Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom a volt barátnőjét nem akarja kitörölni az iwiwjéről... fórum

A párom a volt barátnőjét nem akarja kitörölni az iwiwjéről... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
101. hjaniko
2012. jún. 29. 20:23
Akkor nem törli ki! És? Az élet nem áll meg azért:)
100. globus
2010. nov. 25. 07:15
Miért törölné? Az aktuális kapcsolatrendszertől függetlenül a múltat nem lehet, és nem is szabad elsikálni senki kedvéért, ilyent elvárni enyhén dőreség. Még jó, hogy nem tiltják meg, kinek szabad köszönni.
2010. nov. 24. 21:17
minek kéne kitörölni?
98. 8950a68b1a (válaszként erre: 96. - Aa35c27f5c)
2010. aug. 8. 05:57
Pontosan... Aki szörnyet lát minden árnyék mögött, az előbb utóbb meg is teremti azt... Ne essetek a féltékenység csapdájába...
2010. aug. 8. 00:27
Ha tényleg az akaratán múlik,akkor ott gáááááz van...))))))
2010. júl. 26. 06:35
Szerintem semmi probléma nincs azzal, hogy iwiwen "ismerik" egymást...
2010. júl. 25. 12:37
Felnőtté nem az életkora teszi az embert, hanem a viselkedése.
94. zsuzso100 (válaszként erre: 92. - Badonyimariaeva)
2010. júl. 25. 08:57

Én nem lennék ellene, hogy fent legyen az exe és ő sem szólt érte.

Neki előttem nem igazán volt kapcsolata, 9 év után nemrég mentünk szét, közben kiderült, hogy pár éve megcsalt, na, azt a lányt töröltem.

2010. júl. 25. 08:50
Remélem azért nem ilyesztették el egy életre a hoxáról a lányt.
92. badonyimariaeva (válaszként erre: 91. - Kriszti020)
2010. júl. 24. 23:25

Így igaz!

Sajnos nagyon eltért itt mindenki a jó tanácstól amit a fórumindító kért, csak azt nyomják, hogy mit kellett volna csinálni, hogy ne essen teherbe.

Arra is kíváncsi lennék, hogy hány fórumhozzászólónak van bejelölve az IWIWre a párjuk volt barátnője!

91. kriszti020 (válaszként erre: 90. - Badonyimariaeva)
2010. júl. 24. 22:59

Köszi az egyetértést.Egy valamit sajnos már megtanultam itt.Sokan inkább támadják az embert mint hogy tanácsot adjanak nekik.A névtelenség nagy úr.De én soha nem aláznék le egy kismamát aki csak egy átlagos kérdést tett fel,mert hogy én másként csináltam volna címszóval.Én is bölcsebb lettem már de senki se volt 17évesen tökéletes,főleg ne mondja azt nekem senki hogy a fiúk szép szavának ha kicsit ha nagyon nem dölt be.Mert akkor sajnos nem volt igazán szerelmes.

Ezzel senkit nem akartam megbántani de a lelkébe mindenkinek van egy ilyen kis sztori vagy baklövés.Kinek kisebb,kinek nagyobb.Van aki már rég elfelejtette van aki élete végéig emlékezik rá.

90. badonyimariaeva (válaszként erre: 79. - Kriszti020)
2010. júl. 24. 21:37

Pontosan!

Ezt nagyon jól írtad, kár, hogy sokan nem olvasták el, csak elsiklottak mellette!!!


Nagyon eltértetek a fórum címétől.

A többihez semmi közötök, mindenkinek megvan a maga saját problémája, foglalkozzon avval!

89. Cippora (válaszként erre: 83. - Ritabimbi)
2010. júl. 24. 16:22

Az nagyon fontos,hogy egy szülő jól nevelje a gyerekét,de olyan nincs,hogy "nem engedtek volna,hogy 15 évesen kufircoljak"

Ez csak akkor volt lehetséges ha állandó felügyelet alatt voltál.Én sem kértem engedélyt 16 évesen,és mai fejjel azt gondolom,egyedül az én döntésem volt,hogy kivel,és mikor.Nem bántam meg.


Inkább az a baj,mikor a szülő úgy neveli a gyereket,hogy felelőtlen,önállótlan,és ha elhiszi a pasinak,hogy "majd vigyáz".Ebból lesznek később a bajok.


17 évesen bármennyire is szép,hogy nem ment abortuszra (mert én azért ezt nagyra tartom) nagyon nehéz dolga lesz.Se érettségi,se munkaviszony,nem tudom van-e hol lakni,nem lesz gyed,párja kitart-e mellette,szóval kur.a nehéz,de nem lehetetlen.


Volt ismerősöm aki 16 évesen szült.7 éves a kislánya.Szépen élnek,nem éheznek,boldogok mind a 3-an.

88. kalido
2010. júl. 24. 15:48
Ez butaság. Ne törölje... Semmi jelentősége nincs!
87. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - F03ee0b988)
2010. júl. 24. 15:36

Komolytalan amit írsz.

Ez betudható annak hogy fiatal vagy:)

Nos,ha a "voltját" választaná,akkor lépj tovább.Nincs értelme egy olyan kapcsolatnak ahol ez a válasz.

Az iwiw nem egy szexoldal,itt az ember az ismerőseit jelöli be:)

Ebben nincs semmi rossz.Nem az a durva hogy a párod itt jelölta a "voltját" hanem az hogy őt választaná.

86. klenca
2010. júl. 24. 09:51

Miért tenné? Kit zavar, ha ott van? Legalább látja, hogy mi van vele... Nem értem, ha csak VOLT bnő, akkor ez miért fáj? Te győztél, s most veled van, nem?


Nálam is elférnek a volt barátok, s én is elférek a volt barátaim ismerősei közt:))))

85. mandulacska2 (válaszként erre: 79. - Kriszti020)
2010. júl. 24. 09:48
Az elképzelhető, hogy szeretni fogják, legyen úgy, de eltartani nem, az egyszer biztos. Ahogy azt már az előttem lévő írta, a lány szüleire fog háruln az egész.
84. 730baba4f8 (válaszként erre: 83. - Ritabimbi)
2010. júl. 23. 22:36

:) Reméljük a lányaink azon fognak gondolkodni,hogy melyik egyetemre menjenek tanulni! :)

Amúgy teljesen egyetértek Veled, a szülőknek nagy a felelősségük mindegy honnan nézzük!

83. ritabimbi (válaszként erre: 80. - 730baba4f8)
2010. júl. 23. 22:29

Mi a tapasztalat mostanában!!!

Na én sem vagyok öreg róka nem erre akarok kitérni!!!

De ma már 12évesen ciki ha valaki még szűz!13 éves koruktól a lányok "nagylányak"érzik magukat,dobálják,riszálják magukat a fiúknak a diszkóba,engem ilyenkor véletlenül sem engedtek sehova!Ja és már a 10 éves unoka öcsém is tudja mi a sex!!Nem kell már manapság a gyerekeket felvilágosítani mint annak idején!!!Legyen lány vagy fiú!!!


Igen is a szülő tehet mindenről!Nem csak az a 2 fiatal!Mert engem nem engedtek volna 15 évesen kufircoljak!!!


Mi vár ránk még,mert nekem egy 16hós lányom van és előre félek hogy éli le az életét!!!


Egy gyerek ne vállaljon gyereket,én ezt vallom lehet támadni érte!!!!!!Egy nő dönti el hogy szül vagy sem!!!!!

82. cel (válaszként erre: 1. - F03ee0b988)
2010. júl. 23. 22:17

Miért kellene törölnie?? Már nem ismerőse? Csak szakítottak, ettől még ismerőse marad, ha tetszik neked, ha nem. Ilyet kérni, részedről nagyon nagy fokú túlzás.

Ez után az jön majd, hogy csak annak köszönhet akinek megengeded.

Nem jó hozzáállás. Nem szabad a férfiakat túl szorosan magunkhoz láncolni, mert akkor menekülőre fogják.

81. mebea
2010. júl. 23. 22:14

[link]

Egyik legynyugtatóbb szám ... A keresztapa főcímdala :)

80. 730baba4f8 (válaszként erre: 37. - Ritabimbi)
2010. júl. 23. 22:04

Tök jól elbeszélgettetek és ahogy megjósoltam szegény kismama csendben van már jó régóta! :(


Kedves Ritabimbi én nem azt mondtam,hogy egyedül a fiú védekezhetett volna...csak arra próbáltam célozni,hogy Ő az idősebb,talán tapasztaltabb is,mint a lány.. Ebből kifolyólag,jobban gondoskodhatott volna arról,hogy ne legyen nem várt gyermek.

Mivel a Kismamánk nem írt azóta sem,nem is tudunk semmit a dologról,pl. hogy mikor tudták meg,hogy baba lesz..stb.


Még egy gondolatot leírok,aztán részemről ennyi.

Én egy igen szigorú családban nőttem fel,soha nem voltam elengedve.Meg sem fordult a fejemben,hogy bárkivel is lefeküdjek 15-19-évesen.Abban is biztos vagyok,hogy mindent elhittem volna annak a fiúnak,ha nem ezt a nevelést kapom...azt is,hogy nem kell félni,nem lesz semmi..

2010. júl. 23. 21:59

Hát nem tudom kinek milyen tapasztalatai vannak,de lehet hogy az a 17éves lány és gyereknek már nem mondható 25éves apa jobban fogja a kisbabát szeretni mint egy harmincas pár,ezzel nem akarok senkit megsérteni.Én is fiatalon szültem mert csak 19 voltam de 100szor jobban szeretem a gyerekem mint a szomszédban élő 30éves anyuka.Nem kell mindig a rosszat látni.És nem is a gyerekről kérte a véleményt meg a lealázást ami egy 17 éves x hetes kismamának nagyon nem is hiányzik,hanem arról mi a véleményetek arról hogy a párja nem törli az exét az iwiwről mikor ő ugyan ezt megtette a kérésére.És én igazat adok neki már én érte törlöm akkor ezt ő is tegye meg.Egyébként meg a baba védekezés közben is becsúszhatott pl a gumi elszakadt.És kíváncsi lennék hogy a kövek dobálók fiatalnak is ilyen bölcsek voltak e vagy már a tapasztalat beszél belőlük.

Én sok sikert és boldog babázást kívánok.

Ja és ne törődj az exel semmi értelme,amíg veled van a a tied.

2010. júl. 23. 21:44

Ma egy 17 éves kiskorú biológiailag ugyan érett, de sem érzelmileg, sem pszichikailag, sem társadalmilag, de szociálisan sem képes felelősséggel gyermeket vállalni. Nincs képzettsége, jövedelme, élettapasztalata és ismerete, egzisztenciája, társadalmi-anyagi helyzete egyenlő a nullával. Gyakorlatilag a magzat már a foganása pillanatában halmozottan hátrányos helyzetbe születik felelőtlen magatartásuk miatt. És ez csak a világrajövetele után sokasodni fog. Kire fog hárulni a teher? Szerencsés esetben az ifjú apára és a szülőkre. Két gyerek összehozott egy harmadik gyereket.

Mert akinek nincs pénze legalább gumira, az ne éljen szexuális életet. És a gondtalan babavárás helyett szociális osztály, gyámügy, apasági nyilatkozat, kismama kora miatt a szülőket is meghurcolják, a nagymama gyámsága alá helyezik az újszülöttet; szerencsés esetben ő mehet el gyesre. Szóval nem lesz könnyű menet.


Ebben a korban készülnek az érettségire, a nyelvvizsgára, táboroznak, tervezgetik a szalagavatót, az érettségi bált, megbeszéli a családdal, melyik főiskolára, egyetemre jelentkezzen érettségi után. Két felelőtlen gyerek másik két család életét dúlja fel, a születendő életről nem is beszélve, hogy milyen rendezetlen körülménybe jön a világra. Szegény... Az ő jövetele gond, mert következmény, nem pedig a házastársi szerelem gyümölcse.

77. mandulacska2 (válaszként erre: 76. - Clau26)
2010. júl. 23. 21:21
Ez is előfordulhat. De attól még nem biztos, hogy tanácsos. Gondolj bele, egy 17 éves lány mennyire érett egy gyerekhez? 18 évesen sokan még azt sem tudják eldönteni, hogy pontosan mit akarnak kezdeni az életükkel. Nem hogy egy gyerek. Dolgozni még nyilván nem dolgozik.
76. Clau26
2010. júl. 23. 20:25

Sziasztok!


Arra nem gondoltok hogy mi van ha esetleg ő akarja a babát,esetleg még tervezték is?például a romáknál szokás ilyen korban szülni..nem tudom ő az e vagy sem...(ja ez nem roma ellenes komment volt,nehogy félre értse bárki is,csak náluk pl általános dolog hogy ilyen korban már szülnek és direkt nem tesznek ellene)

75. Cippora (válaszként erre: 73. - Mandulacska2)
2010. júl. 23. 18:28

Persze,mert ő sem akart gyereket,meg félt is.16 éves voltam mikor összejöttünk,az elején közöltem vele,hogy nálam nincs abortusz.


Mondjuk én hanyagolom a gumit,nekem nagyon nem jön be.Ha muszáj lenne akkor esetleg,de különben inkább kihagyom :S

74. 2df0604b89 (válaszként erre: 7. - Bige)
2010. júl. 23. 18:26

Hát egyet értek!Ettől gyerekesebb dolgot rég nem hallottam...Miért kellene kitörölnie az ismerősei közül???

Ha ilyen feltételeket szabsz,ne csodálkozz rajta ha nem akar veled lenni...pf....

73. mandulacska2 (válaszként erre: 71. - Cippora)
2010. júl. 23. 18:24
Na hát akkor ő is vigyázott.
2010. júl. 23. 18:23
Megjegyzem,sokszor az is probléma,hogy a fiatalok egymás között megbeszélik,hogy a megszakítás jó módszer,és megbízható,holott nem,de akkor már baj van,és ez nem csak tizenévesen probléma.Találkoztam már huszonegynéhány évessel is aki azt gondolta attól tuti nem lehet teherbeesni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook