Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi jogon ír rám a volt párom, mostani barátnője....? fórum

Mi jogon ír rám a volt párom, mostani barátnője....? (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. moonlight13 (válaszként erre: 65. - Lia0603)
2015. jún. 29. 21:59
Akkor a probléma meg is van oldva.
65. Lia0603 (válaszként erre: 62. - Syria)
2015. jún. 29. 21:37

Igazad van egyik sem százas az már kiderült.....



Tisztáztam velük mi a "helyzet", hogy egyikőjüknek, sincs semmi joga, főleg nem egy idegen nőnek.

Erre a azt mondta a fiam apja elintézi, hogy legyen joga...mondtam nyugodtan de az neked pénzbe fog kerülni, mert biztos nem én fogom neked kifizetni...

De azt mondta annyit nem ér a gyerek, hogy fizessen is érte.....


Na ennyit a nagy apai szeretetről amiről ő meg a párja beszélt nekem....

64. syria (válaszként erre: 63. - Moonlight13)
2015. jún. 26. 20:43
Szánalmas. :(
63. moonlight13 (válaszként erre: 62. - Syria)
2015. jún. 25. 20:41
Szerintem ez így lehet. Az én exem is valami hasonlót adott be.
62. syria (válaszként erre: 56. - Moonlight13)
2015. jún. 25. 17:23
Ha így van, akkor egyik se százas. A pacák azért, mert így próbál teperni az új nőnél, a nő meg azért, mert ezt el is hiszi, sőt mentőangyalt akar játszani.
2015. jún. 25. 11:19
ne tulajdonits neki jelentoseget!
60. Lia0603 (válaszként erre: 59. - Jozsi.38)
2015. jún. 25. 10:50

Kb 2 hónapja még annyi sem, hogy együtt vannak.

A nőnek pedig van három gyereke.

Ha szeretnének gyereket is, ne keverjenek bele a dologba...

A saját gyerekeivel kéne , hogy foglalkozzon nem az enyémmel.

59. jozsi.38 (válaszként erre: 56. - Moonlight13)
2015. jún. 25. 09:23
gyanúm, hogy plusz bónuszként a nő is akar tőle gyereket, ezért a hadjárat,hogy lelkiismeretes apakép meglegyen az új nő előtt
58. vberni01 (válaszként erre: 1. - Lia0603)
2015. jún. 25. 08:53
Töröld ki az e-mailt, és ne foglalkozz vele! Gondoskodj magadról és a kicsiről! ;)
57. d7c1719ff7 (válaszként erre: 1. - Lia0603)
2015. jún. 25. 02:40
így elsőre olvasva valamiben sántikálhatnak
56. moonlight13 (válaszként erre: 31. - ElErIm77)
2015. jún. 24. 21:52

Ez így van!

Szerintem a pasi elmondta, hogy van egy gyereke, de azt, hogy miért nem nézi, azzal magyarázza, hogy a fórumindító nem engedi. Ezzel akar jobb színben feltűnni az új nő előtt.

2015. jún. 24. 21:04
Ha csajszi nem nYugszik magatok tiltsd le mert csak idegesit, lehet hisz a pasinak, aki nem akarta a babat lassuk be. Te vallaltad fel is akarod nevelni, ennyi. Lekophat a csaj, csak lehet neki nem mondja azt a pasi h olyan vagyok akit nem erdekel a gyereke....
54. nikletty (válaszként erre: 37. - Lia0603)
2015. jún. 24. 20:58
Szegeny lehet szerelmes:-S
2015. jún. 24. 19:33

Nyugodj meg! A kutya, amelyik ugat, nem harap!

Ha pedig zaklat a nô, feljelentheted...

ne hagyd, hogy megzavarják a lelkivilágodat!

52. Lia0603 (válaszként erre: 51. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 24. 18:48

Semmi joguk papiron. A nőnek meg alapból semmi joga!

A fiam apjának lenne, de eddig le se sz*rta a saját gyerekét. (Elnézést a kifejezésért)

2015. jún. 24. 18:42

Szerintem egyiknek sincs joga téged-benneteket háborgatni!

Van papír róla? Nincs! Akkor meg??

Felejtsenek el!

Fájni fog még az apukának a fia hiánya, de akkor már késô lesz! Mivel ô döntött így, viszlát sohanapján...

50. Lia0603 (válaszként erre: 49. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 24. 18:15

Az lesz.

Csak kíváncsi vagyok még mivel hozakodik elő....

49. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 48. - Lia0603)
2015. jún. 24. 18:14
Letiltanám, hogy ne érhessen el.
48. Lia0603 (válaszként erre: 45. - Mothertiger)
2015. jún. 24. 18:12

Nem akar apaságit... azt se tudja mit akar.

Ha ír a nő sokszor vissza se írok, vagy ha igen ahogy te is írtad kúltúráltan.

Jobban bosszantja mintha szidnám...

47. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 44. - Syria)
2015. jún. 24. 18:11
Összeszedném a jogszabályokat a gyermek láthatását illetôen; mivel nincs a nevén, sok keresnivalója nincs, az ominózus hölgynek meg végképp vérségi kapcsolat híján. A szeretônek legkevésbé.
2015. jún. 24. 18:09

Sziasztok próbálok mindenkinek válaszolni.

A gyerekem apja nagyon nem akart a fiam élete részének lenni, ami nekem nagyon rosszul esett próbáltam vele beszélni, ami sajnos abba fordult át, hogy annyira nem akarta a fiam, hogy halálosan megfenyegetett, stb... nem részletezem.

Az agressziója miatt nem is akartam, hogya nevére vegye, ő sem akarta.

Az apasági nyilatkozatról hallani sem akart.

Sokáig nem is hallottam rólla, nem foglalkoztam vele.

Aztán megszületett a fiam, ő ezt tudta nem érdekelte. 3 hetes a fiam egyszer sem látta 3 napja is a nője írt nem ő.

A gyerektartás nem az enyém hanem a gyereké lenne ezt mindenki tudja.

Viszont én igen eltudom tartani a fiam így még agresszív és úgy viselkedig velem ahogy, és olyanokat monda fiamra, ne várjon tőllem semmi jót.

Egyáltal ha olyan jelzőkkl illeti a gyereket, miért akarja látni.

Megértem, hogy a fia, de ilyen agresszív viselkedéssl nem ér el semmit!

2015. jún. 24. 18:09

Az apasági vizsgálat alaphangon 120.000 forint. Ha ezt bevállalja az a pöcs, akkor elismeri, hogy övé a gyerek, tehát gyerektartást is kell fizetnie. Visszamenőleg is.

Ezek az összegek általában elveszik az ilyen f.szjankók hangját. Meg a nőjükét is.

Ha nem ismerte el a gyereket, semmire nincs joga.


Zaklató sms-eket meg kell tartani. Én nem írnék neki vissza semmit, hogy ne nyújtsak támadási felületet. Ha mégis szeretnél neki visszaírni, akkor csak kulturáltan, a tényekre szorítkozva. Ez jobban fáj sokszor, mint az anyázás! ;)

44. syria (válaszként erre: 1. - Lia0603)
2015. jún. 24. 17:55

Én egy kerek, szép, ajánlott levélben - nem SMS-ben! - úgy elküldeném a halál farkára azt a libát, hogy arról koldulna!

Ahelyett, hogy ide írogatsz, szedd szépen össze az érveket, tényeket, amik alapján belátná az a dög, hogy jobb lesz, ha nem zaklat téged, nem fújja a passzátszelet a gyereked apjának.


(Csak azt nem értem, miért avatkozik bele az a liba az exed múltjának következményébe?)

2015. jún. 24. 17:31

Miért nem kérsz apasági vizsgálatot? Ha tudod, hogy ő a gyerek apja, akkor az a minimum, hogy elvállalja és hozzájáruljon a neveltetéséhez. Te le sem mondhatsz a gyerektartásról, mert az nem neked jár. Nem értelek! Ennyire jól állsz anyagilag?


ElErIm77-nek teljesen igaza van. El nem vihetik, csak -ha jól emlékszem- 2 éves kora után. De erről a bíróság rendelkezik. Addig a te, vagy általad kijelölt ember jelenlétében gyakorolhatja a szülői láthatást, ismétlem SZÜLŐI láthatást. De mivel egyelőre még el sem ismerte az apaságot, nem is értem az egészet. Azt pedig végképp nem, hogy a nőjének mi köze van hozzá? Én megmondanám neki, hogy még egyszer ír neked, felhív vagy szól hozzád és feljelented zaklatásért.


A legfontosabb most, hogy nyugodt maradj, mert csak így tudsz szoptatni. Nem lenne jó, ha elmenne a tejed egy ilyen piics@ miatt.

2015. jún. 24. 17:25

Jogi ut mielött még "vérszemet" kap.

Hidd el egyszer még hálás leszel érte.

41. Lia0603 (válaszként erre: 39. - 408020f45e)
2015. jún. 24. 15:49

Nem az ismerőseim, igaz tiltva nincsen (csak a fiam apja) ezért írhatott üzenetet a nője.

De egyébként amit megosztok, vagy feltőltök csak az ismerőseim látják.

40. Lia0603 (válaszként erre: 38. - Chiron)
2015. jún. 24. 15:46

Az én fiam apja sem gondolja ezt komolyan, annyiszor változtatta már meg a véleményét, hogy nem lehet komolyan venni...

Meg ha komolyan is gondolná minek bevonni az új nőjét?

Áhh azt hiszik, azt csinálnak amit akarnak, de ez nagyon nem így van....

39. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Lia0603)
2015. jún. 24. 15:42

Egyszerűen töröld az ismerősei közül és nem fogja látni mit osztasz meg és te sem látod többet őt. Kész és pont. :)

A többivel nem kell foglalkozni! :)

38. Chiron (válaszként erre: 11. - Lia0603)
2015. jún. 24. 14:57
Én is hasonló cipőben járok/jártam mint te (azért múltidőben mert azóta már felnőtt a ygerek). A gyerek az én nevemet viseli, apja még az anyakönyvi kivonatban sincs benne. Nem is érdekelte a gyerek, és én nem kértem és nem is kaptam semmilyen támogatást tőle. Így semmilyen formában nem tarthatott/tarthat igényt a gyerekre illetve a vele való kapcsolatra. Amikor próbálkozott ügyvéd segítségét kértem. Jogilag ebben az esetben neki kell kérni az apasági vizsgálatot és ha annak megvan azt eredménye, csak azután élhet jogszerű igénnyel a gyerekkel való kapcsolatra (addig amíg a gyerek kiskorú). Azután már a gyerek dönti el. A mi esetünkben apuka nem akarta végigcsinálni a procedúrát! Ez is mérce lehet, hogy mennyire fontos neki a gyerek valójában.
2015. jún. 24. 14:34

Nem hiszem hogy jóban leszek azzal a nővel, hisz soha nem látot nem ismer de már leírt, sőt olyan jelzőkkel illetet amik nem voltak szépek.

Meg a fiamról ne beszéljen úgy mintha az övé lenne.

Szó szerint azt mondta mi közöm ahoz, hogy elhozza. Mondom az, hogy az anyja vagyok te pedig senkije


Próbálok nem idegeskedni ezen.

Felesleges dolog lenne ...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook