Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megbántam, hogy abortáltam szeretnék babát a mostani páromtól akivel4 hónapja vagyunk együtt, a lelkifurdalás nem hagy nyugton fórum

Megbántam, hogy abortáltam szeretnék babát a mostani páromtól akivel4 hónapja vagyunk együtt, a lelkifurdalás nem hagy nyugton (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 21. 12:02

Idegen Szavak Gyűjteménye:

abortál - elvetél, kudarcba fullad



Akkor most mi van????????????????

2009. dec. 17. 20:27
www.valsagterhesseg.hu
2009. dec. 11. 21:15
1 évig nagyon kellene vigyázni, nagyon egészségesen, kiegyensúlyozottan élni, terhesvitaminokat szedni. rengeteg zöldség, gyümölcs,méz; jó általános lelkiállapot. És persze egy nagyon megértő, egymást szerető, gyengéd, boldog lelkiállapotban élni....
39. ALLICS (válaszként erre: 38. - Naiv)
2008. dec. 29. 14:39
Ha 32 éves is akkor is fiatal ez a kapcsolat még egy babához.
38. naiv (válaszként erre: 37. - 3b41f6053f)
2008. dec. 29. 14:20
32éves a barátom
2008. dec. 29. 14:16

Szia!Szerintem várj még!!


4 hónap nem hosszú idő egy kapcsolatban,ráadásul (nem tudom a barátod mennyi idős) elég fiatalok is....


Elhiszem,hogy nagyon akarsz babát,de gondold meg...egy babát nem csak megszülni(és szeretni) kell,hanem etetni,és fedél is kell a feje felé.


Ezek mind pénzbe kerülnek.


Gondolom nem azt szeretnéd,hogy a gyerekeddel az utcán köss ki...


Ahogy anyudék kiraktak annak idején ,nem biztos,hogy most másképp reagálnának.


A párod is azt mondja várjatok még.....



Én szorítok,hogy minden úgy legyen ahogy te szeretnéd,de a semmire ne válallj gyereket!!!!

36. naiv (válaszként erre: 32. - 3a92f8d690)
2008. dec. 29. 13:47
szüleim még nem tudnak semmit mivel a párom is szeretné csak ő is azt mondja,h várjunk még egy kicsit
2008. dec. 29. 13:46
Most nézem hogy 21 éves vagy ha már nem tanulsz akkor van munkahelyed??inkább azon gondolkozz hogy egy kis hátteret biztosítson a babájának hogy a kirakatok előtt ne csak sóvárogjon szóval szerintem dolgozz még egy pár évet a gyerek még ráér én 10 év után éreztem úgy hogy jó lenne gyereket vállalni a semmire nem szerettem volna!!!
34. 3a92f8d690 (válaszként erre: 33. - Naiv)
2008. dec. 29. 13:43
jajj hát hinni a templomba kell:-)))mert tudod addig jár a korsó a kútra a míg el nem törik !!!Ne ess még teherbe légyszi gondolkozz még ezen!!!!ÉLJ!!
33. naiv (válaszként erre: 30. - ALLICS)
2008. dec. 29. 13:41
igen jártunk,sőt ő is nagyon akarta csak nem hitte,h olyan gyorsan teherbe esek
2008. dec. 29. 13:35
És most a szülőkkel is egyeztettél már kérdezd meg őket is nehogy megint keresztbetegyenek és megzsaroljanak az utcára rakással !!!Azért mert a barátnőd terhes neked nem kötelezo!!!
2008. dec. 29. 13:25

Hello, emlékszel a másik fórumon írtunk erről sokat. Az érdekelne, hogy most milyen a helyzeted? A szüleid hogy állnak hozzád? Most már elfogadnák a babát? És a párod is biztos hogy szeretné? Csak mert tényleg nem lenne jó azután a nagy trauma után mégegyet átélni. Fiatal vagy még, előtted az élet, egy gyerek tényleg nagy felelősség. Én megértem hogy minden gondolatod a baba körül van, és mindenhol babákat látsz. Én is átestem ezen, és azt hiszem most is hasonló cipőben járok. De miután már tudom milyen anyának lenni, hidd el, nagyon nehéz feladat, mindamellett hogy csodálatos dolog.

Csak tényleg jó lenne ha nem csalódnál többet, kaptál már elég rosszat az élettől.

(megújult a honlap, ha érdekel, csak ujak vannak, bár azok sem forumoznak :):( de ha van kedved írjál oda is.)

Én is csak sok sikert tudok kivánni, mert tudom hogy a másik babádért is harcoltál, és minden lehetőséget számba vettünk anno hogy megtarthasd. Remélem ezek után már csak szép, és jó dolgok történnek veled. Öszintén remélem! :)

30. ALLICS (válaszként erre: 29. - Naiv)
2008. dec. 29. 12:44

Értem:(

Az "apukával" jártatok?

29. naiv (válaszként erre: 27. - ALLICS)
2008. dec. 29. 12:43
akkor sokminden összejött a szüleim a magzatom apukája,senki nem állt ki mellettem
2008. dec. 29. 11:47

hat, szegeny, teherbe esik,pasija elmegy, es meg a szulei se alnak ki mellette, sot azt irta,hogy kidobtak volna otthonrol... hova mehetett volna?

azert eleg sz*r helyzetben volt :(:(

27. ALLICS
2008. dec. 29. 11:35
A szüleid miatt vetetted el a babát??
26. naiv (válaszként erre: 23. - 97c5294a47)
2008. dec. 29. 11:30
köszi,h mindenre emlékeztetsz,nem felejtettem el semmit a multambol még élek bánni fogom,szeretem a barátom és tőlle szeretnék gyereket
25. naiv (válaszként erre: 24. - 874eb11dfd)
2008. dec. 29. 11:28
igen babát szeretnék tőlle igen szeretem nem csak a baba fontos hanem a párom is
2008. dec. 29. 09:38
4 honapja vagytok egyutt,es te babat szeretnel tole?? Szereted is a parod,vagy csak gyereket akarsz?
2008. dec. 29. 07:53

Naiv, pár hónapja sokat forumoztál és felháborodást váltottál ki, egyrészt azzal hogy abortuszra készülték, utána meg hogy abortusz után hogy tudnátok a pároddal kielégíteni egymást. Emlékszel?

Az abortuszodra azért került sor mert a szüleid nem akarták, meg a párod is elhagyott, ha jól rémlik. Egyből összejöttél az új pároddal, és máris gyereket akarsz? Egy gyerek az rettententő nagy felelősség!!!

Egy új baba nem fogja potolni azt aki már nincs. Félő hogy őt keresnéd benne, és a szereteted iráta nem lenne természetes pont a lelkiterhek miatt.

Ha a párod nem akar még gyereket akkor ne erőltesd, nem lesz sokkal jobb az életed ha mégis kierőszakolod a gyereket. Vagy ő is elhagy, vagy kötelességből veled marad, de ha ő még nem érzi hogy kéne gyerek akkor nem lesztek olyan család mit amiről te álmodsz.

Fiatal vagy még, és felelőtlenség lenne most egy gyerek, annyi eseményen vagy túl, egy picit éld az életet, és érjetek össze. Nem akarlak megbántani, csak látom mennyi csonka család van, a szülők felelőtlensége miatt, És a gyerek az nem játék!

Majd eljön az ideje a gyerekvállalásnak, most szerintem a lelkifurdalás hajt!

Ha mégis belevágsz sok sikert meg boldogságot, DE (és itt nem fejeztem be a mondatot)

22. dj.cica (válaszként erre: 21. - Naiv)
2008. dec. 28. 23:47
akkor értem miért erösebb most benned a vágy gondolj arra hogy barátnödnek szüksége van rád :) és te segitesz neki aztán mikor eltelik a 9 honap lehet már ti is babán gondolkodtok.
21. naiv
2008. dec. 28. 23:45
hát sajnos nem tudok másra gondolni,mindenhol picurok a legjobb barátnőm állapotos
20. dj.cica (válaszként erre: 19. - Naiv)
2008. dec. 28. 23:30

elhiszem hogy nem könnyü ,de csak van valami ami kicsit eltereli a gondolataidat :(

bármi ami boldoggá tesz ezen kivül.

19. naiv
2008. dec. 28. 23:28
nem tudom mivel foglalhatnám le magam,ugy érzem szétrobbanok
18. naiv (válaszként erre: 17. - Dj.cica)
2008. dec. 28. 23:27
igazad van nem éri meg
17. dj.cica (válaszként erre: 14. - Naiv)
2008. dec. 28. 23:25
szerintem még várjatok vele föleg ha csak az egyikötök akarja még.De ugy látom neked is várni kell még.Probálj mindent beleadni most a kapcsolatotokba,csináljatok programot foglald el magadat és ha már érett rá a kapcsolatotok akkor vállaljátok be.Nem éri meg ha görcsösn akarod míg a párod nem mert rámehet egy jó kapcsolat megéri?
16. naiv
2008. dec. 28. 23:22
de meddig oké ha tudnám,h 2 max 3hónaprol van szó de félek,h évek lesznek belőle
15. krautmanno (válaszként erre: 11. - Krautmanno)
2008. dec. 28. 23:18
Persze megértem,hogy megbántad az abortuszt és most azért szeretnél kisbabát.De várj még egy picit,amíg erősebb lesz a kapcsolatotok.Amikor már te is az új kisjövevényre tudsz gondolni teljes szívedből.
14. naiv
2008. dec. 28. 23:18
a párommal épp ma kicsit vitatkoztam mert nekem hiányzik egy picur,ő azt mondja,h még várjunk egy picit én viszont kezdek bedilizni babázni szeretnék
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook