Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az ilyen pénztárcákról? fórum

Mi a véleményetek az ilyen pénztárcákról? (tudásbázis kérdés)

23. ffda657edd (válaszként erre: 21. - 800b726b6d)
2012. dec. 21. 12:48
Tudom, hogy így lenne a jó. De úgy meg nagyon nem szeretem.
22. ffda657edd (válaszként erre: 20. - °°°Bibie°°°)
2012. dec. 21. 12:47
Igen, így célszerűbb is lenne. De javíthatatlan vagyok! :-)
21. 800b726b6d (válaszként erre: 18. - Ffda657edd)
2012. dec. 21. 12:33

Mint akármelyik más tárcából :)


Én is a 2 pénztárca híve vagyok, ha netalántán elvesztem, akkor ne vesszen minden. A kártyákat igazolványokat külön tárolom a pénzemtől.

20. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 5. - Ffda657edd)
2012. dec. 21. 12:30

:)


én a praktikus dolgokat szeretem és igy a pénztárcám is ilyen.. pl. nekem kettö, egy kicsi amiben az apró meg egy kisebb összeg van, ha valami gyorsan kell akkor kéznél legyen, a másik amiben kártyák meg nagyobb összeg ha kell, ha modjuk utazom.. de általában mindig csak annyi ami kell..

19. ffda657edd (válaszként erre: 17. - Mafalda)
2012. dec. 21. 12:14
Ez a másik, amitől tartok. Hogy túl szétnyomódna az egész a sok irattól. Az apró miatt nem aggódom annyira, mert a férjem mindig azt szedi ki magának. Ő meg nem szeret nagy pénzt magával hordnai, inkább apró párti.
18. ffda657edd (válaszként erre: 16. - Angelgirl8588)
2012. dec. 21. 12:12

Szia!

Köszönöm szépen! :-)

Az apróval nem lenne bajom, hogy egyben van. Kártyáknak van több hely is. Két oldalon van 4-4. Kettő van egymás alatt és két ilyen oszlop van. Onnan valyon mennyire egyszerű elővenni és elrakni?

17. mafalda (válaszként erre: 15. - Ffda657edd)
2012. dec. 21. 12:10

Szia!

Én meg nem tudtam rászokni.Ha beletettem minden kártyát,olyan nagy duci lett+az apró(ami a fiúktól rám marad)hogy egy szép kistáskában már nem is fért el rendesen.Izlések és pofonok:)))Remélem beválik neked az új!

2012. dec. 21. 12:08

Nekem is olyan van, mint a 2 utolsó képen, amit feltettél. Kártyákat nem tartok benne, most került bele 1, de nem tudtam hova tenni. Két oldalon van teljes hosszába rekesz, de ott papírokat tartok. A többi felezve van, és csak állítva férne bele a kártya, de úgy meg nem lehet összezárni. Így az egyik pénztartóba került, vagy minek mondjam. Annyi bajom van még vele, hogy én a régi pénztárcámba külön rekeszbe tartottam a 100-ast és 50-est (akkor még papír 200-as volt :)) meg a külön a többit. Ebbe meg csak 1 cipzáras rekesz van, és ha sietni kéne, összekeverhetem az 50-est a 10essel pl. De már megszoktam :)

Nagyon szeretem, csinos pénztárca, sokat vártam rá, mire megtaláltam :D

15. ffda657edd (válaszként erre: 13. - Mafalda)
2012. dec. 21. 12:07

Szia!

Igen, ezt már mondták nekem is. Igaz ez is. Csak így praktikus nekem. Világ életemben így hordtam. Próbálta leszokni róla, de nem ment.

14. ffda657edd (válaszként erre: 11. - Fishyke)
2012. dec. 21. 12:06

Az jó akkor. Azt hittem, hogy nagyon vékonyak.

Néztem olyat is, ami két rekeszes, mármint két teljesen külön álló cipzáras részből áll. Már mondták nekem, hog nem jól teszem, hogy egy helyen tartok mindent. Csak nekem így praktikus. Nem kell két külön dolgot hurcolászni. Csak így sok kártya meg ilyesmi van.

13. mafalda (válaszként erre: 1. - Ffda657edd)
2012. dec. 21. 12:04
Nagyon csinos,tényleg jól néz ki.De.Nem tartanám egy helyen a pénzemet és az iratokat.Nem is tartom.Mert ha csak fizetnem kell,minek előkapkodnom az összes iratot,kártyát.Meg aztán együtt könnyebben lehet ellopni,elveszteni őket:(
2012. dec. 21. 12:03
A környékünkön nem lehet ilyet kapni, így csak a netről tudnék rendelni. Azért is kérdezősködöm, mert személyesen nem tudnám megnézni, csak ha megkapom postán.
11. Fishyke (válaszként erre: 10. - Ffda657edd)
2012. dec. 21. 12:03
Az egész jó akkor! Csak akkor nyomja szét, ha keresztbe fordul egy érme:)
10. ffda657edd (válaszként erre: 9. - Fishyke)
2012. dec. 21. 12:02
Igen, én olyat néztem, amiben 8 kártyatartó rész van. Van benne két hely az iratoknak, meg cipzáras rész az aprónak, plussz papírpénznek hely. Ha sok apró van benne nem nyomja szét nagyon?
9. Fishyke (válaszként erre: 8. - Ffda657edd)
2012. dec. 21. 11:59

Nem, ebben nem. Az enyémben egy kártyának való hely van és ennyi. Kihullani nem szoktak, de egymás mellett vannak benne a kártyák, és keresgélni kell.

De biztosan van árulnak olyat is, amiben több hely van nekik!

8. ffda657edd (válaszként erre: 6. - Fishyke)
2012. dec. 21. 11:53

Szia!

Köszönöm szépen! :-)

A kártyákat is szépen el lehet benne tenni? Meg az iratokat? Hogy ne hulljanak szét, ha kinyitja az ember?

7. Fishyke (válaszként erre: 6. - Fishyke)
2012. dec. 21. 11:52
Pont olyan jellegű van, mint amin a csaj van!
6. Fishyke (válaszként erre: 1. - Ffda657edd)
2012. dec. 21. 11:51
Nekem ilyesmi van, én szeretem nagyon:)
5. ffda657edd (válaszként erre: 4. - °°°Bibie°°°)
2012. dec. 21. 11:44

Szia!

Köszönöm! :-)

Nagyon csininek tartom én is. Csak nagyon egyben van minden. Meg nagy is kicsit. Van belőle virágos változat is, az is nagyon jól néz ki.

2012. dec. 21. 11:38

sztem nem praktikus.. de nagyon csinos.. én is szemezgettem vele, de aztán mégsem vettem meg..


..meg ha kinyitják., minden látszik ami benne van, meg ami nincs az is..:)

3. ffda657edd (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2012. dec. 21. 11:37
Én döntöm el az igaz, csak azért kérdeztem rá, mert ilyen fazonúm nem volt és kíváncsi vagyok másnak a véleményére, aki próbált már ilyet. Hogy egyáltalán érdemes-e megvenni.
2012. dec. 21. 11:35
Nem kérdeznék meg másokat... Lehetnél ennyire önálló, már ne haragudj...
2012. dec. 21. 11:29

Sziasztok!


Úgy alakult, hogy le kell cserélnem a jelenlegi pénztárcámat. :-( Most nagyon megtetszettek ezek a típusuak (képeket töltöttem fel). Csak ilyet még soha sem próbáltam, nem tudom, hogy mennyire jók, praktikusak. Az a bajom velük, hogy mind 19 cm hosszú. Azt egy kicsit nagynak találom. Én a pénzt és az iratokat is egy helyen szoktam tartani. Lakkosat szeretnék venni. De a fazonja ez. Mindig cipzáras (patentos) volt nekem, nem tudom, hogy a keretes jó lehet-e. Vagy inkább a cipzárasnál maradjak-e. Elvileg az ilyenekben van külön cipzáras az aprónak, hosszú rekeszei vannak, van több bankártya tartó rész is. Csak nem ismerem az ilyeneket. Ha esetleg valakinek lenne tapasztalata benne kérem ossza meg velem.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook