Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresek egy segítőkész embert egy szívességre! fórum

Keresek egy segítőkész embert egy szívességre! (beszélgetős fórum)


8. dovima (válaszként erre: 5. - Agnes89)
2011. máj. 23. 18:12
Értem,sajnos arra a héten biztos hogy nem megyek,ha esetleg még jövőhéten aktuális akkor írj privit és megoldjuk.
2011. máj. 23. 17:19

Szia!


Mi fogunk menni a hétvégén oda, megnézni egy gyerekülést(persze csak akkor, ha szólnak, hogy megérkezett). Ha addig más nem jelentkezik, akkor én szívesen segítek neked.

2011. máj. 23. 17:00
ha segitokesz,es szivessegbol valaki megteszi neked ezt akkor nem fog elfogadni toled plussz juttatast mert akkor nem szivessegbol tette!!!!!en siman segitenek neked,minden ellenszolgaltatas nelkul,csak az arat kernem el,,de angliaba elek,igy sajna nemtok segiteni.remelem talalsz egy tenyleg segitokesz embert,aki szivessegbol segit neked
2011. máj. 23. 16:31

1095 Budapest, Soroksári út 160


:D

4. dovima (válaszként erre: 3. - Agnes89)
2011. máj. 23. 15:10

Szia!

Helyuileg hol van mert sokat járok mindenfelé és ha épp utba esik szívesen megveszem neked.

2011. máj. 23. 12:56
BabyOutlet :S... Nem tudom miért nem vállalnak postázást :S
2. dovima (válaszként erre: 1. - Agnes89)
2011. máj. 23. 12:47

Szia!

Hol nézted ki?

Mért nem lehet olyat rendelni,nem is értem???!!!

2011. máj. 23. 12:39

Tudom szokatlan kérés, de olvasd el léci :)!


Kinéztem egy tök jó pelenkázó lapot, de sajnos a bolt nem vállal postázást, és csak személyesen lehet megvenni. Sajnos nincs lehetőségem ezért felmennem Budapestre (ebben a megyében vagy nagyon drágát, vagy gagyit lehet venni :S)...


Szóval keresnék egy olyan segítőkész embert, aki (persze némi juttatásért) megvenné nekem a pelenkázó lapot és elpostázná részemre! Rettentően hálás lennék érte!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook