47

Sziasztok!

Egerben keresnék olyan jó nőgyógyászt, aki 50 körüliek műtétjében jó.

Eddig Vargához jártam, de ő már nagyon csak a kismamákra hajt és a kórházban csak 1 nap van.

Ha lehet tel.t és műtéti, vizsgálati tarifát is kérek.köszi

2013. jan. 26. 14:15

sziasztok, köszönöm a válaszokat, privátban írtam :)


Hilier dokit ismerem ezek közül, jó régen voltam nála, valamiért nem volt olyan szimpatikus, nem emlékszem már, de azért köszönöm :)


Még írhattok, esetleg összegeket is, mennyit kérnek 1-1 vizsgálatért, ill. később terhesgondozásért és szülésért, van-e fix tarifája a szülésnek stb (van, akinél van sajnos... )

2013. jan. 25. 18:18
Dr Fekete Zoltánt ajánlom, nagyon rendes és nem pénzéhes, türelmes, lehet rá számítani és mindent meg lehet vele beszélni. Ha kell az elérhetősége elküldöm :-)
2013. jan. 25. 17:13
Hillier Balázs. Nagyon rendes,figyelmes,emlèkszik szemèly szerint a betegeire. Ha èrdekel,elküldöm az elèrhetõsègèt:)
2013. jan. 25. 16:57

Dr. Maár Róbert

Kedves, alapos, nem pénzéhes és nem is kér sokat.

Nőgyógyászat mellett még intenzív és altató orvos is.

Bátran ajánlom, nem hagyott ott szülés közben sem, pedig akkor már úton kellett volna lennie a családjával a rokonokhoz.

3. HViki (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2013. jan. 25. 16:33
Kihez jársz most?
2013. jan. 25. 16:07

Magándokit keresek, aki

1. A pénzemért nem az időt húzza, hanem elvégzi a szükséges vizsgálatokat stb, amit lehetséges.

2. Legalább emlékezzen már egy kicsit a magán betegére.... (oké, tudom, hogy túlterheltek, stb, de az már túlzás, hogy pár napja megbeszélünk valamit, majd pár nap után azt se tudja, ki vagyok, milyen vizsgálatokon voltam már nála stb...)


A jelenlegivel sajnos nem vagyok elégedett egyik téren sem. :(

2013. jan. 25. 16:04
Győrben keresek segítőkész nőgyógyászt/szülészt! Kit ajánlasz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook